Monitor Polski

M.P.2015.1247

| Akt indywidualny
Wersja od: 9 grudnia 2015 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 29 października 2015 r.
o nadaniu odznaczeń

Rej. 487/2015

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. z 2015 r. poz. 475 i 1266) odznaczeni zostają:

na wniosek Ministra Spraw Wewnętrznych

za zasługi w działalności społecznej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

1. Hetman Krzysztof,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

2. Garniewicz Marek,

na wniosek Ministra Zdrowia

za zasługi w działalności na rzecz ochrony zdrowia:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

3. Dworacki Grzegorz, 4. Ziemnicka Katarzyna,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

5. Kowal Piotr Andrzej, 6. Wierzchowski Marcin Krzysztof,

na wniosek Szefa Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych

za zasługi w działalności na rzecz organizacji kombatanckich

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

7. Kurzeja Stefania,

na wniosek Wojewody Dolnośląskiego

za zasługi na rzecz rozwoju rzemiosła, za działalność społeczną:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

8. Ciepiela Halina, 9. Sanecki Tadeusz, 10. Siemionko Sergiusz Aleksander,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

11. Białecki Józef, 12. Biegański Wojciech Tadeusz, 13. Bystryk Bronisław, 14. Chmielecki Stefan, 15. Jankowski Dariusz, 16. Juncewicz Andrzej Kazimierz, 17. Kołtowski Leon,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

18. Brzozowski Stanisław Piotr, 19. Kruczek Ireneusz, 20. Krzysztoń Mieczysław, 21. Maczaj Gerard Jan, 22. Michalec Roman Benedykt, 23. Molenda Janusz Ireneusz, 24. Paprocka Teresa Apolonia, 25. Rzucidło Zygmunt,

na wniosek Wojewody Kujawsko-Pomorskiego:

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

26. Krasicki Zbigniew Antoni,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

27. Świętalski Ryszard Józef,

za zasługi w działalności na rzecz osób potrzebujących pomocy

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

28. Kalinowska Anna,

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju rolnictwa:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

29. Borkowski Roman, 30. Obryk Marek Stanisław, 31. Włodarski Włodzimierz Filip, 32. Wojnarowski Janusz,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

33. Gic Marek, 34. Grzelak Leszek, 35. Kaczmarek Dariusz,

na wniosek Wojewody Łódzkiego:

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

36. Sroczyński Włodzimierz Feliks,

za zasługi w rozwijaniu polsko-węgierskiej współpracy

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

37. Jończyk Agnieszka, 38. Więźlak-Ratajska Barbara Krystyna,

za zasługi w działalności społecznej na rzecz ochrony przeciwpożarowej

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

39. Bednarczyk Adam, 40. Gamoń Kazimierz Stanisław,

na wniosek Wojewody Pomorskiego

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

41. Kowalski Józef Jan,

na wniosek Wojewody Śląskiego

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju leśnictwa

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

42. Tęsiorowski Wojciech Jan.