Monitor Polski

M.P.2015.850

| Akt indywidualny
Wersja od: 25 września 2015 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 19 czerwca 2015 r.
o nadaniu odznaczeń

Rej. 237/2015

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. z 2015 r. poz. 475 i 1266) odznaczeni zostają:

na wniosek Ministra Finansów

za zasługi w działalności społecznej i charytatywnej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

1. Chudy Ryszard Jerzy, 2. Umbras Krzysztof,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

3. Bulejak Damian Robert, 4. Tomaszewska Joanna,

na wniosek Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju nauki:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

5. Glema Adam Justyn, 6. Jurczyk Mieczysław Wojciech, 7. Kobyliński Zbigniew, 8. Ozonek Janusz Jan, 9. Wisłocki Krzysztof Jerzy,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

10. Dudkowiak Alina, 11. ks. Kawecki Witold, 12. Litewka Przemysław Zbigniew, 13. Ptak Arkadiusz, 14. Smolarz Andrzej Jerzy, 15. Szark-Eckardt Mirosława Teresa, 16. Szybowicz Mirosław Adam,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

17. Drzewiecki Piotr, 18. Dycht Marzena, 19. Habel Michał Janusz, 20. Wit Bogdan,

na wniosek Wojewody Kujawsko-Pomorskiego

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

21. Jacewicz Marian, 22. Kacprzak Tadeusz, 23. Karólewski Marek Wojciech, 24. Lewandowski Zenon, 25. Łuczak Jan Józef, 26. Szeliga Sławomir Kazimierz, 27. Wysocka Krystyna,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

28. Cyta Małgorzata, 29. Filipska Barbara, 30. Jankowski Stanisław, 31. Kiersztan Jacek, 32. Kowalska Karolina, 33. Książek Alina Marianna, 34. Parzniewska Jolanta, 35. Pniewska Bogumiła, 36. Szafrańska Beata Helena, 37. Topolewski Walenty,

na wniosek Wojewody Mazowieckiego:

za zasługi w upowszechnianiu i kultywowaniu tradycji niepodległościowych Warszawy:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

po raz drugi

38. Burchacki Tadeusz,

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

39. Krześniak Leszek Marek,

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

40. Bajszczak Elżbieta, 41. Sadowski Krzysztof, 42. Uczkiewicz-Kampczyk Mariola Jadwiga, 43. Wawruch Halina,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

44. Owczarek Zofia,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

45. Kostrzewski Juliusz Antoni,

za zasługi w działalności społecznej i charytatywnej

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

46. Stańczak-Pałyga Krystyna Barbara,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju pszczelarstwa:

47. Garnek Kazimierz, 48. Mazurek Stanisław,

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju i upowszechniania sportu:

49. Borys Bożenna Lidia, 50. Borys Lech,

na wniosek Wojewody Podlaskiego

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

51. Matyszewski Andrzej, 52. Stepaniuk Andrzej,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

53. Baran Sławomir, 54. Czajkowski Krzysztof, 55. Grodzki Krzysztof, 56. Jeromin Marek, 57. Krzyżopolski Roman, 58. Leszczyński Kazimierz Henryk,

na wniosek Wojewody Wielkopolskiego:

za zasługi w działalności na rzecz dzieci i młodzieży

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

59. Beszterda Krystyna Maria, 60. Mośkowiak Bernardyna, 61. Ratajek Grażyna Maria, 62. Sokołowska Maria, 63. Waligóra Jan Przemysław,

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

64. Czworowski Kazimierz.