Monitor Polski

M.P.2015.606

| Akt indywidualny
Wersja od: 16 lipca 2015 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 8 maja 2015 r.
o nadaniu odznaczeń

Rej. 163/2015

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. z 2015 r. poz. 475), na wniosek Wojewody Dolnośląskiego, odznaczeni zostają:

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

1. Dominik Andrzej Michał, 2. Kopeć Antoni, 3. Krzyszkiewicz Irena Teresa, 4. Matusiak Marian Andrzej, 5. Mytych Jan Piotr, 6. Niekrasz Janusz Marek, 7. Orpel Leszek Wojciech, 8. Otto Tadeusz Stanisław, 9. Październik Franciszek Stefan, 10. Piorun Marek Mieczysław, 11. Przybylski Cezary Adam, 12. Sierpiński Cezary Maksymilian, 13. Skiera Jerzy Andrzej, 14. Smusz Bernard, 15. Szełemej Roman, 16. Zdrojewska Barbara Grażyna,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

17. Bek Aleksander Zygmunt, 18. Błońska Helena Emilia, 19. Ćwian Adam Wiktor, 20. Głowaczewski Roman Edward, 21. Hołyński Józef, 22. Jabłoński Roman Jan, 23. Kobus Kazimierz, 24. Kutrowski Andrzej Wiesław, 25. Majewski Sławomir, 26. Ostrowska Wanda, 27. Repa Stanisława Danuta, 28. Słotnicki Marian, 29. Trefler Teresa, 30. Tymcio Leszek, 31. Urbańska Grażyna, 32. Worsa Zygmunt,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

33. Barna Bronisław Julian, 34. Darakiewicz Marian Andrzej, 35. Długozima Marek Aureli, 36. Frysztak Eugeniusz Józef, 37. Kaczmarek Eugeniusz Stanisław, 38. Kowalski Kamil Daniel, 39. Kożuchowicz Bogdan, 40. Kwaśny Waldemar Jan, 41. Lewaszkiewicz Kazimierz, 42. Październiak Teresa Emilia, 43. Rojak Szczepan Eugeniusz, 44. Rybak Zbigniew Janusz, 45. Starzyński Robert Marek, 46. Surma Renata Lucyna, 47. Szmydyńska Urszula Małgorzata, 48. Turska Danuta, 49. Wabik Wiesław Władysław, 50. Wcisło Kazimierz,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

za zasługi w działalności na rzecz wychowania patriotyczno-obronnego młodzieży

51. Cedro Marcin,

za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej

52. Kasprzyk Jan Stefan,

za zasługi w działalności na rzecz honorowego krwiodawstwa:

53. Iwaszko Leszek, 54. Rusin Adam, 55. Smoliński Kamil,

za zasługi w działalności na rzecz edukacji dzieci i młodzieży:

56. Kowal Artur, 57. Pietryszyn Robert Jacek, 58. Wilk Bogusław Władysław.