Monitor Polski

M.P.2015.502

| Akt indywidualny
Wersja od: 5 czerwca 2015 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 22 kwietnia 2015 r.
o nadaniu odznaczeń

Rej. 126/2015

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. z 2015 r. poz. 475) odznaczeni zostają:

na wniosek Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego:

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju nauki:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

1. Kotela Ireneusz, 2. Kuliński Włodzisław Kazimierz, 3. Żebrowska Teresa Małgorzata,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

4. Hajdusianek Anna, 5. Milewska Anita Barbara, 6. Rabizo-Birek Magdalena, 7. Sobala Iwona,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

8. Pietruszka Arkadiusz, 9. Szplit Agnieszka Aniela,

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

10. Wojs Jacek Stanisław,

na wniosek Ministra Pracy i Polityki Społecznej

za zasługi w działalności na rzecz osób potrzebujących pomocy i wsparcia

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

11. Jaskulska Teresa Irena,

na wniosek Ministra Spraw Wewnętrznych

za zasługi w działalności na rzecz ochrony granicy państwowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

12. Gawęda Krzysztof, 13. Kaźmierczak Mariusz,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

14. Iwasiuk Jacek, 15. Skorupski Grzegorz, 16. Woszczatyński Marek Roman,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

17. Czajkowski Wiesław Jacek, 18. Jóźwiak Andrzej, 19. Mach Dariusz Władysław, 20. Torbicz Andrzej, 21. Żabiński Dariusz Janusz,

na wniosek Wojewody Dolnośląskiego

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

22. Korczak Tomasz,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

23. Pietuch Radosław Piotr, 24. Tambor Bernadeta,

na wniosek Wojewody Kujawsko-Pomorskiego:

za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

25. Głowacki Sławomir Andrzej,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

26. Gralak Wiesław, 27. Karbowski Piotr, 28. Maślanka Andrzej, 29. Olek Józef, 30. Pasiecki Krzysztof, 31. Politowski Jan,

za zasługi w działalności na rzecz ochrony przyrody oraz popularyzacji wędkarstwa

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

32. Chrzanowski Zygmunt, 33. Karczewski Józef Kazimierz,

na wniosek Wojewody Lubelskiego za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

34. Żukowski Wojciech Sławomir,

na wniosek Wojewody Łódzkiego

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

za zasługi w działalności na rzecz amatorskiego ruchu artystycznego

35. Rudzka Izabela Sylwia,

za zasługi w działalności na rzecz spółdzielczości mleczarskiej

36. Skibiński Stanisław,

na wniosek Wojewody Małopolskiego:

za zasługi w działalności społecznej i charytatywnej

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

37. Banaś Jacek, 38. Koźmińska-Jastrzębska Dorota, 39. Rymarczyk Andrzej Krzysztof,

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

40. Kozłowski Robert Jan,

za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

41. Bucki Stanisław, 42. Cygan Leszek, 43. Dojka Marek, 44. Janus Piotr, 45. Kabziński Krzysztof Wiesław, 46. Kowalski Bartłomiej, 47. Kupiec Jerzy Bolesław, 48. Łączyński Kazimierz, 49. Mrowiec Tadeusz, 50. Mucha Ryszard, 51. Pikul Zbigniew, 52. Półtorak Ryszard, 53. Skrzyński Mirosław,

na wniosek Wojewody Opolskiego

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

54. Latocha Krzysztof Adam, 55. Małek Klaudiusz,

za zasługi w upamiętnianiu i kultywowaniu historii Polski:

56. Kwiecień Tadeusz, 57. Sitko Andrzej,

na wniosek Wojewody Podkarpackiego za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

po raz drugi

58. Furtek Wojciech,

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

59. Tomaszewski Zenon Stanisław,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

60. Dębiec Jerzy,

na wniosek Wojewody Pomorskiego

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

61. Domagała Regina,

na wniosek Wojewody Wielkopolskiego:

za zasługi w działalności na rzecz ochrony przyrody i popularyzacji wędkarstwa:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

62. Waligóra Ryszard,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

63. Musiał Jerzy Bernard,

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

64. Majchrzycki Adam, 65. Szawłowski Janusz.