Monitor Polski

M.P.2015.446

| Akt indywidualny
Wersja od: 26 maja 2015 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 18 marca 2015 r.
o nadaniu odznaczeń

Rej. 76/2015

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. z 2015 r. poz. 475) odznaczeni zostają:

na wniosek Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju nauki:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

1. Choiński Jarosław, 2. Gała Aleksandra, 3. Jarczyk Witold Kazimierz, 4. abp Kostiuczuk Jakub, 5. Lebiedowski Marek, 6. Markowski Andrzej Jan, 7. Olech-Piasecka Wanda Jadwiga, 8. Pałka Ryszard Eugeniusz, 9. Parlińska Maria Łucja, 10. Paszkowski Zbigniew Władysław, 11. Strumiło Sławomir, 12. Sujak-Lesz Krystyna Władysława, 13. Szaflik Władysław Zbigniew, 14. Taylor Jan Robert, 15. ks. Tofiluk Jerzy, 16. Urbaniak Mirosław Leopold, 17. Wojtasik Kazimierz, 18. Wróbel Jacek Grzegorz,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

19. Dziubka Kazimierz Janusz, 20. Jabłoński Mariusz, 21. ks. Kiciński Andrzej, 22. Łopatkiewicz Piotr, 23. Perkowski Maciej, 24. Wojciechowska Kalina Agnieszka,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

25. Awdankiewicz Marek Jarosław, 26. Czykier Krzysztof, 27. Dmitruk-Sierocińska Katarzyna Iwona, 28. Guzik-Makaruk Ewa Monika, 29. Habrat Agnieszka, 30. Jurczyk-Romanowska Ewa Barbara, 31. Keszka Sławomir Dariusz, 32. Kochan Izabela Alicja, 33. Majewska Danuta Ewa, 34. Napiórkowski Paweł Jan, 35. Opozda Danuta, 36. Ostapczuk Jerzy, 37. Piotrowska Dorota Łucja, 38. Różański Henryk Stanisław, 39. Ulfik-Jaworska Iwona, 40. Wernikowski Sławomir Wiktor,

na wniosek Ministra Obrony Narodowej

za zasługi dla umacniania suwerenności i obronności kraju

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

41. Maćkowiak Konrad Zygmunt, 42. Woszczyk Jacek Jan,

na wniosek Prezesa Urzędu Patentowego RP

za zasługi w działalności na rzecz honorowego krwiodawstwa

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

43. Derencz Janina,

na wniosek Wojewody Małopolskiego

za zasługi w działalności na rzecz popularyzowania muzyki

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

44. Gładysz Elżbieta,

na wniosek Wojewody Opolskiego

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

45. Mazurkiewicz Leonard,

na wniosek Wojewody Podkarpackiego

za zasługi w działalności społecznej na rzecz ochrony przeciwpożarowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

46. Pac Jan Stefan,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

47. Róg Adam,

na wniosek Wojewody Śląskiego

za zasługi w działalności społecznej na rzecz ochrony przeciwpożarowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

48. Baszczyński Karol,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

49. Korzec Jan Alojzy.