Monitor Polski

M.P.2015.17

| Akt indywidualny
Wersja od: 2 stycznia 2015 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 27 października 2014 r.
o nadaniu odznaczeń

Rej. 511/2014

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177, z 2000 r. Nr 62, poz. 718, z 2002 r. Nr 74, poz. 676, z 2006 r. Nr 104, poz. 708 i 711 i Nr 194, poz. 1432, z 2007 r. Nr 25, poz. 162 i Nr 123, poz. 848, z 2009 r. Nr 168, poz. 1323, z 2010 r. Nr 155, poz. 1041, z 2011 r. Nr 205, poz. 1207 oraz z 2014 r. poz. 1664), na wniosek Ministra Zdrowia, za zasługi w działalności na rzecz honorowego krwiodawstwa, za propagowanie idei czerwonokrzyskiej odznaczeni zostają:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

po raz drugi

1. Najda Kazimierz Jan, 2. Rachwał Marian,

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

3. Becela Maciej, 4. Bieliński Jan, 5. Błaszyk Bernard, 6. Borowski Andrzej, 7. Cieciorowski Paweł Wacław, 8. Cieśliński Krystian, 9. Dużyński Stanisław, 10. Gajda Wojciech Grzegorz, 11. Jasiński Władysław, 12. Klain Marek Andrzej, 13. Kucicki Dariusz, 14. Lachowicz Ryszard Andrzej, 15. Lewandowski Adam Edward, 16. Musiał Zdzisław, 17. Nowak Piotr Henryk, 18. Pachucy Andrzej, 19. Pawłowski Dariusz, 20. Półtorak Marian, 21. Raszka Jacek, 22. Rogacki Andrzej Stanisław, 23. Smyk Piotr, 24. Stolarz Eugeniusz, 25. Szewczyk Zdzisław, 26. Woźniak Michał, 27. Zając Ryszard Walery, 28. Zawada Piotr,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

29. Ajnzyhart Tadeusz, 30. Bąk Jacek Stanisław, 31. Bens Józef Grzegorz, 32. Białecki Paweł Marcin, 33. Bryja Leszek Kazimierz, 34. Chodkowski Wiesław, 35. Cichorek Leszek, 36. Cichowski Andrzej Władysław, 37. ks. Conder Paweł, 38. Długosz Jan Wojciech, 39. Dwornicki Józef, 40. Foszman Marek, 41. Fuz Jacek, 42. Gajda Tadeusz, 43. Gorzkowski Jarosław, 44. Grabarz Irena, 45. Grądzki Tomasz, 46. Grot Jarosław Piotr, 47. Hajdasz Jarosław, 48. Jeziorek Andrzej, 49. Kanonowicz Stanisław, 50. Kitka Bogdan, 51. Kosiński Sławomir Mikołaj, 52. Kosmala Marek, 53. Kowal Stanisław, 54. Krzeczowski Stanisław Władysław, 55. Krzysztofek Bogusław, 56. Kwieciński Mirosław Jerzy, 57. Ludwiczak Mariusz Jan, 58. Łukasik Zbigniew Gabriel, 59. Matejczyk Małgorzata Joanna, 60. Matlęga Dariusz Jerzy, 61. Matusiak Jacek, 62. Mikołajczyk Andrzej Witold, 63. Mikołajczyk Antoni Piotr, 64. Mikołowski Jan Marian, 65. Moczydłowski Stefan, 66. Noga Włodzimierz Tadeusz, 67. Otłowski Zdzisław, 68. Owczarek Hieronim Wawrzyniec, 69. Owsian Dariusz, 70. Paśnik Marek, 71. Perugiewicz Jacek Piotr, 72. Piątek Grzegorz Szymon, 73. Pirek Stanisław, 74. Pluta Andrzej Mirosław, 75. Pniewski Piotr Jakub, 76. Przybysz Krzysztof, 77. Sałata Sławomir, 78. Skakowski Grzegorz, 79. Stein Andrzej, 80. Szymczyk Jerzy, 81. Tomkowiak Bronisław, 82. Trybuch Robert, 83. Uszler Jerzy, 84. Wachowski Sławomir Witold, 85. Waszak Jan, 86. Wawrzkowicz Józef Leszek, 87. Winiczenko Ryszard, 88. Wodziński Jarosław, 89. Wondrak Przemysław, 90. Wontek Stanisław Józef, 91. Wypych Andrzej, 92. Wyzujak Józef Jakub, 93. Zakrzewski Ireneusz, 94. Zawadzki Krzysztof, 95. Ziomek Lesław,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

96. Adamska Beata, 97. Augustyniak Wiesław Mirosław, 98. Bielak Przemysław, 99. Blomka Arkadiusz, 100. Blumberg Edward Zbigniew, 101. Bodziony Grzegorz, 102. Bombalicki Andrzej, 103. Bosak Sebastian Edward, 104. Bosiak Tomasz, 105. Brenk Dariusz, 106. Brzózka Paweł, 107. Buczko Paweł Kamil, 108. Bury Mirosław, 109. Cacek Grzegorz, 110. Czternastek Ryszard, 111. Dehn Marcin Karol, 112. Dobrowolski Andrzej, 113. Dunajski Edward, 114. Dziedzic Jan, 115. Filipiak Hieronim, 116. Grabarczuk Bogusław, 117. Grabowski Robert, 118. Grzebyk Jacek, 119. Grzelczak Dariusz Zdzisław, 120. Jagłowski Marek, 121. Jakubiak Cezary Jan, 122. Jarek Tadeusz, 123. Jasiński Grzegorz, 124. Józek Maciej, 125. Kamiński Grzegorz Benedykt, 126. Kamiński Krzysztof, 127. Karaś Marian, 128. Karnowski Jarosław Kazimierz, 129. Kawecka Ewa, 130. Kaźmierczak Monika, 131. Kępski-Lubczyński Tomasz Jan, 132. Klimek Krzysztof Zbigniew, 133. Knyszyński Mariusz, 134. Koprowska Bogumiła Halina, 135. Kosewski Dariusz, 136. ks. Kosiorek Grzegorz, 137. Kowalczyk Wiesław, 138. Kowalik Wiesław, 139. Kowalski Tomasz, 140. Krawczyk Tadeusz Bogdan, 141. Królak Mariusz Andrzej, 142. Królak Sebastian, 143. Kruk Andrzej, 144. ks. Kuśmierczyk Jarosław, 145. Lech Dariusz, 146. Leśniak Witold Michał, 147. Lewandowski Marian, 148. Lipski Zdzisław, 149. Łagódka Marian, 150. Małolepszy Waldemar Jan, 151. Mendyk Krzysztof Paweł, 152. Michelus Bogusław Bogdan, 153. Mikołajczyk Dariusz, 154. Mroczkowski Robert, 155. Niedziela Tomasz Mariusz, 156. Nowicki Grzegorz, 157. Osówniak Agnieszka, 158. Oszkinis Karol, 159. Padarz Dariusz, 160. Pikus Jan, 161. Piwko Stanisław, 162. Podpinka Daniel Stanisław, 163. Polowa Teresa, 164. Rabiński Andrzej Krzysztof, 165. Sala Roman, 166. Sarnowski Roman Bernard, 167. Sebzda Paweł, 168. Simonowicz Tomasz, 169. Sirojć Adam, 170. Sławiński Wiktor, 171. Stasiak Grzegorz, 172. Suchodolski Krzysztof Konrad, 173. Sumiński Wiesław, 174. Suś Mirosław, 175. Tonga Jan, 176. Trzeszczak Anna, 177. Walczak Jakub Paweł, 178. Wapniewski Janusz, 179. Wilczyński Marek Józef, 180. Winiarski Andrzej, 181. Witaszak Damian, 182. Witczak Marcin Karol, 183. Wojnarowski Krzysztof, 184. Wolski Jacek, 185. Woźny Paweł, 186. Wójcik Marek Ireneusz, 187. Wypchło Marek.