Monitor Polski

M.P.2014.998

| Akt indywidualny
Wersja od: 3 listopada 2014 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 2 lipca 2014 r.
o nadaniu odznaczeń

Rej. 249/2014

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177, z 2000 r. Nr 62, poz. 718, z 2002 r. Nr 74, poz. 676, z 2006 r. Nr 104, poz. 708 i 711 i Nr 194, poz. 1432, z 2007 r. Nr 25, poz. 162 i Nr 123, poz. 848, z 2009 r. Nr 168, poz. 1323, z 2010 r. Nr 155, poz. 1041 oraz z 2011 r. Nr 205, poz. 1207), na wniosek Ministra Edukacji Narodowej, odznaczeni zostają:

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju oświaty:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

1. Czernysz Mirosław, 2. Gmerek Kazimierz Eugeniusz, 3. Grzeszczak Irena, 4. Sobczak Alicja Zofia,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

5. Bakoś Violetta Teresa, 6. Bernard Ewa Maria, 7. Dworecka Aleksandra Maria, 8. Garsztka Grażyna Małgorzata, 9. Góra Ryszard Michał, 10. Kacza Bożena Elżbieta, 11. Kaczmarek Dariusz Wojciech, 12. Kamiński Janusz, 13. Mękarska Anna Teresa, 14. Mróz Józef, 15. Ratajczak Michał Grzegorz, 16. Taracha Mariola,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

17. Andrzejak Agnieszka, 18. Andrzejczak Jacek Tomasz, 19. Bagińska Iwona Justyna, 20. Baszyńska-Majchrzak Renata Anna, 21. Brewka Ireneusz, 22. Brzykowska Anna Zofia, 23. Chamarczuk Aldona Barbara, 24. Chuda Katarzyna, 25. Cichos Barbara, 26. Ciesielczyk Mariusz Jacek, 27. Ciesielska Alina, 28. Cieśla Elżbieta, 29. Drygiel Jerzy, 30. Falszewski Paweł Jan, 31. Galoch Ela Pelagia, 32. Główczak Dariusz, 33. Góra-Mrotek Lucyna Łucja, 34. Grązik Elżbieta, 35. Gruchalska Regina, 36. Grześkowiak Barbara, 37. Guzikowska Iwona Barbara, 38. Jabłońska Teresa, 39. Kalkowska Lucyna, 40. Kasztelan Danuta Barbara, 41. Kosturkiewicz Cezary Andrzej, 42. Kowarsz-Mrukowska Renata Jolanta, 43. Krutel Krzysztof, 44. Kubiak Maria Grażyna, 45. Kurzawa Aneta Renata, 46. Kuśmierczak Beata Julia, 47. Lebek Beata Mirosława, 48. Leciejewska Wiesława, 49. Lewandowska Wioletta, 50. Lipińska Mirosława, 51. Lisiak Hanna Jolanta, 52. Lisiecka Elwira, 53. Łochyńska Beata, 54. Łuszczek-Pawełczak Małgorzata Anna, 55. Macierzyński Jakub, 56. Maćczak Anna, 57. Maćkowiak Jadwiga, 58. Matuszewska Dorota, 59. Michalak Sylwia, 60. Michalczyk Marcin, 61. Mielcarek Dariusz Tadeusz, 62. Mikołajczyk Anna Marlena, 63. Mikołajczyk Wioletta Iwona, 64. Niezabitowska Agnieszka, 65. Nowicka Jolanta Maria, 66. Pietrowicz Dorota, 67. Piwecka Mirosława Wiktoria, 68. Płóciennik Agnieszka Katarzyna, 69. Pyszewski Artur, 70. Rogusz Inocenta Irena, 71. Staszewska Katarzyna Elżbieta, 72. Sypniewska Elżbieta, 73. Szymankiewicz Irena Jadwiga, 74. Śmieszek Zdzisława, 75. Tygielska Anna, 76. Waligóra Wioletta Katarzyna, 77. Wawrzyniak Bogusław Jacek, 78. Wertlewski Jarosław Piotr, 79. Wika-Konieczna Małgorzata Aurelia, 80. Wodowska Barbara, 81. Wojnecki Ryszard, 82. Woźniak Izabela, 83. Zacharczuk Aneta Barbara, 84. Zalewska Anna Maria,

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej, za propagowanie i upowszechnianie pszczelarstwa

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

85. Rusek Eugeniusz Tomasz,

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej oraz ochrony przeciwpożarowej

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

86. Majewski Mariusz Robert.