Monitor Polski

M.P.2008.5.60

| Akt indywidualny
Wersja od: 21 stycznia 2008 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 17 października 2007 r.
o nadaniu odznaczeń

Rej. 146/2007

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177, z 2000 r. Nr 62, poz. 718, z 2002 r. Nr 74, poz. 676, z 2006 r. Nr 104, poz. 708 i 711 i Nr 194, poz. 1432 oraz z 2007 r. Nr 25, poz. 162 i Nr 123, poz. 848), na wniosek Ministra Zdrowia, za zasługi w działalności na rzecz honorowego krwiodawstwa, odznaczeni zostają:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

po raz drugi

1. Chojnacki Romuald Kazimierz, 2. Porwoł Adam Roman,

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

3. Bielski Roman, 4. Bienias Zbigniew, 5. Bochenek Waldemar Andrzej, 6. Bolimowski Ryszard, 7. Brzeziński Jakub Paweł, 8. Copija Wojciech Stefan, 9. Czerniachowski Wiktor Julian, 10. Drabik Jadwiga, 11. Górka Ryszard Jan, 12. Groman Krzysztof, 13. Gronczewski Marek, 14. Jędrzejak Stanisław, 15. Kamiński Błażej, 16. Kopras Krystyna Mieczysława, 17. Lech Zygmunt, 18. Lewandowski Józef, 19. Lica Stanisław, 20. Milewska Wiesława, 21. Mucharski Witold, 22. Paczoska Jarosław Adam, 23. Pasadyn Marek Marian, 24. Pilarski Kazimierz, 25. Prusiński Jan Grzegorz, 26. Rachwał Marian, 27. Skory Marian, 28. Stanek Jerzy Władysław, 29. Starszak Ludwik Wojciech, 30. Szeląg Władysław, 31. Szulka Kazimierz, 32. Tomczyk Zbigniew, 33. Trała Zenon, 34. Wacławik Michał Grzegorz, 35. Walkowiak Marian Roman, 36. Wierciński Mirosław Jan, 37. Wójcik Jerzy, 38. Wróbel Kazimierz, 39. Żak Jerzy Marek,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

40. Andrzejczyk Antoni, 41. Baranowski Mirosław, 42. Białas Andrzej Stanisław, 43. Bielak Andrzej Józef, 44. Bordowicz Jan, 45. Brzozowski Andrzej, 46. Buczyński Andrzej Franciszek, 47. Burkacki Krzysztof Wiesław, 48. Burz Jan, 49. Chilarzewski Marek, 50. Czeran Jerzy Marek, 51. Dalecki Romuald, 52. Dąbrowski Stanisław, 53. Dembowski Tadeusz, 54. Dobras Józef, 55. Dobrowolski Jerzy, 56. Drąsejko Andrzej Józef, 57. Dunaj Marek Karol, 58. Eger Adam Andrzej, 59. Frączek Wiesław Zbigniew, 60. Gorzejewski Tomasz, 61. Grabiec Andrzej, 62. Grygory Jerzy, 63. Gumiela Dariusz, 64. Hejno Bogdan, 65. Hejnowski Piotr, 66. Hombek Stanisław, 67. Iwański Marek Jan, 68. Izaszek Sławomir, 69. Jadczuk Mirosław, 70. Janicki Krzysztof, 71. Jaśkiewicz Marek, 72. Jurkiewicz Lech Stanisław, 73. Karczewski Stanisław, 74. Kasprowicz Marek, 75. Klimczak Tadeusz, 76. Kołtun Janusz, 77. Konik Mieczysław, 78. Kosmal Stanisław, 79. Kośmider Jan, 80. Kowalski Grzegorz, 81. Kowalski Jerzy, 82. Kozarzewski Juliusz Sławomir, 83. Kromka Stanisław, 84. Królikowski Antoni, 85. Krzyżaniak Zbigniew, 86. Kurtyka Krzysztof Antoni, 87. Lipiszko Tadeusz, 88. Lulis Wincenty Mieczysław, 89. Łomiak Stefan, 90. Łukaszewski Zbigniew, 91. Mańczak Paweł, 92. Melanowicz Stanisław, 93. Mokwa Zenon, 94. Morawski Henryk Walenty, 95. Najda Jan, 96. Nowak Piotr, 97. Nowogórski Maciej, 98. Oszkinis Andrzej, 99. Pajestka Jan, 100. Pajor Józef, 101. Piorunowski Jan Andrzej, 102. Piotrowski Leszek, 103. Popiel Ryszard Telesfor, 104. Primus Krzysztof Marian, 105. Ptaszyński Grzegorz, 106. Rogacki Andrzej Stanisław, 107. Rogalewski Marek, 108. Rowicki Wiesław Roman, 109. Siuda Józef, 110. Skierski Józef Joachim, 111. Skwarski Kazimierz, 112. Smoliński Krzysztof, 113. Staroch Jan, 114. Strzegowski Kazimierz, 115. Szczech Bernard Ryszard, 116. Szczęsny Wiesław, 117. Sznajder Robert, 118. Świerczewski Zygmunt, 119. Tarkowski Roman Adam, 120. Tomalak Marian, 121. Turemka Mirosław Robert, 122. Wardzała Krzysztof, 123. Żbikowski Andrzej, 124. Żuława Zbigniew,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

125. Arkuszewski Arkadiusz Paweł, 126. Banaszkiewicz Grzegorz Tomasz, 127. Bartosz Zbigniew Adam, 128. Bąk Jacek Stanisław, 129. Białousz Piotr Paweł, 130. Bielec Leszek Władysław, 131. Borzyński Dariusz, 132. Brala Krzysztof, 133. Broniszewski Roman Jerzy, 134. Bryja Leszek Kazimierz, 135. Brzozowski Tomasz, 136. Buchowski Arkadiusz, 137. Budek Mirosław, 138. Buraczyński Dariusz, 139. Burek Adam Janusz, 140. Burzyński Józef, 141. Cecerski Mariusz Piotr, 142. Czaja Bogdan, 143. Dziadek Sławomir Stanisław, 144. Dziarski Krzysztof, 145. Dziewulska Irena, 146. Fus Stanisław, 147. Gałężewski Jacek, 148. Gawle Ryszard Mirosław, 149. Gołaś Waldemar Adam, 150. Gozdek Stefan, 151. Grabny Zdzisław Michał, 152. Gregorczyk Robert Andrzej, 153. Grom Kazimierz, 154. Grzelak Stanisław Ireneusz, 155. Grzywacz Andrzej Grzegorz, 156. Guzikowski Marek Stanisław, 157. Janik Stanisław, 158. Jaroszek Marek, 159. Jaskuła Piotr, 160. Kaim Wojciech, 161. Kaleta Bogusław Jan, 162. Kamiński Jacek Robert, 163. Karczewski Wacław Jan, 164. Kasperek Marek, 165. Kawka Mirosław, 166. Kondrakiewicz Piotr, 167. Konieczka Jerzy Tadeusz, 168. Kowalski Krzysztof, 169. Kowalski Marek, 170. Koźlak Grzegorz, 171. Krasuski Adam, 172. Krawczyk Piotr, 173. Kropidłowski Tomasz, 174. Kruczkowska Joanna, 175. Kruk Grzegorz Adam, 176. Kuźniarski Stefan Jerzy, 177. Kwaśny Stefan Piotr, 178. Lesiński Czesław, 179. Lew Piotr, 180. Łuczak Krzysztof Bogusław, 181. Łukaszewski Andrzej, 182. Łysak Zenon, 183. Madej Mirosław, 184. Malewicz Mariusz, 185. Malicki Waldemar, 186. Marter Robert Olgierd, 187. Mazgaj Krzysztof Klemens, 188. Mazik Krzysztof Marek, 189. Meissner Jan Stanisław, 190. Miazek Edward Eugeniusz, 191. Miazek Grzegorz Paweł, 192. Michalik Władysław, 193. Michalski Józef, 194. Misiejuk Zbigniew, 195. Morski Jan, 196. Muzyka Artur Krzysztof, 197. Nejman Mirosław Bogdan, 198. Niecko Dariusz Arkadiusz, 199. Niemczuk Adam Henryk, 200. Niziołek Jan, 201. Obrycki Zbigniew, 202. Ogrodowczyk Wojciech, 203. Pawlaczyk Leszek, 204. Pękowski Robert Władysław, 205. Pić Leszek Henryk, 206. Pluta Zbigniew, 207. Polewarczyk Janusz, 208. Pruszkowski Janusz Bolesław, 209. Rokicki Krzysztof Zbigniew, 210. Samek Bogusław, 211. Signo Adam, 212. Sikora Czesław Józef, 213. Skałecki Andrzej, 214. Skrok Jacek Paweł, 215. Sobczyk Stanisław Tomasz, 216. Sojda Marek, 217. Sosnowski Mirosław Franciszek, 218. Srebro Krystyna, 219. Staszewski Marek, 220. Staśkowiak Krzysztof, 221. Szulc Marek Edmund, 222. Śledziński Andrzej, 223. Śliski Tomasz Rafał, 224. Tabor Mariusz, 225. Tedys Mieczysław, 226. Tereszkiewicz Janusz, 227. Tomczak Zbigniew, 228. Wala Robert, 229. Waraksa Ryszard, 230. Weśniuk Sławomir, 231. Wilczyński Adam Jacek, 232. Wileński Andrzej, 233. Wiśniewski Zbigniew, 234. Własiuk Roman, 235. Wodziński Jarosław, 236. Wosiek Andrzej Gustaw, 237. Zagwojski Janusz Marian, 238. Załuski Krzysztof Przemysław, 239. Zgrzywa Stanisław, 240. Zieliński Jacek Andrzej, 241. Ziomek Lesław.