Monitor Polski

M.P.2008.5.59

| Akt indywidualny
Wersja od: 21 stycznia 2008 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 8 października 2007 r.
o nadaniu odznaczeń

Rej. 180/2007

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177, z 2000 r. Nr 62, poz. 718, z 2002 r. Nr 74, poz. 676, z 2006 r. Nr 104, poz. 708 i 711 i Nr 194, poz. 1432 oraz z 2007 r. Nr 25, poz. 162 i Nr 123, poz. 848) odznaczeni zostają:

na wniosek Ministra Gospodarki

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

1. Całek Henryk, 2. Kmiecik Stefan Kazimierz, 3. Ruta Andrzej Wojciech,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

4. Błaszczyk Marek Adam, 5. Chojnacki Ryszard, 6. Cichy Wojciech Józef, 7. Grochowiec Wojciech Tadeusz, 8. Jaśkiewicz Jan Bolesław, 9. Kucharski Tadeusz Jerzy, 10. Kuraj Andrzej, 11. Maćkowski Czesław Wacław, 12. Mikołajczyk Romuald, 13. Mrożek Leszek, 14. Norek Ryszard Henryk, 15. Noskowiak Andrzej, 16. Nowak Bogusław, 17. Nowak Jan, 18. Purszke Grzegorz Aleksander, 19. Włosek Andrzej Grzegorz,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

20. Bartocha Krzysztof Mirosław, 21. Bęben Andrzej Adam, 22. Buchta Marcin Adam, 23. Cichy Krzysztof, 24. Cieślak Artur, 25. Czarnecki Janusz, 26. Dąbkowski Mirosław Marek, 27. Dobrzyński Rafał Jacek, 28. Dudzik Czesław, 29. Fertała Krzysztof Stanisław, 30. Helwig Adam Ryszard, 31. Ignacy Aleksandra Elżbieta, 32. Jóźwiak Mariusz Ireneusz, 33. Koczor Kornelia Genowefa, 34. Kordylewicz Ewa, 35. Kornaczewski Adam Władysław, 36. Kosiorowski Andrzej, 37. Olejniczak Marek, 38. Przywara Mirosław, 39. Radke Krzysztof Waldemar, 40. Respondek Krzysztof Eugeniusz, 41. Rogoziński Michał Piotr, 42. Rostkowski Jerzy, 43. Sanakiewicz Andrzej Tadeusz, 44. Sikorski Bogdan Stanisław, 45. Smolarek Krystyna Janina, 46. Sokołowski Henryk Tadeusz, 47. Sokulski Józef, 48. Stachyra Bronisława, 49. Stożek Małgorzata, 50. Strzałka Marek Stanisław, 51. Strzelec Grzegorz Piotr, 52. Szulka Piotr, 53. Szwej Zbigniew Kazimierz, 54. Trzcionka Grzegorz Władysław, 55. Twardowski Piotr, 56. Zając Zbigniew Jan, 57. Zygmunt Marian Kazimierz, 58. Żuk Zdzisław,

na wniosek Ministra Gospodarki Morskiej

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

59. Babicz-Zielińska Ewa Maria, 60. Górecki Krzysztof Kazimierz, 61. Śmierzchalski Roman Marian, 62. Wygoda Antoni Jerzy,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

63. Miszczak Andrzej Grzegorz, 64. Otremba Ewa Maria, 65. Urbanyi-Popiołek Ilona Maria,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

66. Kowalczyk Jacek Paweł, 67. Kowalski Jerzy, 68. Ocieczek Aneta, 69. Posobkiewicz Krzysztof Tomasz, 70. Pukszta Tomasz,

na wniosek Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

71. Kalarus Roman,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

72. Litewka Aleksander, 73. Słuszkiewicz Barbara, 74. Smolana Krzysztof, 75. Walczak Ireneusz,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

76. Guldon Łukasz, 77. Krupa Sławomira, 78. Przesmycka Grażyna Zenobia, 79. Smorąg Anna,

na wniosek Prezesa Instytutu Pamięci Narodowej - Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

80. Borowiec Janusz Witold, 81. Dudek Antoni Kazimierz, 82. Gałan Alina Ewa, 83. Gałkiewicz Anna Małgorzata, 84. Gąsowski Janusz, 85. Janocińska Bożenna, 86. Korneluk Eugeniusz, 87. Machałek Małgorzata Wiesława, 88. Pietrowicz Aleksandra Tatiana, 89. Puzanowski Mirosław, 90. Rudzińska Agnieszka, 91. Szwagrzyk Krzysztof, 92. Zając-Goleń Ewa,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

93. Cenckiewicz Sławomir Ryszard, 94. Klementowski Robert Wojciech, 95. Kopydłowski Robert Dariusz, 96. Skowronek Justyna Urszula, 97. Trepczyńska Krystyna Małgorzata, 98. Zwiernik Przemysław,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

99. Ciołek Małgorzata Jolanta, 100. Doroszewicz Maria Wanda, 101. Dziurok Adam, 102. Jaczyńska Agnieszka Julianna, 103. Koj Ewa Iwona, 104. Krzaczkowska Agnieszka Aleksandra, 105. Lechnio Włodzimierz Józef, 106. Majewski Marcin, 107. Piątek Piotr Marek, 108. Żelazko Joanna Ewa,

na wniosek Wojewody Lubuskiego:

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

109. Pieluszczak Józef,

za zasługi w działalności społecznej na rzecz ochrony przeciwpożarowej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

110. Kamiński Zygmunt,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

111. Fabjańczuk Roman Tadeusz, 112. Fronczak Bolesław, 113. Mikisz Henryk, 114. Mistrzak Mirosław, 115. Szczepaniak Eugeniusz,

na wniosek Wojewody Warmińsko-Mazurskiego

za zasługi w pracy zawodowej i działalności społecznej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

116. Rosłan Andrzej,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

117. Chwała Bronisław, 118. Czerwińska Anna Barbara, 119. Jurgielewicz Lucyna,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

120. Biały Henryk, 121. Dragański Daniel Stefan, 122. Lik Leszek, 123. Mątwicki Sławomir,

na wniosek Wojewody Zachodniopomorskiego

za zasługi w działalności na rzecz popularyzowania i rozwoju turystyki

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

124. Strojny Mirosław Henryk.