Nadanie odznaczeń. - M.P.2005.1.4 - OpenLEX

Nadanie odznaczeń.

Monitor Polski

M.P.2005.1.4

Akt indywidualny
Wersja od: 4 stycznia 2005 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 30 czerwca 2004 r.
o nadaniu odznaczeń

Rej. 98/2004

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. (Dz. U. Nr 78, poz. 483) oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177, z 2000 r. Nr 62, poz. 718 oraz z 2002 r. Nr 74, poz. 676), na wniosek Ministra Edukacji Narodowej i Sportu, za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej, odznaczeni zostają:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

1. Karpińska Elżbieta, 2. Piotrowski Jerzy, 3. Śliwiński Mirosław,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

4. Anklewicz Stanisław, 5. Barczewska Hanna Maria, 6. Byczkiewicz Jan, 7. Czarny Władysław, 8. Herezo Zbigniew, 9. Kireńczuk Beata, 10. Klimanowska Barbara Helena, 11. Kocąka Lidia Katarzyna, 12. Kowalczuk Jan Zdzisław, 13. Krysik Elżbieta, 14. Laskowska Elżbieta Maria, 15. Luftman Wiesława Bogumiła, 16. Malendowicz Elżbieta, 17. Malendowicz Waldemar Adam, 18. Masiuk Danuta Elżbieta, 19. Mikoś Elżbieta, 20. Olczyk Marek, 21. Omiecińska-Bujak Jolanta Kazimiera, 22. Prowancka-Szelest Beata Małgorzata, 23. Regulska Anna Stanisława, 24. Siwicki Leonard, 25. Stefański Krzysztof, 26. Supron Helena, 27. Szary Maria, 28. Wawrzyniak Elżbieta Romualda, 29. Werk Elżbieta Anna, 30. Załuska Barbara,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

31. Bernacka Janina, 32. Binek Renata, 33. Chełska Iwona, 34. Cichoń Dariusz, 35. Ciężkowski Stefan Franciszek, 36. Czudec-Kubala Anna, 37. Dec Zbigniew, 38. Dębowski Ryszard Tadeusz, 39. Dyszewska Ewa, 40. Dziadul Robert Adam, 41. Fiedler Marek Krzysztof, 42. Frańczak Eugenia, 43. Furmanek Małgorzata Jolanta, 44. Gamalczyk Barbara Ewa, 45. Góra Barbara Ewa, 46. Grabowska Anna Paulina, 47. Heliński Krzysztof Franciszek, 48. Herc Bożena, 49. Horodecka Teresa, 50. Hrybacz Ewa Maria, 51. Jagodzińska Dorota Małgorzata, 52. Jakóbczak-Muszyńska Sylwia Teresa, 53. Jasińska Zofia, 54. Jednorowicz Izabela, 55. Konieczna-Kuryś Halina Maria, 56. Kościńska Barbara, 57. Kowala Aniela Józefa, 58. Kuźmińska Zuzanna Teresa, 59. Kwiatkowska-Kuszyk Olga, 60. Leśniowska Barbara Jolanta, 61. Mocek Wiesława Jadwiga, 62. Mosakowska-Wrona Marzena, 63. Owczarek Julian, 64. Pawelska Anna, 65. Pawelska Anna Arleta, 66. Pempera Aleksandra Maria, 67. Piechocka Grażyna, 68. Pietrzyk Zbigniew Bogumił, 69. Podgórska Bożena Mariola, 70. Popek Waldemar, 71. Proszak Bogusław, 72. Radzion Józef, 73. Raniszewska Danuta Teresa, 74. Reder Urszula, 75. Rutkowska Honorata Teresa, 76. Rzepa Aleksandra, 77. Szanda Mirosława, 78. Świerczyński Leszek Andrzej, 79. Tarniowa Alicja Anna, 80. Uss-Wocial Renata, 81. Wieczorek Michał Wojciech, 82. Wiśniewska Krystyna, 83. Wołczecka Maria, 84. Wołek Bożena, 85. Wrześniewska Iwona Maria, 86. Wysocka Iwona, 87. Załucka Helena Agnieszka.