Nadanie odznaczeń. - M.P.2005.1.3 - OpenLEX

Nadanie odznaczeń.

Monitor Polski

M.P.2005.1.3

Akt indywidualny
Wersja od: 4 stycznia 2005 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 25 czerwca 2004 r.
o nadaniu odznaczeń

Rej. 112/2004

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. (Dz. U. Nr 78, poz. 483) oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177, z 2000 r. Nr 62, poz. 718 oraz z 2002 r. Nr 74, poz. 676) odznaczeni zostają:

na wniosek Ministra Infrastruktury

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

1. Bielawski Zdzisław Adam, 2. Górski Stanisław, 3. Jaskólska Maria Dorota, 4. Krause Irena Bronisława, 5. Kuriata Andrzej Zygmunt, 6. Noga Krystyna Maria, 7. Steinka Izabela Anna, 8. Szczerkowska Jadwiga Urszula,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

9. Andrzejewska Danuta Ewa, 10. Berent Mirosław, 11. Czapczyk Marek, 12. Czechowski Mirosław Witold, 13. Gerstmann Elżbieta Barbara, 14. Maciejewska Jolanta Marta, 15. Majer Teresa, 16. Masłowski Andrzej, 17. Miłobędzki Paweł, 18. Napierała Andrzej Michał, 19. Pałczyńska Beata Anna, 20. Płomińska-Michalak Bożena, 21. Ptaszyńska Barbara Helena, 22. Rabczuk Dorota Maria,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

23. Borkowska Jadwiga, 24. Cichocki Adam, 25. Dzerowicz Elidia Teresa, 26. Kizielewicz Joanna Janina, 27. Kniejska Janina Edwarda, 28. Mielewczyk Andrzej, 29. Nguyen Hoang, 30. Rudzki Krzysztof, 31. Skibiński Tadeusz Robert,

na wniosek Ministra Kultury:

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

32. Lewy Jan, 33. Przyłuski Janusz Edward, 34. Ślusarczyk Maria Urszula,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

35. Filipiak Krystyna Maria, 36. Smaza Janusz Stefan, 37. Wrotek Teresa Maria,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

38. Widlińska Maria Józefa,

za zasługi dla rozwoju szkolnictwa artystycznego:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

39. Górny Jan, 40. Hentosz-Ryka Ewa, 41. Kryjak Hanna, 42. Mikołajczak Janina, 43. Waluga Anna,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

44. Baczewska Teresa, 45. Bias Iwona, 46. Łankowska-Guzy Barbara, 47. Matysek-Tyńska Antonina, 48. Stencel Barbara, 49. Toporowski Marek, 50. Tutaj Anna Maria,

na wniosek Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi

za zasługi na rzecz rozwoju rolnictwa i agrobiznesu:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

51. Doliwa Helmut Juliusz, 52. Kaszubski Stanisław, 53. Lubiński Aleksander,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

54. Grot Józef Michał, 55. Kapusta Eleonora Jadwiga,

na wniosek Wojewody Kujawsko-Pomorskiego:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

za zasługi dla rozwoju bibliotekarstwa

56. Klabiszewska Stanisława,

za zasługi dla rozwoju rzemiosła

57. Modzelewski Janusz,

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej

58. Wiśniewski Marek Stanisław,

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej, za działalność społeczną

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

59. Czerwiński Zdzisław, 60. Kikosicki Kazimierz, 61. Królak Mieczysław, 62. Pawłowski Stanisław Kazimierz, 63. Wasielewski Janusz Kazimierz, 64. Zalesski Marek Bogumił,

na wniosek Wojewody Lubelskiego:

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej, za działalność społeczną:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

65. Cioczek Piotr Paweł, 66. Czerwiński Stefan, 67. Franus Wiesława, 68. Kawa Irena, 69. Kierek Wiesława Waleria, 70. Kontek Tadeusz, 71. Kozioł Stanisław, 72. Przyszlak Wiesław, 73. Stopyra Wiesław Mateusz, 74. Szymańska Marianna, 75. Urban Tadeusz, 76. Wójcik Eugeniusz, 77. Żukowski Marian,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

78. Dyńska Zuzanna, 79. Fuszara Janina, 80. Kozdra Barbara, 81. Sienkiel Robert, 82. Smok Barbara Zofia, 83. Szymczyk Jarosław Konrad,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

84. Malczewska Maria Irena,

za zasługi w działalności społecznej na rzecz ochrony przeciwpożarowej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

85. Drygaś Stanisław Antoni, 86. Kochan Stanisław, 87. Kołtunowski Bogusław, 88. Kukiełka Antoni, 89. Pawelec Henryk Władysław, 90. Pysiewicz Ludwik, 91. Wołoszyn Henryk Józef, 92. Wójtowicz Marian,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

93. Ciesielski Roman, 94. Jakubiak Jarosław Paweł, 95. Kliszcz Wiesław Jan, 96. Lewczuk Jerzy, 97. Pysiewicz Zbigniew Tadeusz, 98. Wojda Antoni Marian,

za zasługi w działalności społecznej na rzecz Polskiego Związku Działkowców:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

99. Bogucki Mieczysław,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

100. Bucior Wacław, 101. Szajewski Józef, 102. Walencik Edward,

za zasługi dla rozwoju popularyzacji sportu szachowego

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

103. Litwiniec Zbigniew,

na wniosek Wojewody Łódzkiego

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej, za działalność społeczną:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

104. Papis Marian, 105. Buczyński Krzysztof,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

106. Wróbel Grzegorz Jacek, 107. Wyrwas Barbara,

na wniosek Wojewody Opolskiego:

za zasługi w działalności społecznej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

108. Bilik Lucjusz Wiktor, 109. Irach Jan Piotr, 110. Zagłoba-Zygler Elżbieta Maria,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

111. Grajek Ryszard, 112. Krupka Stanisław Walenty, 113. Michalczewski Józef, 114. Prochera Józef, 115. Stelmach Daniel, 116. Warzecha Stefan Jerzy, 117. Wójcik Ryszard,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

118. Holik Bernard Franciszek,

za zasługi w działalności społecznej na rzecz ochrony przeciwpożarowej i społeczności lokalnej

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

119. Stach Karol Franciszek,

za zasługi w pracy zawodowej na rzecz ochrony zdrowia

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

120. Duda Elżbieta Grażyna,

na wniosek Wojewody Podkarpackiego:

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

po raz drugi

121. Alberski Kazimierz,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

122. Cielec Maria, 123. Worek Romuald, 124. Żuczek Helena,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

125. Krzych Józef, 126. Malinowska Zofia,

za zasługi w działalności społecznej na rzecz Polskiego Czerwonego Krzyża:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

127. Bieniasz Janusz Bogusław, 128. Wójtowicz Romualda, 129. Zając Alicja Maria,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

130. Zając Andrzej Józef,

na wniosek Wojewody Podlaskiego

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej, za działalność społeczną

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

131. Wakuluk Anatol,

na wniosek Wojewody Warmińsko-Mazurskiego

za zasługi na rzecz rozwoju spółdzielczości mieszkaniowej

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

132. Iwulski Krzysztof Andrzej, 133. Letachowicz Teresa Krystyna, 134. Wałecki Piotr,

na wniosek Wojewody Zachodniopomorskiego

za zasługi na rzecz rozwoju infrastruktury wodno-kanalizacyjnej i ochrony środowiska naturalnego

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

135. Łodziewski Janusz Andrzej.