Nadanie odznaczeń. - M.P.2004.36.638 - OpenLEX

Nadanie odznaczeń.

Monitor Polski

M.P.2004.36.638

Akt indywidualny
Wersja od: 31 sierpnia 2004 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 7 kwietnia 2004 r.
o nadaniu odznaczeń

Rej. 32/2004

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. (Dz. U. Nr 78, poz. 483) oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177, z 2000 r. Nr 62, poz. 718 oraz z 2002 r. Nr 74, poz. 676) odznaczeni zostają:

na wniosek Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej

za zasługi dla rozwoju gospodarki narodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

1. Werszler Adam,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

2. Gnoiński Mirosław Franciszek, 3. Janecka Lucyna, 4. Kalinowski Wojciech Zdzisław, 5. Lankosz Monika, 6. Łaszkiewicz Weronika Maria, 7. Mróz Henryk, 8. Myrdko-Guzik Marta, 9. Nolepa Alfred Franciszek, 10. Rajczyk Krystyna, 11. Sładeczek Franciszek, 12. Stankowiak Irmina Stefania, 13. Suchodolski Ryszard, 14. Szeląg Henryk,

na wniosek Ministra Zdrowia

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

15. Breś Wiesława Krystyna, 16. Jagiełło Maria Barbara, 17. Kliszczewska Zofia Stanisława, 18. Lipska-Rodziewicz Teresa, 19. Marczyńska-Wolańska Hanna Janina, 20. Wielocka Marta Eunika,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

21. Bogacz Wiesława, 22. Byszuk Stanisław, 23. Frelich Jadwiga, 24. Gorczyca Helena Krystyna, 25. Grabias Jolanta Maria, 26. Łysiak Kazimierz, 27. Perestaj Teresa Jadwiga,

na wniosek Wojewody Kujawsko-Pomorskiego:

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

po raz drugi

28. Drogowski Ryszard Florian,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

29. Chajkowski Jerzy Piotr, 30. Krężel Krzysztof,

za zasługi w działalności na rzecz krzewienia idei czerwonokrzyskiej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

31. Borowicz Marek,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

32. Kinasiewicz Stanisław, 33. Stemplewski Kazimierz, 34. Urbański Krzysztof,

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

35. Falarska-Łukiewska Elżbieta Helena, 36. Jakubiak Jolanta Barbara, 37. Kubicka Krystyna Barbara, 38. Soszyńska Bogumiła,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

39. Krysztofiak Janusz, 40. Maciejewski Stanisław, 41. Misiaszek Zdzisław, 42. Pijanowski Wojciech, 43. Sobczak Zenon, 44. Sochańska Halina,

na wniosek Wojewody Łódzkiego

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

45. Golek Zbigniew, 46. Raźniewski Remigiusz Maksymilian,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

47. Łacwik-Becht Jolanta Ewa,

na wniosek Wojewody Małopolskiego

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

48. Borówka Karol, 49. Chmura Stanisław, 50. Kowalik Jan, 51. Wojtyczek Augustyn, 52. Żołna Józef,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

53. Kracik Franciszek, 54. Kulma Czesław Ignacy, 55. Niżnik Małgorzata, 56. Nowak Alojzy, 57. Żurek Elżbieta Barbara, 58. Żurek Jan,

na wniosek Wojewody Mazowieckiego:

za zasługi w pracy zawodowej, za osiągnięcia w działalności społecznej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

po raz drugi

59. Rumianowski Andrzej,

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

60. Maciejewski Stanisław,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

61. Bartold Lech Jan, 62. Buch Kazimiera Stanisława, 63. Kozanecka-Piasecka Zyta Ewa, 64. Kulesza Henryk, 65. Nawrocki Leszek, 66. Petrykowska Teresa, 67. Sowińska Barbara Danuta, 68. Śniegocka Wanda Eliza,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

69. Dudek Małgorzata Jolanta, 70. Rogucka-Maciejowska Katarzyna, 71. Wojtulewicz Dariusz Waldemar, 72. Zielech Jan Robert,

za zasługi w działalności społecznej

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

73. Gyurkowich Adam, 74. Wójcik Alina,

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

75. Dylewski Ryszard, 76. Grodkiewicz Waldemar, 77. Jabłoński Maciej Jan, 78. Jarzębowski Kazimierz, 79. Sarnowski Zdzisław Jan, 80. Smuk-Stratenwerth Ewa, 81. Wiśniewski Leszek Grzegorz, 82. Zielińska Krystyna Marianna,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

83. Jaworski Wojciech, 84. Księżak Wiesław Józef, 85. Łuniewski Ryszard, 86. Szczepanek Stanisław, 87. Zgorzelski Piotr,

na wniosek Wojewody Podkarpackiego:

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

88. Chalicki Kazimierz, 89. Kołodziej Barbara Elżbieta,

za zasługi w działalności społecznej na rzecz ochrony przeciwpożarowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

90. Kędra Czesław, 91. Nowak Edward, 92. Rajchel Jan, 93. Wiącek Wiesław,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

94. Borukało Kazimierz, 95. Kalinka Mieczysław, 96. Kochanowicz Michał, 97. Konieczko Franciszek, 98. Majcher Jan, 99. Piekło Władysław, 100. Pietruś Jan, 101. Prucnal Kazimierz, 102. Selwa Tadeusz, 103. Szylar Andrzej Franciszek, 104. Tucki Józef,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

105. Czochara Stanisław, 106. Michno Władysław Ryszard, 107. Mika Kazimierz Edward, 108. Sajdak Mieczysław, 109. Stachacz Andrzej Józef, 110. Świątek Wiesław, 111. Świder Stanisław, 112. Tomański Piotr, 113. Ukleja Andrzej Piotr, 114. Witusik Stanisław,

na wniosek Wojewody Podlaskiego

za zasługi w działalności społecznej na rzecz ochrony przeciwpożarowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

115. Kacprzyk Adam, 116. Warakomski Henryk,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

117. Domagała Dariusz, 118. Domański Czesław,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

119. Balcer Stefan, 120. Janczulewicz Witold, 121. Jasionowski Józef Wiesław, 122. Koronkiewicz Zdzisław Czesław,

na wniosek Wojewody Warmińsko-Mazurskiego

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

123. Goljat Wojciech, 124. Matuszczak Ryszard,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

125. Dyrka Andrzej Zbigniew, 126. Gajewska Wanda, 127. Pawłowicz Janusz, 128. Pietryk Marian Henryk, 129. Tolksdorf Gerard Franciszek,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

130. Bociarski Waldemar, 131. Gulewski Czesław, 132. Jarosz Henryk, 133. Kopcewicz Zdzisław, 134. Kwacz Krystyna, 135. Purzycki Piotr Kazimierz,

na wniosek Wojewody Wielkopolskiego:

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

136. Bednarek Elżbieta Katarzyna, 137. Mrugasiewicz Izabela Renata, 138. Pasiciel Ewa, 139. Suchan Krystyna Dorota,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

140. Balcerek Danuta Janina, 141. Chwalisz Anna Maria, 142. Kleiber Krystyna,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

143. Drożdżyk Ewa, 144. Kubajewski Krzysztof,

za zasługi w działalności społecznej

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

145. Bońkowski Witold,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

za zasługi w działalności na rzecz Kaliskiego Towarzystwa Wioślarskiego:

146. Cierniak Ryszard, 147. Kubasik Jerzy, 148. Pawlik Andrzej, 149. Świebocki Mirosław, 150. Wieczorek Krzysztof, 151. Wielkopolski Czesław, 152. Wlazły Ryszard,

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju i upowszechniania sportu

153. Sieradzka-Roguszna Maria,

na wniosek Ministra Obrony Narodowej za zasługi w ratowaniu życia ludzkiego

KRZYŻEM ZASŁUGI ZA DZIELNOŚĆ

154. por. Bodzioch Robert,

na wniosek Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji

za zasługi w ratowaniu życia ludzkiego

KRZYŻEM ZASŁUGI ZA DZIELNOŚĆ

155. Bronikowski Paweł, 156. st. post. Dębowski Rafał, 157. Janiaczyk Andrzej, 158. st. post. Kuć Marcin Kazimierz, 159. asp. Lach Jerzy Michał, 160. Pindak Mariusz.