Monitor Polski

M.P.2004.35.607

| Akt indywidualny
Wersja od: 20 sierpnia 2004 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 10 marca 2004 r.
o nadaniu odznaczeń

Rej. 26/2004

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. (Dz. U. Nr 78, poz. 483) oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177, z 2000 r. Nr 62, poz. 718 oraz z 2002 r. Nr 74, poz. 676) odznaczeni zostają:

na wniosek Wojewody Lubelskiego:

za zasługi w upowszechnianiu kultury ludowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

po raz drugi

1. Maksymiuk Nadzieja,

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

2. Semeniuk Izabela Łucja,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

3. Charytoniuk Andrzej, 4. Miciuk Józef,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

5. Horoszewicz Elżbieta, 6. Izbicka Katarzyna, 7. Izbicki Rafał Janusz,

za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

8. Kapłon Henryk, 9. Koguciuk Ewa, 10. Szczęch Czesław,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

11. Czarny Krzysztof, 12. Krzos Krystyna Weronika, 13. Woźniak Witold,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

14. Kudełko Jolanta Zofia,

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

15. Kuć Henryk, 16. Olender Anna Eliza, 17. Szkodziński Dariusz Franciszek,

na wniosek Wojewody Małopolskiego:

za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

18. Braś Jan, 19. Dudek Zygmunt, 20. Kloczkowski Jan Zygmunt,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

21. Dudzik Krzysztof, 22. Kurek Jan, 23. Gruca Andrzej, 24. Janas Franciszek, 25. Kubiński Józef, 26. Lubiński Stanisław, 27. Zygmunt Józef,

za zasługi w działalności społecznej i charytatywnej, za osiągnięcia w pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

28. Nering Ewa Barbara, 29. Maj Zdzisław Kazimierz, 30. Pawlus Stanisław Marceli,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

31. Figiel Stefan Stanisław, 32. Matusz Tadeusz, 33. Zych Krystyna,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

34. Krasny Małgorzata, 35. Nowicki Sebastian Jan,

za zasługi dla ochrony zdrowia:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

36. Kotela Ireneusz, 37. Małek Zofia,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

38. Dziedzic Barbara, 39. Laskowicz Krzysztof Jan,

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

40. Biernat Jan, 41. Grzybacz Wacław, 42. Kowalczyk Krystyna Zofia, 43. Kowalczyk Lucyna Anna, 44. Niżnik Kazimierz Józef, 45. Piekarczyk Stanisław, 46. Potaczek Zdzisław, 47. Szybiak Katarzyna, 48. Wróbel Józefa, 49. Żmuda Zofia Barbara,

na wniosek Wojewody Podkarpackiego

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej oraz zasługi w działalności społecznej

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

50. Bober Krzysztof, 51. Moskal Alina, 52. Wojtyna Michał Wojciech,

na wniosek Wojewody Śląskiego:

za zasługi w pracy zawodowej, za osiągnięcia w działalności społecznej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

53. Pucek Włodzimierz Piotr,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

54. Bułka Stanisław,

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

55. Lipok-Bierwiaczonek Maria Urszula, 56. Moroń Ewa Elżbieta, 57. Nagengast Weronika Aniela,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

58. Abłamowicz Dominik, 59. Abłamowicz Maria Renata, 60. Fiderkiewicz Maria Barbara, 61. Gwiździłł Anna, 62. Jupowiecki Jerzy Bolesław, 63. Krawczyk Irena, 64. Michalczyk Maria Julita, 65. Mrozek Stanisław Jerzy, 66. Niewiadomska Grażyna Apolonia, 67. Ogrodowska-Hamankiewicz Ewa, 68. Śliwa Józef Tadeusz, 69. Wszołek Jolanta Anna, 70. Wykręt Bolesław Jerzy,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

71. Cholewa Elżbieta Jadwiga, 72. Dzikowska Zofia, 73. Górny Lucyna Krystyna, 74. Grabalska Jolanta, 75. Grochowska Beata Maria, 76. Holeczko-Kiehl Andrzej Grzegorz, 77. Jarema Henryka Maria, 78. Kowalik-Dura Danuta Marianna, 79. Kurgan-Przybylska Małgorzata Ewa, 80. Paluchiewicz Mariusz Krzysztof, 81. Pawłowski Wojciech Jacek, 82. Pieronkiewicz-Pieczko Krystyna Józefa, 83. Przeniosło Zbigniew Jerzy, 84. Racięski Jarosław Włodzimierz, 85. Stefan Andrzej, 86. Suchanek Halina, 87. Szmurło Grażyna Aleksandra, 88. Ucieklak Anna Aleksandra, 89. Winkler Mirosława Ewa,

za zasługi dla rozwoju górnictwa:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

90. Majcher Marek Stanisław,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

91. Bielski Jan Zbigniew, 92. Burski Zbigniew Jan, 93. Kozicki Jan, 94. Kubica Januariusz Rafał, 95. Nawrocki Sławomir Jakub, 96. Szwajerek Andrzej, 97. Żelek Stanisław,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

98. Kubacki Zbigniew, 99. Rabus Grzegorz Piotr,

na wniosek Wojewody Wielkopolskiego:

za zasługi na rzecz rozwoju sportu, za działalność społeczną:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

po raz drugi

100. Grygier Władysław,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

101. Chwalisz Marek, 102. Giszczyński Bronisław, 103. Jakubowski Bogdan Stanisław, 104. Kozłowski Czesław,

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

105. Kryger Ireneusz, 106. Tybisławski Eugeniusz,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

107. Dolny Jerzy Mariusz, 108. Jerzy Tadeusz, 109. Klocek Władysław Henryk, 110. Piechowiak Henryk, 111. Piochacz Gertruda, 112. Zydor Irena Maria,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

113. Dur Zdzisław, 114. Kijek Antoni, 115. Smuga Artur Antoni, 116. Sotek Eugeniusz,

za zasługi w pracy zawodowej i działalności społecznej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

117. Łuszczek Ryszard Marian, 118. Neumann Brunon,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

119. Orzechowski Jerzy, 120. Stróżyński Tadeusz,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

121.Teska Piotr,

na wniosek Wojewody Zachodniopomorskiego:

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

po raz drugi

122. Kaskiewicz Ireneusz, 123. Kawalec Stanisław, 124. Marciniak Jan,

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

125. Balbuza Jerzy,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

126. Bok Jerzy, 127. Rogowski Wojciech, 128. Zalewski Eugeniusz,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

129. Sagan Edward Dariusz, 130. Szymczyk Włodzimierz Andrzej,

za zasługi w twórczości literackiej i działalności dziennikarskiej

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

131. Klimowski Tadeusz Karol,

na wniosek Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji:

za zasługi w ratowaniu życia ludzkiego:

KRZYŻEM ZASŁUGI ZA DZIELNOŚĆ

po raz drugi

132. Tanaś Leszek Wojciech,

KRZYŻEM ZASŁUGI ZA DZIELNOŚĆ

133. Sztarbała Andrzej Marek,

za zasługi w ratowaniu życia ludzkiego:

MEDALEM ZA OFIARNOŚĆ I ODWAGĘ

134. Baluch Adam, 135. Dytko Jan, 136. Szpiech Krzysztof, 137. Wieleżew Katarzyna.