Nadanie odznaczeń. - M.P.2004.13.203 - OpenLEX

Nadanie odznaczeń.

Monitor Polski

M.P.2004.13.203

Akt indywidualny
Wersja od: 18 marca 2004 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 5 listopada 2003 r.
o nadaniu odznaczeń

Rej. 222/2003

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. (Dz. U. Nr 78, poz. 483) oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177, z 2000 r. Nr 62, poz. 718 oraz z 2002 r. Nr 74, poz. 676), na wniosek Ministra Zdrowia, za zasługi w działalności społecznej na rzecz honorowego krwiodawstwa odznaczeni zostają:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

1. Nowakowski Ryszard Stanisław, 2. Stradomski Krzysztof, 3. Wierzbicki Grzegorz Adam,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

4. Maraszek Barbara, 5. Młynarski Józef Antoni, 6. Muszyński Tomasz, 7. Nerka-Lewandowska Małgorzata, 8. Wiśniewski Marek Hieronim, 9. Wnuk Jerzy Waldemar,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

10. Langner Janusz Józef, 11. Liwiński Marek, 12. Ludynia Zenon Szczepan, 13. Madejowski Dariusz, 14. Majk Kazimierz, 15. Makulski Tomasz, 16. Małas Sławomir Karol, 17. Marciniak Wiesław Kazimierz, 18. Marczyński Romuald, 19. Maślany Kazimierz, 20. Matuła Tadeusz, 21. Medalion Andrzej, 22. Mierzejewski Wojciech Krzysztof, 23. Milewska Wiesława, 24. Mleczko Dariusz, 25. Mysakowicz Adam, 26. Narojczyk Jakub Paweł, 27. Nawarycz Paweł Grzegorz, 28. Nowak Marek, 29. Okniński Jerzy Leszek, 30. Olech Mariusz Zenon, 31. Olender Alojzy, 32. Opęchowski Ireneusz, 33. Oporski Grzegorz, 34. Ornafa Sylwester, 35. Osiński Dariusz, 36. Osołowski Wiesław, 37. Ostrowski Marek, 38. Pająk Andrzej, 39. Pajor Jan, 40. Patoleta Dariusz, 41. Pęczkowska Stanisława Zofia, 42. Pęczkowski Ryszard Edward, 43. Pędzich Antoni, 44. Pierzchała Mirosław Janusz, 45. Pietrzak Roman, 46. Piwowarczyk Konrad Piotr, 47. Piwowarczyk Zofia, 48. Plewka Krzysztof Stanisław, 49. Pociask Zbigniew Bronisław, 50. Połowczuk Marian, 51. Poręba Ryszard, 52. Prusiński Dariusz, 53. Przybylski Józef, 54. Przybyła Grzegorz, 55. Rechul Piotr, 56. Rek Mirosław, 57. Rogalewski Marek, 58. Rojewski Jerzy, 59. Rusiecki Krzysztof, 60. Rutka Dariusz Grzegorz, 61. Rutkowski Józef, 62. Sejbuk Kazimierz, 63. Sekuła Bolesław, 64. Serowiecki Grzegorz Sławomir, 65. Skiba Kazimierz, 66. Skwira Andrzej, 67. Słobodzin Grzegorz, 68. Smoleński Sylwester, 69. Sobiech Jan, 70. Sokołowski Maciej, 71. Solnicki Marek Henryk, 72. Spyra Jerzy Leszek, 73. Stefański Bogdan Piotr, 74. Stępień Józef, 75. Stobiński Jacek Dariusz, 76. Sulich Andrzej, 77. Szczeciński Krzysztof Janusz, 78. Szer Wiesław, 79. Szustecki Tadeusz, 80. Szymański Krzysztof Felicjan, 81. Szymiński Andrzej Czesław, 82. Szymołon Krzysztof, 83. Śmiałkowski Waldemar, 84. Śnieżyński Jarosław Maciej, 85. Trętowski Jacek, 86. Trojnar Zygmunt Piotr, 87. Twardowski Marcin Eugeniusz, 88. Ufa Wojciech, 89. Uljasz Ryszard Adam, 90. Wacławek Leszek, 91. Wasiak Jacek, 92. Wasilewski Cezary, 93. Wernio Jan, 94. Więcek Remigiusz, 95. Więckowski Jan, 96. Wiktorowski Mariusz Czesław, 97. Wilczyński Janusz, 98. Wilk Ryszard Walenty, 99. Wojciechowski Roman, 100. Wojdała Kazimierz Zbigniew, 101. Wojtkiewicz Piotr Paweł, 102. Wołejszo Ryszard, 103. Woźniak Witold Stanisław, 104. Wroński Grzegorz, 105. Zabłotny Jan, 106. Zalewski Bogdan, 107. Zdziarstek Andrzej, 108. Zglinicki Eugeniusz, 109. Zieliński Jerzy, 110. Zieniewicz Tomasz, 111. Zienkiewicz Jan, 112. Żbikowski Andrzej, 113. Żbikowski Henryk.