Nadanie odznaczeń.

Monitor Polski

M.P.2004.2.42

| Akt indywidualny
Wersja od: 15 stycznia 2004 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 23 września 2003 r.
o nadaniu odznaczeń

Rej. 163/2003

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. (Dz. U. Nr 78, poz. 483) oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177, z 2000 r. Nr 62, poz. 718 oraz z 2002 r. Nr 74, poz. 676) odznaczeni zostają:

na wniosek Ministra Edukacji Narodowej i Sportu

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

1. Jadam Tadeusz Robert, 2. Szul Janina Mieczysława, 3. Śmietana Eugeniusz, 4. Turek Stefan,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

5. Broda Grażyna Maria, 6. Dębińska-Żytkiewicz Anna Magdalena, 7. Dzik Krystyna Zofia, 8. Gorczyca Iwona Anna, 9. Hałoń Halina Józefa, 10. Jadczak Aleksandra Elżbieta, 11. Martowicz Bożena, 12. Paluchniak Stefania, 13. Piotrowska Ewa, 14. Różycka Elżbieta, 15. Rudy Małgorzata Bożena, 16. Ryglewicz Marek, 17. Sikora Maria, 18. Stanowska Ewa Anna,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

19. Bandych Wanda, 20. Brud Andrzej, 21. Buczko Zbigniew, 22. Dziurdzik Jan, 23. Figurniak Janusz, 24. Inglot Marta Wiktoria, 25. Jarzyna Danuta, 26. Krok Elżbieta Józefa, 27. Łazowska Halina, 28. Majewski Bogdan Stanisław, 29. Micuda Adam, 30. Miękisz Ewa Maria, 31. Miłkowski Janusz Wojciech, 32. Molak Krystyna Halina, 33. Pilchowiec Maria, 34. Rasiej Krystyna Wanda, 35. Rogowski Zbigniew Marek, 36. Rojek Anna Maria, 37. Rutkowska Beata, 38. Skrzynecki Henryk, 39. Stawarska Dorota, 40. Streb Beata Ryszarda, 41. Tajchman Barbara Irena, 42. Wiśniewski Krzysztof, 43. Wolańska-Leniard Danuta, 44. Wójciak Zenon Józef, 45. Żak Ewa Anna,

na wniosek Ministra Skarbu Państwa

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

46. Pietrzak Andrzej Franciszek,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

47. Giersz Teresa Józefa, 48. Tropiło Jakub Jan,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

49. Bartkowiak Jolanta Barbara, 50. Bławdzin-Wieszczyńska Maria Agata, 51. Bogiel Sławomir, 52. Cały Marek, 53. Dąbrowski Ryszard, 54. Dydak Ryszard, 55. Frąckowiak Dariusz, 56. Grzelak Andrzej, 57. Karolinczak Ewa Irena, 58. Kaźmierczak Danuta, 59. Kornacki Tomasz, 60. Kubiak Andrzej, 61. Kuźmińska Jolanta, 62. Marcjaniuk Marek, 63. Piłkowski Henryk, 64. Smakulski Stefan, 65. Stangreciak Małgorzata, 66. Suwała Barbara Zofia, 67. Szeląszkiewicz Alina, 68. Szulc Marianna Józefa, 69. Werwiński Tadeusz Józef, 70. Wojtanowski Andrzej,

na wniosek Wojewody Lubelskiego

za zasługi w ratowaniu życia ludzkiego

MEDALEM ZA OFIARNOŚĆ I ODWAGĘ

71. Puszkarski Leszek.