Nadanie odznaczeń.

Monitor Polski

M.P.1999.28.428

| Akt indywidualny
Wersja od: 31 sierpnia 1999 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 18 czerwca 1999 r.
o nadaniu odznaczeń.

Rej. 123/99

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. (Dz. U. Nr 78, poz. 483) oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450), na wniosek Ministra Edukacji Narodowej, za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej odznaczeni zostają:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

po raz drugi

1. Bartosiewicz Aleksandra c. Eugeniusza,

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

2. Bogołębska Barbara c. Jana, 3. Boniecka Barbara c. Wacława, 4. Bryła Władysława c. Jana, 5. Czwórnóg-Jadczak Barbara c. Aleksandra, 6. Domański Tomasz s. Stanisława, 7. Durczak Jerzy s. Wiesława, 8. Dziubiński Marek s. Zygmunta, 9. Gajek Lesław s. Stefana, 10. Gwoździński Krzysztof s. Eligiusza, 11. Hlibowicka-Węglarz Barbara c. Romana, 12. Ignar Stefan s. Tadeusza, 13. Kęsik Marek s. Ignacego, 14. Krawczyk Stanisław s. Stanisława, 15. Król Małgorzata c. Stefana, 16. Krzywaniak Lucyna c. Zygmunta, 17. Lechowski Roman s. Romana, 18. Lewicki Roman s. Wita, 19. Paśnicki Eugeniusz s. Karola, 20. Podlaski Sławomir s. Tadeusza, 21. Pomorska Bożena c. Henryka, 22. Rynkowski Jacek s. Józefa, 23. Sajewicz Halina c. Longina, 24. Saryusz-Wolski Tomasz s. Emila, 25. Siciński Jacek s. Bogdana, 26. Stępnik Krzysztof s. Franciszka, 27. Szpigiel Halina c. Jana, 28. Śliwerski Bogusław s. Zbigniewa, 29. Tarno Jan s. Bohdana, 30. Turczyński Marek s. Wiktora, 31. Wojtak Maria c. Władysława, 32. Wójtowicz Marian s. Krzysztofa,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

33. Adamiec Janusz s. Tadeusza, 34. Bańbura Marcin s. Nikodema, 35. Bielecki Stanisław s. Lucjana, 36. Bilski Janusz s. Stanisława, 37. Brzezińska-Wójcik Teresa c. Henryka, 38. Cesak Jadwiga c. Antoniego, 39. Ciota Zygmunt s. Edwarda, 40. Czerniakiewicz Jan s. Jana, 41. Dębowski Andrzej s. Tadeusza, 42. Długońska Henryka c. Zygmunta, 43. Fabijańska Maria c. Stanisława, 44. Fontner Jolanta c. Władysława, 45. Gawron Grażyna c. Eugeniusza, 46. Generowicz Ewa c. Jana, 47. Gibka Wanda c. Stanisława, 48. Głowacki Albin s. Bronisława, 49. Gniotek Krzysztof s. Mieczysława, 50. Gołąbczak Andrzej s. Franciszka, 51. Góra Elżbieta c. Józefa, 52. Górski Piotr s. Tadeusza, 53. Hajduga Maciej s. Alfreda, 54. Janicki Jarosław s. Antoniego, 55. Jarosz-Śnieżek Iwona c. Jerzego, 56. Jaźwiński Tadeusz s. Bronisława, 57. Kałużyński Maciej s. Jana, 58. Klepaczka Aleksander s. Franciszka, 59. Kołożyn-Krajewska Danuta c. Jerzego, 60. Kożuchowska Krystyna c. Franciszka, 61. Królak Edward s. Wacława, 62. Krucińska Izabella c. Łukasza, 63. Kubiak Janina c. Józefa, 64. Kuniszyk-Jóźkowiak Wiesława c. Józefa, 65. Laskowski Wacław s. Ludwika, 66. Lebiedowski Marek s. Stanisława, 67. Lech Piotr s. Henryka, 68. Łaciak-Nowak Barbara c. Władysława, 69. Markowski Adam s. Leopolda, 70. Matwijczyna Danuta c. Jarosława, 71. Mitura Stanisław s. Adama, 72. Markiewicz Janusz s. Hipolita, 73. Niżnikowski Roman s. Jerzego, 74. Orłowska Alina c. Leopolda, 75. Pawelski Zbigniew s. Mariana, 76. Piasecki Ryszard s. Marcina, 77. Polak Jacek s. Zdzisława, 78. Popek Zbigniew s. Stefana, 79. Prandota Jan s. Wiktora, 80. Rouppert Elżbieta c. Romualda, 81. Rożniakowska Elżbieta c. Józefa, 82. Rubnikowicz Antoni s. Wacława, 83. Rydz Jan s. Jana, 84. Siwek Krzysztof s. Alfreda, 85. Słoniowski Adam s. Leszka, 86. Socha Jerzy s. Józefa, 87. Spohr-Cespedes Irma c. Edmunda, 88. Stadnicki Jacek s. Zbigniewa, 89. Starzak Stanisław s. Franciszka, 90. Stępień Lechosław s. Władysława, 91. Sztobryn Sławomir s. Zbigniewa, 92. Targosz-Wrona Elżbieta c. Kazimierza, 93. Tomusiak Andrzej s. Jana, 94. Wasiak Grzegorz s. Jana, 95. Waszkiewicz-Robak Bożena c. Mariana, 96. Wiatrak Andrzej s. Mariana, 97. Wirth-Dzięciołowska Elżbieta c. Jana, 98. Witkowska Janina c. Leona, 99. Wojciechowska-Charlak Barbara c. Ludwika, 100. Wojciechowski Marek s. Zdzisława, 101. Wojdalski Janusz s. Jana, 102. Zych Krystyna c. Zenona, 103. Żukowski Stanisław s. Antoniego,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

104. Andrzejczak Grzegorz s. Bronisława, 105. Bolek Marianna c. Antoniego, 106. Bosiacka Wanda c. Józefa, 107. Broda Jan s. Wiktora, 108. Góral Andrzej s. Ryszarda, 109. Kapińska Anna c. Henryka, 110. Karaszewska Alicja c. Mariana, 111. Keller Marek s. Janusza, 112. Kobus Helena c. Stanisława, 113. Komorowska Wanda c. Bolesława, 114. Konieczny Zygmunt s. Jana, 115. Kozicki Jan s. Stanisława, 116. Krystyańczuk Grażyna c. Czesława, 117. Kubarski Jan s. Stefana, 118. Kubicki Józef s. Romana, 119. Larisch Jerzy s. Aleksandra, 120. Łatacz Ewa c. Jerzego, 121. Machała Krystyna c. Antoniego, 122. Marczak Jarosław s. Cezariusza, 123. Mendla Krystyna c. Henryka, 124. Myszkorowska Barbara c. Czesława, 125. Nowicka Hanna c. Jerzego, 126. Pankowska Elżbieta c. Józefa, 127. Petera Jerzy s. Mieczysława, 128. Ratter Bożena c. Stefana, 129. Rokita Irena c. Jana, 130. Sadowska Halina c. Stanisława, 131. Saulewicz Ryszard s. Konstantego, 132. Siwiński Grzegorz s. Jana, 133. Sobieszczańska Elżbieta c. Jana, 134. Sobolczyk Barbara c. Mirosława, 135. Szaliłow Anna c. Antoniego, 136. Ślusarczyk Czesław s. Alojzego, 137. Wasilewski Mirosław s. Bazylego, 138. Wnuk Stanisława c. Stanisława, 139. Wojek Tomasz s. Tadeusza, 140. Wróbel Danuta c. Adama, 141. Wysocka Anna c. Lucjana, 142. Zapałowska Maria c. Eugeniusza.