Monitor Polski

M.P.1998.45.635

| Akt indywidualny
Wersja od: 21 grudnia 1998 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 19 października 1998 r.
o nadaniu odznaczeń.

Rej. 62/98 MPM

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. (Dz. U. Nr 78, poz. 483) oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450) odznaczone zostają osoby, które przeżyły 50 lat w jednym związku małżeńskim,

MEDALEM ZA DŁUGOLETNIE POŻYCIE MAŁŻEŃSKIE

na wniosek Wojewody Elbląskiego:

1. Bielicki Józef s. Mieczysława, 2. Bielicka Bernardyna c. Jana, 3. Bogdański Władysław s. Władysława, 4. Bogdańska Krystyna c. Stanisława, 5. Bursztynowicz Ludwik s. Józefa, 6. Bursztynowicz Halina c. Stanisława, 7. Cąkała Czesław s. Jakuba, 8. Cąkała Janina c. Albina, 9. Czernecki Stefan s. Michała, 10. Czernecka Anna c. Stefana, 11. Dalecki Franciszek, 12. Dalecka Helena, 13. Dubanowski Józef s. Stanisława, 14. Dubanowska Jadwiga c. Franciszka, 15. Gabrukiewicz Władysław s. Ludwika, 16. Gabrukiewicz Marianna c. Stanisława, 17. Jakubowski Tadeusz s. Jana, 18. Jakubowska Halina c. Jana, 19. Jędrych Julian s. Stanisława, 20. Jędrych Zofia c. Jana, 21. Komorniczak Czesław s. Władysława, 22. Komorniczak Cecylia c. Stanisława, 23. Michałek Jan s. Stanisława, 24. Michałek Krystyna c. Piotra, 25. Mikołajczyk Florian s. Jana, 26. Mikołajczyk Stefania c. Michała, 27. Nowotniak Stanisław s. Andrzeja, 28. Nowotniak Jadwiga c. Józefa, 29. Oleś Henryk s. Franciszka, 30. Oleś Janina c. Józefa, 31. Pancielejko Aleksy s. Michała, 32. Pancielejko Mieczysława c. Jana, 33. Pawelecki Władysław s. Aleksandra, 34. Pawelecka Urszula c. Franciszka, 35. Rutecki Czesław s. Stanisława, 36. Rutecka Janina c. Władysława, 37. Sojczyński Tadeusz s. Jana, 38. Sojczyńska Janina c. Bronisława, 39. Szablewski Roman s. Antoniego, 40. Szablewska Zofia c. Antoniego, 41. Szewera Jan s. Franciszka, 42. Szewera Anna c. Józefa, 43. Szpakowski Stanisław s. Antoniego, 44. Szpakowska Genowefa c. Czesława, 45. Wadelski Eugeniusz s. Edwarda, 46. Wadelska Czesława c. Czesława, 47. Witkowski Marian s. Jana, 48. Witkowska Janina c. Władysława, 49. Wójcik Władysław s. Michała, 50. Wójcik Helena c. Jana,

na wniosek Wojewody Gorzowskiego:

51. Baraniecki Antoni s. Marcina, 52. Baraniecka Maria c. Antoniego, 53. Biernacki Franciszek s. Marcina, 54. Biernacka Anna c. Maksyma, 55. Błajek Henryk s. Józefa, 56. Błajek Zofia c. Szczepana, 57. Brzóska Eugeniusz s. Franciszka, 58. Brzóska Genowefa c. Jana, 59. Cichocki Stanisław, 60. Cichocka Cecylia, 61. Cichoń Kazimierz s. Tomasza, 62. Cichoń Teresa c. Leona, 63. Czetowicz Władysław s. Bolesława, 64. Czetowicz Wiktoria c. Wincentego, 65. Drzewiecki Tadeusz s. Antoniego, 66. Drzewiecka Bronisława c. Jana, 67. Dubkowski Stanisław s. Kazimierza, 68. Dubkowska Maria c. Antoniego, 69. Framski Teodor s. Włodzimierza, 70. Framska Marianna c. Józefa, 71. Gedzion Franciszek s. Franciszka, 72. Gedzion Alina c. Jana, 73. Grodziejewski Wiktor s. Michała, 74. Grodziejewska Maria c. Michała, 75. Iwulski Stefan s. Juliana,76. Iwulska Marianna c. Walentego, 77. Jesis Michał s. Józefa, 78. Jesis Cecylia c. Antoniego, 79. Kowalski Mieczysław s. Józefa, 80. Kowalska Czesława c. Edmunda, 81. Krasowski Jan s. Józefa, 82. Krasowska Feliksa c. Narcyza, 83. Malczyk Edward s. Antoniego, 84. Malczyk Aniela c. Jerzego, 85. Rozpędowski Władysław s. Józefa, 86. Rozpędowska Zofia c. Czesława, 87. Sadlak Michał s. Jana, 88. Sadlak Helena c. Jana, 89. Stępień Jan s. Władysława, 90. Stępień Halina c. Stanisława, 91. Szulc Jan s. Stanisława, 92. Szulc Maria c. Walentego, 93. Trybuś Stanisław s. Franciszka, 94. Trybuś Stanisława c. Wojciecha, 95. Woitas Franciszek s. Karola, 96. Woitas Sabina c. Wiktora, 97. Wójtka Ireneusz s. Leona, 98. Wójtka Marianna c. Piotra, 99. Zabielny Eugeniusz s. Józefa, 100. Zabielna Alicja c. Andrzeja,

na wniosek Wojewody Krośnieńskiego:

101. Czopor Jan, 102. Czopor Stefania, 103. Futyma Stanisław, 104. Futyma Janina, 105. Kaczmarski Józef s. Jana, 106. Kaczmarska Bronisława c. Joachima, 107. Kardasz Józef s. Józefa, 108. Kardasz Aniela c. Michała, 109. Kluska Stanisław s. Jana, 110. Kluska Jadwiga c. Andrzeja, 111. Kurkarewicz Stanisław, 112. Kurkarewicz Janina, 113. Maciejewicz Kazimierz s. Stanisława, 114. Maciejewicz Danuta c. Jana, 115. Moreńko Jan s. Dymitra, 116. Moreńko Zofia c. Michała, 117. Patronik Mieczysław s. Józefa, 118. Patronik Danuta c. Antoniego, 119. Radwański Józef s. Czesława, 120. Radwańska Zofia c. Jana, 121. Skulich Jan s. Stanisława, 122. Skulich Antonina c. Józefa, 123. Szelest Józef s. Jana, 124. Szelest Józefa c. Jana, 125. Wajda Bronisław s. Józefa, 126. Wajda Zofia c. Szymona, 127. Żołnierczyk Stanisław s. Michała, 128. Żołnierczyk Maria c. Michała,

na wniosek Wojewody Legnickiego:

129. Gmyrek Kazimierz s. Władysława, 130. Gmyrek Anna c. Marcelego, 131. Krysiak Tadeusz s. Józefa, 132. Krysiak Janina c. Antoniego, 133. Obiegło Mieczysław s. Jana, 134. Obiegło Malwina c. Jakuba, 135. Szymankiewicz Kazimierz s. Józefa, 136. Szymankiewicz Janina c. Jana, 137. Urban Adam s. Antoniego, 138. Urban Feliksa c. Michała,

na wniosek Wojewody Olsztyńskiego:

139. Abramowski Leon s. Leona, 140. Abramowska Zofia c. Edmunda, 141. Bojarowski Władysław s. Antoniego, 142. Bojarowska Janina c. Kazimierza, 143, Brodowski Władysław s. Władysława, 144. Brodowska Monika c. Władysława, 145. Drabik Stanisław s. Adama, 146. Drabik Marianna c. Edwarda, 147. Dymek Władysław s. Jana, 148. Dymek Józefa c. Józefa, 149. Jaworski Antoni s. Maksymiliana, 150. Jaworska Cecylia c. Konstantego, 151. Jazdowski Czesław s. Edwarda, 152. Jazdowska Eugenia c. Jana, 153. Kobianko Aleksander s. Szymona, 154. Kobianko Jadwiga c. Bartłomieja, 155. Kocbach Jan s. Konstantego, 156. Kocbach Melania c. Bolesława, 157. Komoszyński Józef s. Damazego, 158. Komoszyńska Bronisława c. Konstantego, 159. Kowalkowski Alojzy s. Jana, 160. Kowalkowska Kazimiera c. Franciszka, 161. Licznerski Alfons s. Ignacego, 162. Licznerska Marta c. Jana, 163. Łysakowski Adam s. Stanisława, 164. Łysakowska Anna c. Jana, 165. Malesza Jerzy s. Józefa, 166. Malesza Urszula c. Jana, 167. Marchewka Jan s. Jana, 168. Marchewka Ludwika c. Franciszka, 169. Martyniuk Piotr s. Jakima, 170. Martyniuk Nina c. Andrzeja, 171. Matysiak Kazimierz s. Marcina, 172. Matysiak Kazimiera c. Władysława, 173. Rypiński Antoni s. Józefa, 174. Rypińska Salomea c. Adolfa, 175. Sasin Stefan s. Józefa, 176. Sasin Jadwiga c. Władysława, 177. Stachurski Jan s. Wacława, 178. Stachurska Danuta c. Leonarda, 179. Szyszło Władysław s. Feliksa, 180. Szyszło Halina c. Franciszka, 181. Więckiewicz Wincenty s. Teofila, 182. Więckiewicz Stanisława c. Franciszka, 183. Wolak Bronisław s. Wawrzyńca, 184. Wolak Franciszka c. Mieczysława, 185. Załęski Hipolit s. Stanisława, 186. Załęska Halina c. Romana, 187. Zaremba Franciszek s. Stanisława, 188. Zaremba Wincenta c. Konrada, 189. Żabiełowicz Jan s. Jana, 190. Żabiełowicz Walentyna c. Antoniego,

na wniosek Wojewody Poznańskiego:

191. Berezowski Edward s. Michała, 192. Berezowska Genowefa c. Jana, 193. Biernacki Tadeusz s. Wincentego, 194. Biernacka Wiesława c. Romana, 195. Błaszczyk Mieczysław s. Wincentego, 196. Błaszczyk Lucyna c. Jana, 197. Borkowski Tadeusz s. Aleksandra, 198. Borkowska Bożena c. Teodora, 199. Bukowski Czesław s. Stanisława, 200. Bukowska Leokadia c. Jana, 201. Chelwing Stanisław s. Józefa, 202. Chelwing Jadwiga c. Franciszka, 203. Chmielina Szczepan s. Stanisława, 204. Chmielina Stanisława c. Andrzeja, 205. Chojnacki Bolesław s. Ludwika, 206. Chojnacka Zofia c. Wincentego, 207. Chorian Leon s. Franciszka, 208. Chorian Marianna c. Franciszka, 209. Cicharski Władysław s. Stanisława, 210. Cicharska Kunegunda c. Gustawa, 211. Ciężki Wincenty s. Tomasza, 212. Ciężka Stanisława c. Stanisława, 213. Dembek Edmund s. Antoniego, 214. Dembek Anna c. Stanisława, 215. Drzymała Kazimierz s. Stefana, 216. Drzymała Halina c. Władysława, 217. Dudzik Feliks s. Aleksandra, 218. Dudzik Weronika c. Franciszka, 219. Grajek Stefan s. Franciszka, 220. Grajek Helena c. Kazimierza, 221. Jankowski Stefan s. Józefa, 222. nkowc.ska Helena c. Wacława, 223. Jańczak Leonard s. Ignacego, 224. Jańczak Barbara c. Teodora, 225. Kapturzak Cyryl s. Teodora, 226. Kapturzak Krystyna c. Antoniego, 227. Karasiewicz Edmund s. Jana, 228. Karasiewicz Cecylia c. Adama, 229. Konieczka Stefan s. Bronisława, 230. Konieczka Anna c. Aleksandra, 231. Krajewski Włodzimierz s. Wacława, 232. Krajewska Ryszarda c. Władysława, 233. Krzyżaniak Stanisław s. Pawła, 234. Krzyżaniak Stanisława c. Józefa, 235. Kubiak Jan s. Michała, 236. Kubiak Kunegunda c. Piotra, 237. Lesiewicz Norbert s. Józefa, 238. Lesiewicz Halina c. Władysława, 239. Liwiński Kazimierz s. Feliksa, 240. Liwińska Jadwiga c. Antoniego, 241. Luboch Władysław s. Grzegorza, 242. Luboch Janina c. Ignacego, 243. Łuczak Marian s. Pawła, 244. Łuczak Wanda c. Adama, 245. Magda Jan s. Franciszka, 246. Magda Helena c. Szczepana, 247. Matuszewski Edmund s. Jana, 248. Matuszewska Zofia c. Walentego, 249. Matuszewski Jan s. Stefana, 250. Matuszewska Marianna c. Stanisława, 251. Milecki Henryk s. Stanisława, 252. Milecka Czesława c. Antoniego, 253. Mróz Józef s. Ludwika, 254. Mróz Sabina c. Mateusza, 255. Napierała Józef, 256. Napierała Feliksyna, 257. Nowaczkiewicz Stefan s. Władysława, 258. Nowaczkiewicz Jolanta c. Stanisfawa, 259. Nowaczyk Czesław s. Wincentego, 260. Nowaczyk Eugenia c. Józefa, 261. Nowaczyk Jan s. Ludwika, 262. Nowaczyk Kazimiera c. Wawrzyna, 263. Ogórkiewicz Tadeusz s. Stanisława, 263. Ogórkiewicz Marianna c. Walentego, 265. Olejniczak Lucjan s. Jana, 266. Olejniczak Halina c. Franciszka, 267. Pakos Jan s. Antoniego, 268. Pakos Janina c. Jana, 269. Pełczyński Leon s. Dominika, 270. Pełczyńska Zofia c. Andrzeja, 271. Pieczyński Bolesław s. Jana, 272. Pieczyńska Anna c. Henryka, 273. Sobczak Franciszek s. Łukasza, 274. Sobczak Kazimiera c. Józefa, 275. Sobolewski Władysław s. Franciszka, 276. Sobolewska Stefania c. Ignacego, 277. Stańczyk Roman s. Bolesława, 278. Stańczyk Zdzisława c. Władysława, 279. Stuczyński Nikodem s. Tomasza, 280. Stuczyńska Helena c. Jana, 281. Szajek Władysław s. Józefa, 282. Szajek Eugenia c. Hipolita, 283. Szewczyk Antoni s. Jakuba, 284. Szewczyk Zofia c. Jana, 285. Szymański Szczepan s. Józefa, 286. Szymańska Zofia c. Antoniego, 287. Wawrzyniak Władysław s. Władysława, 288. Wawrzyniak Genowefa c. Władysława, 289. Wesołowski Edward s. Franciszka, 290. Wesołowska Leokadia c. Stanisława, 291. Wesotowski Lucjan s. Walentego, 292. Wesołowska Krystyna c. Bolesława, 293. Wleklik Czesław s. Stanisława, 294. Wleklik Helena c. Walentego, 295. Włodawiec Henryk s. Stanisława, 296. Włodawiec Janina c. Franciszka, 297. Wojtczak Władysław s. Marcina, 298. Wojtczak Anna c. Piotra, 299. Wszelaki Marian s. Franciszka, 300. Wszelaka Janina c. Andrzeja, 301. Zabłocki Mieczysław s. Pawła, 302. Zabłocka Anna c. Szczepana,

na wniosek Wojewody Siedleckiego:

303. Adamiec Bernard s. Franciszka, 304. Adamiec Sabina c. Stanisława, 305. Antonowicz Władysław s. Piotra, 306. Antonowicz Maria c. Szymona, 307. Barszcz Ryszard s. Szczepana, 308. Barszcz Ewelina c. Franciszka, 309. Bąk Jan s. Stanisława, 310. Bąk Zofia c. Jana, 311. Cacko Aleksander s. Franciszka, 312. Cacko Czesława c. Juliana, 313. Chmielewski Tadeusz s. Józefa, 314. Chmielewska Celina c. Władysława, 315. Dołbakowski Aleksander s. Bolesława, 316. Dołbakowska Anastazja c. Marko, 317. Drzewiecki Aleksander s. Aleksandra, 318. Drzewiecka Cecylia c. Marcina, 319. Dullek Bolesław s. Pawła, 320. Dullek Zofia c. Antoniego, 321. Gadaj Władysław s. Franciszka, 322. Gadaj Marianna c. Antoniego, 323. Gańko Stanisław s. Antoniego, 324. Gańko Stefania c. Marcelego, 325. Grabarczyk Tadeusz s. Piotra, 326. Grabarczyk Adela c. Józefa, 327. Gruba Marian s. Władysława, 328. Gruba Czesława c. Jana, 329. Jackiewicz Franciszek s. Józefa, 330. Jackiewicz Pelagia c. Franciszka, 331. Jackiewicz Józef s. Stanisława, 332. Jackiewicz Kazimiera c. Antoniego, 333. Jackiewicz Julian s. Adama, 334. Jackiewicz Hanna c. Stanisława, 335. Jankowski Ryszard s. Piotra, 336. Jankowska Halina c. Wincentego, 337. Kalinowski Mieczysław s. Stanisława, 338. Kalinowska Romualda c. Stanisława, 339. Karpiński Feliks s. Józefa, 340. Karpińska Zofia c. Jana, 341. Kazanecki Paweł s. Józefa, 342. Kazanecka Irena c. Eugeniusza, 343. Komuda Stanisław s. Józefa, 344. Komuda Janina c. Jana, 345. Kowalczyk Edward s. Józefa, 346. Kowalczyk Jadwiga c. Wacława, 347. Krasuski Marian s. Pawła 348. Krasuska Eugenia c. Jana, 349. Król Edward s. Stanisława, 350. Król Irena c. Józefa, 351. Król Jan s. Tomasza, 352. Król Stefania c. Jana, 353. Laskus Roman s. Wiktora, 354. Laskus Regina c. Wacława, 355. Lasoń Marian s. Piotra, 356. Lasoń Anna c. Waleriana, 357. Laszuk Tadeusz s. Andrzeja, 358. Laszuk Jadwiga c. Włodzimierza, 359. Lewczuk Józef s. Stanisława, 360. Lewczuk Helena c. Antoniego, 361. Lipka Eugeniusz s. Stanisława, 362. Lipka Halina c. Władysława, 363. Ładno Stefan s. Feliksa, 364. Ładno Kazimiera c. Aleksandra, 365. Maciejewski Stanisław s. Władysława, 366. Maciejewska Janina c. Franciszka, 367. Materka Polikarp s. Jana, 368. Materka Krystyna c. Józefa, 369. Mistewicz Jan s. Szczepana, 370. Mistewicz Jadwiga c. Józefa, 371. Mućko Bolesław s. Wojciecha, 372. Mućko Sabina c. Feliksa, 373. Nowomiejski Jan s. Wacława, 374. Nowomiejska Wacława c. Józefa, 375. Olędzki Aleksander s. Jana, 376. Olędzka Stanisława c. Józefa, 377. Olędzki Marian s. Juliana, 378. Olędzka Józefa c. Bronisława, 379. Pielak Henryk s. Józefa, 380. Pielak Zofia c. Józefa, 381. Piotrkowicz Kazimierz s. Stanisława, 382. Piotrkowicz Helena c. Wacława, 383. Schima Jan s. Wiktora, 384. Schima Wanda c. Józefa, 385. Sieńkowski Ryszard s. Wacława, 386. Sieńkowska Irena c. Józefa, 387. Siwak Jan s. Antoniego, 388. Siwak Marianna c. Stanisława, 389. Soszyński Józef s. Jana, 390. Soszyńska Stanisława c. Florentego, 391. Sujkowski Marian s. Stanisława, 392. Sujkowska Janina c. Józefa, 393. Szulim Aleksander s. Jana, 394. Szulim Krystyna c. Franciszka, 395. Śmigielski Franciszek s. Stanisława, 396. Śmigielska Zofia c. Jana, 397. Śmigielski Kazimierz s. Wojciecha, 398. Śmigielska Barbara c. Józefa, 399. Tarkowski Stanisław s. Mikołaja, 400. Tarkowska Zofia c. Stefana, 401. Tatala Józef s. Józefa, 402. Tatala Henryka c. Piotra, 403. Toczyski Zdzisław s. Mariana, 404. Toczyska Helena c. Marcina, 405. Ulejczyk Zdzisław s. Jana, 406. Ulejczyk Honorata c. Władysława, 407. Uziębło Stanisław s. Józefa, 408. Uziębło Helena c. Stanisława, 409. Wieczorek Kazimierz s. Szymona, 410. Wieczorek Marianna c. Władysława, 411. Wieczorek Stanisław s. Franciszka, 412. Wieczorek Zofia c. Józefa, 413. Wierzchnicki Zbigniew s. Józefa, 414. Wierzchnicka Janina c. Jana, 415. Wocial Henryk s. Józefa, 416. Wocial Marta c. Michała, 417. Wodnicki Tadeusz s. Franciszka, 418. Wodnicka Leokadia c. Grzegorza, 419. Woźnica Henryk s. Jana, 420. Woźnica Helena c. Wacława, 421. Woźnica ,Jan s. Aleksandra, 422. Woźnica Zofia c. Wawrzyńca, 423. Woźnica Stefan s. Józefa, 424. Woźnica Krystyna c. Jana, 425. Wójcicki Bolesław s. Piotra, 426. Wójcicka Zofia c. Władysława, 427. Wójcik Edward s. Aleksego, 428. Wójcik Marianna c. Pawła, 429. Zawadzki Józef s. Wincentego, 430. Zawadzka Stanisława c. Władysława, 431. Zgódka Józef s. Józefa, 432. Zgódka Halina c. Mariana, 433. Żmuda Tadeusz s. Jana, 434. Żmuda Michalina c. Piotra,

na wniosek Wojewody Tarnowskiego:

435. Artamowski Stanisław s. Józefa, 436. Arłamowska Kazimiera c. Stanisława, 437. Bąk Adam s. Władysława, 438. Bąk Filomena c. Ignacego, 439. Bąk Bolesław s. Stanisława, 440. Bąk Stanisława c. Władysława, 441. Bąk Teofil s. Stanisława, 442. Bąk Alfreda c. Franciszka, 443. Biernat Jan s. Michała, 444. Biernat Czesława c. Walentego, 445. Cieśla Henryk s. Wincentego, 446. Cieśla Aniela c. Piotra, 447. Ćwik Jan s. Tomasza, 448. Ćwik Anna c. Henryka, 449. Dyga Michał s. Franciszka, 450. Dyga Maria c. Józefa, 451. Dziedzic Edward s. Andrzeja, 452. Dziedzic Eleonora c. Józefa, 453. Górski Józef s. Antoniego, 454. Górska Kazimiera c. Cypriana, 455. Grabias Edward s. Józefa, 456. Grabias Janina c. Antoniego, 457. Hytroś Wojciech s. Jana, 458. Hytroś Maria c. Józefa, 459. Jaworski Stanisław s. Jakuba, 460. Jaworska Maria c. Wojciecha, 461. Kita Stefan s. Jana, 462. Kita Stefania c. Franciszka, 463. Kłusek Michał s. Antoniego, 464. Kłusek Anna c. Piotra, 465. Kmiecik Eugeniusz s. Jana, 466. Kmiecik Janina c. Tadeusza, 467. Krawiec Aleksander s. Wincentego, 468. Krawiec Stanisława c. Stanisława, 469. Kociołek Henryk s. Antoniego, 470. Kociołek Krystyna c. Józefa, 471. Kukulski Władysław s. Ignacego, 472. Kukulska Maria c. Ignacego, 473. Kwinta Bronisław s. Piotra, 474. Kwinta Bronisława c. Józefa, 475. Lalik Czesław s. Tomasza, 476. Lalik Maria c. Jana, 477. Marks Ludwik s. Andrzeja, 478. Marks Anna c. Stanisława, 479. Niziołek Piotr s. Józefa, 480. Niziołek Salomea c. Jana, 481. Ochel Stefan s. Stanisława, 482. Ochel Bronisława c. Wojciecha, 483. Otrysko Eugeniusz s. Włodzimierza, 484. Otrysko Anna c. Jana, 485. Pagacz Władysław s. Franciszka, 486. Pagacz Kazimiera c. Marcina, 487. Pamuła Franciszek s. Marcina, 488. Pamuła Julia c. Jana, 489. Para Władysław s. Andrzeja, 490. Para Zofia c. Wojciecha, 491. Porębski Aleksander s. Antoniego, 492. Porębska Maria c. Wawrzyńca, 493. Róż Adam s. Ignacego, 494. Róż Genowefa c. Leopolda, 495. Ryncarz Stanisław s. Tomasza, 496. Ryncarz Kazimiera c. Jana, 497. Salis Wojciech s. Wojciecha, 498: Salis Wiktoria c. Jana, 499. Sitko Stanisław s. Wojciecha, 500. Sitko Halina c. Ludwika, 501. Słowik Eugeniusz s. Klemensa, 502. Słowik Adela c. Antoniego, 503. Sroka Władysław s. Józefa, 504. Sroka Janina c. Jana, 505. Sasowski Jan s. Władysława, 506. Sasowska Helena c. Antoniego, 507. Sosnowiec Stanisław s. Karola, 508. Sosnowiec Helena c. Antoniego, 509. Sowiński Mieczysław s. Jakuba, 510. Sowińska Stanisława c. Józefa, 511. Sowiński Tadeusz s. Franciszka, 512. Sowińska Janina c. Tomasza, 513. Stokłosa Stanisław s. Jana, 514. Stokłosa Władysława c. Piotra, 515. Surga Stefan s. Antoniego, 516. Surga Władysława c. Władysława, 517. Synowiec Stanisław s. Michała, 518. Synowiec Wiktoria c. Stanisława, 519. Szewczyk Jan s. Andrzeja, 520. Szewczyk Krystyna c. Walentego, 521. Ślizowski Antoni s. Antoniego, 522. Ślizowska Antonina c. Antoniego, 523. Więcek Józef s. Franciszka, 524. Więcek Waleria c. Antoniego, 525. Wojcieszek Franciszek s. Jana, 526. Wojcieszek Emilia c. Józefa, 527. Wróblewski Bolesław s. Stanisława, 528. Wróblewska Irena c. Stanisława,

na wniosek Wojewody Zielonogórskiego:

529. Arabczyk Henryk s. Stanisława, 530. Arabczyk Maria c. Bronisława, 531. Borkowski Franciszek s. Emila, 532. Borkowska Maria c. Michała, 533. Cendry Karol s. Józefa, 534. Cendry Stanisława c. Franciszka, 535. Chmielewski Mikołaj s. Teodora, 536. Chmielewska Leokadia c. Feliksa, 537. Czepukowicz Franciszek s. Antoniego, 538. Czepukowicz Maria c. Józefa, 539. Dziurman Franciszek s. Michała, 540. Dziurman Franciszka c. Władysława, 541. HusarJan s. Andrzeja, 542. HusarJadwiga c. Michała, 543. Jarmolski Wacław s. Ksawerego, 544. Jarmolska Janina c. Władysława, 545. Jasion Jan s. Józefa, 546. Jasion Janina c. Józefa, 547. Kałużny Adam s. Stefana, 548. Kałużna Janina c. Jana, 549. Kałużny Stanisław s. Stefana, 550. Kałużna Maria c. Stefana, 551. Karczewski Henryk s. Wojciecha, 552. Karczewska Helena c. Stanisława, 553. Klementowski Józef s. Kornela, 554. Klementowska Aniela c. Jana, 555. Korszun Kazimierz s. Antoniego, 556. Korszun Bronisława c. Jana, 557. Kotarba Władystaw s. Andrzeja, 558. Kotarba Teresa c. Stanisława, 559. Mackojć Roman s. Józefa, 560. Mackojć Janina c. Piotra, 561. Moczarski Kornel s. Bronisława, 562. Moczarska Emilia c. Jana, 563. Niecka Czesław c. Władysława, 564. Niecka Maria c. Adama, 565. Niemiec Władysław s. Macieja, 566. Niemiec Aniela c. Karola, 567. Nowakowski Wit s. Józefa, 568. Nowakowska Zofia c. Józefa, 569. Olender Stefan s. Michała, 570. Olender Helena c. Stefana, 571. Pawlak Jan s. Marcina, 572. Pawlak Helena c. Stanisława, 573. Przybylski Kazimierz s. Andrzeja, 574. Przybylska Joanna c. Michała, 575. Siodłowski Edward s. Feliksa, 576. Siodłowska Jadwiga c. Szczepana, 577. Siodłowski Stanisław s. Feliksa, 578. Siodłowska Anna c. Stanisława, 579. Spychała Józef s. Jana, 580. Spychała Marianna c. Józefa, 581. Szczepański Wacław s. Jana, 582. Szczepańska Zdzisława c. Stefana, 583. Szeremeta Zygmunt s. Stanisława, 584. Szeremeta Romualda c. Jana, 585. Świątkowski Michał s. Tomasza, 586. Świątkowska Margarete c. Pawła, 587. Wijatyk Józef s. Jana, 588. Wijatyk Stefania c. Franciszka, 589. Wojciechowicz Bronisław s. Wiktora, 590. Wojciechowicz Zofia c. Tomasza.