Monitor Polski

M.P.1998.43.610

| Akt indywidualny
Wersja od: 8 grudnia 1998 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 8 października 1998 r.
o nadaniu odznaczeń.

Rej. 58/98 MPM

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. (Dz. U. Nr 78, poz. 483) oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450) odznaczone zostają osoby, które przeżyły 50 lat w jednym związku małżeńskim:

MEDALEM ZA DŁUGOLETNIE POŻYCIE MAŁŻEŃSKIE

na wniosek Wojewody Chełmskiego:

1. Dybek Józef s. Jana, 2. Dybek Leokadia c. Franciszka, 3. Jędrzejewski Bogumił s. Władysława, 4. Jędrzejewska Alina c. Kazimierza, 5. Kolary Franciszek s. Andrzeja, 6. Kolary Lucyna c. Józefa, 7. Kołtun Tadeusz s. Józefa, 8. Kołtun Leokadia c. Franciszka, 9. Konieczny Józef s. Jacentego, 10. Konieczna Lucyna c. Bronisława, 11. Rutkowski Bolesław s. Ludwika, 12. Rutkowska Ludmiła c. Andrzeja, 13. Sabarański Mieczysław s. Jana, 14. Sabarańska Zdzisława c. Józefa,

na wniosek Wojewody Krakowskiego:

15. Badura Bronisław s. Wincentego, 16. Badura Franciszka c. Szymona, 17. Baliga Jan s. Andrzeja, 18. Baliga Anna c. Michała, 19. Bargiel Jan s. Michała, 20. Bargiel Anna c. Szymona, 21. Blak Franciszek s. Jana, 22. Blak Zofia c. Jakuba, 23. Chyla Jan s. Wojciecha, 24. Chyla Kunegunda c. Józefa, 25. Ciałowicz Stefan s. Mikołaja, 26. Ciałowicz Jadwiga c. Franciszka, 27. Czech Jan s. Piotra, 28. Czech Aniela c. Krzysztofa, 29. Durmata Henryk s. Romana, 30. Durmała Antonina c. Pawła, 31. Filipowicz Józef s. Walentego, 32. Filipowicz Janina c. Kazimierza, 33. Franczak Jan s. Tomasza, 34. Franczak Stefania c. Antoniego, 35. Fuja Władysław s. Klemensa, 36. Fuja Helena c. Jana, 37. Gąciarz Mieczysław s. Andrzeja, 38. Gąciarz Helena c. Jana, 39. Gonkiewicz Adolf s. Jana, 40. Gonkiewicz Maria c. Franciszka, 41. Grojec Jan s. Franciszka, 42. Grojec Helena c. Michała, 43. Grojec Marian s. Wincentego, 44. Grojec Władysława c. Jakuba, 45. Gwizdała Mieczysław s. Jana, 46. Gwizdała Maria c. Jana, 47. Gwizdała Stanisław s. Jana, 48. Gwizdała Józefa c. Jana, 49. Janik Jan s. Leonarda, 50. Janik Maria c. Piotra, 51. Jórek Józef s. Michała, 52. Jórek Aniela c. Kazimierza, 53. Kaczmarczyk Józef s. Piotra, 54. Kaczmarczyk Honorata c. Szczepana, 55. Karaś Władysław s. Benedykta, 56. Karaś Janina c. Franciszka, 57. Karkowski Marian s. Jana, 58. Karkowska Aurelia c. Krzysztofa, 59. Kawaler Władysław s. Jana, 60. Kawaler Anna c. Stanisława, 61. Kłos Tadeusz s. Aleksandra, 62. Kłos Elżbieta c. Jana, 63. Kobylec Bronisław s. Jana, 64. Kobylec Marianna c. Jana, 65. Korbiel Franciszek s. Jana, 66. Korbiel Stanisława c. Zygmunta, 67. Korzeniak Józef s. Jana, 68. Korzeniak Anna c. Jana, 69. Kowalik Feliks s. Stanisława, 70. Kowalik Stanisława c. Jana, 71. Kowalik Józef s. Feliksa, 72. Kowalik Władysława c. Józefa, 73. Kowalik Stanisław s. Józefa, 74. Kowalik Maria c. Józefa, 75. Kudas Stanisław s. Adama, 76. Kudas Stanisława c. Jana, 77. Kulma Kazimierz s. Jana, 78. Kulma Zofia c. Stanisława, 79. Kurek Józef s. Jana, 80. Kurek Józefa c. Jana, 81. Lepiarczyk Stanisław s. Jana, 82. Lepiarczyk Leokadia c. Wawrzyńca, 83. Leszczyński Tadeusz s. Aleksandra, 84. Leszczyńska Genowefa c. Konstantego, 85. Lisowski Stanisław s. Jana, 86. Lisowska Zofia c. Franciszka, 87. Majda Tadeusz s. Józefa, 88. Majda Marianna c. Stefana, 89. Malinowski Wincenty s. Wojciecha, 90. Malinowska Józefa c. Stanisława, 91. Małek Stanisław s. Piotra, 92. Małek Marianna c. Franciszka, 93. Mazgaj Marian s. Józefa, 94. Mazgaj Bolesława c. Edwarda, 95. Mazurek Franciszek s. Piotra, 96. Mazurek Zygfryda c. Andrzeja, 97. Miśkiewicz Franciszek s. Andrzeja, 98. Miśkiewicz Stefania c. Józefa, 99. Morstin Władysław s. Jana, 100. Morstin Antonina c. Józefa, 101. Nęcka Józef s. Jana, 102. Nęcka Anna c. Józefa, 103. Nowak Mieczysław s. Kazimierza, 104. Nowak Maria c. Andrzeja, 105. Nowak Stanisław s. Stanisława, 106. Nowak Stanisława c. Franciszka, 107. Nowak Władysław s. Jana, 108. Nowak Maria c. Jana, 109. Odrzywałek Józef s. Wincentego, 110. Odrzywałek Anna c. Franciszka, 111. Okarmus Roman s. Jana, 112. Okarmus Helena c. Antoniego, 113. Owca Władysław s. Franciszka, 114. Owca Aniela c. Wikora, 115. Paciorek Józef s. Franciszka, 116. Paciorek Genowefa c. Ludwika, 117. Pająk Jan s. Piotra, 118. Pająk Maria c. Stanisława, 119. Pawlik Kazimierz s. Piotra, 120. Pawlik Zofia c. Franciszka, 121. Poniedziałek Tomasz, 122. Poniedziałek Helena, 123. Prochownik Jan s. Ludwika, 124. Prochownik Maria c. Jana, 125. Pycia Stanisław s. Grzegorza, 126. Pycia Mieczysława c. Jana, 127. Racułt Jan s. Franciszka, 128. Racułt Maria c. Jana, 129. Radziszowski Jan s. Jakuba, 130. Radziszowska Ludwika c. Wincentego, 131. Rerak Marian s. Franciszka, 132. Rerak Paulina c. Michała, 133. Rydzowski Julian s. Stanisława, 134. Rydzowska Aniela c. Franciszka, 135. Sekuła Władysław s. Jana, 136. Sekuła Maria c. Franciszka, 137. Słaboń Stanisław s. Stanisława, 138. Słaboń Genowefa c. Antoniego, 139. Smach Roman s. Jana, 140. Smach Helena c. Aleksandra,141. Smoter Józef s. Stanisława, 142. Smoter Anna c. Stanisława, 143. Steczko Stanisław s. Błażeja, 144. Steczko Maria c. Mikołaja, 145. Stoczek Jan s. Lucjana, 146. Stoczek Bronisława c. Józefa, 147. Szczepaniak Michał s. Stefana, 148. Szczepaniak Helena c. Jana, 149. Szewczyk Wincenty s. Wincentego, 150. Szewczyk Maria c. Wincentego, 151. Szopa Józef s. Franciszka, 152. Szopa Helena c. Jana, 153. Szwed Mieczysław s. Macieja, 154. Szwed Bronisława c. Wojciecha, 155. Szyba Stanisław s. Józefa, 156. Szyba Janina c. Ignacego, 157. Szydłowski Zygmunt s. Pawła, 158. Szydłowska Hanna c. Jana, 159. Urban Karol s. Franciszka, 160. Urban Maria c. Antoniego, 161. Wilczyński Adam s. Wincentego, 162. Wilczyńska Romana c. Wincentego, 163. Wilkosz Antoni s. Wojciecha, 164. Wilkosz Janina c. Stanisława, 165. Witkowski Marian s. Edwarda, 166. Witkowska Barbara c. Ludwika, 167. Wójcik Donat s. Jana, 168. Wójcik Helena c. Tomasza, 169. Zdeb Jan s. Szczepana, 170. Zdeb Kazimiera c. Wacława, 171. Ziarko Henryk s. Antoniego, 172. Ziarko Józefa c. Karola, 173. Ziarkowski Franciszek s. Jana, 174. Ziarkowska Joanna c. Franciszka, 175. Zięcik Władysław s. Jana, 176. Zięcik Ludwika c. Jana, 177. Żmuda Władysław s. Stanisława, 178. Żmuda Maria c. Franciszka,

na wniosek Wojewody Lubelskiego:

179. Adamczyk Antoni s. Jana, 180. Adamczyk Anna c. Jana, 181. Adamczyk Jan s. Jana, 182. Adamczyk Marianna c. Ignacego, 183. Adamczyk Józef s. Jana, 184. Adamczyk Marianna c. Jana, 185. Aftyka Stanisław s. Szczepana, 186. Aftyka Stanisława c. Ignacego, 187. Antas Stefan s. Jana, 188. Antas Adela c. Józefa, 189. Bajnóg Zygmunt s. Michała, 190. Bajnóg Zofia c. Michała, 191. Bartczak Jan s. Stnisława, 192. Bartczak Genowefa c. Ignacego, 193. Beda Franciszek s. Ignacego, 194. Beda Genowefa c. Franciszka, 195. Bieleń Lucjan s. Józefa, 196. Bieleń Wanda c. Stanisława, 197. Bieliński Józef s. Mateusza, 198. Bielińska Bolesława c. Leonarda, 199. Błażewicz Eugeniusz s. Wincentego, 200. Błażewicz Janina c. Tomasza, 201. Cenzartowicz Józef s. Aleksandra, 202. Cenzartowicz Stefania c. Józefa, 203. Chyż Józef s. Stanisława, 204. Chyż Marianna c. Józefa, 205. Cieślik Tadeusz s. Stanisława, 206. Cieślik Natalia c. Franciszka, 207. Czech Wojciech s. Adama, 208. Czech Stefania c. Stanisława, 209. Daniel Zygmunt s. Kazimierza, 210. Daniel Zofia c. Stanisława, 211. Drozd Bolesław s. Jana, 212. Drozd Zofia c. Franciszka, 213. Drozd Jan s. Józefa, 214. Drozd Wanda c. Piotra, 215. Firlej Jan s. Michała, 216. Firlej Cecylia c. Piotra, 217. Flis Bronisław s. Jana, 218. Flis Bolesława c. Józefa, 219. Frączek Stefan s. Bronisława, 220. Frączek Marianna c. Stefana, 221. Gawron Bronisław s. Józefa, 222. Gawron Genowefa c. Ludwika, 223. Gawron Józef s. Jana, 224. Gawron Stanisława c. Piotra, 225. Gnieciak Józef s. Leonarda, 226. Gnieciak Franciszka c. Antoniego, 227. Iberszer Witold s. Jana, 228. Iberszer Wanda c. Michała, 229. Januszczak Stefan s. Antoniego, 230. Januszczak Janina c. Władysława, 231. Jaruga Aleksander s. Stanisława, 232. Jaruga Marianna c. Jana, 233. Jerzyna Władysław s. Jana, 234. Jerzyna Kazimiera c. Leonarda, 235. Kasperczuk Marian s. Ignacego, 236. Kasperczuk Zofia c. Jana, 237. Kowalski Stefan s. Jana, 238. Kowalska Wanda c. Jana, 239. Kozioł Stanisław s. Konstantego, 240. Kozioł Stefania c. Antoniego, 241. Krzysiak Józef s. Seweryna, 242. Krzysiak Kazimiera c. Jana, 243. Kulikowski Jan s. Władysława, 244. Kulikowska Stefania c. Stanisława, 245. Lisek Eugeniusz s. Jana, 246. Lisek Józefa c. Józefa, 247. Łuczywek Józef s. Stanisława, 248. tuczywek Helena c. Piotra, 249. Maciejewski Władysław s. Aleksandra, 250. Maciejewska Jadwiga c. Stefana, 251. Majewski Czesław s. Józefa, 252. Majewska Leokadia c. Antoniego, 253. Makowski Mieczysław s. Stanisława, 254. Makowska Helena c. Józefa, 255. Mańka Józef s. Jana, 256. Mańka Janina c. Aleksandra, 257. Mańka Stanisław s. Jana, 258. Mańka Zofia c. Ludwika, 259. Mańko Aleksander s. Stanisława, 260. Mańko Gęnowefa c. Józefa, 261. Markiewicz Jan s. Józefa, 262. Markiewicz Stanisława c. Michała, 263. Markiewicz Stanisław s. Józefa, 264. Markiewicz Cecylia c. Józefa, 265. Marzec Aleksander s. Józefa, 266. Marzec Janina c. Jana, 267. Mirosław Józef s. Antoniego, 268. Mirosław Antonina c. Franciszka, 269. Nakonieczny Józef s. Józefa, 270. Nakonieczna Zuzanna c. Wojciecha, 271. Niezbecki Stanisław s. Ignacego, 272. Niezbecka Genowefa c. Aleksandra, 273. Ogrodnik Roman s. Jana, 274. Ogrodnik Hermina c. Władysława, 275. Oleszek Stefan s. Józefa, 276. Oleszek Zofia c. Jana, 277. Ostański Józef s. Aleksandra, 278. Ostańska Irena c. Jana, 279. Oszust Jan s. Jana, 280. Oszust Władysława c. Ignacego, 281. Oziemkowski Henryk s. Zygmunta, 282. Oziemkowska Stanisława c. Jana, 283. Pacocha Józef s. Łukasza, 284. Pacocha Teodozja c. Pawła, 285. Pawłowski Zdzisław s. Aleksandra, 286. Pawłowska Maria c. Jana, 287. Piętka Stanisław s. Bronisława, 288. Piętka Zofia c. Jana, 289. Remiasz Jan s. Michata, 290. Remiasz Zuzanna c. Stanisława, 291. Rodzik Stanisław s. Antoniego, 292. Rodzik Stanisława c. Stanisława, 293. Rybkowski Tadeusz s. Ignacego, 294. Rybkowska Genowefa c. Ludwika, 295. Rzążewski Tadeusz s. Józefa, 296. Rzążewska Marianna c. Stanisława, 297. Saba Władysław s. Jakuba, 298. Saba Janina c. Tomasza, 299. Sagan Stanisław s. Leona, 300. Sagan Edwarda c. Piotra, 301. Samoń Władysław s. Aleksandra, 302. Samoń Krystyna c. Stanisława, 303. Skoczylas Bronisław s. Szczepana, 304. Skoczylas Genowefa c. Stanisława, 305. Skoczylas Franciszek s. Tomasza, 306. Skoczylas Helena c. Stanisława, 307. Skowronek Stanisław s. Wojciecha, 308. Skowronek Cecylia c. Ignacego, 309. Smolak Stanisław s. Józefa, 310. Smolak Stanisława c. Stanisława, 311. Sobiesiak Józef, 312. Sobiesiak Marianna, 313. Sokołowski Stanisław s. Mateusza, 314. Sokołowska Stanisława c. Stanisława, 315. Szafranek Leon s. Piotra, 316. SzafranekTeodora c. Bronisława, 317. Szymański Franciszek s. Andrzeja, 318. Szymańska Józefa c. Wojciecha, 319. Świderski Józef s. Jana, 320. Świderska Joanna c. Ignacego, 321. Tabulski Marian s. Ignacego, 322. Tabulska Helena c. Piotra, 323. Tkaczyk Józef s. Walentego, 324. Tkaczyk Zofia c. Józefa, 325. Wiącek Stefan s. Ignacego, 326. Wiącek Genowefa c. Władysława, 327. Wojnowski Józef s. Józefa, 328. Wojnowska Joanna c. Ignacego, 329. Woliński Aleksander s. Wawrzyńca, 330. Wolińska Bronisława c. Piotra, 331. Wójcik Jan s. Piotra, 332. Wójcik Zuzanna c. Kazimierza, 333. Zarzycki Tadeusz s. Franciszka, 334. Zarzycka Władysława c. Feliksa, 335. Zarzyka Marian s. Szczepana, 336. Zarzyka Eugenia c. Jana,

na wniosek Wojewody Łomżyńskiego:

337. Biedrzycki Mieczysław s. Mariana, 338. Biedrzycka Władysława c. Władysława, 339. Gardocki Stefan s. Tomasza, 340. Gardocka Teodozja c. Pawła, 341. Kiełczewski Kazimierz s. Jana, 342. Kiełczewska Marianna c. Franciszka, 343. Skrodzki Czesław s. Juliana, 344. Skrodzka Jadwiga c. Józefa, 345. Wiszowaty Antoni s. Józefa, 346. Wiszowata Helena c. Łukasza, 347. Załęcki Zygmunt s. Konstantego, 348. Załęcka Anna c. Aleksandra,

na wniosek Wojewody Siedleckiego:

349. Bakuła Jan s. Adama, 350. Bakuła Stanisława c. Stanisława, 351. Bieniak Wacław s. Józefa, 352. Bieniak Franciszka c. Józefa, 353. Buczyński Stanisław s. Jana, 354. Buczyńska Janina c. Stanisława, 355. Cacko Tadeusz s. Jana, 356. Cacko Feliksa c. Adama, 357. Dźwigała Jan s. Stefana, 358. Dźwigała Stefania c. Józefa, 359. Jackiewicz Zdzisław s. Jana, 360. Jackiewicz Krystyna c. Teodora, 361. Jerzak Władysław s. Adama, 362. Jerzak Janina c. Jana, 363. Kałuski Zdzisław s. Jana, 364. Kałuska Janina c. Aleksandra, 365. Książek Jan s. Stanisława, 366. Książek Genowefa c. Stanisława, 367. Lesiński Jan s. Feliksa, 368. Lesińska Leokadia c. Jana, 369. Majchrzyk Józef s. Andrzeja, 370. Majchrzyk Genowefa c. Władysława, 371. Modliński Józef s. Tomasza, 372. Modlińska Janina c. Teodora, 373. Nurzyński Edward s. Jana, 374. Nurzyńska Jadwiga c. Antoniego, 375. Paska Jan s. Andrzeja, 376. Paska Marianna c. Stefana, 377. Paska Kazimierz s. Stanisława, 378. Paska Genowefa c. Józefa, 379. Pustoła Józef s. Jana, 380. Pustoła Sabina c. Stanisława, 381. Radzikowski Jan s. Józefa, 382. Radzikowska Halina c. Wawrzyńca, 383. Skóra Stanisław s. Kazimierza, 384. Skóra Barbara c. Leona, 385. Tkacz Józef s. Jana, 386. Tkacz Zofia c. Jana, 387. Truszewski Stefan s. Władysława, 388. Truszewska Henryka c. Józefa,

na wniosek Wojewody Skierniewickiego:

389. Gradowski Henryk s. Andrzeja, 390. Gradowska Janina c. Władysława, 391. Kamiński Stanisław s. Antoniego, 392. Kamińska Stanisława c. Józefa, 393. Kaźmierczak Henryk s. Adama, 394. Kaźmierczak Zofia c. Adama, 395. Kosmatka Józef s. Jana, 396. Kosmatka Lucyna c. Piotra, 397. Machaj Józef s. Jana, 398. Machaj Janina c. Stanisława, 399. Olczak Wacław s. Szymona, 400. Olczak Maria c. Józefa, 401. Pietrzak Stanisław s. Józefa, 402. Pietrzak Janina c. Wojciecha, 403. Pietrzyk Jan s. Władysława, 404. Pietrzyk Władysława c. Józefa, 405. Placek Mieczysław s. Antoniego, 406. Placek Genowefa c. Stanisława, 407. Szewczyk Tadeusz s. Józefa, 408. Szewczyk Zofia c. Stanisława, 409. Woźniak Władysław s. Władysława, 410. Woźniak Wiktoria c. Józefa, 411. Wrona Franciszek s. Jana, 412. Wrona Barbara c. Jana,

na wniosek Wojewody Suwalskiego:

413. Chorociej Piotr s. Augustyna, 414. Chorociej Irena c. Alfonsa, 415. Gawinowicz Wincenty s. Antoniego, 416. Gawinowicz Jadwiga c. Stanisława, 417. Gawrylczyk Romuald s. Bolesława, 418. Gawrylczyk Marianna c. Antoniego, 419. Klukiński Józef s. Antoniego, 420. Klukińska Adela c. Norberta, 421. Kuczyński Stanisław s. Józefa, 422. Kuczyńska Helena c. Piotra, 423. Letko Wacław s. Wacława, 424. Letko Celina c. Kazimierza, 425. Milewski Jan s. Józefa, 426. Milewska Aleksandra c. Władysława, 427. Moroz Stanisław s. Bronisława, 428. Moroz Marianna c. Bolesława, 429. Pijanowski Jan s. Paulina, 430. Pijanowska Jadwiga c. Jana, 431. Rzodkiewicz Klemens s. Stanisława, 432. Rzodkiewicz Anna c. Franciszka, 433. Waszkiewicz Stanisław s. Antoniego, 434. Waszkiewicz Irena c. Józefa, 435. Zadroga Aleksander s. Piotra, 436. Zadroga Stefania c. Piotra,

na wniosek Wojewody Tarnobrzeskiego:

437. Adamczyk Leon s. Jana, 438. Adamczyk Marianna c. Józefa, 439. Adamski Stanisław s. Jana, 440. Adamska Maria c. Józefa, 441. Bąk Jan s. Stanisława, 442. Bąk Marianna c. Józefa, 443. Bąk Stanisław s. Wincentego, 444. Bąk Maria c. Piotra, 445. Bednarczyk Jan s. Jana, 446. Bednarczyk Maria c. Jana, 447. Bednarski Józef s. Jana, 448. Bednarska Bronisława c. Józefa, 449. Bednarski Marian s. Jana, 450. Bednarska Janina c. Pawła 451. Bednarski Zygmunt s. Karola, 452. Bednarska Józefa c. Zygmunta, 453. Biegas Józef s. Pawła, 454. Biegas Aniela c. Andrzeja, 455. Bielak Jan s. Jana, 456. Bielak Stefania c. Teofila, 457. Boś Stanisław s. Jana, 458. Boś Helena c. Michała, 459. Brzyszcz Marian s. Jana, 460. Brzyszcz Franciszka c. Franciszka, 461. Bużewicz Franciszek s. Karola, 462. Bużewicz Maria c. Józefa, 463. Chorób Jan s. Stanisława, 464. Chorób Wiktoria c. Piotra, 465. Chojka Edward s. Jana, 466. Chojka Kamilla c. Józefa, 467. Chudy Władysław s. Franciszka, 468. Chudy Józefa c. Karola, 469. Denisiuk Józef s. Antoniego, 470. Denisiuk Henryka c. Józefa, 471. Dębek Jan s. Franciszka, 472. Dębek Leokadia c. Józefa, 473. Dybek Jan s. Stefana, 474. Dybek Maria c. Wojciecha, 475. Dyjach Jan s. Andrzeja, 476. Dyjach Władysława c. Wojciecha, 477. Dyjach Mateusz s. Adama, 478. Dyjach Julianna c. Pawła, 479. Falecki Jan s. Walentego, 480. Falecka Helena c. Władysława, 481. Figacz Józef s. Franciszka, 482. Figacz Czesława c. Jana, 483. Gacka Józef s. Stanisława, 484. Gałka Zofia c. Stanisława, 485. Gawlik Władysław s. Józefa, 486. Gawlik Bronisława c. Józefa, 487. Gilas Jan s. Jana, 488. Gilas Janina c. Ludwika, 489. Gontaszewski Zbigniew s. Bronisława, 490. Gontaszewska Krystyna c. Karola, 491. Jaskiernia Mieczysław s. Ignacego, 492. Jaskiernia Zofia c. Jana, 493. Jaworski Jan s. Ludwika, 494. Jaworska Maria c. Ludwika, 495. Kowalczyk Wacław s. Franciszka, 496. Kowalczyk Stanisława c. Michała, 497. Krawiec Eugeniusz s. Szczepana, 498. Krawiec Wanda c. Michała, 499. Kułaga Marian s. Antoniego, 500. Kułaga Genowefa c. Jana, 501. Kuraś Tadeusz s. Michała, 502. Kuraś Maria c. Walentego, 503. Lis Piotr s. Walentego, 504. Lis Marianna c. Wawrzyńca, 505. Liwak Jan s. Jana, 506. Liwak Anastazja c. Pawła, 507. Lwiński Stefan s. Filipa, 508. Lwińska Henryka c. Karola, 509. tazarczyk Wacław s. Walentego, 510. tazarczyk Genowefa c. Władysława, 511. Majewski Czesław s. Stanisława, 512. Majewska Maria c. Józefa, 513. Malec Wincenty s. Wojciecha, 514. Malec Władysława c. Wojciecha, 515. Małek Józef s. Józefa, 516. Małek Marianna c. Józefa, 517. Mazur Andrzej s. Pawła, 518. Mazur Czesława c. Pawła, 519. Michalczyk Leon s. Antoniego, 520. Michalczyk Katarzyna c. Tomasza, 521. Mielniczek Edward s. Andrzeja, 522. Mielniczek Sabina c. Józefa, 523. Myśliwiec Kazimierz s. Antoniego, 524. Myśliwiec Janina c. Jana, 525. Nowak Stanisław s. Antoniego, 526. Nowak Irena c. Wacława, 527. Nowotarski Edward s. Antoniego, 528. Nowotarska Stanisława c. Andrzeja, 529. Ozdoba Edmund s. Leona, 530. Ozdoba Maria c. Leona, 531. Papierz Bronisław s. Wojciecha, 532. Papierz Anna c. Józefa, 533. Paruch Mikołaj s. Jana, 534. Paruch Karolina c. Michała, 535. Pieróg Bolesław s. Jana, 536. Pieróg Kazimiera c. Jana, 537. Piwowarski Marian s. Józefa, 538. Piwowarska Regina c. Józefa, 539. Podyma Mieczysław s. Michała, 540. Podyma Helena c. Adama, 541. Połomski Henryk s. Jana, 542. Połomska Józefa c. Walentego, 543. Pyrkosz Edward s. Stanisława, 544. Pyrkosz Stanisława c. Józefa, 545. Rybusiński Wincenty s. Józefa, 546. Rybusińska Marianna c. Jana, 547. Skład Józef s. Tomasza, 548. Skład Józefa c. Antoniego, 549. Skuza Stanisław s. Stanisława, 550. Skuza Zofia c. Jana, 551. Stuakowski Józef s. Józefa, 552. Stuakowska Władysława c. Józefa, 553. Sosnowka Bronisław s. Pawła 554. Sosnowka Genowefa c. Antoniego, 555. Sowa Leon s. Andrzeja, 556. Sowa Janina c. Franciszka, 557. Staszowski Antoni s. Wawrzyńca, 558. Staszowska Józefa c. Jana, 559. Sulowski Ludwik s. Antoniego, 560. Sulowska Marianna c. Tomasza, 561. Swatek Stanisław s. Józefa, 562. Swatek Marianna c. Michała, 563. Szeliga Czesław s. Jana, 564. Szeliga Helena c. Jana, 565. Śpiewak Władysław s. Wojciecha, 566. Śpiewak Kazimiera c. Józefa, 567. Tylus Jan s. Pawła, 568. Tylus Aniela c. Wojciecha, 569. Wawrzkiewicz Marian s. Michała, 570. Wawrzkiewicz Władysława c. Andrzeja, 571. Wcisło Antoni s. Tomasza, 572. Wcisło Aleksandra c. Franciszka, 573. Wiatrowski Kazimierz s. Jana, 574. Wiatrowska Stanisława c. Antoniego, 575. Widz Władysław s. Jana, 576. Widz Janina c. Wojciecha, 577. Wiechnik Jan s. Jana, 578. Wiechnik Stanisława c. Stanisława, 579. Witek Józef s. Stanisława, 580. Witek Daniela c. Józefa, 581. Wnuk Stefan s. Szymona, 582. Wnuk Józefa c. Stanisława, 583. Zdybel Bronisław s. Jana, 584. Zdybel Władysława c. Jana.