Monitor Polski

M.P.1998.42.601

| Akt indywidualny
Wersja od: 30 listopada 1998 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 6 października 1998 r.
o nadaniu odznaczeń.

Rej. 57/98 MPM

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. (Dz. U. Nr 78, poz. 483) oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450) odznaczone zostają osoby, które przeżyły 50 lat w jednym związku małżeńskim,

MEDALEM ZA DŁUGOLETNIE POŻYCIE MAŁŻEŃSKIE

na wniosek Wojewody Ciechanowskiego:

1. Bańkowski Stanisław s. Feliksa, 2. Bańkowska Stanisława c. Szymona, 3. Gajowiecki Henryk s. Piotra, 4. Gajowiecka Marianna c. Feliksa, 5. Kamiński Marian s. Zygmunta, 6. Kamińska Czesława c. Adama, 7. Kowalczyk Eugeniusz s. Antoniego, 8. Kowalczyk Eugenia c. Józefa, 9. Pochmara Marian s. Piotra, 10. Pochmara Janina c. Piotra, 11. Rasiński Seweryn s. Feliksa, 12. Rasińska Zofia c. Lucjana, 13. Rychliński Tadeusz s. Jana,14. Rychlińska Maria c. Konstantego, 15. Skarbowski Józef s. Józefa,16. Skarbowska Sabina c. Czesława, 17. Stalmach Stanisław s. Tomasza, 18. Stalmach Alina c. Mariana, 19. Ulatowski Antoni s. Aleksandra, 20. Ulatowska Kazimiera c. Stanisława, 21. Więckowski Stanisław s. Juliana, 22. Więckowska Zofia c. Artura, 23. Wiśniewski Stanisław s. Aleksandra, 24. Wiśniewska Feliksa c. Wincentego, 25. Zając Roman s. Aleksandra, 26. Zając Janina c. Piotra,

na wniosek Wojewody Jeleniogórskiego:

27. Adamonis Antoni s. Bolesława, 28. Adamonis Janina c. Jana, 29. Andrzejewski Bronisław s. Adolfa, 30. Andrzejewska Ludwika c. Wojciecha, 31. Betcher Wilhelm s. Stanisława, 32. Betcher Emilia c. Józefa, 33. Chochorowski Stanisław s. Wojciecha, 34. Chochorowska Katarzyna c. Dominika, 35. Chwałek Tadeusz s. Andrzeja, 36. Chwałek Józefa c. Bronisława, 37. Ciura Mieczysław s. Stanisława, 38. Ciura Janina c. Franciszka, 39. Dec Tadeusz, 40. Dec Stanisława, 41. Doliński Marian s. Antoniego, 42. Dolińska Maria c. Piotra, 43. Domański Jan s. Piotra, 44. Domańska Janina c. Szymona, 45. Drahan Marian s. Franciszka, 46. Drahan Janina c. Pawła, 47. Dyrda Franciszek s. Jana, 48. Dyrda Józefa c. Józefa, 49. Grażewicz Stanisław s. Jana, 50. Grażewicz Fredysława c. Józefa, 51. Grzegorczyk Józef s. Walentego, 52. Grzegorczyk Janina c. Władysława, 53. Juncewicz Adam s. Rafała, 54. Juncewicz Aniela c. Michała, 55. Juralewicz Aleksander s. Piotra, 56. Juralewicz Maria c. Józefa, 57. Kiernicki Jan s. Jana, 58. Kiernicka Maria c. Józefa, 59. Klucznik Henryk s. Józefa, 60. Klucznik Jadwiga c. Kajetana, 61. Kocoń Stanisław s. Jana, 62. Kocoń Maria c. Wincentego, 63. Krawiec Michał s. Mikołaja, 64. Krawiec Maria c. Józefa, 65. Kręgiel Henryk s. Feliksa, 66. Kręgiel Karolina c. Antoniego, 67. Krukowski Stanisław s. Franciszka, 68. Krukowska Wiktoria c. Bartłomieja, 69. Krzywiński Jan s. Grzegorza, 70. Krzywińska Maria c. Andrzeja, 71. Kubicki Marian s. Wojciecha, 72. Kubicka Helena c. Feliksa, 73. Kwiatkowski Tadeusz s. Władysława, 74. Kwiatkowska Maria c. Jana, 75. Lewandowski Jan s. Jana, 76. Lewandowska Zofia c. Józefa, 77. Lubaczewski Władysław s. Wojciecha, 78. Lubaczewska Maria c. Piotra, 79. Majewski Mieczysław s. Onufrego, 80. Majewska Stefania c. Antoniego, 81. Maracz Mieczysław s. Macieja, 82. Maracz Cecylia c. Jana, 83. Marek Stefan s. Stanisława, 84. Marek Anna c. Wojciecha, 85. Nowicki Michł s. Michała, 86. Nowicka Stanisława c. Kacpra, 87. Pietrzyk Stanisław s. Wojciecha, 88. Pietrzyk Maria c. Michała, 89. Plaszowski Stefan s. Franciszka, 90. Plaszowska Genowefa c. Piotra, 91. Pobłocki Bogusław s. Zygmunta, 92. Pobłocka Zofia c. Wacława, 93. Prucik Paweł s. Wincentego, 94. Prucik Apolonia c. Antoniego, 95. Rakowski Jan s. Jakuba, 96. Rakowska Janina c. Józefa, 97. Rudziński Jan s. Józefa, 98. Rudzińska Halina c. Leonarda, 99. Rudzis Jan s. Adama, 100. Rudzis Janina c. Józefa, 101. Rymarz Michał s. Jana, 102. Rymarz Alicja c. Józefa, 103. Sapiński Stefan s. Szczepana, 104. Sapińska Irena c. Antoniego, 105. Smoleń Stanisław s. Antoniego, 106. Smoleń Stanisława c. Jana, 107. Sokołowski Michat s. Stanisława, 108. Sokołowska Rozalia c. Igora, 109. Tocki Jan s. Michała, 110. Tocka Zofia c. Władysława, 111. Urbanik Stanisław s. Andrzeja, 112. Urbanik Amelia c. Karola, 113. Włodarczyk Stefan s. Wojciecha, 114. Włodarczyk Marianna c. Michała, 115. Wojnowski Józef s. Jana, 116. Wojnowska Waleria c. Piotra, 117. Zielonka Józef s. Mariana, 118. Zielonka Zofia c. Andrzeja, 119. Zjawin Michat s. Józefa, 120. Zjawin Antonina c. Kazimierza, 121. Zelasko Jan s. Wojciecha, 122. Żelasko Jadwiga c. Michała, 123. Żelazowski Konstanty s. Wincentego, 124. Żelazowska Maria c. Tymoteusza,

na wniosek Wojewody Kaliskiego:

125. Adamkiewicz Seweryn s. Franciszka, 126. Adamkiewicz Kazimiera c. Jana, 127. Andrzejak Leon s. Michała, 128. Andrzejak Stanisława c. Jana, 129. Borowczyk Adam s. Franciszka, 130. Borowczyk Wanda c. Ignacego, 131. Bruder Bronisław s. Jana, 132. Bruder Weronika c. Marcina, 133. Chojnicki Stefan s. Stanisłałwa, 134. Chojnicka Marianna c. Franciszka, 135. Daniel Antoni s. Franciszka, 136. Daniel Władysława c. Józefa, 137. Gorzelanny Franciszek s. Tomasza, 138. Gorzelanna Helena c. Franciszka, 139. Grembowski Józef s. Franciszka, 140. Grembowska Donata c. Józefa, 141. Grzesiak Jan s. Jana, 142. Grzesiak Maria c. Ignacego, 143. Jegier Jerzy s. Aleksandra, 144. Jegier Eugenia c. Kazimierza, 145. Kaczor Franciszek s. Kaspra, 146. Kaczor Stanisława c. Franciszka, 147. Korach Tomasz s. Stanisława, 148. Korach Helena c. Ludwika, 149. Kościański Szczepan s. Józefa, 150. Kościańska Marianna c. Michała, 151. Krupiński Stanisław s. Andrzeja, 152. Krupińska Zofia c. Walentego, 153. Lisiak Ignacy s. Watentego, 154. Lisiak Marianna c. Walentego, 155. Maciejewski Bronisław s. Jana, 156. Maciejewska Wanda c. Stanisława, 157. Orpiszak Józef s. Józefa, 158. Orpiszak Władysława c. Szczepana, 159. Polański Józef s. Jana, 160. Polańska Pelagia c. Stanisława, 161. Skrzypczak Stanisław s. Michała, 162. Skrzypczak Stanisława c. Jana, 163. Stróżyk Czesław s. Michała, 164. Stróżyk Cecylia c. Andrzeja, 165. Szkudlarek Jan s. Ludwika, 166. Szkudlarek Maria c. Franciszka, 167. Szymczak Stefan s. Franciszka, 168. Szymczak Janina c. Piotra, 169. Szymura Walenty, 170. Szymura Helena, 171. Tomczak Antoni s. Franciszka, 172. Tomczak Katarzyna c. Kazimierza, 173. Ziętkiewicz Antoni s. Franciszka, 174. Ziętkiewicz Joanna c. Jana,

na wniosek Wojewody Katowickiego:

175. Augustyn Marian s. Romana, 176. Augustyn Klara c. Franciszka, 177. Bekus Józef s. Józefa, 178. Bekus Zofia c. Wojciecha, 179. Belka Karol, 180. Belka Łucja, 181. Bobrzyk Antoni s. Jana, 182. Bobrzyk Anna c. Józefa, 183. Bomba Szczepan s. Józefa, 184. Bomba Stanisława c. Wincentego, 185. Brychcy Ernesty s. Franciszka, 186. Brychcy Gertruda c. Franciszka, 187. Brząkalik Józef s. Wincentego, 188. Brząkalik Maria c. Jana, 189. Byrczek Stanisław s. Stanisława, 190. Byrczek Józefa c. Jakuba, 191. Cempulik Józef s. Hugona, 192. Cempulik Rozalia c. Edwarda, 193. Chłodek Franciszek s. Konstantego, 194. Chłodek Róża c. Albina, 195. Cichecki Eryk s. Maksymiliana, 196. Cichecka Krystyna c. Hermana, 197. Chruściel Tadeusz s. Franciszka, 198. Chruściel Irena c. Edwarda, 199. Czarnik Zbigniew s. Szymona, 200. Czarnik Maria c. Roberta, 201. Czech Władysław s. Jana, 202. Czech Marta c. Konstantego, 203. Cyżewski Michał s. Mikołaja, 204. Czyżewska Alojza c. Franciszka, 205. Danysz Franciszek s. Piotra, 206. Danysz Elżbieta c. Pawła, 207. Dembowiec Stanisław, 208. Dembowiec Stefania, 209. Domżot Jan s. Jana, 210. Domżot Maria c. Jakóba, 211. Drynda Joachim s. Jana, 212. Drynda Agnieszka c. Jana, 213. Dubiel Zygmunt s. Wojciecha, 214. Dubiel Genowefa c. Władysława, 215. Dudek Emanuel s. Augustyna, 216. Dudek Zofia c. Marcina, 217. Dyczka Zygmunt s. Stanisława, 218. Dyczka Maria c. Andrzeja, 219. Dziubany Rufin s. Jana, 220. Dziubany Łucja c. Tomasza, 221. Dziwoki Jan s. Wiktora, 222. Dziwoki Elfryda c. Stanisława, 223. Ferdyn Mieczysław s. Józefa, 224. Ferdyn Pelagia c. Franciszka, 225. Flak Stanisław s. Franciszka, 226. Flak Maria c. Ignacego, 227. Fluder Stanisław s. Józefa, 228. Fluder Stefania c. Jana, 229. Gajewski Klemens s. Stanisława, 230. Gajewska Irena c. Stefana, 231. Gaweł Józef s. Augustyna, 232. Gawet Łucja c. Piotra, 233. Gil Józef s. Franciszka, 234. Gil Regina c. Stanisława, 235. Gilar Franciszek s. Antoniego, 236. Gilar Józefa c. Heronima, 237. Gizdoń Pawet s. Grzegorza, 238. Gizdoń Stefania c. Stefana, 239. Głąb Jan s. Jana, 240. Głąb Adolfa c. Józefa, 241. Gocek Józef s. Józefa, Z42. Gocek Leokadia c. Piotra, 243. Golda Stanisław s. Józefa, 244. Golda Leokadia c. Edmunda, 245. Golet Władysław s. Wojciecha, 246. Golec Maria c. Walentego, 247. Gołaś Antoni s. Stanisława, 248. Gołaś Rita c. Pawła, 249. Gondzik Hubert s. Józefa, 250. Gondzik Maria c. Ferdynanda, 251. Goralczyk Wilhelm s. Emila, 252. Golarczyk Anna c. Wiktora, 253. Gorecki Augustyn s. Pawła, 254. Gorecka Anna c. Franciszka, 255. Górnioczek Maksymilian s. Stanisława, 256. Górnioczek Maria c. Karola, 257. Graca Stefan s. Augustyna, 258. Graca Elżbieta c. Teofila, 259. Grobelny Augustyn s. Mikołaja, 260. Grobelny Cecylia c. Józefa, 261. Guzenda Marian s. Andrzeja, 262. Guzenda Helena c. Augustyna, 263. Guzik Stanisław s. Jana, 264. Guzik Janina c. Jana, 265. Gwóźdź Aleksander s. Józefa, 266. Gwóźdź Julianna c. Wojciecha, 267. Hadryan Ignacy s. Franciszka, 268. Hadryan Helena c. Tomasza, 269. Hajduk Alojzy s. Wilhelma, 270. Hajduk Aniela c. Ludwika, 271. Hanusik Jerzy s. Alojzego, 272. Hanusik Aniela c. Ignacego, 273. Harupa Gerard s. Ludwika, 274. Harupa Otylia c. Wilhelma, 275. Hirszka Alfred s. Jana, 276. Hirszka Helena c. Adolfa, 277. Irzyniec Wiesław s. Feliksa, 278. Irzyniec Regina c. Jana, 279. Janas Stanisław s. Piotra, 280. Janas Sabina c. Stanisława, 281. Janduda Henryk s. Juliusza, 282. Janduda Dorota c. Augustyna, 283. Janik Jan s. Józefa, 284. Janik Emilia c. Antoniego, 285. Janoszka Alojzy s. Jana, 286. Janoszka Paulina c. Piotra, 287. Jastrzemski Pawet s. Pawła, 288. Jastrzemska Agnieszka c. Tomasza, 289. Jedliński Józef s. Jana, 290. Jedlińska Stefania c. Jana, 291. Kalisz Wincenty s. Pawia, 292. Kalisz Aniela c. Jakuba, 293. Karwala Józef s. Mariana, 294. Karwala Kazimiera c. Alojzego, 295. Kędzior Alojzy s. Franciszka, 296. Kędzior Anna c. Mateusza, 297. Kępiński Mirosław s. Bronisława, 298. Kępińska Genowefa c. Jana, 299. Kidawa Tadeusz s. Konstantego, 300. Kidawa Feliksa c. Antoniego, 301. Klich Jan s. Jana, 302. Klich Janina c. Jana, 303. Klimczak Józef s. Stanisława, 304. Klimczak Bronisława c. Jana, 305. Kołodziej Eugeniusz s. Józefa, 306. Kołodziej Wanda c. Michała, 307. Konsek Karol s. Pawła, 308. Konsek Teresa c. Jana, 309. Kozioł Jerzy s. Franciszka, 310. Kozioł Helena c. Józefa, 311. Krasoń Józef s. Jana, 312. Krasoń Rozalia c. Jana, 313. Krasoń Mieczysław s. Jana, 314. Krasoń Joanna c. Ludwika, 315. Krieger Feliks s. Henryka, 316. Krieger Krystyna c. Pawła 317. Krótki Jan s. Ludwika, 318. Krótki Dorota c. Jana, 319. Krystek Zygmunt s. Stanisława, 320. Krystek Aleksandra c. Michała, 321. Krzempek Franciszek s. Franciszka, 322. Krzempek Ludmiła c. Franciszka, 323. Kucach Wacław s. Teofila, 324. Kułach Anna c. Józefa, 325. Kwiotek Roman s. Jana, 326. Kwiotek Maria c. Jana, 327. Lach Wiktor s. Józefa, 328. Lach Emilia c. Jana, 329. Lemańczyk Edmund s. Wincentego, 330. Lemańczyk Marianna c. Marcina, 331. Leśniak Stanisław s. Józefa, 332. Leśniak Janina c. Franciszka, 333. Levittoux Kazimierz s. Kazimierza, 334. Levittoux Maria c. Jana, 335. Lindner Stanisław s. Gustawa, 336. Lindner Maria c. Henryka, 337. Liszka Antoni s. Jana, 338. Liszka Maria c. Piotra, 339. Lorenc Józef s. Romana, 340. Lorenc Zofia c. Jana, 341. Lukaszczyk Jerzy s. Romana, 342. Lukaszczyk Henryka c. Wojciecha, 343. tukasek Augustyn s. Augustyna, 344. tukasek Helena c. Józefa, 345. tyda Anatoliusz s. Franciszka, 346. tyda Katarzyna c. Jana, 347. Machulec Konrad s. Mikołaja, 348. Machulec Otylia c. Franciszka, 349. Macionczyk Maksymilian s. Jana, 350. Macionczyk Helena c. Izydora, 351. Macionczyk Teofil s. Pawła, 352. Macionczyk Matylda c. Franciszka, 353. Magner Gerard s. Floriana, 354. Magner Róża c. Roberta, 355. Maroszek Emanuel s. Józefa, 356. Maroszek Stefania c. Józefa, 357. Mateja Tomasz s. Pawła, 358. Mateja Agnieszka c. Walentego, 359. Mazurek Michat s. Jana, 360. Mazurek Eugenia c. Michała, 361. Micuła Eugeniusz s. Wincentego, 362. Micuła Rozalia c. Józefa, 363. Mielnik Henryk s. Józefa, 364. Mielnik Halina c. Mikołaja, 365. Moj Szczepan s. Jana, 366. Moj Anna c. Henryka, 367. Moroń Pawet s. Roberta, 368. Moroń Elfryda c. Ernesta, 369. Moryc Engelbert s. Teodora, 370. Moryc Stefania c. Ludwika, 371. Motyl Tadeusz s. Władysława, 372. Motyl Bogusława c. Jana, 373. Mrozek Jan s. Ludwika, 374. Mrozek Małgorzata c. Adolfa, 375. Mucha Józef s. Tomasza, 376. Mucha Helena c. Wojciecha, 377. Mularczyk Fryderyk s. Wawrzyńca, 378. Mularczyk Jadwiga c. Jana, 379. Musiat Jan s. Romana, 380. Musiat Stanisława c. Jana, 381. Musiał Kazimierz s. Józefa, 382. Musiał Wikoria c. Karola, 383. Musioł Jan s. Walentego, 384. Musioł Julianna c. Franciszka, 385. Niesyto Alojzy s. Stanisława, 386. Niesyto Cecylia c. Karola, 387. Nogły Ludwik s. Antoniego, 388. Nogły Pelagia c. Wawrzyńca, 389. Nowak Wiktor s. Jana, 390. Nowak Hildegarda c. Jana, 391. Nowicki Franciszek s. Jana, 392. Nowicka Gertruda c. Jana, 393. Obertyn Józef s. Tomasza, 394. Obertyn Stefania c. Józefa, 395. Odrzywołek Jan s. Jana, 396. Odrzywołek Salomea c. Józefa, 397. Opaszowski Ludwik s. Andrzeja, 398. Opaszowska Irena c. Jana, 399. Orawski Jan s. Jana, 400. Orawska Regina c. Adama, 401. Ostrowski Józef s. Jana, 402. Ostrowska Bronisława c. Jana, 403. Otawa Alojzy s. Alojzego, 404. Otawa Jadwiga c. Józefa, 405. Oziemkiewicz Henryk s. Stanisława, 406. Oziemkiewicz Alicja c. Augustyna, 407. Pajda Marian s. Franciszka, 408. Pajda Janina c. Andrzeja, 409. Panek Marian s. Pawła, 410. Panek Celina c. Onufrego, 411. Pelka Maksymilian, 412. Pelka Elżbieta, 413. Piątek Józef s. Błażeja, 414. Piątek Stanisława c. Ignacego, 415. Piecko Wiktor s. Jacka, 416. Piecko Gabriela c. Roberta, 417. Piontek Wilhelm s. Jana, 418. Piontek Małgorzata c. Józefa, 419. Plutecki Leonard s. Karola, 420. Plutecka Jadwiga c. Antoniego, 421. Pokój Mieczysław s. Karola, 422. Pokój Stanisława c. Feliksa, 423. Posok Jan s. Pawła, 424. Polok Hermina c. Wilhelma, 425. Połap Jan s. Hermana, 426. Połap Bronisława c. Maksymiliana, 427. Potempa Erdman s. Aleksandra, 428. Potempa Anna c. Jana, 429. Pręda Kazimierz s. Stanisława, 430. Pręda Adelajda c. Franciszka, 431. Przezdzięk Stanisław s. Piotra, 432. Przęzdziek Stanisława c. Jana, 433. Ptak Kazimierz s. Stanisława, 434. Ptak Krystyna c. Brunona, 435. Pudlik Pawet s. Wincentego, 436. Pudiik Krystyna c. Wincentego, 437. Roezner Pawet s. Pawła, 438. Roezner Marta c. Józefa, 439. Rogalski Stanisław s. Watentego, 440. Rogalska Marta c. Marcina, 441. Rozlach Emanuel s. Jana, 442. Rozlach Magdalena c. Wilhelma, 443. Rurański Edmund s. Jana, 444. Rurańska Anna c. Emila, 445. Seroka Henryk s. Jana, 446. Seroka Krystyna c. Jana, 447. Sikora Bolesław s. Roberta, 448. Sikora Urszula c. Ewalda, 449. Skupień Jerzy s. Ludwika, 450. Skupień Ernestyna c. Wilhelma, 451. Słodkiewicz Feliks s. Michała, 452. Słodkiewicz Irena c. Stanisława, 453. Sobik Robert s. Jana, 454. Sobik Berta c. Alojzego, 455. Sogórski Józef s. Augustyna, 456. Sogórska Wanda c. Pawła, 457. Spandel Jan s. Roberta, 458. Spandel Helena c. Franciszka, 459. Stalmach Bernard s. Konrada, 460. Stalmach Anna c. Fryderyka, 461. Starzyczny Ernest s. Leona, 462. Starzyczny Helena c. Franciszka, 463. Stolorz Ernest s. Wiktora, 464. Stolorz tucja c. Augustyna, 465. Swaczyna Edward s. Józefa, 466. Swaczyna Stefania c. Pawła, 467. Szczepara Feliks s. Szczepana, 468. Szczepara Janina c. Franciszka, 469. Szoska Stanisław s. Józefa, 470. Szoska Elżbieta c. Emila, 471. Szuliga Witold s. Ludwika, 472. Szuliga Irena c. Szymona, 473. Szulik Franciszek s. Franciszka, 474. Szulik tucja c. Pawła, 475. Szweda Alfred s. Joachima, 476. Szweda Elżbieta c. Antoniego, 477. Szymik Jan s. Józefa, 478. Szymik Gertruda c. Mateusza, 479. Szynol Alojzy s. Teodora, 480. Szynol Teodozja c. Adolfa, 481. Ślusarczyk Franciszek s. Józefa, 482. Ślusarczyk Maria c. Antoniego, 483. Śmieja Jan s. Teofila, 484. Smieja Anna c. Józefa, 485. Tobór Andrzej s. Franciszka, 486. Tobór tucja c. Franciszka, 487. Tomsia Marian s. Stanisława, 488. Tomsia Helena c. Tomasza, 489. Turek Emil s. Pawła, 490. Turek Agnieszka c. Franciszka, 491. Turek Władysław s. Tomasza, 492. Turek Róża c. Walentego, 493. Ulman Leon, 494. Ulman Magdalena, 495. Urbaniak Józef s. Ludwika, 496. Urbaniak Genowefa c. Jana, 497. Wagner Henryk s. Antoniego, 498. Wagner Antonia c. Antoniego, 499. Walczak Stefan s. Franciszka, 500. Walczak Krystyna c. Piotra, 501. Wiącek Jan s. Jana, 502. Wiącek Maria c. Franciszka, 503. Widuch Ryszard s. Pawła, 504. Widuch Helena c. Mikołaja, 505. Wieczorek Eugeniusz s. Franciszka, 506. Wieczorek Maria c. Eliasza, 507. Wieczorek Marian s. Mikołaja, 508. Wieczorek Elżbieta c. Józefa, 509. Winiarski Władysław s. Piotra, 510. Winiarska Stefania c. Józefa, 511. Wojaczek Robert s. Józefa, 512. Wojaczek Róża c. Bernarda, 513. Wojtala Stanisław s. Józefa, 514. Wojtala Marta c. Józefa, 515. Woźniak Kazimierz s. Aleksandra, 516. Woźniak Henryka c. Romana, 517. Woźnikowski Pawet s. Alberta, 518. Woźnikowska Otylia c. Henryka, 519. Wróbel Antoni s. Antoniego, 520. Wróbel Natalia c. Jana, 521. Wydra Józef s. Franciszka, 522. Wydra Helena c. Ignacego, 523. Zmieskol Wilhelm s. Walentego, 524. Zmieskol Anna c. Klemensa, 525. Żaba Feliks s. Dydaka, 526. Żaba Józefa c. Wojciecha, 527. Żmuda Izydor s. Stanisława, 528. Zmuda Janina c. Stanisława,

na wniosek Wojewody Pilskiego:

529. Basa Marian s. Jana, 530. Basa Genowefa c. Wawrzyńca, 531. Bednarczuk Julian s. Karola, 532. Bednarczuk Weronika c. Wincentego, 533. Cerajewski Paweł s. Pawła 534. Cerajewska Zofia c. Józefa, 535. Chmielewski Józef s. Pawła, 536. Chmielewska Zofia c. Jana, 537. Dąbrowski Leon s. Michała, 538. Dąbrowska Cecylia c. Wiktora, 539. Golański Czesław s. Józefa, 540. Golańska Władysława c. Józefa, 541. Karolik Jan s. Jana, 542. Karolik Maria c. Andrzeja, 543. Kicza Kazimierz, 544. Kicza Wiktoria, 545. Kochaniec Jan s. Stanisława, 546. Kochaniec Stanisława c. Antoniego, 547. Koczorowski Jan s. Wincentego, 548. Koczorowska Wanda c. Wincentego, 549. Kowalewski Alfons s. Adama, 550. Kowalewska Urszula c. Jana, 551. Kuźniarek Marian s. Andrzeja, 552. Kuźniarek Marianna c. Walentego, 553. Maćkowiak Edmund s. Tomasza, 554. Maćkowiak Jadwiga c. Franciszka, 555. Małachowski Maksymilian s. Stanisława, 556. Małachowska Genowefa c. Józefa, 557. Nowak Stanisław s. Jakuba, 558. Nowak Helena c. Stefana, 559. Strugała Wacław s. Józefa, 560. Strugała Stanisława c. Józefa, 561. Urbaniak Mieczysław s. Rocha, 562. Urbaniak Stanisława c. Ignacego.