Monitor Polski

M.P.1998.42.588

| Akt indywidualny
Wersja od: 30 listopada 1998 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 2 września 1998 r.
o nadaniu odznaczeń.

Rej. 53/98 MPM

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. (Dz. U. Nr 78, poz. 483) oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450) odznaczone zostają osoby, które przeżyły 50 lat w jednym związku małżeńskim,

MEDALEM ZA DŁUGOLETNIE POŻYCIE MAŁŻEŃSKIE

na wniosek Wojewody Kaliskiego:

1. Balcer Józef s. Walentego, 2. Balcer Władysława c. Walentego, 3. Bonio Kazimierz s. Józefa, 4. Bonio Janina c. Franciszka, 5. Broda Józef, 6. Broda Anna, 7. Brodziak Stefan s. Wincentego, 8. Brodziak Aniela c. Andrzeja, 9. Dobiech Antoni s. Józefa, 10. Dobiech Georgetta c. Franciszka, 11. Dolski Antoni s. Antoniego, 12. Dolska Janina c. Józefa, 13. Dziubka Henryk s. Jana, 14. Dziubka Helena c. Stanisława, 15. Filipowicz Bronisław s. Jana, 16. Filipowicz Kazimiera c. Franciszka, 17. Gajny Czesław s. Michała, 18. Gajny Zenona c. Jana, 19. Garbacz Stanisław s. Antoniego, 20. Garbacz Pelagia c. Stanisława, 21. Glinkowski Zygmunt s. Wawrzyna, 22. Glinkowska Zofia c. Franciszka, 23. Grad Władysław s. Pawła, 24. Grad Gzesława c. Stanisława, 25. Grzegorski Marian s. Antoniego, 26. Grzegorska Irena c. Antoniego, 27. Grzęda Zygmunt s. Tomasza, 28. Grzęda Teresa c. Wojciecha, 29. Gulcz Michał s. Jana, 30. Gulcz Bronisława c. Wawrzyna, 31. Janiak Wawrzyniec s. Jana, 32. Janiak Teresa c. Józefa, 33. Jasik Czesław s. Józefa, 34. Jasik Teresa c. Walentego, 35. Juszczyk Jacek s. Jacka, 36. Juszczyk Janina c. Bernarda, 37. Kościelniak Władysław s. Jana, 38. Kościelniak Joanna c. Kazimierza, 39. Krawczyk Zdzisław s. Stanisława, 40. Krawczyk Barbara c. Eugeniusza, 41. Kwapiński Kazimierz s. Antoniego, 42. Kwapińska Helena c. Franciszka, 43. Ledwa Alfons s. Alfonsa, 44. Ledwa Waleszka c. Ignacego, 45. Lisiak Marian s. Stanisława, 46. Lisiak Zofia c. Józefa, 47. Majsner Stanisław s. Jana, 48. Majsner Zofia c. Józefa, 49. Matuszewski Stanisław s. Jana, 50. Matuszewska Gabriela c. Ignacego, 51. Mączka Zygfryd s. Stanisława, 52. Mączka Czesława c. Ludwika, 53. Mosiek Czesław s. Jana, 54. Mosiek Janina c. Tomasza, 55. Moś Stanisław s. Wacława, 56. Moś Stanisława c. Marka, 57. Nieckarz Jan s. Józefa, 58. Nieckarz Jadwiga c. Ignacego, 59. Niemczyk Władysław s. Jana, 60. Niemczyk Stefania c. Walentego, 61. Niespodziany Henryk s. Kazimierza, 62. Niespodziany Janina c. Wojciecha, 63. Nowak Stanisław s. Stanisława, 64. Nowak Władysława c. Franciszka, 65. Owczarek Feliks s. Jana, 66. Owczarek Kazimiera c. Szczepana, 67. Pawelka Alfons s. Antoniego, 68. Pawelka Janina c. Karota, 69. Rybka Stanisław s. Jana, 70. Rybka Gertruda c. Nikodema, 71. Skrzypczak Stanisław s. Jana, 72. Skrzypczak Marianna c. Wacława, 73. Sroka Kazimierz, 74. Sroka Janina, 75. Staruch Stanisław s. Józefa, 76. Staruch Janina c. Antoniego, 77. Stasiak Henryk s. Bolesława, 78. Stasiak Teresa c. Jana, 79. Studniewski Stanisław s. Stanisława, 80. Studniewska Joanna c. Jana, 81. Urbaniak Jan s. Wojciecha, 82. Urbaniak Agnieszka c. Jana, 83. Urbanowicz Bernard s. Marcina, 84. Urbanowicz Zofia c. Wojciecha, 85. Wiła Kazimierz, 86. Wiła Kazimiera, 87. Wiertelak Stanisław s. Stanisława, 88. Wiertelak Janina c. Józefa, 89. Wojciechowski Stefan s. Jana, 90. Wojciechowska Leokadia c. Leona, 91. Wojciechowski Stanisław s. Marcina, 92. Wojciechowska Zofia c. Franciszka, 93. Wojcieszak Marian s. Stanisława, 94. Wojcieszak Marianna c. Ignacego,

na wniosek Wojewody Leszczyńskiego:

95. Andrzejewski Jan s. Telesfora, 96. Andrzejewska Marianna c. Feliksa, 97. Ciesielski Ignacy s. Józefa, 98. Ciesielska Zofia c. Andrzeja, 99. Fórmanowski Feliks s. Ignacego, 100. Fórmanowska Joanna c. Stanisława, 101. Hampel Edward s. Karola, 102. Hampel Krystyna c. Józefa, 103. Jakuszkowiak Józef s. Antoniego, 104. Jakuszkowiak Róża c. Jana, 105. Juskowiak Tomasz s. Tomasza, 106. Juskowiak Władysława c. Władysława, 107. Kasperski Florian s. Józefa, 108. Kasperska Jadwiga c. Ignacego, 109. Keller Józef s. Stanisława, 110. Keller Sabina c. Józefa, 111. Kiałczewski Witalis s. Franciszka,112. Kiełczewska Zofia c. Walentego, 113. Kondella Henryk s. Antoniego, 114. Kondella Janina c. Franciszka, 115. Kubera Feliks s. Antoniego, 116. Kubera Teresa c. Edwarda, 117. Kwiatkowski Edward s. Jana, 118. Kwiatkowska Aniela c. Juliana, 119. Mika Franciszek s. Wawrzyńca, 120. Mika Marianna c. Jana, 121. Mroczek Stanisław s. Stanisława, 122. Mroczek Teodozja c. Franciszka, 123. Musielak Franciszek s. Marcina, 124. Musielak Agnieszka c. Tomasza, 125. Nadobnik Andrzej s. Tomasza, 126. Nadobnik Cecylia c. Piotra, 127. Napiórkowski Jan s. Jana, 128. Napiórkowska Adela c. Norberta, 129. Nelle Jan s. Kazimierza, 130. Nelle Marianna c. Piotra, 131. Niedzielski Edmund s. Tomasza, 132. Niedzielska Anna c. Józefa, 133. Nowacki Eugeniusz s. Mikołaja, 134. Nowacka Stanisława c. Mariana, 135. Pazoła Jan s. Ludwika, 136. Pazoła Zofia c. Jana, 137. Poprawa Edmund s. Andrzeja, 138. Poprawa Helena c. Karola, 139. Prałat Stanisław s. Walentego, 140. Prałat Zofia c. Szczepana, 141. Robaczyński Konrad s. Jana, 142. Robaczyńska Kazimiera c. Stanisława, 143. Rybacki Józef, 144. Rybacka Irena, 145. Sember Józef s. Wojciecha, 146. Sember Wiktoria c. Szczepana, 147. Szczepaniak Władysław s. Walentego, 148. Szczepaniak Marianna c. Mikołaja, 149. Szymański Tadeusz s. Tomasza, 150. Szymańska Stanisława c. Tomasza, 151. Tomczak Franciszek s. Franciszka, 152. Tomczak Gertruda c. Jana, 153. Zamelski Franciszek s. Stanisława, 154, Zamelska Halina c. Stanisława, 155. Zienkiewicz Antoni s. Kazimierza, 156. Zienkiewicz Ada c. Włodzimierza, 157. Żubrowski Kazimierz s. Ludwika, 158. Zubrowska Jadwiga c. Antoniego,

na wniosek Wojewody Olsztyńskiego:

159. Baczewski Jerzy s. Andrzeja, 160. Baczewska Joanna c. Jana, 161. Błazucki Zenon s. Teofila, 162. Błazucka Alina c. Stanisława, 163. Czarnota Marian s. Stefana, 164. Czarnota Weronika c. Jana, 165. Drężek Stanisław s. Bolesława, 166. Drężek Walentyna c. Stanisława, 167. Empel Bronisław s. Jana, 168. Empel Helena c. Adama, 169. Gomoła Zygmunt s. Feliksa, 170. Gomoła Anna c. Józefa, 171. Grudzień Stanisław s. Augustyna, 172. Grudzień Bronisława c. Michała, 173. Jankowski Czesław s. Adama, 174. Jankowska Leokadia c. Stanisława, 175. Kamiński Jan s. Adolfa, 176. Kamińska Leokadia c. Józefa, 177. Klimaszewski Wincenty s. Marcelego, 178. Klimaszewska Zofia c. Jana, 179. Kostrzewa Stanisław s. Stanisława, 180. Kostrzewa Janina c. Aleksandra, 181. Kozłowski Marian s. Bolesława, 182. Kozłowska Saturnina c. Wincentego, 183. Królik Henryk s. Leonarda, 184. Królik Helena c. Jana, 185, Kuflowski Karol s. Jana, 186. Kuflowska tucja c. Jana, 187. Kuźma Tadeusz s. Michała, 188. Kuźma Wiktoria c. Władysława, 189. Lewczyk Mieczysław s. Wincentego, 190. Lewczyk Genowefa c. Bronisława, 191. Łącki Jan s. Wojciecha, 192. Łącka Janina c. Michała, 193. Michalik Stanisław s. Franciszka, 194. Michalik Stanisława c. Jana, 195. Obrębski Józef s. Józefa, 196. Obrębska Władysława c. Stanisława, 197. Ośka Antoni s. Józefa, 198. Ośka Genowefa c. Stanisława, 199. Pracki Zdzisław s. Edwarda, 200. Pracka Zinaida c. Stefana, 201. Pyszniak Bazyli s. Jana, 202. Pyszniak Gerda c. Wilhelma, 203. Radzikowski Adam s. Hipolita, 204. Radzikowska Stefania c. Władysława, 205. Skolmowski Stanisław s. Franciszka, 206. Skolmowska Gertruda c. Augusta, 207. Smoliński Franciszek s. Antoniego, 208. Smolińska Czesława c. Kazimierza, 209. Staszewski Zygmunt s. Stanisława, 210. Staszewska Marianna c. Piotra, 211. Szczepański Bronisław s. Ignacego, 212. Szczepańska Leokadia c. Józefa, 213. Szymia Edward s. Zygmunta, 214. Szymla Alina c. Wacława, 215. Towcik Stanisław s. Zygmunta, 216. Towcik Eleonora c. Michata, 217. Tyszka Zygmunt s. Czesława, 218. Tyszka Henryka c. Henryka, 219. Walentynowicz Zygmunt s. Witolda, 220. Walentynowicz Benedykta c. Józefa, 221. Wesołowski Edmund s. Antoniego, 222. Wesołowska 5tanisława c. Mariana, 223. Wołosz Kazimierz s. Pawła, 224. Wołosz Janina c. Bronisława, 225. Zalewski Stanisław s. Jana, 226. Zalewska Wanda c. Antoniego,

na wniosek Wojewody Poznańskiego:

227. Baraniak Bolesław s. Ignacego, 228. Baraniak Janina c. Stefana, 229. Bączkowski Marian, 230. Bączkowska Adela, 231. Biniaś Kazimierz s. Karola, 232. Siniaś Anna c. Jana, 233. Bogucki Józef s. Władysława, 234. Bogucka Jadwiga c. Józefa, 235. Bolewski Stanisław s. Tomasza, 236. Bolewska Marianna c. Antoniego, 237. Chowaniec Franciszek s. Michała, 238. Chowaniec Helena c. Czesława, 239. Czarnecki Władysław s. Andrzeja, 240. Czarnecka Irena c. Eugeniusza, 241. Czesiewicz Stanisław s. Mariana, 242. Czesiewicz Teresa c. Walentego, 243. Czołba Jerzy s. Alojzego, 244. Czołba Irena c. Henryka, 245. Gacka Władysław s. Idziego, 246. Gacka Zofia c. Michała, 247. Gorący Wincenty s. Walentego, 248. Gorąca Stanisława c. Antoniego, 249. Górnaś Tadeusz s. Michała, 250. Górnaś Helena c. Ludwika, 251. Guderski Stanisław s. Izydora, 252. Guderska Kazimiera c. Stanisława, 253. Henke Józef s, Stanisława, 254. Henke Marianna c, Romana, 255. Henkel Stefan s. Juliana, 256. Henkel Władysława c. Stanisława, 257. Kamiński Leonard s. Wacława, 258. Kamińska Leokadia c. Leona, 259. Klak Antoni s. Kazimierza, 260. Klak Władysława c. Stanisława, 261. Kobielski Walerian s. Marcina, 262. Kobielska Stanisława c. Ignacego, 263. Koszarowski Leon s. Franciszka, 264. Koszarowska Marianna c. Franciszka, 265. Kościelniak Bolesław s. Ludwika, 266. Kościelniak tucja c. Jana, 267. Kruczek Andrzej s. Walentego, 268. Kruczek Waleria c. Jana, 269. Kudławiec Tadeusz s. Andrzeja, 270. Kudławiec Joanna c. Andrzeja, 271. Lubojański Stanisław s. Józefa, 272. Lubojańska Helena c. Jana, 273. Maciuszek Kazimierz s. Adama, 274. Maciuszek Anna c. Piotra, 275. Matuszak Kazimierz s. Józefa, 276. Matuszak Bolesława c. Franciszka, 277. Matuszczak Stanisław s. Szczepana, 278, Matuszczak Monika c. Stanisława, 279. Naganowski Alojzy s. Stanisława, 280. Naganowska Helena c. Stanisława, 281. Okoniewski Leszek s. Stanisława, 282. Okoniewska Helena c. Józefa, 283. Pacholski Leon s. Józefa, 284. Pacholska Sabina c. Wojciecha, 285. Pawlak Czesław s. Walentego, 286. Pawlak Władysława c. Andrzeja, 287. Pawlak Florian s. Ludwika, 288. Pawlak Izabela c. Stanisława, 289. Pawlicki Stanisław s. Michała, 290. Pawlicka Marianna c. Michała, 291. Pawlisiak Marcjan s. Józefa, 292. Pawlisiak Władysława c. Ignacego, 293. Połatyński Konstanty, 294. Połatyńska Zofia, 295. Ratajczak Stanisław s. Jana, 296. Ratajczak Stanisława c. Tomasza, 297. Rosocha Albin s. Kazimierza, 298. Rosocha Wanda c. Jana, 299. Stypa Stefan s. Jana, 300. Stypa Zofia c. Józefa, 301. Szewczyk Józef s. Jana, 302. Szewczyk Joanna c. Ignacego, 303. Szuma Zygmunt s. Leona, 304. Szuma Helena c. Michała, 305. Wawrzyniak Czesław, 306. Wawrzyniak Irena, 307. Witkiewicz Stefan s. Franciszka, 308. Witkiewicz Stanisława c. Józefa, 309. Wódkiewicz Wiktor s. Władysława, 310. Wódkiewicz Wanda c. Gustawa, 311. Zachciał Franciszek s. Ludwika, 312. Zachciat Zofia c. Szczepana, 313. Zandecki Józef s. Stanisława, 314. Zandecka Leokadia c. Michała, 315. Zdanek Józef s. Władysława, 316. Zdanek Waleria c. Wawrzyna, 317. Żakowski Franciszek s. Jana, 318. Zakowska Seweryna c. Ignacego,

na wniosek Wojewody Warszawskiego:

319. Badowski Wiktor s. Walentego, 320. Badowska Marianna c. Michała, 321. Bienias Władysław s. Stanisława, 322. Bienias Helena c. Stanisława, 323. Brodzki Zdzisław s. Leona, 324. Brodzka Barbara c. Walentego, 325. Bursa Marian s. Szczepana, 326. Bursa Józefa c. Aleksego, 327. Chojecki Kazimierz s. Aleksandra, 328. Chojecka Zofia c. Franciszka, 329. Dąbrowski Eugeniusz s. Stanisława, 330. Dąbrowska Lucyna c. Karola, 331. Denkiewicz Stanisław s. Kazimierza, 332. Denkiewicz Janina c. Tytusa, 333. Dobosz Mieczysław s. Jana, 334. Dobosz Józefa c. Aleksandra, 335. Gajewski Eugeniusz s. Władysława, 336. Gajewska Halina c. Józefa, 337. Gozdek Stanisław s. Ignacego, 338. Gozdek Marianna c. Michała, 339. Górski Jan s. Jana, 340. Górska Irena c. Franciszka, 341. Grabski Henryk s. Józefa, 342. Grabska Irena c. Juliana, 343. Izdebski Wiktor s. Jana, 344. Izdebska Barbara c. Władysława, 345. Jastrzębski Franciszek s. Karola, 346. Jastrzębska Stanisława c. Bolesława, 347. Kaczmarek Józef s. Jana, 348. Kaczmarek Stanisława c. Franciszka, 349. Kapuścik Marian s. Józefa, 350. Kapuścik Alicja c. Ryszarda, 351. Klimczak Kazimierz s. Franciszka, 352. Klimczak Cecylia c. Władysława, 353. Kott Tadeusz s. Józefa, 354. Kott Zofia c. Feliksa, 355. Kraśniewski Stanisław s. Franciszka, 356. Kraśniewska Krystyna c. Leona, 357. Łachniak Zdzisław s. Ludwika, 358. Łachniak Alina c. Feliksa, 359. Mamza Mieczysław s. Franciszka, 360. Mamza Genowefa c. Walentego, 361. Mazur Kazimierz s. Józefa, 362. Mazur Alicja c. Zygmunta, 363. Modelewski Stanisław s. Józefa, 364. Modelewska Jadwiga c. Józefa, 365. Mrzygłód Tadeusz s. Józefa, 366. Mrzygłód Halina c. Tadeusza, 367. Ochinowski Marian s. Jakuba, 368. Ochinowska Jadwiga c. Jana, 369. Olesiński Jan s. Stanisława, 370. Olesińska Krystyna c. Fortunata, 371. Owczarek Faliks s. Wojciecha, 372. Owczarek Stanisława c. Stanisława, 373. Pilarski Zdzisław s. Marcina, 374. Pilarska Klementyna c. Michała, 375. Podlejski Stefan s. Jana, 376. Podlejska Helena c. Wacława, 377. Podniesiński Bolesław s. Ludwika, 378. Podniesińska Helena c. Pawła, 379. Rymuza Stanisław s. Mateusza, 380. Rymuza Apolonia c. Jana, 381. Seregiet Maurycy s. Jana, 382. Seregiet Maria c. Adama, 383. Skomorowski Wiesław s. Kazimierza, 384. Skomorowska Halina c. Stefana, 385. Sobczak Kazimierz s. Józefa, 386. Sobczak Teresa c. Stanisława, 387. Straszak Władysław s. Bartłomieja, 388. Straszak Daniela c. Ignacego, 389. Ślibzak Eugeniusz s. Adama, 390. Ślibzak Regina c. Adama, 391. Śliwiński Eugeniusz s. Jana, 392. Śliwińska Genowefa c. Józefa, 393. Śliwiński Zbigniew s. Czesława, 394. Śliwińska Zofia c. Józefa, 395. Walasek Kazimierz s. Jana, 396. Walasek Lyla c. Józefa, 397. Wróblewski Jerzy s. Kazimierza, 398. Wróblewska Janina c. Tomasza, 399. Wysocki Józef s. Józefa, 400. Wysocka Henryka c. Bronisława, 401. Zarzycki Ryszard s. Wiktora, 402. Zarzycka Wacława c. Wacława, 403. Żebrowski Kazimierz s. Adama, 404. Żebrowska Zofia c. Józefa, 405. Żukowski Henryk s. Bolesława, 406. Żukowska Ludwika c. Stefana,

na wniosek Wojewody Wrocławskiego:

407. Biegalski Stanisław s. Michała, 408. Biegalska Józefa c. Michała, 409. Bogacz Jan s. Franciszka, 410. Bogacz Barbara c. Jana, 411. Chorążyczewski Bronisław s. Felicjana, 412. Chorążyczewska Kazimiera c. Stanisława, 413. Cybułka Marian s. Antoniego, 414. Cybułka Maria c. Władysława, 415. Czyżowski Władysław s. Walentego, 416. Czyżowska Wiesława c. Aleksandra, 417. Gadzicki Jan s. Michała, 418. Gadzicka Maria c. Michała, 419. Góra Józef s. Jana, 420. Góra Janina c. Hipolita, 421. Górski Emilian s. Hipolita, 422. Górska Danuta c. Józefa, 423. Grodzki Franciszek s. Ludwika, 424. Grodzka tucja c. Andrzeja, 425. Howorus Czesław s. Michała, 426. Howorus Ludwika c. Aleksandra, 427. Jaśnikowski Józef s. Stanisława, 428. Jaśnikowska Filomena c. Michała, 429. Krasicki Michał s. Marcina, 430. Krasicka Anna c. Franciszka, 431. Matysiak Henryk s. Leona, 432. Matysiak Nastia c. Pawła, 433. Mazurek Lucjan s. Tomasza, 434. Mazurek Stefania c. Feliksa, 435. Mielnicki Marian s. Mikołaja, 436. Mielnicka Marcela c. Franciszka, 437. Naumowicz Leon s. Filipa, 438. Naumowicz Anna c. Juliana, 439. Rutkowski Marian s. Izydora, 440. Rutkowska Helena c. Alfonsa, 441. Rzepecki Stanisław s. Bronisława, 442. Rzepecka Katarzyna c. Aleksego, 443. Rzeszutek Roman s. Piotra, 444. Rzeszutek Karolina c. Wojciecha, 445. Sztandara Leon s. Józefa, 446. Sztandara Irena c. Bolesława, 447. Tokarz Kazimierz, 448. Tokarz Bronisława, 449. Wodziński Leon s. Jana, 450. Wodzińska Anna c. Stanisława, 451. Woźniak Włodzimierz s. Michała, 452. Woźniak Stefania c. Grzegorza,

na wniosek Wojewody Zamojskiego:

453. Adamiak Stanisław s. Andrzeja, 454. Adamiak Józefa c. Jana, 455. Bazylak Andrzej s. Michała, 456. Bazylak Apolonia c. Szymona, 457. Bijas Władysław s. Stanisława, 458. Bijas Anna c. Stanisława, 459. Bochniak Adolf s. Józefa, 460. Bochniak Irena c. Antoniego, 461. Bojar Stanisław s. Karola, 462. Bojar Natalia c. Stanisława, 463. Bojda Ludwik s. Antoniego, 464. Bojda Kazimiera c. Teodora, 465. Bosak Jan s. Jańa, 466. Bosak Agnieszka c. Jana, 467. Bosak Władysław s. Jana, 468. Bosak Julianna c. Macieja, 469. Chodorowski Franciszek s. Władysława, 470. Chodorowska Helena c. Jana, 471. Chrząszcz Tadeusz s. Józefa, 472, Chrząszcz Anna c. Józefa, 473. Denkiewicz Józef s. Jana, 474. Denkiewicz Ludmiła c. Bazylego, 475. Dorosz Sergiej s. Mikołaja, 476. Dorosz Kazimiera c. Andrzeja, 477. Drzewosz Edward s. Marcina, 478. Drzewosz Sabina c. Pawia, 479. Dużyński Kazimierz s. Franciszka, 480. Dużyńska Halina c. Pawła, 481. Dyniec Lucjan s. Szymona, 482. Dyniec Anastazja c. Macieja, 483. Dzida Tadeusz s. Wojciecha, 484. Dzida Anastazja c. Piotra, 485. Głogowski Stanisław s. Józefa, 486. Głogowska Józefa c. Józefa, 487. Gniot Jan s. Franciszka, 488. Gniot Alina c. Bartłomieja, 489. Goch Józef s. Jana, 490. Goch Stefania c. Franciszka, 491. Grabowski Leon s. Franciszka, 492. Grabowska Teresa c. Konstantego, 493. Grzyb Władysław s. Józefa, 494. Grzyb Apolonia c. Józefa, 495. Hołubik Bronisław s. Izaaka, 496. Hołubik Helena c. Michała, 497. Jastrzębski Bronisław s. Jana, 498. Jastrzębska Czesława c. Franciszka, 499. Jaszak Leon s. Józefa, 500. Jaszak Leonarda c. Jana, 501. Jurek Julian s. Jana, 502. Jurek Janina c. Mariana, 503. Kiszczak Jan s. Jakuba, 504. Kiszczak Zdzisława c. Karola, 505. Kiszka Wacław s. Jana, 506. Kiszka Marianna c. Jana, 507. Kozyra Eugeniusz s. Franciszka, 508. Kozyra 8ronisława c. Michała, 509. Kryń Franciszek s. Jana, 510. Kryń Józefa c. Andrzeja, 511. Kudyba Józef s. Piotra, 512. Kudyba Józefa c. Pawła 513. Łuszczyński Stanisław s. Michała, 514, tuszczyńska Józefa c. Jana, 515. Mach Józef s. Jana, 516. Mach Janina c. Józefa, 517. Małyszek Józef s. Jana, 518. Małyszek Stefania c. Franciszka, 519. Mazurek Albin s. Andrzeja, 520. Mazurek Wanda c. Franciszka, 521. Mazurek Jan s. Jana, 522. Mazurek Janina c. Jana, 523. Mazurek Stanisław s. Antoniego, 524. Mazurek Apolonia c. Józefa, 525. Michalak Czesław s. Franciszka, 526. Michalak Teodora c. Stanisława, 527. Mnich Czesław, 528. Mnich Marianna, 529. Molas Czesław s. Jana, 530. Molas Krystyna c. Henryka, 531. Osuch Franciszek s. Kazimierza, 532. Osuch Stefania c. Jana, 533. Osuch Lucjan s. Marcina, 534. Osuch Marianna c. Jana, 535. Patroń Tadeusz s. Wojciecha, 536. Patroń Feliksa c. Franciszka, 537. Pikuta Franciszek s. Wojciecha, 538. Pikuta Janina c. Józefa, 539. Piotrowski Mieczysław s. Stanisława, 540. Piotrowska Aurelia c. Karola, 541. Pituła Jan s. Jana, 542. Pituła Marianna c. Jana, 543. Piwiński Józef s. Jana, 544. Piwińska Stanisława c. Józefa, 545. Putkowski Józef s. Jana, 546. Putkowska Waleria c. Ignacego, 547. Skalski Jan s. Jana, 548. Skalska Maria c. Józefa, 549. Skowron Michał s. Michała, 550. Skowron Bronisława c. Józefa, 551. Smyk Stanisław s. Wojciecha, 552. Smyk Emilia c. Jana, 553. Sokal Adam s. Antoniego, 554. Sokal Marianna c. Jana, 555. Sularz Andrzej s. Józefa, 556. Sularz Marianna c. Franciszka, 557. Staniecki Jan s. Stanisława, 558. Staniecka Sylwina c. tukasza, 559. Staniecki Wiesław s. Józefa, 560. Staniecka Teodozja c. Pawła 561. Stelmach Wawrzyniec s. Stanisława, 562. Stelmach Józefa c. Jana, 563. Tadra Józef s. Kazimierza, 564. Tadra Bronisława c. Andrzeja, 565. Tchórz Jan s. Wojciecha, 566. Tchórz Kamilla c. Franciszka, 567. Ulanicki Abdon s. Andrzeja, 568. Ulanicka Maria c. Pawła, 569. Utkała Józef s. Kazimierza, 570. Utkała Franciszka c. Franciszka, 571. Wielgosz Bronisław s. Błażeja, 572. Wielgosz Józefa c. Adolfa, 573. Wołoszyn Bronisław s. Błażeja, 574. Wołoszyn Olga c. Józefa, 575. Złotnik Stanisław s. Jana, 576. Złotnik Alicja c. Alojzego.