Nadanie odznaczeń.

Monitor Polski

M.P.1998.30.426

| Akt indywidualny
Wersja od: 18 września 1998 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 6 lipca 1998 r.
o nadaniu odznaczeń.

Rej. 36/98 MPM

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. (Dz. U. Nr 78, poz. 483) oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450) odznaczone zostają osoby, które przeżyły 50 lat w jednym związku małżeńskim,

MEDALEM ZA DŁUGOLETNIE POŻYCIE MAŁŻEŃSKIE

na wniosek Wojewody Gorzowskiego:

1. Bajan Antoni s. Stanisława, 2. Bajan Jadwiga c. Stanisława, 3. Bakiewicz Bolesław s. Józefa, 4. Bakiewicz Wanda c. Konstantego, 5. Banaszak Florian s. Jana, 6. Banaszak Czesława c. Franciszka, 7. Bijewski Antoni s. Zygmunta, 8. Bijewska Janina c. Jana, 9. Broniarski Mieczysław s. Michała, 10. Broniarska Stefania c. Antoniego, 11. Czechowski Józef s. Stanisława, 12. Czechowska Helena c. Antoniego, 13. Czernecki Józef s. Stanisława, 14. Czernecka Stanisława c. Antoniego, 15. Dawkrzyc Witas s. Jana, 16. Dawkrzyc Gertruda c. Teodora, 17. Dłubek Antoni s. Błażeja, 18. Dłubek Anna c. Michała, 19. Dolaciński Walenty s. Franciszka, 20. Dolacińska Eulalia c. Wojciecha, 21. Gula Stanisław s. Stanisława, 22. Gula Marianna c. Józefa, 23. Kopytek Mieczysław, 24. Kopytek Helena, 25. Kozłowski Jan s. Szczepana, 26. Kozłowska Eugenia c. Stanisława, 27. Kruszak Władysław s. Józefa, 28. Kruszak Eleonora c. Franciszka, 29. Kutereba Bronisław s. Józefa, 30. Kutereba Eleonora c. Józefa, 31. Łoskot Bronisław, 32. Łoskot Jadwiga, 33. Łukieńczuk Michał s. Eliasza, 34. Łukieńczuk Czesława c. Grzegorza, 35. Macygon Józef s. Franciszka, 36. Macygon Władysfawa c. Władysława, 37. Mazur Grzegorz s. Jana, 38. Mazur Katarzyna c. Stanisława, 39. Oczkowski Jan s. Piotra, 40. Oczkowska Otylia c. Józefa, 41. Ogórek Władysław s. Pawła, 42. Ogórek Katarzyna c. Jana, 43. Pałys Stanisław s. Pawia, 44. Pałys Maria c. Józefa, 45. Pankiewicz Kazimierz s. Karola, 46. Pankiewicz Janina c. Jana, 47. Podgórski Jan s. Wojciecha, 48. Podgórska Maria c. Michała, 49. Pulkowski Stanisław s. Antoniego, 50. Pulkowska Stefania c. Józefa, 51. Rojek Eugeniusz s. Stanisława, 52. Rojek Julia c. Mikołaja, 53. Siwko Michał s. Bronisława, 54. Siwko Małgorzata c. Antoniego, 55. Stelmaszyk Jan s. Stanisława, 56. Stelmaszyk Irena c. Antoniego, 57. Stojanowski Jan s. Wojciecha, 58. Stojanowska Maria c. Atanazego, 59. Stojanowski Kazimierz s. Antoniego, 60. Stojanowska Maria c. Jana, 61. Szczęsny Eugeniusz s. Rafała, 62. Szczęsna Stanisława c. Michała, 63. Tomczyk Józef s. Feliksa, 64. Tomczyk Danuta c. Stanisława, 65. Ulman Czesław s. Marcina, 66. Ulman Stanisława c. Józefa, 67. Wróbel Michał s. Józefa, 68. Wróbel Stanisława c. Michała, 69. Żarski Józef s. Jana, 70. Żarska Maria c. Józefa,

na wniosek Wojewody Katowickiego:

71. Adamowicz Józef s. Antoniego, 72. Adamowicz Bronisława c. Antoniego, 73. Baldy Tadeusz s. Stanisława, 74. Baldy Krystyna c. Antoniego, 75. Barczyk Tadeusz s. Stanisława, 76. Barczyk Sabina c. Władysława, 77. Bargieł Władysław s. Franciszka, 78. Bargieł Helena c. Józefa, 79. Bąchór Bolesław s. Józefa, 80. Bąchór Marianna c. Jana, 81. Bereszko Stanisław s. Antoniego, 82. Bereszko Mieczysława c. Józefa, 83. Białdyga Ignacy s. Jana, 84. Białdyga Bronisława c. Wincentego, 85. Bieniek Otton s. Michała, 86. Bieniek Irena c. Franciszka, 87. Bigaj Władysław s. Wincentego, 88. Bigaj Józefa c. Antoniego, 89. Bigelmajer Władysław s. Mikołaja, 90. Bigelmajer Helena c. Jana, 91. Błaszczyk Edward s. Stanisława, 92. Błaszczyk Genowefa c. Franciszka, 93. Bombik Józef s. Alojzego, 94. Bombik Pelagia c. Jana, 95. Brachman Izydor s. Pawła, 96. Brachman Anna c. Franciszka, 97. Brzoza Henryk s. Pawła, 98. Brzoza Anastazja c. Augustyna, 99. Buchcik Maksymilian s. Teodora, 100. Buchcik Emilia c. Roberta, 101. Buczyński Kazimierz, 102. Buczyńska Łucja, 103. Bulanda Jan s. Władysława, 104. Bulanda Julia c. Marcina, 105. Chłodek Maksymilian s. Józefa, 106. Chłodek Helena c. Karola, 107. Chrapek Aleksander s. Antoniego, 108. Chrapek Elżbieta c. Franciszka, 109. Chudzik Tadeusz s. Antoniego, 110. Chudzik Bronisława c. Władysława, 111. Chwalba Stanisław s. Antoniego, 112. Chwalba Stefania c. Tomasza, 113. Chwierut Kazimierz s. Antoniego, 114. Chwierut Władysława c. Jana, 115. Cichoń Paweł s. Jana, 116. Cichoń Elżbieta c. Franciszka, 117. Cichoń Tadeusz s. Władysława, 118. Cichoń Janina c. Jana, 119. Cichy Alojzy s. Teofila, 120. Cichy Józefa c. Teodora, 121. Cieśla Józef s. Franciszka, 122. Cieśla Teresa c. Wincentego, 123. Cincio Marian s. Kazimierza, 124. Cincio Gertruda c. Roberta, 125. Cioch Czesław s. Pawłia, 126. Cioch Gertruda c. Franciszka, 127. Czajęcki Henryk s. Juliana, 128. Czajęcka Władysława c. Piotra, 129. Czechowski Lucjan s. Pawła, 130. Czechowska Marianna c. Franciszka, 131. Czerwiński Jan s. Jana, 132. Czerwińska Michalina c. Jana, 133. Czysz Józef s. Franciszka, 134. Czysz Teresa c. Ludwika, 135. Danielczyk Czesław s. Aleksandra, 136. Danielczyk Elżbieta c. Mikołaja, 137. Danielik Stanisław s. Zenona, 138. Danielik Wanda c. Andrzeja, 139. Danuś Czesław s. Karola, 140. Danuś Maria c. Wojciecha, 141. Dąbrowski Tadeusz s. Franciszka, 142. Dąbrowska Anna c. Jana, 143. Dejneka Feliks s. Jana, 144. Dejneka Marianna c. Bazylego, 145. Dmitrjew Andrzej s. Bazylego, 146. Dmitrjew Anna c. Pawła, 147. Dudkiewicz Alfred s. Józefa, 148. Dudkiewicz Halina c. Józefa, 149. Dzieżok Paweł s. Franciszka, 150. Dzieżok Elfryda c. Jana, 151. Dziurowicz Józef s. Karola, 152. Dziurowicz Maria c. Franciszka, 153. Fajt Leopold s. Jana, 154. Fajt Rozalia c. Józefa, 155. Figura Ryszard s. Jana, 156. Figura Jadwiga c. Henryka, 157. Franecki Wilhelm s. Wincentego, 158. Franecka Jadwiga c. Marcina, 159. Franke Henryk s. Wiktora, 160. Franke Róża c. Jana, 161. Gach Stanisław s. Jana, 162. Gach Zenona c. Walentego, 163. Gajda Wiktor s. Stanisława, 164. Gajda Anna c. Walentego, 165. Gamrot Henryk s. Piotra, 166. Gamrot Helena c. Antoniego, 167. Gąciarz Stefan s. Józefa, 168. Gąciarz Gecylia c. Franciszka, 169. Gitner Czesław s. Józefa, 170. Gitner Eleonora c. Jana, 171. Glonek Józef s. Romana, 172. Glonek Zofia c. Antoniego, 173. Głuszek Tadeusz s. Józefa, 174. Głuszek Otylia c. Ludwika, 175. Golenia Stefan s. Antoniego, 176. Golenia Janina c. Feliksa, 177. Górnikowski Ryszard s. Stefana, 178. Górnikowska Henryka c. Mariana, 179. Grela Jan s. Maksymiliana, 180. Grela Irena c. Franciszka, 181. Grzelka Stefan s. Jana, 182. Grzelka Helena c. Jerzego, 183. Grzywa Antoni s. Ludwika, 184. Grzywa Eleonora c. Ludwika, 185. Grzywa Jan s. Ludwika, 186. Grzywa Helena c. Jakuba, 187. Gwiżdż Paweł s. Franciszka, 188. Gwiżdż Alma c. Ignacego, 189. Hanslik Józef s. Rainharda, 190. Hanslik Wanda c. Karola, 191. Hoła Rudolf s. Alojzego, 192. Hoła Irena c. Erwina, 193. Hyla Czesław s. Stanisława, 194. Hyla Dominika c. Ludwika, 195. Hyla Stanisław s. Józefata, 196. Hyla Wacława c. Stefana, 197. Hyski Tadeusz s. Józefa, 198. Hyska Helena c. Stanisława, 199. Iskierka Stanisław s. Mikołaja, 200. Iskierka Irena c. Józefa, 201. Janus Józef s. Jakuba, 202. Janus Bronisława c. Juliusza, 203. Jaworski Franciszek s. Franciszka, 204. Jaworska Antonina c. Władysława, 205. Jezierzański Edmund s. Władysława, 206. Jezierzańska Ema c. Karola, 207. Jurczyk Józef s. Jana, 208. Jurczyk Wanda c. Szymona, 209. Jurczyk Stefan s. Jana, 210. Jurczyk Ewa c. Andrzeja, 211. Jurga Zenon s. Józefa, 212. Jurga Wiesława c. Ignacego, 213. Kaczyński Ambroży s. Ludwika, 214. Kaczyńska Urszula c. Jana, 215. Kałamała Jan s. Wincentego, 216. Kałamała Martyna c. Józefa, 217. Kandora Konstanty s. Władysława, 218. Kandora Józefa c. Andrzeja, 219. Kaniewski Edmund s. Feliksa, 220. Kaniewska Helena c. Mieczysława, 221. Kapłanek Gerard s. Karola, 222. Kapłanek Helena c. Wincentego, 223. Kardynał Roman s. Michała, 224. Kardynał Helena c. Władysława, 225. Karweta Stanisław s. Franciszka, 226. Karweta Władysława c. Jana, 227. Kasprowski Augustyn s. Wojciecha, 228. Kasprowska Bronisława c. Franciszka, 229. Kaszuba Julian s. Franciszka, 230. Kaszuba Zofia c. Romana, 231. Kawka Józef s. Piotra, 232. Kawka Zofia c. Jana, 233. Kiehl Józef s. Alojzego, 234. Kiehl Janina c. Antoniego, 235. Kirsek Józef s. Józefa, 236. Kirsek Helena c. Antoniego, 237. Knapik Józef, 238. Knapik Genowefa, 239. Kojzar Rumold s. Józefa, 240. Kojzar Ilza c. Hermana, 241. Kołodziej Bolesław s. Wilhelma, 242. Kołodziej Janina c. Jana, 243. Korba Stefan s. Wojciecha, 244. Korba Waleria c. Andrzeja, 245. Kosmala Józef s. Józefa, 246. Kosmala Hilda c. Andrzeja, 247. Kowalczyk Lucjan s. Jana, 248. Kowalczyk Celestyna c. Ludwika, 249. Kowalewski Tadeusz s. Wawrzyńca, 250. Kowalewska Janina c. Antoniego, 251. Kowalik Stanisław s. Stanisława, 252. Kowalik Helena c. Stanisława, 253. Kowol Ryszard s. Szczepana, 254. Kowol Elżbieta c. Konstantego, 255. Kowolik Edward s. Stanisława, 256. Kowolik Gertruda c. Augustyna, 257. Kozak Wiesław s. Stanisława, 258. Kozak Leokadia c. Wincentego, 259. Kozera Marian s. Jana, 260. Kozera Helena c. Edwarda, 261. Kozieł Antoni s. Jana, 262. Kozieł Kazimiera c. Stanisława, 263. Kozłowski Zdzisław s. Władysława, 264. Kozłowska Janina c. Adama, 265. Kózka Józef s. Franciszka, 266. Kózka Rozalia c. Walentego, 267. Krawczyk Konrad s. Franciszka, 268. Krawczyk Gertruda c. Bernarda, 269. Krotecki Stefan s. Wiktora, 270. Krotecka Eugenia c. Jana, 271. Krzoska Józef s. Wiktora, 272. Krzoska Bronisława c. Wincentego, 273. Krzysztofik Jan s. Józefa, 274. Krzysztofik Kazimiera c. Stanisława, 275. Kubasa Paweł s. Filipa, 276. Kubasa Agnieszka c. Serafina, 277. Kubiak Jan s. Walentego, 278. Kubiak Antonina c. Antoniego, 279. Kubik Kazimierz s. Jana, 280. Kubik Anna c. Stanisława, 281. Kuczera Paweł s. Aleksandra, 282. Kuczera Bronisława c. Roberta, 283. Kuczowicz Henryk s. Franciszka, 284. Kuczowicz Władysława c. Antoniego, 285. Kulawik Bronisław s. Jana, 286. Kulawik Janina c. Feliksa, 287. Kulawik Jerzy s. Jana, 288. Kulawik Jadwiga c. Władysława, 289. Kurpas Antoni s. Józefa, 290. Kurpas Stanisława c. Alojzego, 291. Langer Erwin s. Jana, 292. Langer Olga c. Konstantego, 293. Lapczyk Stefan s. Karola, 294. Lapczyk Maria c. Romana, 295. Latos Tadeusz s. Błażeja, 296. Latos Genowefa c. Władysława, 297. Lesznik Henryk s. Konrada, 298. Lesznik Irmgarda c. Jerzego, 299. Lubieniecki Stanisław s. Michała, 300. Lubieniecka Janina c. Jana, 301. Luboiński Feliks s. Józefa, 302. Luboińska Leokadia c. Franciszka, 303. Macalik Paweł s. Pawła, 304. Macalik Łucja c. Roberta, 305. Majta Jan s. Jana, 306. Majta Stanisława c. Stanisława, 307. Makówka Stefan s. Stanisława, 308. Makówka Stanisława c. Stanisława, 309. Malański Ryszard s. Bolesława, 310. Malańska Łucja c. Jana, 311. Malcherek Gerard, 312. Malcherek Gertruda, 313. Marcinek Władysław s. Macieja, 314. Marcinek Janina c. Stanisława, 315. Mazurek Maksymilian s. Józefa, 316. Mazurek Zofia c. Józefa, 317. Miler Wilhelm s. Juliusza, 318. Miler Gertruda c. Hermana, 319. Miksa Leon s. Konrada, 320. Miksa Elżbieta c. Franciszka, 321. Mikuła Stanisław s. Stanisława, 322. Mikuła Lucjanna c. Jana, 323. Miśkiewicz Stanisław s. Teofila, 324. Miśkiewicz Walentyna c. Michała, 325. Misz Augustyn s. Joachima, 326. Misz Helena c. Jana, 327. Molenda Jan s. Karola, 328. Molenda Aniela c. Jakuba, 329. Molin Wilhelm s. Jana, 330. Molin Eugenia c. Franciszka, 331. Morcinek Jerzy s. Wincentego, 332. Morcinek Hildegarda c. Jana, 333. Mrowiec Antoni s. Antoniego, 334. Mrowiec Maria c. Józefa, 335. Mrówka Piotr s. Ignacego, 336. Mrówka Leokadia c. Jana, 337. Muczyń Albert s. Bolesława, 338. Muczyń Aldona c. Feliksa, 339. Muras Edward s. Jerzego, 340. Muras Maria c. Wincentego, 341. Nabrdalik Lucjan s. Maksymiliana, 342. Nabrdalik Antonina c. Stefana, 343. Natkaniec Paweł s. Wojciecha, 344. Natkaniec Czesława c. Jana, 345. Niewiadomy Józef s. Błażeja, 346. Niewiadoma Krystyna c. Jakuba, 347. Noga Jan s. Konstantego, 348. Noga Zofia c. Ludwika, 349. Nowak Ignacy s. Józefa, 350. Nowak Anna c. Antoniego, 351. Nowak Stefan s. Antoniego, 352. Nowak Krystyna c. Piotra, 353. Nowicki Alfons s. Jana, 354. Nowicka Pelagia c. Maksymiliana, 355. Okularczyk Alfred s. Stanisława, 356. Okularczyk Maria c. Zygmunta, 357. Olbrycht Henryk s. Czesława, 358. Olbrycht Henryka c. Henryka, 359. Osiński Wacław s. Romana, 360. Osińska Wiesława c. Makarego, 361. Ozner Stanisław s. Stanisława, 362. Ozner Anna c. Fryderyka, 363. Pacia Tadeusz s. Jana, 364. Pacia Janina c. Jana, 365. Papkala Leon s. Karola, 366. Papkala Cecylia c. Roberta, 367. Pastuszka Ludwik s. Wilhelma, 368. Pastuszka Apolonia c. Emila, 369. Perkosz Edward s. Ignacego, 370. Perkosz Bronisława c. Józefa, 371. Pędras Józef s. Antoniego, 372. Pędras Irena c. Władysława, 373. Piechocki Bolesław s. Franciszka, 374. Piechocka Wanda c. Jana, 375. Ploch Franciszek s. Karola, 376. Ploch Wanda c. Józefa, 377. Pławecki Jerzy s. Augustyna, 378. Pławecka Gertruda c. Roberta, 379. Płaza Albin s. Józefa, 380. Płaza Zofia c. Franciszka, 381. Płaza Józef s. Józefa, 382. Płaza Marianna c. Augustyna, 383. Płonka Antoni s. Tomasza, 384. Płonka Alfreda c. Bolesława, 385. Pochylski Czesław s. Józefa, 386. Pochylska Irena c. Stanisława, 387. Poczęty Stefan s. Antoniego, 388. Poczęty Anastazja c. Jana, 389. Podraza Józef s. Antoniego, 390. Podraza Maria c. Stanisława, 391. Popera Józef s. Jana, 392. Popera Bronisława c. Jana, 393. Popiel Józef s. Juliana, 394. Popiel Hildegarda c. Nikodema, 395. Potyralski Jan s. Dominika, 396. Potyralska Helena c. Jana, 397. Przemyk Franciszek s. Pawła, 398. Przemyk Wiktoria c. Józefa, 399. Przewoźniak Józef s. Marcina, 400. Przewoźniak Janina c. Teodora, 401. Puchała Edward s. Franciszka, 402. Puchała Natalia c. Józefa, 403. Pustelnik Józef s. Franciszka, 404. Pustelnik Anna c. Jana, 405. Rak Marcin s. Antoniego, 406. Rak Marta c. Józefa, 407. Rassek Franciszek, 408. Rassek Agnieszka, 409. Respondek Bernard s. Bernarda, 410. Respondek Maria c. Roberta, 411. Rozbrój Karol s. Karola, 412. Rozbrój Irena c. Antoniego, 413. Rutkowski Jan s. Bolesława, 414. Rutkowska Aleksandra c. Józefa, 415. Rykała Ryszard s. Marcina, 416. Rykała Zenona c. Leona, 417. Sarnik Jan s. Jana, 418. Sarnik Leokadia c. Jana, 419. Sembal Karol s. Teodora, 420. Sembal Rozalia c. Feliksa, 421. Sierant Stanisław s. Stanisława, 422. Sierant Elżbieta c. Ignacego, 423. Skibiński Józef s. Mieczysława, 424. Skibińska Zenona c. Józefa, 425. Sowa Rudolf s. Jana, 426. Sowa Lidia c. Ignacego, 427. Spisak Bronisław, 428. Spisak Janina, 429. Sporysz Bronisław s. Klemensa, 430. Sporysz Władysława c. Józefa, 431. Stabla Oskar s. Ignacego, 432. Stabla Hildegarda c. Augustyna, 433. Stolorz Jan s. Augustyna, 434. Stolorz Krystyna c. Jana, 435. Szkatuła Józef s. Ludwika, 436. Szkatuła Helena c. Franciszka, 437. Szkatuła Stanisław s. Karola, 438. Szkatuła Maria c. Ludwika, 439. Szlęk Marian s. Józefa, 440. Szlęk Kazimiera c. Ludwika, 441. Sznapka Antoni s. Ludwika, 442. Sznapka Hildegarda c. Józefa, 443. Szromnik Wacław s. Antoniego, 444. Szromnik Marianna c. Jana, 445. Sztajnert Kazimierz s. Władysława, 446. Sztajnert Zofia c. Stanisława, 447. Szubert Edward s. Karola, 448. Szubert Stefania c. Rudolfa, 449. Szwajnoch Emil s. Józefa, 450. Szwajnoch Anastazja c. Franciszka, 451. Szydło Paweł s. Jana, 452. Szydło Cecylia c. Pawła, 453. Ściślicki Jan s. Mikałaja, 454. Ściślicka Alfreda c. Józefa, 455. Tabak Edward s. Romana, 456. Tabak Marianna c. Stefana, 457. Tomaszczyk Józef s. Ignacego, 458. Tomaszczyk Maria c. Jana, 459. Tutak Piotr s. Andrzeja, 460. Tutak Janina c. Adama, 461. Twardoch Czesław s. Stanisława, 462. Twardoch Lucyna c. Jana, 463. Tylec Piotr s. Piotra, 464. Tylec Władysława c. Józefa, 465. Urbańczyk Ryszard s. Konrada, 466. Urbańczyk Alina c. Antoniego, 467. Wach Franciszek s. Jana, 468. Wach Pelagia c. Stanisława, 469. Wacławczyk Józef s. Józefa, 470. Wacławczyk Józefa c. Piotra, 471. Waleczek Franciszek s. Jana, 472. Waleczek Janina c. Rudolfa, 473. Walnik Bolesław s. Adama, 474. Walnik Franciszka c. Jana, 475. Waloszek Franciszek s. Jana, 476. Waloszek Maria c. Ryszarda, 477. Walotek Zenon s. Franciszka, 478. Walotek Maria c. Józefa, 479. Wątor Władysław s. Andrzeja, 480. Wątor Rozalia c. Antoniego, 481. Węgrzyk Maksymilian s. Ludwika, 482. Węgrzyk Eleonora c. Pawła, 483. Wiśniewski Tadeusz s. Franciszka, 484. Wiśniewska Wanda c. Wacława, 485. Witas Ireneusz s. Konstantego, 486. Witas Zofia c. Michała, 487. Witkowski Wacław s. Antoniego, 488. Witkowska Janina c. Władysława, 489. Włoszek Kazimierz s. Józefa, 490. Włoszek Helena c. Walentego, 491. Wojciechowski Kazimierz s. Jana, 492. Wojciechowska Emilia c. Władysława, 493. Woźniczek Roman s. Alojzego, 494. Woźniczek Gertruda c. Pawła, 495. Wróbel Alfred s. Józefa, 496. Wróbel Anna c. Jakuba, 497. Wróbel Jan s. Jana, 498. Wróbel Małgorzata c. Rudolfa, 499. Zabłocki Roman s. Antoniego, 500. Zabłocka Janina c. Ignacego, 501. Zagórski Władysław s. Władysława, 502. Zagórska Jadwiga c. Franciszka, 503. Zając Władysław s. Józefa, 504. Zając Salomea c. Władysława, 505. Zaręba Józef s. Józefa, 506. Zaręba Stefania c. Jakuba, 507. Zbijowski Jan s. Jana, 508. Zbijowska Zofia c. Franciszka, 509. Żoczek Eugeniusz s. Franciszka, 510. Żoczek Zofia c. Ignacego,

na wniosek Wojewody Krośnieńskiego:

511. Owsiany Władysław s. Michała, 512. Owsiana Zofia c. Franciszka,

na wniosek Wojewody Warszawskiego:

513. Bielecki Ryszard s. Czesława, 514. Bielecka Stefania c. Stanisława, 515. Górecki Bogdan s. Stanisława, 516. Górecka Kazimiera c. Jana, 517. Gromadka Wacław s. Józefa, 518. Gromadka Regina c. Jana, 519. Kalinowski Wiesław s. Zdzisława, 520. Kalinowska Aniela c. Fryderyka, 521. Kamiński Stanisław s. Aleksandra, 522. Kamińska Zofia c. Jana, 523. Karczewski Leon s. Feliksa, 524. Karczewska Lucyna c. Józefa, 525. Kowalik Stanisław s. Aleksandra, 526. Kowalik Aleksandra c. Antoniego, 527. Maksymowicz Roman s. Grzegorza, 528. Maksymowicz Pryska c. Feliksa, 529. Mrówka Jerzy s. Henryka, 530. Mrówka Maria c. Władysława, 531. Olszewski Jan s. Antoniego, 532. Olszewska Stanisława c. Ignacego, 533. Pastewka Jerzy s. Wacława, 534. Pastewka Marianna c. Aleksandra, 535. Pawełkiewicz Hieronim s. Józefa, 536. Pawełkiewicz Barbara c. Antoniego, 537. Pawiński Justyn s. Antoniego, 538. Pawińska Zofia c. Piotra, 539. Pawłowski Stanisław, 540. Pawłowska Halina, 541. Pera Mieczysław s. Józefa, 542. Pera Irena c. Mariana, 543. Rudaś Kazimierz s. Aleksandra, 544. Rudaś Krystyna c. Lucjana, 545. Słupecki Stanisław s. Antoniego, 546. Słupecka Janina c. Antoniego, 547. Smoleń Mieczysław s. Macieja, 548. Smoleń Krystyna c. Władysława, 549. Stasiak Marian s. Józefa, 550. Stasiak Danuta c. Czesława, 551. Stępniewski Stanisław s. Józefa, 552. Stępniewska Regina c. Pawła, 553. Szczotkowski Kazimierz s. Zygmunta, 554. Szczotkowska Feliksa c. Stanisława, 555. Wójcik Eugeniusz s. Stanisława, 556. Wójcik Romana c. Władysława, 557. Zawiślak Edmund s. Jana, 558. Zawiślak Irena c. Jana,

na wniosek Wojewody Włocławskiego:

559. Aleksandrzak Mieczysław s. Antoniego, 560. Aleksandrzak Wanda c. Franciszka, 561. Antonowicz Alfons s. Adama, 562. Antonowicz Sabina c. Mariana, 563. Banaś Jan s. Jana, 564. Banaś Zofia c. Zygmunta, 565. Charzewski Zenon s. Leona, 566. Charzewska Józefa c. Wincentego, 567. Chęciński Stanisław s. Franciszka, 568. Chęcińska Marianna c. Wacława, 569. Głąbicki Władysław s. Jana, 570. Głąbicka Hanna c. Stanisława, 571. Głowacki Feliks s. Stanisława, 572. Głowacka Marianna c. Andrzeja, 573. Głowacki Władysław s. Tomasza, 574. Głowacka Marianna c. Franciszka, 575. Głowacki Władysław, 576. Głowacka Janina, 577. Gumiński Piotr s. Ireneusza, 578. Gumińska Krystyna c. Juliana, 579. Kajdan Piotr s. Izydora, 580. Kajdan Zofia c. Aleksandra, 581. Kalinowski Wacław s. Wacława, 582. Kalinowska Marianna c. Wincentego, 583. Kęmpiński Tadeusz s. Konstantego, 584. Kęmpińska Halina c. Mariana, 585. Kolski Henryk s. Stanisława, 586. Kolska Aleksandra c. Stanisława, 587. Kretkowski Jan s. Jana, 588. Kretkowska Czesława c. Tomasza, 589. Kręcicki Józef s. Walentego, 590. Kręcicka Irena c. Ignacego, 591. Olejniczak Józef s. Michała, 592. Olejniczak Łucja c. Jana, 593. Niciejewski Władysław s. Jana, 594. Niciejewska Zofia c. Jana, 595. Pałucki Bolesław s. Władysława, 596. Pałucka Sabina c. Józefa, 597. Piński Józef s. Wacława, 598. Pińska Wanda c. Władysława, 599. Rosiński Józef s. Kazimierza, 600. Rosińska Wacława c. Józefa, 601. Skupniewicz Henryk s. Andrzeja, 602. Skupniewicz Sabina c. Ignacego, 603. Stawski Tadeusz s. Wincentego, 604. Stawska Janina c. Jana, 605. Szklarski Jan s. Ignacego, 606. Szklarska Janina c. Józefa, 607. Szporka Józef s. Józefa, 608. Szporka Helena c. Józefa, 609. Wesołowski Władysław s. Rocha, 610. Wesołowska Marianna c. Wincentego, 611. Wierzbicki Stanisław s. Józefa, 612. Wierzbicka Stanisława c. Wiktora, 613. Wiśniewski Wacław s. Jana, 614. Wiśniewska Olga c. Józefa.