Nadanie odznaczeń.

Monitor Polski

M.P.1998.18.274

| Akt indywidualny
Wersja od: 18 czerwca 1998 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 23 marca 1998 r.
o nadaniu odznaczeń.

Rej. 18/98 MPM

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. (Dz. U. Nr 78, poz. 483) oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450) odznaczone zostają osoby, które przeżyły 50 lat w jednym związku małżeńskim,

MEDALEM ZA DŁUGOLETNIE POŻYCIE MAŁŻEŃSKIE

na wniosek Wojewody Elbląskiego:

1. Banach Tadeusz s. Jana, 2. Banach Janina c. Marcina, 3. Białopiotrowicz Piotr s. Leona, 4. Białopiotrowicz Sabina c. Jana, 5. Bilewicz Piotr s. Franciszka, 6. Bilewicz Zofia c. Bolesława, 7. Jabłonka Albin s. Franciszka, 8. Jabłonka Marta c. Jana, 9. Janczewski Jan s. Marcina, 10. Janczewska Teresa c. Mieczysława, 11. Kawicki Jan s. Adama, 12. Kawicka Helena c. Teodora, 13. Linowski Stefan s. Franciszka, 14. Linowska Aniela c. Stefana, 15. Lisewski Franciszek s. Jana, 16. Lisewska Kazimiera c. Antoniego, 17. Łukaszewski Stanisław s. Pawła, 18. Łukaszewska Józefa c. Józefa, 19. Reszka Robert s. Jana, 20. Reszka Marta c. Jana, 21. Sadowski Jan s. Józefa, 22. Sadowska Genowefa c. Franciszka, 23. Samoszuk Jan s. Jakuba, 24. Samoszuk Nina c. Teodora, 25. Styś Jan s. Sebastiana, 26. Styś Albina c. Grzegorza, 27. Ślęzak Andrzej s. Andrzeja, 28. Ślęzak Helena c. Józefa, 29. Żukowski Władysław s. Michała, 30. Żukowska Jadwiga c. Jana,

na wniosek Wojewody Nowosądeckiego:

31. Bachleda-Wraj Franciszek s. Władysława, 32. Bachleda-Wraj Zofia c. Stanisława, 33. Bachleda-Żarski Jan s. Franciszka, 34. Bachleda-Żarska Helena c. Franciszka, 35. Bafia Stanisław s. Józefa, 36. Bafia Helena c. Franciszka, 37. Bardel Karol s. Izydora, 38. Bardel Maria c. Franciszka, 39. Berdychowski Ignacy s. Józefa, 40. Berdychowska Franciszka c. Michała, 41. Bielski Józef s. Józefa, 42. Bielska Ludwika c. Andrzeja, 43. Biskup Piotr s. Marcina, 44. Biskup Anna c. Macieja, 45. Boczoń Józef s. Jana, 46. Boczoń Anna c. Stanisława, 47. Burtan Stanisław s. Kazimierza, 48. Burtan Helena c. Franciszka, 49. Cabała Stanisław s. Leona, 50. Cabała Stefania c. Wojciecha, 51. Chyc Andrzej s. Stanisława, 52. Chyc Stanisława c. Jana, 53. Daszkiewicz Stanisław s. Włodzimierza, 54. Daszkiewicz Janina c. Jana, 55. Dłubacz Franciszek s. Wojciecha, 56. Dłubacz Janina c. Jana, 57. Dudzik Władysław s. Jakuba, 58. Dudzik Maria c. Andrzeja, 59. Dziuk Czesław s. Jana, 60. Dziuk Aurelia c. Józefa, 61. Fajkosz Kazimierz s. Karola, 62. Fajkosz Ewa c. Wiktora, 63. Gawlak-Mikuda Józef s. Józefa, 64. Gawlak-Mikuda Marianna c. Józefa, 65. Gawroński Józef s. Tomasza, 66. Gawrońska Zofia c. Wincentego, 67. Gąsienica Andrzej s. Józefa, 68. Gąsienica Zofia c. Stanisława, 69. Gąsienica-Walczak Stanisław s. Stanisława, 70. Gąsienica-Walczak Stefania c. Jana, 71. Gąsior Szymon s. Jana, 72. Gąsior Józefa c. Ignacego, 73. Gizicki Jan s. Jana, 74. Gizicka Weronika c. Michała, 75. Główczyk Stanisław s. Leona, 76. Główczyk Maria c. Ludwika, 77. Gołyźniak Władysław s. Jana, 78. Gołyźniak Zofia c. Jana, 79. Górowski Franciszek s. Feliksa, 80. Górowska Aniela c. Józefa, 81. Gucwa Piotr s. Jana, 82. Gucwa Aniela c. Józefa, 83. Gunia Adam s. Piotra, 84. Gunia Stanisława c. Jana, 85. Gunia Franciszek s. Andrzeja, 86. Gunia Michalina c. Franciszka, 87. Gut-Wnęk Władysław s. Jana, 88. Gut-Wnęk Czesława c. Franciszka, 89. Harasimowicz Piotr s. Nikodema, 90. Harasimowicz Maria c. Józefa, 91. Hołowaty Antoni s. Tadeusza, 92. Hołowaty Janina c. Jana, 93. Janas Józef s. Andrzeja, 94. Janas Anna c. Józefa, 95. Janik Jan s. Jana, 96. Janik Stefania c. Wojciecha, 97. Janków Stanisław s. Mariana, 98. Janków Katarzyna c. Józefa, 99. Janus Jan s. Franciszka, 100. Janus Zofia c. Jana, 101. Janus Jan s. Jana, 102. Janus Zofia c. Juliana, 103. Jeleń Franciszek s. Józefa, 104. Jeleń Helena c. Leona, 105. Judka Józef s. Wojciecha, 106. Judka Ludwika c. Andrzeja, 107. Karpiel Józef s. Andrzeja, 108. Karpiel Jadwiga c. Józefa, 109. Kolczak Jan s. Ludwika, 110. Kolczak Aniela c. Feliksa, 111. Kosmal Roman s. Andrzeja, 112. Kosmal Józefa c. Marcina, 113. Kostecki Marcin s. Jakuba, 114. Kostecka Janina c. Jana, 115. Kruczek Jan s. Jana, 116. Kruczek Maria c. Józefa, 117. Kułach Jan s. Jakuba, 118. Kułach Antonina c. Tomasza, 119. Marduła Mieczysław s. Romana, 120. Marduła Antonina c. Józefa, 121. Marek Tadeusz s. Andrzeja, 122. Marek Janina c. Piotra, 123. Markiewicz Władysław s. Wojciecha, 124. Markiewicz Maria c. Andrzeja, 125. Mędoń Stanisław s. Michała, 126. Mędoń Helena c. Ludwika, 127. Michalik Michał s. Jana, 128. Michalik Zofia c. Jana, 129. Mirek Wincenty s. Andrzeja, 130. Mirek Elżbieta c. Andrzeja, 131. Morciniec Alojzy s. Józefa, 132. Morciniec Krystyna c. Stanisława, 133. Motak Stanisław s. Józefa, 134. Motak Maria c. Franciszka, 135. Nalepa Józef s. Michała, 136. Nalepa Maria c. Józefa, 137. Nieć Mieczysław s. Józefa, 138. Nieć Michalina c. Andrzeja, 139. Nowak Czesław s. Stanisława, 140. Nowak Helena c. Michała, 141. Obrokta Stanisław s. Jana, 142. Obrokta Helena c. Józefa, 143. Obrzut Eugeniusz s. Franciszka, 144. Obrzut Władysława c. Piotra, 145. Obrzut Józef s. Józefa, 146. Obrzut Maria c. Franciszka, 147. Paciorek Jan s. Jana, 148. Paciorek Katarzyna c. Andrzeja, 149. Pazgan Wojciech s. Antoniego, 150. Pazgan Irena c. Seweryna, 151. Petryla Franciszek s. Sebastiana, 152. Petryla Maria c. Michała, 153. Piękoś Tadeusz s. Alojzego, 154. Piękoś Katarzyna c. Stanisława, 155. Plata Filip s. Michała, 156. Plata Maria c. Władysława, 157. Pleń Józef s. Szymona, 158. Pleń Helena c. Szymona, 159. Podgórni Józef s. Jana, 160. Podgórni Aniela c. Wojciecha, 161. Podwika Stefan s. Piotra, 162. Podwika Stefania c. Karola, 163. Podwika Władysław s. Piotra, 164. Podwika Maria c. Szczepana, 165. Polak Jan s. Józefa, 166. Polak Maria c. Stefana, 167. Półchłopek Władysław s. Józefa, 168. Półchłopek Maria c. Jana, 169. Probulski Jan s. Zygmunta, 170. Probulska Janina c. Wojciecha, 171. Radzik Stanisław s. Pawła, 172. Radzik Władysława c. Józefa, 173. Rakoczy Józef s. Jana, 174. Rakoczy Maria c. Michała, 175. Repelewicz Roman s. Karola, 176. Repelewicz Stanisława s. Jana, 177. Rogowiec Stanisław s. Piotra, 178. Rogowiec Helena c. Józefa, 179. Sabura Kazimierz s. Jana, 180. Sabura Zofia c. Wojciecha, 181. Sikoński Antoni s. Jakuba, 182. Sikońska Helena c. Józefa, 183. Stachura Franciszek s. Franciszka, 184. Stachura Mieczysława c. Tadeusza, 185. Steliga Stanisław s. Wojciecha, 186. Steliga Helena c. Wojciecha, 187. Stelmach Eugeniusz s. Jana, 188. Stelmach Maria c. Wawrzyńca, 189. Szczepanik Józef s. Jana, 190. Szczepanik Waleria c. Wojciecha, 191. Szuleszko Teodor s. Terencjusza, 192. Szuleszko Irena c. Stanisława, 193. Ślipek Piotr s. Jana, 194. Ślipek Janina c. Andrzeja, 195. Tokarczyk Józef, 196. Tokarczyk Zofia, 197. Totoś Stefan s. Błażeja, 198. Totoś Stefania c. Jana, 199. Topór-Króliczek Józef s. Józefa, 200. Topór-Króliczek Ludwina c. Jana, 201. Walkosz Józef s. Stanisława, 202. Walkosz Bronisława c. Franciszka, 203. Wąsowski Bronisław s. Władysława, 204. Wąsowska Helena c. Franciszka, 205. Wątor Jan s. Andrzeja, 206. Wątor Anna c. Józefa, 207. Wątor Jan s. Jakuba, 208. Wątor Maria c. Józefa, 209. Wątor Stanisław s. Jana, 210. Wątor Anna c. Jana, 211. Węgrzyn Michał s. Józefa, 212. Węgrzyn Stefania c. Stanisława, 213. Witek Jan s. Jana, 214. Witek Zofia c. Andrzeja, 215. Witek Stefan s. Stanisława, 216. Witek Anna c. Franciszka, 217. Witkoś Kazimierz, 218. Witkoś Antonina, 219. Wolak Narcyz s. Andrzeja, 220. Wolak Janina c. Józefa, 221. Zając Władysław s. Teofila, 222. Zając Zofia c. Macieja, 223. Zięba Józef s. Jana, 224. Zięba Janina c. Stanisława, 225. Ziółko Jan, 226. Ziółko Aniela, 227. Ziółko Jan s. Kazimierza, 228. Ziółko Stanisława c. Józefa, 229. Ziółko Władysław s. Wojciecha, 230. Ziółko Anna c. Franciszka, 231. Zwijacz Jan s. Leopolda, 232. Zwijacz Antonina c. Jana, 233. Zwitek Jan s. Piotra, 234. Zwitek Apolonia c. Piotra,

na wniosek Wojewody Piotrkowskiego:

235. Adamus Zygmunt s. Stanisława, 236. Adamus Janina c. Stanisława, 237. Balcerczyk Konstanty s. Konstantego, 238. Balcerczyk Jadwiga c. Wawrzyńca, 239. Chruściński Stanisław s. Jana, 240. Chruścińska Irena c. Antoniego, 241. Cieślik Władysław s. Piotra, 242. Cieślik Feliksa c. Andrzeja, 243. Cygora Stefan s. Jana, 244. Cygora Zofia c. Piotra, 245. Dawidowicz Franciszek s. Jana, 246. Dawidowicz Regina c. Wacława, 247. Dębiec Zygmunt s. Edwarda, 248. Dębiec Stanisława c. Józefa, 249. Dudkiewicz Władysław s. Teodora, 250. Dudkiewicz Janina c. Konstantego, 251. Fogiel Mieczysław s. Stanisława, 252. Fogiel Melania c. Franciszka, 253. Głowacki Kazimierz s. Jana, 254. Głowacka Jadwiga c. Jana, 255. Gorzeń Stefan s. Franciszka, 256. Gorzeń Natalia c. Adama, 257. Kałka Marian s. Władysława, 258. Kałka Zofia c. Bolesława, 259. Kowalczyk Henryk s. Franciszka, 260. Kowalczyk Krystyna c. Franciszka, 261. Kozłowski Kazimierz s. Antoniego, 262. Kozłowska Jadwiga c. Adama, 263. Krupa Julian s. Antoniego, 264. Krupa Cecylia c. Stanisława, 265. Kubiak Ireneusz s. Michała, 266. Kubiak Józefa c. Stanisława, 267. Kulasek Józef s. Józefa, 268. Kulasek Irena c. Józefa, 269. Lada Henryk s. Ignacego, 270. Lada Apolonia c. Ignacego, 271. Lewandowski Antoni s. Piotra, 272. Lewandowska Stefania c. Stanisława, 273. Majchrzak Jan s. Władysława, 274. Majchrzak Janina c. Michała, 275. Marusik Marian s. Stanisława, 276. Marusik Helena c. Walentego, 277. Marusik Władysław s. Stanisława, 278. Marusik Marianna c. Stanisława, 279. Mazur Stefan s. Jana, 280. Mazur Laurencja c. Władysława, 281. Mazur Stefan s. Łukasza, 282. Mazur Zofia c. Antoniego, 283. Mazurek Czesław s. Józefa, 284. Mazurek Janina c. Franciszka, 285. Michalak Edward s. Konstantego, 286. Michalak Janina c. Wojciecha, 287. Naturalny Józef s. Tomasza, 288. Naturalna Janina c. Stefana, 289. Olejnik Edward s. Andrzeja, 290. Olejnik Bronisława c. Władysława, 291. Orlik Eugeniusz s. Franciszka, 292. Orlik Marianna c. Jana, 293. Patek Jan s. Konstantego, 294. Patek Stefania c. Wojciecha, 295. Piekarski Stanisław s. Andrzeja, 296. Piekarska Natalia c. Kazimierza, 297. Pijecki Józef s. Józefa, 298. Pijecka Stanisława c. Jana, 299. Piwowarski Marian s. Stanisława, 300. Piwowarska Zofia c. Pawła, 301. Plich Jerzy s. Ludwika, 302. Plich Zofia c. Antoniego, 303. Plich Józef s. Franciszka, 304. Plich Genowefa c. Antoniego, 305. Polus Józef s. Ignacego, 306. Polus Irena c. Jana, 307. Popielas Stanisław s. Adama, 308. Popielas Zofia c. Stanisława, 309. Rabsztyn Jerzy s. Walentego, 310. Rabsztyn Janina c. Marcina, 311. Rajski Józef s. Antoniego, 312. Rajska Barbara c. Błażeja, 313. Rajski Stanisław s. Antoniego, 314. Rajska Zofia c. Franciszka, 315. Rutowicz Wacław s. Władysława, 316. Rutowicz Sabina c. Bolesława, 317. Sadowski Stanisław s. Józefa, 318. Sadowska Józefa c. Apolinarego, 319. Sipa Wacław s. Franciszka, 320. Sipa Zofia c. Władysława, 321. Skrobek Aleksander s. Stanisława, 322. Skrobek Irena c. Jana, 323. Sobora Mieczysław s. Stanisława, 324. Sobora Stanisława c. Józefa, 325. Soszyński Zygmunt s. Jana, 326. Soszyńska Teresa c. Romana, 327. Stasiołek Adam s. Józefa, 328. Stasiołek Irena c. Andrzeja, 329. Suchanek Józef s. Tomasza, 330. Suchanek Helena c. Bogdana, 331. Szczepanik Feliks s. Stanisława, 332. Szczepanik Eleonora c. Józefa, 333. Szyl Stefan s. Marcina, 334. Szyl Łucja c. Andrzeja, 335. Tuz Andrzej s. Józefa, 336. Tuz Zofia c. Wojciecha, 337. Urban Stanisław s. Józefa, 338. Urban Marianna c. Józefa, 339. Wiktorowski Czesław s. Leona, 340. Wiktorowska Lucyna c. Józefa, 341. Wlazłowicz Zygmunt s. Adama, 342. Wlazłowicz Anna c. Władysława, 343. Woźniak Wiktor s. Feliksa, 344. Woźniak Janina c. Franciszka, 345. Wróblewski Albin s. Józefa, 346. Wróblewska Pelagia c. Jana, 347. Zawada Marian s. Stanisława, 348. Zawada Czesława c. Franciszka, 349. Żak Franciszek s. Szczepana, 350. Żak Stanisława c. Stanisława,

na wniosek Wojewody Sieradzkiego:

351. Mofina Mieczysław s. Rocha, 352. Mofina Krystyna c. Stanisława,

na wniosek Wojewody Toruńskiego:

353. Adamiak Stanisław s. Antoniego, 354. Adamiak Salomea c. Jana, 355. Bartkowski Stefan s. Władysława, 356. Bartkowska Mieczysława c. Stanisława, 357. Bekier Ryszard s. Józefa, 358. Bekier Irena c. Jana, 359. Berent Mieczysław s. Bernarda, 360. Berent Joanna c. Piotra, 361. Betker Edmund s. Jana, 362. Betker Genowefa c. Teodora, 363. Blumkowski Stanisław s. Franciszka, 364. Blumkowska Marianna c. Stanisława, 365. Cichewicz Edmund s. Antoniego, 366. Cichewicz Genowefa c. Stanisława, 367. Dłużyński Jan s. Franciszka, 368. Dłużyńska Agnieszka c. Rudolfa, 369. Dychtoń Władysław s. Franciszka, 370. Dychtoń Maria c. Józefa, 371. Gajdemski Jan s. Tomasza, 372. Gajdemska Witalisa c. Ludwika, 373. Gałaś Czesław s. Macieja, 374. Gałaś Stanisława c. Franciszka, 375. Gerke Zygmunt s. Jana, 376. Gerke Irena c. Leona, 377. Górzkowski Henryk s. Piotra, 378. Górzkowska Agnieszka c. Jana, 379. Górzyński Mieczysław s. Ignacego, 380. Górzyńska Janina c. Józefa, 381. Gut Wacław s. Aleksandra, 382. Gut Lucyna c. Teofila, 383. Jakubowski Czesław s. Antoniego, 384. Jakubowska Łucja c. Alfonsa, 385. Jesionowski Bernard s. Jana, 386. Jesionowska Marianna c. Jana, 387. Kaczmarek Antoni s. Andrzeja, 388. Kaczmarek Małgorzata c. Mariana, 389. Kołodzicki Jan s. Bronisława, 390. Kołodzicka Urszula c. Antoniego, 391. Lisewski Alfons s. Jana, 392. Lisewska Pelagia c. Stanisława, 393. Ławicki Józef s. Jana, 394. Ławitka Marta c. Jana, 395. Łęgowski Edmund s. Leona, 396. Łęgowska Eleonora c. Jana, 397. Łydziński Antoni s. Franciszka, 398. Łydzińska Gertruda c. Ignacego, 399. Miazga Julian s. Antoniego, 400. Miazga Melania c. Konstantego, 401. Mroczkowski Czesław s. Władysława, 402. Mroczkowska Wanda c. Jana, 403. Murawski Alfons s. Piotra, 404. Murawska Helena c. Józefa, 405. Nadarzewski Stanisław s. Franciszka, 406. Nadarzewska Irena c. Władysława, 407. Płaczkowski Tadeusz s. Bronisława, 408. Płaczkowska Ewa c. Józefa, 409. Porowski Antoni s. Józefa, 410. Porowska Zofia c. Bolesława, 411. Reich Józef s. Jana, 412. Reich Helena c. Ignacego, 413. Sikorski Kazimierz s. Franciszka, 414. Sikorska Leokadia c. Józefa, 415. Simionkowski Zygmunt s. Józefa, 416. Simionkowska Jadwiga c. Jana, 417. Stajszczak Henryk s. Jana, 418. Stajszczak Marta c. Jana, 419. Szymański Feliks s. Józefa, 420. Szymańska Helena c. Walentego, 421. Śliwiński Franciszek s. Stanisława, 422. Śliwińska Urszula c. Jana, 423. Tuchalski Kazimierz s. Bronisława, 424. Tuchalska Helena c. Leona, 425. Wałdowski Tadeusz s. Franciszka, 426. Wałdowska Henryka c. Jana, 427. Wiśniewski Franciszek s. Jana, 428. Wiśniewska Elżbieta c. Józefa, 429. Zaborowski Józef s. Kazimierza, 430. Zaborowska Ludwika c. Antoniego, 431. Zaleski Edward s. Stanisława, 432. Zaleska Teodozja c. Rudolfa, 433. Zalewski Marian s. Józefa, 434. Zalewska Łucja c. Henryka,

na wniosek Wojewody Warszawskiego:

435. Chodelski Kazimierz s. Stanisława, 436. Chodelska Krystyna c. Józefa, 437. Cybulski Wacław s. Teofila, 438. Cybulska Janina c. Aleksandra, 439. Gajczyk Ryszard s. Józefa, 440. Gajczyk Barbara c. Kazimierza, 441. Jankowski Mieczysław s. Wiktora, 442. Jankowska Janina c. Stanisława, 443. Kania Stanisław s. Bartłomieja, 444. Kania Aleksandra c. Aleksandra, 445. Laskus Edward s. Piotra, 446. Laskus Irena c. Stanisława, 447. Legutowski Józef s. Jana, 448. Legutowska Daniela c. Wincentego, 449. Listopadzki Józef s. Franciszka, 450. Listopadzka Krystyna c. Pawła, 451. Makowski Tadeusz s. Franciszka, 452. Makowska Danuta c. Zachariasza, 453. Marcinkiewicz Zygmunt s. Stanisława, 454. Marcinkiewicz Janina c. Kacpra, 455. Mazur Zygmunt s. Władysława, 456. Mazur Krystyna c. Marcelego, 457. Mazurkiewicz Jan s. Stefana, 458. Mazurkiewicz Zofia c. Piotra, 459. Mitko Leopold s. Stanisława, 460. Mitko Jadwiga c. Kazimierza, 461. Muraszko Jan s. Jana, 462. Muraszko Tamara c. Augustyna, 463. Osiecki Zygmunt s. Wacława, 464. Osiecka Janina c. Jana, 465. Ozga Stanisław s. Wojciecha, 466. Ozga Jadwiga c. Marcina, 467. Perzyna Józef s. Pawła, 468. Perzyna Marianna c. Jana, 469. Sucharski Jakub s. Jakuba, 470. Sucharska Czesława c. Feliksa, 471. Sztarbała Feliks s. Franciszka, 472. Sztarbała Stefania c. Stefana, 473. Turlejski Józef s. Bronisława, 474. Turlejska Janina c. Apolinarego,

na wniosek Wojewody Wrocławskiego:

475. Antał Stanisław s. Józefa, 476. Antał Janina c. Jana, 477. Batiożko Jan s. Franciszka, 478. Batiożko Celina c. Wawrzyńca, 479. Dereń Tadeusz s. Stanisława, 480. Dereń Feliksa c. Andrzeja, 481. Dżugaj Antoni s. Adama, 482. Dżugaj Józefa c. Wojciecha, 483. Grzywniak Michał s. Jana, 484. Grzywniak Franciszka c. Józefa, 485. Horoszko Teodor s. Michała, 486. Horoszko Cecylia c. Antoniego, 487. Kasprzyszak Władysław s. Mateusza, 488. Kasprzyszak Janina c. Marcina, 489. Kondracki Bronisław s. Romana, 490. Kondracka Wincentyna c. Antoniego, 491. Litewka Józef s. Wincentego, 492. Litewka Ilza c. Wilhelma, 493. Mazur Stefan s. Piotra, 494. Mazur Julia c. Ignacego, 495. Rodak Jan s. Jana, 496. Rodak Marianna c. Wincentego, 497. Rybak Wacław s. Stanisława, 498. Rybak Bronisława c. Jana, 499. Szot Karol s. Antoniego, 500. Szot Zofia c. Stefana, 501. Tomaszewski Marian s. Stanisława, 502. Tomaszewska Maria c. Pawła, 503. Tomczuk Izydor s. Józefa, 504. Tomczuk Maria c. Antoniego, 505. Wrona Tadeusz s. Jana, 506. Wrona Zofia c. Wojciecha, 507. Wysocki Jan s. Andrzeja, 508. Wysocka Stanisława c. Stanisława, 509. Zakowicz Mikołaj s. Jana, 510. Zakowicz Władysława c. Piotra, 511. Żołędziewski Ludwik s. Aleksandra, 512. Żołędziewska Filipina c. Antoniego,

na wniosek Wojewody Zielonogórskiego:

513. Bartos Edward s. Mariana, 514. Bartos Genowefa c. Piotra, 515. Bębenek Stanisław s. Józefa, 516. Bębenek Janina c. Stanisława, 517. Borkowski Władysław s. Antoniego, 518. Borkowska Maria c. Bolesława, 519. Goszczko Józef s. Jana, 520. Goszczko Halina c. Czesława, 521. Jantczak Józef s. Władysława, 522. Jantczak Maria c. Józefa, 523. Kowalski Jan s. Aleksandra, 524. Kowalska Ludmiła c. Łukasza, 525. Krakowiak Józef s. Stanisława, 526. Krakowiak Genowefa c. Józefa, 527. Majka Henryk s. Wincentego, 528. Majka Teodozja c. Wincentego, 529. Mańkowski Piotr s. Leona, 530. Mańkowska Jadwiga c. Stanisława, 531. Niedźwiedzki Antoni s. Antoniego, 532. Niedźwiedzka Czesława c. Bronisława, 533. Orłowski Władysław s. Józefa, 534. Orłowska Felicja c. Konstantego, 535. Pawlak Wacław s. Stanisława, 536. Pawlak Maria c. Walentego, 537. Pilarski Antoni s. Konstantego, 538. Pilarska Anna c. Wawrzyńca, 539. Pitura Bronisław s. Jana, 540. Pitura Benigna c. Stanisława, 541. Sawa Karol s. Sylwestra, 542. Sawa Michalina c. Józefa, 543. Szczepanik Bronisław s. Józefa, 544. Szczepanik Zofia c. Mikołaja, 545. Szewczyk Stanisław s. Feliksa, 546. Szewczyk Franciszka c. Stanisława, 547. Tomczyk Jan s. Jana, 548. Tomczyk Emilia c. Antoniego, 549. Tracz Stanisław s. Pawła, 550. Tracz Stanisława c. Piotra, 551. Woźniak Stanisław s. Franciszka, 552. Woźniak Barbara c. Juliana, 553. Żuk Paweł s. Piotra, 554. Żuk Zofia c. Karola.