Nadanie odznaczeń.

Monitor Polski

M.P.1998.18.269

| Akt indywidualny
Wersja od: 18 czerwca 1998 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 16 marca 1998 r.
o nadaniu odznaczeń.

Rej. 13/98 MPM

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. (Dz. U. Nr 78, poz. 483) oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450) odznaczone zostają osoby, które przeżyły 50 lat w jednym związku małżeńskim,

MEDALEM ZA DŁUGOLETNIE POŻYCIE MAŁŻEŃSKIE

na wniosek Wojewody Chełmskiego:

1. Berbeć Stanisław s. Tomasza, 2. Berbeć Genowefa c. Stanisława, 3. Demczuk Józef s. Mikołaja, 4. Demczuk Franciszka c. Marcina, 5. Dudek Władysław s. Grzegorza, 6. Dudek Bronisława c. Jana, 7. Gałecki Henryk s. Józefa, 8. Gałecka Sabina c. Józefa, 9. Grotnik Paweł s. Józefa, 10. Grotnik Czesława c. Aleksandra, 11. Horoszkiewicz Aleksander s. Stanisława, 12. Horoszkiewicz Marianna c. Bolesława, 13. Jarząbek Heronim s. Józefa, 14. Jarząbek Stanisława c. Stanisława, 15. Jaworski Jan s. Wawrzyńca, 16. Jaworska Mieczysława c. Władysława, 17. Jędrzejewski Józef s. Stanisława, 18. Jędrzejewska Helena c. Tomasza, 19. Kaczmarek Zbigniew s. Stanisława, 20. Kaczmarek Janina c. Jana, 21. Kister Czesław s. Jana, 22. Kister Eugenia c. Jana, 23. Knap Jan s. Jana, 24. Knap Aniela c. Adama, 25. Kneć Józef s. Michała, 26. Kneć Janina c. Stanisława, 27. Kozłowski Czesław s. Jana, 28. Kozłowska Sylwia c. Edwarda, 29. Ostrowski Stanisław s. Stanisława, 30. Ostrowska Jadwiga c. Ignacego, 31. Oziemczuk Ryszard s. Józefa, 32. Oziemczuk Henryka c. Wincentego, 33. Paź Edward s. Antoniego, 34. Paź Janina c. Antoniego, 35. Piechota Stanisław s. Józefa, 36. Piechota Bronisława c. Jana, 37. Rozwałko Antoni s. Michała, 38. Rozwałko Katarzyna c. Franciszka, 39. Rutkowski Stanisław s. Jana, 40. Rutkowska Rozalia c. Emiliana, 41. Rybczyński Stanisław s. Pawła, 42. Rybczyńska Bronisława c. Stanisława, 43. Stopa Tadeusz s. Andrzeja, 44. Stopa Zofia c. Józefa, 45. Szymaniak Jan s. Stanisława, 46. Szymaniak Stanisława c. Franciszka, 47. Szymaniak Władysław s. Piotra, 48. Szymaniak Helena c. Stanisława,

na wniosek Wojewody Jeleniogórskiego:

49. Cieplechowicz Stanisław s. Władysława, 50. Cieplechowicz Emilia c. Wawrzyńca, 51. Job Antoni s. Antoniego, 52. Job Wanda c. Karola, 53. Kołodziej Jan s. Walentego, 54. Kołodziej Honorata c. Jakuba, 55. Koman Antoni s. Karola, 56. Koman Albina c. Władysława, 57. Laprus Edward s. Józefa, 58. Laprus Krystyna c. Józefa, 59. Lewanowski Tadeusz s. Feliksa, 60. Lewandowska Helena c. Mieczysława, 61. Łomiński Michał s. Andrzeja, 62. Łomińska Joanna c. Jana, 63. Sidor Stanisław s. Jana, 64. Sidor Mieczysława c. Piotra, 65. Szylko Jan s. Aleksandra, 66. Szylko Stanisława c. Józefa,

na wniosek Wojewody Kaliskiego:

67. Balcerek Czesław s. Ignacego, 68. Balcerek Waleria c. Józefa, 69. Banaszak Franciszek s. Franciszka, 70. Banaszak Zofia c. Franciszka, 71. Borowski Stanisław s. Marcina, 72. Borowska Władysława c. Franciszka, 73. Cieślewicz Bolesław s. Walentego, 74. Cieślewicz Marianna c. Józefa, 75. Czabański Władysław s. Leona, 76. Czabańska Marianna c. Władysława, 77. Derwich Edmund s. Jana, 78. Derwich Kazimiera c. Stanisława, 79. Dojwa Czesław s. Józefa, 80. Dojwa Helena c. Franciszka, 81. Drapiewski Stefan s. Antoniego, 82. Drapiewska Stefania c. Józefa, 83. Florczak Józef, 84. Florczak Kazimiera, 85. Geldner Feliks s. Stefana, 86. Geldner Helena c. Wincentego, 87. Hofmański Bogdan s. Wiktora, 88. Hofmańska Barbara c. Zygmunta, 89. Jajczyk Władysław s. Kazimierza, 90. Jajczyk Stanisława c. Jana, 91. Jarzębowski Henryk s. Stanisława, 92. Jarzębowska Kazimiera c. Antoniego, 93. Krawczyk Kazimierz s. Stanisława, 94. Krawczyk Aniela c. Franciszka, 95. Królak Kazimierz s. Michała, 96. Królak Stanisława c. Antoniego, 97. Krystek Sylwester s. Jana, 98. Krystek Bolesława c. Michała, 99. Krzyżaniak Mikołaj s. Antoniego, 100. Krzyżaniak Anastazja c. Józefa, 101. Kupczyk Czesław s. Andrzeja, 102. Kupczyk Janina c. Franciszka, 103. Kupiec Tadeusz, 104. Kupiec Genowefa, 105. Leśniewski Kazimierz, 106. Leśniewska Helena, 107. Małgowski Henryk s. Maksymiliana, 108. Małgowska Wanda c. Józefa, 109. Masztalerz Józef s. Stanisława, 110. Masztalerz Kazimiera c. Ludwika, 111. Mofina Stefan s. Stefana, 112. Mofina Jadwiga c. Józefa, 113. Nowak Stefan s. Jana, 114. Nowak Marianna c. Jana, 115. Popławski Kazimierz s. Mariana, 116. Popławska Kazimiera c. Władysława, 117. Rejek Kazimierz s. Marcina, 118. Rejek Anna c. Antoniego, 119. Rykowski Henryk s. Stanisława, 120. Rykowska Stefania c. Józefa, 121. Skowron Józef s. Stanisława, 122. Skowron Maria c. Jana, 123. Szostak Stanisław s. Józefa, 124. Szostak Helena c. Michała, 125. Szymczak Czesław s. Franciszka, 126. Szymczak Pelagia c. Pawła, 127. Szymczak Franciszek s. Ignacego, 128. Szymczak Marianna c. Walentego, 129. Ulke Zygfryd s. Alberta, 130. Ulke Anna c. Wacława, 131. Walerowicz Bolesław s. Marcina, 132. Walerowicz Aleksandra c. Tomasza, 133. Wieruszewski Stanisław s. Józefa, 134. Wieruszewska Aniela c. Bolesława, 135. Winiecki Marian s. Wojciecha, 136. Winiecka Leokadia c. Jana, 137. Wiśniewski Edmund s. Stanisława, 138. Wiśniewska Pelagia c. Wawrzyńca, 139. Wojtecki Maksymilian s. Gustawa, 140. Wojtecka Stanisława c. Walentego, 141. Wróblewski Kazimierz s. Wojciecha, 142. Wróblewska Marcjanna c. Adama, 143. Zarębski Leon s. Mieczysława, 144. Zarębska Czesława c. Wawrzyńca, 145. Zawieja Franciszek s. Walentego, 146. Zawieja Kazimiera c. Wojciecha,

na wniosek Wojewody Legnickiego:

147. Baszak Adam s. Michała, 148. Baszak Zofia c. Piotra, 149. Chamski Stanisław s. Ludwika, 150. Chamska Stanisława c. Michała, 151. Delegiewicz Eugeniusz s. Wacława, 152. Delegiewicz Maria c. Tomasza, 153. Duchniak Stanisław s. Piotra, 154. Duchniak Weronika c. Michała, 155. Gębora Piotr s. Ignacego, 156. Gębora Maria c. Władysława, 157. Iwan Stanisław s. Stanisława, 158. Iwan Stefania c. Antoniego, 159. Kądziołka Stefan s. Michała, 160. Kądziołka Teodozja c. Aleksandra, 161. Knapik Władysław s. Józefa, 162. Knapik Stanisława c. Michała, 163. Kufliński Józef s. Piotra, 164. Kuflińska Anastazja c. Antoniego, 165. Kulas Mieczysław s. Ignacego, 166. Kulas Czesława c. Tomasza, 167. Plecety Karol s. Michała, 168. Plecety Genowefa c. Michała, 169. Woźniak Bolesław s. Franciszka, 170. Woźniak Helena c. Michała, 171. Żbikowski Tadeusz s. Gracjana, 172. Żbikowska Anna c. Karola,

na wniosek Wojewody Łomżyńskiego:

173. Babiel Henryk s. Aleksandra, 174. Babiel Janina c. Tomasza, 175. Grelewski Zygmunt c. Józefa, 176. Grelewska Eugenia c. Jana, 177. Ramotowski Kazimierz s. Sylwestra, 178. Ramotowska Helena c. Stanisława,

na wniosek Wojewody Nowosądeckiego:

179. Bartosz Konstanty s. Jana, 180. Bartosz Aniela c. Franciszka, 181. Borucki Antoni s. Jana, 182. Borucka Józefa c. Stanisława, 183. Bożek Józef s. Stanisława, 184. Bożek Janina c. Ludwika, 185. Brach Stanisław s. Michała, 186. Brach Anna c. Tomasza, 187. Cięciwa Franciszek, 188. Cięciwa Maria, 189. Czamara Józef s. Jana, 190. Czamara Weronika c. Jana, 191. Ćwik Jakub s. Jakuba, 192. Ćwik Antonina c. Antoniego, 193. Dyląg Aleksander s. Jana, 194. Dyląg Stefania c. Wojciecha, 195. Filus Tadeusz s. Józefa, 196. Filus Józefa c. Józefa, 197. Foszczyński Józef s. Józefa, 198. Foszczyńska Maria c. Marcina, 199. Frączek Kazimierz s. Józefa, 200. Frączek Antonina c. Wawrzyńca, 201. Gawlik Antoni s. Ludwika, 202. Gawlik Władysława c. Jana, 203. Grzesiak Tadeusz s. Tomasza, 204. Grzesiak Maria c. Jakuba, 205. Grzyb Alojzy s. Stanisława, 206. Grzyb Bronisława c. Marcina, 207. Hanula Jan, 208. Hanula Julia, 209. Hołyst Józef s. Józefa, 210. Hołyst Weronika c. Jana, 211. Jucha Henryk s. Andrzeja, 212. Jucha Maria c. Józefa, 213. Kornaś Józef s. Błażeja, 214. Kornaś Bronisława c. Stanisława, 215. Kosteczko Bolesław s. Jana, 216. Kosteczko Helena c. Leona, 217. Kotara Walenty s. Andrzeja, 218. Kotara Maria c. Walentego, 219. Koza Piotr s. Stanisława, 220. Koza Maria c. Jana, 221. Marcisz Kazimierz s. Jakuba, 222. Marcisz Stefania c. Andrzeja, 223. Masłowski Aleksander s. Piotra, 224. Masłowska Rozalia c. Franciszka, 225. Mitka Stanisław s. Teofila, 226. Mitka Janina c. Rocha, 227. Mordarski Józef s. Wojciecha, 228. Mordarska Maria c. Jana, 229. Mróz Kazimierz s. Karola, 230. Mróz Jadwiga c. Józefa, 231. Opach Józef s. Józefa, 232. Opach Maria c. Stanisława, 233. Opioła Stanisław s. Jana, 234. Opioła Helena c. Stanisława, 235. Papież Wojciech s. Wojciecha, 236. Papież Józefa c. Piotra, 237. Pawlik Ludwik s. Józefa, 238. Pawlik Zuzanna c. Jana, 239. Raczek Józef s. Wojciecha, 240. Raczek Maria c. Piotra, 241. Romańczyk Jan s. Pawła, 242. Romańczyk Michalina c. Piotra, 243. Rząca Eugeniusz s. Franciszka, 244. Rząca Anna c. Franciszka, 245. Siciarz Ferdynand s. Jana, 246. Siciarz Teresa c. Błażeja, 247. Smoter Władysław s. Franciszka, 248. Smoter Maria c. Stanisława, 249. Sowa Józef s. Józefa, 250. Sowa Stefania c. Stanisława, 251. Sroczyński Piotr s. Wojciecha, 252. Sroczyńska Kazimiera c. Franciszka, 253. Szewczyk Józef s. Michała, 254. Szewczyk Weronika c. Stanisława, 255. Szura Józef s. Jakuba, 256. Szura Rozalia c. Mikołaja, 257. Śliwa Edward s. Kazimierza, 258. Śliwa Kazimiera c. Józefa, 259. Tokarczyk Józef s. Jana, 260. Tokarczyk Bronisława c. Jana, 261. Tomalski Kazimierz s. Władysława, 262. Tomalska Karolina c. Jana, 263. Trzupek Jan s. Jana, 264. Trzupek Genowefa c. Antoniego, 265. Undas Stanisław s. Jana, 266. Undas Agata c. Franciszka, 267. Wróbel Stanisław s. Jana, 268. Wróbel Elżbieta c. Józefa, 269. Żabówka Wojciech s. Jakuba, 270. Żabówka Stanisława c. Aleksandra,

na wniosek Wojewody Ostrołęckiego:

271. Damięcki Mikołaj s. Franciszka, 272. Damięcka Teresa c. Ignacego, 273. Dodak Stanisław s. Aleksandra, 274. Dodak Jadwiga c. Jana, 275. Dumała Józef s. Aleksandra, 276. Dumała Anna c. Jana, 277. Godziebiewski Kazimierz s. Aleksandra, 278. Godziebiewska Czesława c. Feliksa, 279. Gołębiewski Stanisław s. Władysława, 280. Gołębiewska Honorata c. Adama, 281. Grabowski Zygmunt c. Jana, 282. Grabowska Aniela c. Aleksandra, 283. Grzegorczyk Marian s. Stefana, 284. Grzegorczyk Genowefa c. Aleksandra, 285. Kacprzyk Antoni s. Jana, 286. Kacprzyk Jadwiga c. Antoniego, 287. Kacprzyński Mieczysław s. Antoniego, 288. Kacprzyńska Janina c. Stanisława, 289. Kaczmarczyk Franciszek s. Józefa, 290. Kaczmarczyk Krystyna c. Jana, 291. Kaczyński Czesław s. Jana, 292. Kaczyńska Władysława c. Józefa, 293. Kordasz Stanisław s. Jana, 294. Kordasz Marianna c. Jana, 295. Kościelak Franciszek s. Wincentego, 296. Kościelak Stanisława c. Władysława, 297. Laskowski Wacław s. Bolesława, 298. Laskowska Regina c. Władysława, 299. Machnowski Wacław s. Dominika, 300. Machnowska Stanisława c. Franciszka, 301. Mateusiak Stefan s. Stanisława, 302. Mateusiak Genowefa c. Stanisława, 303. Mierzejewski Franciszek s. Wincentego, 304. Mierzejewska Janina c. Franciszka, 305. Minota Kazimierz s. Konstantego, 306. Minota Janina c. Wojciecha, 307. Nikodemski Wacław s. Władysława, 308. Nikodemska Wanda c. Stanisława, 309. Olbryś Władysław s. Piotra, 310. Olbryś Emilia c. Stanisława, 311. Owczarek Kazimierz s. Aleksandra, 312. Owczarek Genowefa c. Stanisława, 313. Owczarek Władysław s. Stanisława, 314. Owczarek Kazimiera c. Cyryla, 315. Paprocki Stanisław s. Władysława, 316. Paprocka Michalina c. Andrzeja, 317. Paśnikowski Eugeniusz s. Władysława, 318. Paśnikowska Halina c. Stanisława, 319. Petrykowski Henryk s. Józefa, 320. Petrykowska Cecylia c. Aleksandra, 321. Prusik Stanisław s. Franciszka, 322. Prusik Marianna c. Stanisława, 323. Rosiński Antoni s. Franciszka, 324. Rosińska Halina c. Aleksandra, 325. Rurka Władysław s. Jana, 326. Rurka Zofia c. Józefa, 327. Rybaczyk Jan s. Władysława, 328. Rybaczyk Zofia c. Franciszka, 329. Rybak Franciszek s. Antoniego, 330. Rybak Jadwiga c. Władysława, 331. Rybak Wacław s. Antoniego, 332. Rybak Irena c. Franciszka, 333. Skrzecz Marian s. Józefa, 334. Skrzecz Weronika c. Franciszka, 335. Skrzecz Stanisław s. Piotra, 336. Skrzecz Zofia c. Franciszka, 337. Świderski Henryk s. Franciszka, 338. Świderska Leokadia c. Józefa, 339. Tomaszewski Władysław s. Jana, 340. Tomaszewska Teresa c. Jana, 341. Zalewski Franciszek s. Adama, 342. Zalewska Jadwiga c. Piotra, 343. Załęski Kazimierz s. Władysława, 344. Załęska Alina c. Stanisława, 345. Zięba Stanisław s. Władysława, 346. Zięba Regina c. Grzegorza, 347. Zych Stanisław s. Antoniego, 348. Zych Zofia c. Wojciecha, 349. Żabik Zdzisław s. Władysława, 350. Żabik Franciszka c. Stanisława,

na wniosek Wojewody Szczecińskiego:

351. Andrzejewski Witold s. Józefa, 352. Andrzejewska Zofia c. Józefa, 353. Balcewicz Feliks s. Stanisława, 354. Balcewicz Irena c. Jana, 355. Bełza Kwiryn s. Stanisława, 356. Bełza Eleonora c. Władysława, 357. Bolechowski Mikołaj s. Stefana, 358. Bolechowska Stanisława c. Franciszka, 359. Brzeziński Stanisław s. Antoniego, 360. Brzezińska Leokadia c. Władysława, 361. Cichecki Stanisław s. Tomasza, 362. Cichecka Zenobia c. Antoniego, 363. Cudo Stanisław s. Franciszka, 364. Cudo Stanisława c. Andrzeja, 365. Czapski Alfons s. Alfonsa, 366. Czapska Władysława c. Władysława, 367. Dębek Konrad s. Franciszka, 368. Dębek Zofia c. Jana, 369. Dobrzycki Tadeusz s. Marcina, 370. Dobrzycka Feliksa c. Jana, 371. Dryja Tadeusz s. Stefana, 372. Dryja Wacława c. Józefa, 373. Furman Kazimierz s. Stanisława, 374. Furman Gertruda c. Franciszka, 375. Gumienny Henryk s. Jana, 376. Gumienna Genowefa c. Władysława, 377. Kasperowicz Edward s. Adolfa, 378. Kasperowicz Karolina c. Jana, 379. Kawski Wilhelm s. Józefa, 380. Kawska Klara c. Józefa, 381. Klęk Bolesław s. Jakuba, 382. Klęk Maria c. Stanisława, 383. Kowalski Leonard s. Antoniego, 384. Kowalska Jadwiga c. Stanisława, 385. Krzyżanowski Henryk s. Stanisława, 386. Krzyżanowska Leokadia c. Stanisława, 387. Książek Zygmunt s. Konstantego, 388. Książek Helena c. Piotra, 389. Leśniewski Stanisław s. Adama, 390. Leśniewska Elżbieta c. Romana, 391. Łazowski Wacław s. Jana, 392. Łazowska Janina c. Jana, 393. Łukasik Kazimierz s. Jana, 394. Łukasik Wanda c. Leona, 395. Małecki Józef s. Stefana, 396. Małecka Genowefa c. Michała, 397. Mocek Franciszek s. Franciszka, 398. Mocek Janina c. Michała, 399. Modrzejewski Stanisław s. Józefa, 400. Modrzejewska Marianna c. Wawrzyńca, 401. Polewski Jan s. Walentego, 402. Polewska Bożena c. Adama, 403. Potiuk Józef s. Mikołaja, 404. Potiuk Helena c. Antoniego, 405. Piórkowski Marian s. Jana, 406. Piórkowska Krystyna c. Franciszka, 407. Regulski Henryk s. Jana, 408. Regulska Helena c. Tomasza, 409. Sadłocha Aleksander s. Marcina, 410. Sadłocha Celestyna c. Jana, 411. Stefiuk Piotr s. Juliana, 412. Stefiuk Irena c. Władysława, 413. Szabunia Stanisław s. Mariana, 414. Szabunia Wincenta c. Wincentego, 415. Szafrański Florian s. Izydora, 416. Szafrańska Zofia c. Antoniego, 417. Szczelina Franciszek s. Jana, 418. Szczelina Stefania c. Adama, 419. Szymczak Bronisław s. Kazimierza, 420. Szymczak Stefania c. Jana, 421. Tyfel Józef s. Bolesława, 422. Tyfel Maria c. Michała, 423. Wiszniewski Władysław s. Szymona, 424. Wiszniewska Helena c. Kajetana, 425. Witczak Stefan s. Franciszka, 426. Witczak Antonina c. Andrzeja, 427. Zygmunt Paweł s. Stanisława, 428. Zygmunt Róża c. Kazimierza,

na wniosek Wojewody Wałbrzyskiego:

429. Bereziuk Bolesław s. Stefana, 430. Bereziuk Anna c. Franciszka, 431. Bolisęga Władysław s. Andrzeja, 432. Bolisęga Zofia c. Andrzeja, 433. Chwała Stanisław s. Antoniego, 434. Chwała Maria c. Józefa, 435. Diduch Michał s. Pawła 436. Diduch Helena c. Andrzeja, 437. Domiński Stanisław, 438. Domińska Augustyna, 439. Faron Ludwik s. Józefa, 440. Faron Marianna c. Michała, 441. Gądek Antoni s. Marcina, 442. Gądek Stanisława c. Jana, 443. Gąsiorowski Ferdynand s. Sylwestra, 444. Gąsiorowska Wiesława c. Ludwika, 445. Gwiżdż Stanisław s. Michała, 446. Gwiżdż Genowefa c. Michała, 447. Halczyk Adam s. Antoniego, 448. Halczyk Janina c. Romana, 449. Koprowski Szczepan s. Władysława, 450. Koprowska Janina c. Piotra, 451. Krawczyk Jan s. Józefa, 452. Krawczyk Maria c. Stanisława, 453. Krędzielak Napoleon s. Władysława, 454. Krędzielak Irena c. Jakuba, 455. Król Józef s. Bazylego, 456. Król Paulina c. Władysława, 457. Kulak Józef s. Michała, 458. Kulak Emilia c. Feliksa, 459. Łukasik Władysław s. Józefa, 460. Łukasik Elżbieta c. Jana, 461. Maciąg Mieczysław s. Feliksa, 462. Maciąg Janina c. Władysława, 463. Marek Tadeusz s. Piotra, 464. Marek Helena c. Andrzeja, 465. Markowicz Kazimierz s. Antoniego, 466. Markowicz Jadwiga c. Józefa, 467. Michałowski Mieczysław s. Konstantego, 468. Michałowska Kazimiera c. Adama, 469. Mozolewski Bazyli s. Daniela, 470. Mozolewska Adela c. Jana, 471. Mrówka Franciszek s. Jana, 472. Mrówka Janina c. Bronisława, 473. Pawliszak Tadeusz s. Franciszka, 474. Pawliszak Janina c. Józefa, 475. Pisuła Michał s. Józefa, 475. Pisuła Tatiana c. Abrama, 477. Polak Jan s. Andrzeja, 478. Polak Genowefa c. Jana, 479. Prokopowicz Bronisław s. Józefa, 480. Prokopowicz Rozalia c. Adama, 481. Pupczyk Stefan s. Bazylego, 482. Pupczyk Józefa c. Antoniego, 483. Kusak Henryk, 484. Kusak Zofia, 485. Sadowski Józef s. Konstantego, 486. Sadowska Helena c. Władysława, 487. Semik Michał s. Antoniego, 488. Semik Waleria c. Jana, 489. Smagieł Adam, 490. Smagieł Stanisława, 491. Smoleń Franciszek s. Jana, 492. Smoleń Maria c. Jana, 493. Smoleń Mieczysław s. Józefa, 494. Smoleń Apolonia c. Józefa, 495. Szotek Tadeusz s. Stanisława, 496. Szotek Jadwiga c. Józefa, 497. Witek Stanisław s. Piotra, 498. Witek Adela c. Józefa, 499. Włodarczyk Stanisław s. Wacława, 500. Włodarczyk Weronika c. Władysława, 501. Wójcik Władysław s. Józefa, 502. Wójcik Maria c. Wawrzyńca, 503. Zajączkowski Tadeusz s. Marcina, 504. Zajączkowska Kazimiera c. Jana, 505. Żarczuk Jan s. Adama, 506. Żarczuk Janina c. Stanisława,

na wniosek Wojewody Warszawskiego:

507. Bartosik Kazimierz s. Franciszka, 508. Bartosik Eugenia c. Aleksandra, 509. Brzeski Jan s. Franciszka, 510. Brzeska Anna c. Władysława, 511. Buczek Tadeusz s. Władysława, 512. Buczek Romualda c. Pawła, 513. Całka Józef s. Antoniego, 514. Całka Joanna c. Jana, 515. Holstein-Beck Marian s. Bogusława, 516. Holstein-Beck Maria c. Jana, 517. Karolak Józef s. Andrzeja, 518. Karolak Helena c. Józefa, 519. Kępiński Jan s. Józefa, 520. Kępińska Lucyna c. Andrzeja, 521. Kostkowski Janusz s. Wacława, 522. Kostkowska Pelagia c. Jana, 523. Małysiak Rudolf s. Jana, 524. Małysiak Marta c. Franciszka, 525. Rębelski Tadeusz s. Wacława, 526. Rębelska Barbara c. Pawła, 527. Stolarski Henryk s. Jana, 528. Stolarska Helena c. Stanisława, 529. Witecki Jan s. Stanisława, 530. Witecka Józefa c. Wacława, 531. Żarski Zdzisław s. Tadeusza, 532. Żarska Leokadia c. Stanisława, 533. Żmijewski Stanisław s. Mariana, 534. Żmijewska Amalia c. Romana.