Nadanie odznaczeń.

Monitor Polski

M.P.1998.7.148

| Akt indywidualny
Wersja od: 12 marca 1998 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 12 listopada 1997 r.
o nadaniu odznaczeń.

Rej. 189/97

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. (Dz. U. Nr 78, poz. 483) oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450), na wniosek Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej, za zasługi na rzecz honorowego krwiodawstwa odznaczeni zostają:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

po raz drugi

1. Krawczyk Jerzy s. Włodzimierza,

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

2. Knober Grzegorz s. Jana, 3. Kozajda Zdzisław s. Tadeusza, 4. Lis Zygmunt s. Leona, 5. ppłk Mackiewicz Wiktor s. Wincentego, 6. Stokwisz Wojciech s. Józefa, 7. Tkaczyk Kazimierz s. Ignacego,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

po raz drugi

8. Sobczuk Henryk s. Edwarda,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

9. Białecki Mirosław s. Józefa, 10. Chmurzewski Stanisław s. Antoniego, 11. Chudy Bogusław s. Jana, 12. Hatała Tadeusz s. Ludwika, 13. Hazeński Jacek s. Huberta, 14. Kazek Adam s. Mieczysława, 15. Kiełbasa Jan s. Zygmunta, 16. Małyszewicz Jan s. Edwarda, 17. Matusz Marian s. Ignacego, 18. Mojzess Marian s. Mariana, 19. Pawełczek Andrzej s. Eugeniusza, 20. Piątkowski Dariusz s. Janusza, 21. Płatek Andrzej s. Kazimierza, 22. Prasek Jerzy s. Romana, 23. Radomski Walerian s. Stanisława, 24. Sadowski Marek s. Bronisława, 25. st. sierż. szt. Sar Zbigniew s. Zygmunta, 26. Seroka Władysław s. Mieczysława, 27. Stasiak Bogumił s. Zygmunta, 28. Strzelecki Mieczysław s. Zdzisława, 29. Winiarek Halina c. Henryka, 30. Wnuk Stanisław s. Jana, 31. Zachwieja Józef s. Stefana,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

32. Bernard Stanisław s. Bronisława, 33. Bętkowski Norbert s. Stanisława, 34. Bochenek Krzysztof s. Eugeniusza, 35. Burz Jan s. Jana, 36. Buziewski Piotr s. Stanisława, 37. Chmiel Robert s. Kazimierza, 38. Chutkowski Eugeniusz s. Mariana, 39. Ciechalski Sławomir s. Tadeusza, 40. Ciereszko Józef s. Eugeniusza, 41. Cieślak Halina c. Józefa, 42. Ćwik Jerzy s. Gabriela, 43. Fal Wacław s. Józefa, 44. Falenta Krzysztof s. Józefa, 45. Fedorowicz Kazimierz s. Jana, 46. Frelas Jan s. Bronisława, 47. Głuszek Wiesław s. Mariana, 48. Gredys Andrzej s. Zygmunta, 49. Guz Zbigniew s. Józefa, 50. Hryniewicz Ryszard s. Edwarda, 51. Jabłoński Krzysztof s. Wiesława, 52. Jagła Bogusław s. Jana, 53. Jamroz Edward s. Józefa, 54. Jamroz Krzysztof s. Józefa, 55. Kalinowski Andrzej s. Zbigniewa, 56. Kisiel Marek s. Ryszarda, 57. Klimowicz Zbigniew s. Andrzeja, 58. Knap Ryszard s. Józefa, 59. Konopka Stanisław s. Karola, 60. Koprowski Henryk s. Jana, 61. Kość Bolesław s. Bronisława, 62. Kozłowski Julian s. Stefana, 62. Krajewski Franciszek s. Bogdana, 64. Krysiak Stefan s. Stanisława, 65. Krzemiński Grzegorz s. Jana, 66. Kuczyński Jan s. Bogdana, 67. Kutni Józef s. Michała, 68. Łącki Zbigniew s. Stanisława, 69. Łęcki Włodzimierz s. Henryka, 70. Łysak Irena c. Juliana, 71. Martyniak Lech s. Bronisława, 72. Mozoła Józef s. Lucjana, 73. Naworska Irena c. Jana, 74. Oberkowski Grzegorz s. Władysława, 75. Obszyński Mirosław s. Jana, 76. Olkowski Jerzy s. Jana, 77. Orzoł Marian s. Mariana, 78. Osmólski Ryszard s. Benedykta, 79. Ostrowska Halina c. Józefa, 80. Perczyński Piotr s. Tadeusza, 81. Przeździk Marek s. Witalisa, 82. Radomski Jerzy s. Lucjana, 83. Robak Sławomir s. Mariana, 84. Rudkiewicz Henryka c. Aleksandra, 85. Senderek Krzysztof s. Leona, 86. Sioma Stanisław s. Józefa, 87. Skierski Józef s. Michała, 88. Skowroń Grzegorz s. Jana, 89. Sochacki Edward s. Mariana, 90. Stafiej Ryszard s. Kazimierza, 91. Surma Krzysztof s. Aleksandra, 92. Szala Marek s. Ryszarda, 93. Szymański Jerzy s. Antoniego, 94. Tkaczuk Zenon s. Jana, 95. Tudek Stanisław s. Stanisława, 96. Turbacz Janusz s. Wiesława, 97. Wastowski Lesław s. Stanisława, 98. Wyspiański Robert s. Zenona, 99. Zalewski Marek s. Czesława, 100. Zawadzka Maria c. Eugeniusza, 101. Zwierzchowski Remigiusz s. Kazimierza, 102. Żybura Józef s. Klemensa, 103. Żygadło Antoni s. Waldemara.