Nadanie odznaczeń.

Monitor Polski

M.P.1998.6.128

| Akt indywidualny
Wersja od: 25 lutego 1998 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 19 grudnia 1997 r.
o nadaniu odznaczeń.

Rej.75/97 MPM

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. (Dz. U. Nr 78, poz. 483) oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450) odznaczone zostają osoby, które przeżyły 50 lat w jednym związku małżeńskim,

MEDALEM ZA DŁUGOLETNIE POŻYCIE MAŁŻEŃSKIE

na wniosek Wojewody Bydgoskiego:

1. Burger Antoni s. Antoniego, 2. Burger Irena c. Jana, 3. Czerwiński Jan s. Franciszka, 4. Czerwińska Gertruda c. Teofila, 5. Frankiewicz Wenencjusz, 6. Frankiewicz Gertruda, 7. Frydrychowicz Kazimierz s. Leona, 8. Frydrychowicz Felicja c. Jana, 9. Gogoliński Edmund s. Jana, 10. Gogolińska Franciszka c. Jana, 11. Grzywacz Leonard s. Łukasza, 12. Grzywacz Zofia c. Stanisława, 13. Hamerski Jan s. Antoniego, 14. Hamerska Gertruda c. Bernarda, 15. Jakubowski Wincenty s. Józefa, 16. Jakubowska Kazimiera c. Wojciecha, 17. Konieczny Bolesław s. Wincentego, 18. Konieczna Regina c. Antoniego, 19. Kufel Kazimierz s. Józefa, 20. Kufel Natalia c. Franciszka, 21. Kukliński Brunon, 22. Kuklińska Bronisława, 23. Mąka Marian s. Wincentego, 24. Mąka Leokadia c. Adama, 25. Modrzejewski Józef s. Franciszka, 26. Modrzejewska Czesława c. Franciszka, 27. Mrówczyński Ludwik s. Kazimierza, 28. Mrówczyńska Eugenia c. Mariana, 29. Rozmarynowski Teodor s. Teodora, 30. Rozmarynowska Ludmiła c. Józefa, 31. Rudnicki Bernard s. Franciszka, 32. Rudnicka Jadwiga c. Ignacego, 33. Stoppa Józef s. Jana, 34. Stoppa Anna c. Antoniego, 35. Świtała Marian s. Jana, 36. Świtała Antonina c. Jana, 37. Urbański Czesław s. Bronisława, 38. Urbańska Helena c. Stanisława, 39. Wielgus Jan s. Kazimierza, 40. Wielgus Władysława c. Andrzeja, 41. Wolski Edmund s. Józefa, 42. Wolska Stanisława c. Kazimierza,

na wniosek Wojewody Chełmskiego:

43. Błaszczuk Aleksander s. Stefana, 44. Błaszczuk Marianna c. Bolesława, 45. Błaszczuk Czesław s. Andrzeja, 46. Błaszczuk Marianna c. Jana, 47. Czarnecki Jan s. Antoniego, 48. Czarnecka Lucyna c. Stanisława, 49. Czerwiński Stanisław s. Antoniego, 50. Czerwińska Sabina c. Andrzeja, 51. Dąbrowski Władysław s. Jana, 52. Dąbrowska Kazimiera c. Antoniego, 53. Gaj Julian s. Józefa, 54. Gaj Władysława c. Antoniego, 55. Głąb Bolesław s. Władysława, 56. Głąb Marianna c. Łukasza, 57. Jurek Wincenty s. Stanisława, 58. Jurek Janina c. Józefa, 59. Kendzierawski Antoni s. Antoniego, 60. Kendzierawska Urszula c. Władysława, 61. Łakuta Mikołaj s. Marka, 62. Łakuta Leokadia c. Bolesława, 63. Płocienniak Stanisław s. Andrzeja, 64. Płocienniak Helena c. Michała, 65. Sawka Aleksander s. Władysława, 66. Sawka Aniela c. Jana, 67. Skibiński Czesław s. Franciszka, 68. Skibińska Lucyna c. Teodora, 69. Suchań Władysław s. Józefa, 70. Suchań Władysława c. Jana, 71. Włodarczyk Szczepan s. Władysława, 72. Włodarczyk Czesława c. Franciszka, 73. Zbarachewicz Józef s. Marcina, 74. Zbarachewicz Janina c. Andrzeja,

na wniosek Wojewody Ciechanowskiego:

75. Burczyk Czesław s. Feliksa, 76. Burczyk Jnina c. Józefa, 77. Janasz Aleksander s. Jana, 78. Janasz Teresa c. Stefana, 79. Jaroszewski Jan s. Michała, 80. Jaroszewska Czesława c. Andrzeja, 81. Jaroszewski Zygmunt s. Antoniego, 82. Jaroszewska Genowefa c. Jana, 83. Jarzynka Jan s. Stefana, 84. Jarzynka Anna c. Jana, 85. Kołakowski Hugo s. Antoniego, 86. Kołakowska Krystyna c. Jana, 87. Kosewski Mieczysław s. Jana, 88. Kosewska Marianna c. Franciszka, 89. Margalski Mieczysław s. Antoniego, 90. Margalska Stanisława c. Stanisława, 91. Michalski Józef s. Stanisława, 92. Michalska Stanisława c. Antoniego, 93. Podgórski Józef s. Adama, 94. Podgórska Balbina c. Feliksa, 95. Sadowski Julian s. Jana, 96. Sadowska Stanisława c. Romana, 97. Szustek Eugeniusz s. Sylwestra, 98. Szustek Irena c. Władysława,

na wniosek Wojewody Elbląskiego:

99. Balicki Tadeusz s. Jakuba, 100. Balicka Anna c. Piotra, 101. Gałązka Stefan s. Władysława, 102. Gałązka Stanisława c. Franciszka, 103. Jackiewicz Władysław s. Konstantego, 104. Jackiewicz Wanda c. Witolda, 105. Jankowski Hilary s. Izydora, 106. Jankowska Marta c. Jana, 107. Kamiński Adam s. Walentego, 108. Kamińska Leokadia c. Józefa, 109. Kawecki Stanisław s. Stanisława, 110. Kawecka Irena c. Antoniego, 111. Laskowski Stanisław s. Franciszka, 112. Laskowska Marianna c. Stefana, 113. Miller Stanisław s. Andrzeja, 114. Miller Maria c. Józefa, 115. Miszewski Augustyn s. Augustyna, 116. Miszewska Jadwiga c. Jakuba, 117. Nadolnik Władysław s. Romana, 118. Nadolnik Marta c. Jana, 119. Namiętkiewicz Zbigniew s. Józefa, 120. Namiętkiewicz Irena c. Konstantego, 121. Orłowski Aleksander s. Aleksandra, 122. Orłowska Antonina c. Romualda, 123. Pałyga Władysław s. Wawrzyńca, 124. Pałyga Wanda c. Jana,

na wniosek Wojewody Jeleniogórskiego:

125. Adamski Franciszek s. Jana, 126. Adamska Stanisława c. Józefa, 127. Ginowicz Jan s. Konstantego, 128. Ginowicz Antonina c. Marcelego, 129. Iwanek Józef s. Szymona, 130. Iwanek Janina c. Eugeniusza, 131. Karmelita Józef s. Antoniego, 132. Karmelita Henryka c. Józefa, 133. Klich Jan, 134. Klich Maria, 135. Kopacz Antoni s. Jana, 136. Kopacz Genowefa c. Stanisława, 137. Kozłowski Antoni s. Józefa, 138. Kozłowska Jadwiga c. Stanisława, 139. Maćkowiak Czesław s. Ludwika, 140. Maćkowiak Leokadia c. Adama, 141. Majkut Władysław s. Kazimierza, 142. Majkut Czesława c. Jana, 143. Misztal Jan s. Jana, 144. Misztal Marianna c. Stefana, 145. Mulek Bazyli s. Piotra, 146. Mulek Lucyna c. Stanisława, 147. Ociepa Stanisław s. Wincentego, 148. Ociepa Stefania c. Antoniego, 149. Oryszczak Stanisław s. Stanisława, 150. Oryszczak Helena c. Jana, 151. Wychocki Zygmunt s. Bazylego, 152. Wychocka Sabina c. Stanisława, 153. Zimmermann Franciszek s. Jana, 154. Zimmermann Zofia c. Henryka,

na wniosek Wojewody Kaliskiego:

155. Baranowski Czesław s. Jana, 156. Baranowska Franciszka c. Tomasza, 157. Bednarek Czesław s. Józefa, 158. Bednarek Regina c. Józefa, 159. Biesiada Marian s. Ignacego, 160. Biesiada Helena c. Andrzeja, 161. Czyżak Władysław s. Macieja, 162. Czyżak Zofia c. Władysława, 163. Danek Władysław s. Franciszka, 164. Danek Jadwiga c. Antoniego, 165. Domalaczny Władysław s. Wojciecha, 166. Domalaczna Zofia c. Franciszka, 167. Drabent Feliks s. Antoniego, 168. Drabent Krystyna c. Ignacego, 169. Durajczyk Czesław s. Michała, 170. Durajczyk Leokadia c. Wawrzyńca, 171. Dyc Zygmunt s. Józefa, 172. Dyc Franciszka c. Andrzeja, 173. Ewiak Stanisław s. Walentego, 174. Ewiak Czesława c. Antoniego, 175. Filipowicz Jan s. Tomasza, 176. Filipowicz Marianna c. Franciszka, 177. Gajewski Feliks s. Andrzeja, 178. Gajewska Irena c. Andrzeja, 179. Garczarek Franciszek s. Leona, 180. Garczarek Agrypina c. Józefa, 181. Grzybek Franciszek s. Józefa, 182. Grzybek Józefa c. Kazimierza, 183. Janas Stefan s. Andrzeja, 184. Janas Stefania c. Józefa, 185. Kaczała Bronisław s. Walentego, 186. Kaczała Wiktoria c. Walentego, 187. Kasztan Stanisław s. Józefa, 188. Kasztan Marianna c. Wojciecha, 189. Kaźmierczak Antoni s. Józefa, 190. Kaźmierczak Teresa c. Józefa, 191. Konieczny Antoni s. Walentego, 192. Konieczna Barbara c. Józefa, 193. Kopeć Władysław, 194. Kopeć Czesława, 195. Marcyniuk Paweł s. Marcina, 196. Marcyniuk Genowefa c. Marcelego, 197. Nogaj Jan s. Jana, 198. Nogaj Marianna c. Ludwika, 199. Orpel Władysław s. Jana, 200. Orpel Regina c. Wincentego, 201. Pacholewicz Franciszek s. Leona, 202. Pacholewicz Jadwiga c. Andrzeja, 203. Pawlak Stefan s. Jana, 204. Pawlak Daniela c. Józefa, 205. Peliński Michał s. Jana, 206. Pelińska Czesława c. Jana, 207. Pietrusiak Stefan s. Antoniego, 208. Pietrusiak Regina c. Antoniego, 209. Płócienniczak Franciszek, 210. Płócienniczak Ewa, 211. Rydzyk Jan s. Józefa, 212. Rydzyk Janina c. Wincentego, 213. Suchodolski Antoni s. Józefa, 214. Suchodolska Marianna c. Józefa, 215. Szczegielniak Stanisław s. Antoniego, 216. Szczegielniak Anna c. Piotra, 217. Szymczak Stanisław s. Franciszka, 218. Szymczak Bronisława c. Jana, 219. Szymoniak Piotr s. Antoniego, 220. Szymoniak Janina c. Franciszka, 221. Urbaniak Wacław s. Stanisława, 222. Urbaniak Helena c. Antoniego, 223. Woźniak Henryk s. Adama, 224. Woźniak Marta c. Stefana,

na wniosek Wojewody Katowickiego:

225. Bielecki Aleksander s. Franciszka, 226. Bielecka Janina c. Jana, 227. Byrczek Wacław s. Józefa, 228. Byrczek Genowefa c. Stanisława, 229. Dorobis Bogusław s. Jana, 230. Dorobis Alfreda c. Adama, 231. Drewniok Jerzy s. Wincentego, 232. Drewniok Amalia c. Wilhelma, 233. Ferdyn Stefan s. Franciszka, 234. Ferdyn Joanna c. Józefa, 235. Firla Paweł s. Karola, 236. Firla Anna c. Jerzego, 237. Fuchs Alojzy s. Józefa, 238. Fuchs Helena c. Stanisława, 239. Gajda Józef s. Alojzego, 240. Gajda Felicja c. Franciszka, 241. Glimos Józef s. Franciszka, 242. Glimos Józefa c. Józefa, 243. Handy Paweł s. Karola, 244. Handy Elżbieta c. Maksymiliana, 245. Hanzel Alojzy s. Alojzego, 246. Hanzel Maria c. Jana, 247. Herok Alojzy s. Jana, 248. Herok Helena c. Jana, 249. Hess Ludwik s. Józefa, 250. Hess Agata c. Ludwika, 251. Kańtoch Władysław s. Antoniego, 252. Kańtoch Władysława c. Antoniego, 253. Kolarczyk Andrzej s. Franciszka, 254. Kolarczyk Aniela c. Franciszka, 255. Kopka Henryk s. Józefa, 256. Kopka Władysława c. Tomasza, 257. Koziarz Mieczysław s. Jana, 258. Koziarz Genowefa c. Józefa, 259. Krupa Roman s. Klemensa, 260. Krupa Helena c. Pawła, 261. Kucz Teodor s. Karola, 262. Kucz Jadwiga c. Augustyna, 263. Lazar Jan s. Pawła, 264. Lazar Jadwiga c. Augustyna, 265. Lis Władysław s. Bolesława, 266. Lis Genowefa c. Władysława, 267. Lose Franciszek s. Franciszka, 268. Lose Małgorzata c. Jana, 269. Makowski Jan s. Jana, 270. Makowska Zofia c. Piotra, 271. Musioł Józef s. Jana, 272. Musioł Weronika c. Aleksandra, 273. Nowicki Szymon s. Aleksandra, 274. Nowicka Bronisława c. Jana, 275. Piekorz Karol s. Karola, 276. Piekorz Matylda c. Jana, 277. Polewka Leon s. Wilhelma, 278. Polewka Helena c. Franciszka, 279. Seweryn Augustyn s. Franciszka, 280. Seweryn Aniela c. Antoniego, 281. Skrzyszowski Jan s. Jana, 282. Skrzyszowska Helena c. Franciszka, 283. Sobik Jan s. Jana, 284. Sobik Otylia c. Klemensa, 285. Strychar Józef s. Andrzeja, 286. Strychar Sabina c. Marcelego, 287. Szostok Wiktor s. Romana, 288. Szostok Emilia c. Wojciecha, 289. Szromek Jan s. Konstantego, 290. Szromek Otylia c. Jerzego, 291. Świerczek Ludwik s. Andrzeja, 292. Świerczek Wanda c. Walentego, 293. Wiera Paweł s. Jana, 294. Wiera Maria c. Józefa, 295. Wróbel Sylwester s. Grzegorza, 296. Wróbel Marta c. Tomasza, 297. Zygmundczyk Helmut s. Teofila, 298. Zygmundczyk Florentyna c. Stanisława,

na wniosek Wojewody Kieleckiego:

299. Arodź Jan s. Kazimierza, 300. Arodź Stanisława c. Antoniego, 301. Boksiński Marian s. Stefana, 302. Boksińska Władysława c. Władysława, 303. Buras Tadeusz s. Adama, 304. Buras Janina c. Władysława, 305. Chodór Edward s. Stanisława, 306. Chodór Barbara c. Teofila, 307. Chojnacki Jan s. Jana, 308. Chojnacka Irena c. Wojciecha, 309. Dłubala Kazimierz s. Jana, 310. Dłubała Stanisława c. Marcina, 311. Drzazga Czesław s. Michała, 312. Drzazga Stefania c. Jana, 313. Duda Jan s. Antoniego, 314. Duda Helena c. Stanisława, 315. Duda Władysław s. Józefa, 316. Duda Stefania c. Władysława, 317. Dyk Aleksy s. Andrzeja, 318. Dyk Kazimiera c. Kazimierza, 319. Dziób Ludwik s. Antoniego, 320. Dziób Helena c. Wincentego, 321. Frąk Henryk s. Jana, 322. Frąk Stanisława c. Józefa, 323. Harabin Paweł s. Łukasza, 324. Harabin Aniela c. Józefa, 325. Jasiński Stefan s. Jana, 326. Jasińska Zofia c. Andrzeja, 327. Kamiński Zdzisław s. Edwarda, 328. Kamińska Pelagia c. Adolfa, 329. Kasiński Ryszard s. Władysława, 330. Kasińska Cecylia c. Józefa, 331. Knap Jan s. Józefa, 332. Knap Antonina c. Franciszka, 333. Knapik Józef s. Franciszka, 334. Knapik Krystyna c. Józefa, 335. Kolasa Jan s. Jana, 336. Kolasa Halina c. Stanisława, 337. Kozieł Stefan s. Szczepana, 338. Kozieł Anna c. Wojciecha, 339. Kozłowski Julian s. Kacpra, 340. Kozłowska Anna c. Jana, 341. Kozubek Wiktor s. Franciszka, 342. Kozubek Jadwiga c. Wiktora, 343. Kwiecień Stanisław s. Franciszka, 344. Kwiecień Janina c. Kazimierza, 345. Lis Tadeusz s. Stanisława, 346. Lis Zofia c. Rocha, 347. Lizis Henryk s. Ludwika, 348. Lizis Zofia c. Marcina, 349. Łuksza Bernard s. Onufrego, 350. Łuksza Benedykta c. Konstantego, 351. Madej Tadeusz s. Jana, 352. Madej Helena c. Jana, 353. Mańka Stanisław s. Antoniego, 354. Mańka Janina c. Stanisława, 355. Mazur Władysław s. Kazimierza, 356. Mazur Henryka c. Ignacego, 357. Mietkiewicz Romuald s. Wincentego, 358. Mietkiewicz Krystyna c. Stanisława, 359. Olszewski Adolf, 360. Olszewska Jadwiga, 361. Opolski Józef s. Józefa, 362. Opolska Barbara c. Ksawerego, 363. Orliński Stanisław s. Jana, 364. Orlińska Władysława c. Franciszka, 365. Pająk Jan s. Józefa, 366. Pająk Barbara c. Franciszka, 367. Pedrycz Edward s. Wincentego, 368. Pedrycz Zofia c. Stanisława, 369. Piróg Tomasz s. Jana, 370. Piróg Zofia c. Jana, 371. Polak Zenon s. Stanisława, 372. Polak Zofia c. Karola, 373. Pożoga Stanisław s. Władysława, 374. Pożoga Genowefa c. Jana, 375. Rokita Tadeusz s. Juliana, 376. Rokita Zofia c. Antoniego, 377. Rubinkiewicz Zygmunt s. Albina, 378. Rubinkiewicz Stanisława c. Jana, 379. Sabat Zdzisław s. Michała, 380. Sabat Teodora c. Wincentego, 381. Sieradzki Lucjan s. Marcina, 382. Sieradzka Zofia c. Antoniego, 383. Skowron Stefan s. Antoniego, 384. Skowron Kazimiera c. Wincentego, 385. Skóra Zbigniew s. Antoniego, 386. Skóra Marianna c. Stanisława, 387. Snopek Bolesław s. Antoniego, 388. Snopek Halina c. Wawrzyńca, 389. Sobaś Stanisław s. Józefa, 390. Sobaś Irena c. Jana, 391. Sołtys Stanisław s. Ludwika, 392. Sołtys Bronisława c. Tomasza, 393. Śmiech Stanisław s. Stanisława, 394. Śmiech Kazimiera c. Andrzeja, 395. Świeboda Kazimierz s. Józefa, 396. Świeboda Janina c. Rudolfa, 397. Telka Jerzy s. Stanisława, 398. Telka Irena c. Jana, 399. Winiarski Czesław s. Juliana, 400. Winiarska Teodozja c. Adama,

na wniosek Wojewody Leszczyńskiego:

401. Gardynik Michał s. Ignacego, 402. Gardynik Pelagia c. Ignacego, 403. Gierlik Stanisław s. Jana, 404. Gierlik Teresa c. Franciszka, 405. Michałowski Czesław s. Jana, 406. Michałowska Stanisława c. Władysława, 407. Mocek Bolesław s. Leona, 408. Mocek Irena c. Michała, 409. Stolaś Marian s. Jana, 410. Stolaś Bronisława c. Antoniego, 411. Świtała Wawrzyn s. Józefa, 412. Świtała Stanisława c. Marcina, 413. Wąchalski Czesław s. Andrzeja, 414. Wąchalska Irena c. Ignacego,

na wniosek Wojewody Ostrołęckiego:

415. Gadomski Władysław s. Piotra, 416. Gadomska Jadwiga c. Marcina, 417. Pakuła Bronisław s. Władysława, 418. Pakuła Halina c. Stanisława,

na wniosek Wojewody Poznańskiego:

419. Augusiak Marian s. Wincentego, 420. Augusiak Ludwika c. Franciszka, 421. Chrzanowski Stanisław s. Jana, 422. Chrzanowska Zofia c. Jana, 423. Jabłoński Ludwik s. Alojzego, 424. Jabłońska Klara c. Jana, 425. Kordylewski Zenon s. Sylwestra, 426. Kordylewska Janina c. Józefa, 427. Kostowicz Stanisław s. Edmunda, 428. Kostowicz Krystyna c. Bronisława, 429. Kowalski Franciszek s. Stanisława, 430. Kowalska Marianna c. Szczepana, 431. Kowalski Józef s. Stanisława, 432. Kowalska Maria c. Wawrzyna, 433. Kudłaszyk Kazimierz s. Szczepana, 434. Kudłaszyk Kazimiera c. Ignacego, 435. Litkowski Bogdan s. Zdzisława, 436. Litkowska Anastazja c. Antoniego, 437. Mrozek Antoni s. Józefa, 438. Mrozek Barbara c. Józefa, 439. Przebierała Stanisław s. Marcina, 440. Przebierała Joanna c. Jakóba, 441. Smolarek Sylwester s. Jana, 442. Smolarek Marianna c. Antoniego, 443. Sosiński Leon s. Piotra, 444. Sosińska Stefania c. Leona, 445. Szambelan Czesław s. Józefa, 446. Szambelan Józefa c. Bronisława, 447. Szymański Eugeniusz s. Nikodema, 448. Szymańska Stanisława c. Adama, 449. Wiśniewski Miroslaw s. Edwarda, 450. Wiśniewska Krystyna c. Jana, 451. Wojciechowski Edmund s. Piotra, 452. Wojciechowska Felicja c. Stanisława,

na wniosek Wojewody Tarnobrzeskiego:

453. Baran Jan s. Józefa, 454. Baran Leokadia c. Józefa, 455. Bobrowski Henryk s. Antoniego, 456. Bobrowska Katarzyna c. Juliana, 457. Deręgowski Władysław s. Piotra, 458. Deręgowska Stefania c. Wojciecha, 459. Domagała Leon s. Józefa, 460. Domagała Aleksandra c. Antoniego, 461. Jawor Adam s. Józefa, 462. Jawor Krystyna c. Stanisława, 463. Jurkowski Aleksander s. Stefana, 464. Jurkowska Helena c. Ludwika, 465. Kępa Kasper s. Pawła, 466. Kępa Julia c. Stanisława, 467. Latawiec Stefan s. Cypriana, 468. Latawiec Zenona c. Władysława, 469. Masajada Józef s. Tomasza, 470. Masajada Władysława c. Józefa, 471. Mazur Jan s. Andrzeja, 472. Mazur Janina c. Jana, 473. Pyż Tadeusz s. Jana, 474. Pyż Helena c. Kazimierza, 475. Rybak Tadeusz s. Franciszka, 476. Rybak Janina c. Adolfa, 477. Sijka Czesław s. Wincentego, 478. Sijka Helena c. Pawła, 479. Suski Józef s. Jana, 480. Suska Kazimiera c. Franciszka, 481. Tłomak Florian s. Wawrzyńca, 482. Tłomak Helena c. Jana, 483. Woźniak Władysław s. Juliana, 484. Woźniak Józefa c. Wojciecha, 485. Żurek Władysław s. Jana, 486. Żurek Janina c. Jana,

na wniosek Wojewody Toruńskiego:

487. Boguszewski Aleksy, 488. Boguszewska Agnieszka, 489. Boniecki Jan s. Feliksa, 490. Boniecka Stefania c. Józefa, 491. Dądelski Czesław, 492. Dądelska Maria, 493. Dychtoń Stanisław s. Franciszka, 494. Dychtoń Feliksa c. Władysława, 495. Filipczuk Jerzy s. Aleksandra, 496. Filipczuk Eugenia c. Jana, 497. Frąc Edward s. Antoniego, 498. Frąc Henryka c. Stanisława, 499. Grochowski Józef s. Antoniego, 500. Grochowska Helena c. Jana, 501. Guzek Tadeusz s. Mariana, 502. Guzek Jadwiga c. Bronisława, 503. Jurga Józef s. Michała, 504. Jurga Jadwiga c. Juliana, 505. Krause Maksymilian s. Józefa, 506. Krause Kornelia c. Franciszka, 507. Kucharski Henryk s. Józefa, 508. Kucharska Marianna c. Wincentego, 509. Łożyński Jan, 510. Łożyńska Wanda, 511. Olkowski Jan s. Jana, 512. Olkowska Henryka c. Franciszka, 513. Ostrowski Teofil s. Teofila, 514. Ostrowska Wanda c. Józefa, 515. Otłowski Henryk s. Jana, 516. Otłowska Wanda c. Kazimierza, 517. Otremba Bronisław s. Juliana, 518. Otremba Łucja c. Jana, 519. Polarek Stefan s. Maksa, 520. Polarek Wanda c. Bronisława, 521. Przyjemski Zygmunt s. Antoniego, 522. Przyjemska Zofia c. Leona, 523. Przypis Stefan s. Stanisława, 524. Przypis Bronisława c. Franciszka, 525. Reut Jan s. Piotra, 526. Reut Klara c. Franciszka, 527. Sulecki Jan s. Nikodema, 528. Sulecka Józefa c. Jana, 529. Świętalski Józef s. Mateusza, 530. Świętalska Krystyna c. Władysława, 531. Zawal Jan s. Wojciecha, 532. Zawal Czesława c. Władysława, 533. Zwoliński Jan s. Stanisława, 534. Zwolińska Helena c. Franciszka,

na wniosek Wojewody Zielonogórskiego:

535. Adamczyk Leon s. Jana, 536. Adamczyk Irena c. Filipa, 537. Grzesiak Franciszek s. Józefa, 538. Grzesiak Władysława c. Mirosława, 539. Janek Leon s. Józefa, 540. Janek Zofia c. Stefana, 541. Knopisz Zygmunt s. Stefana, 542. Knopisz Gertruda c. Zygmunta, 543. Maziarz Józef s. Wincentego, 544. Maziarz Anna c. Franciszka, 545. Olszewski Jan s. Stanisława, 546. Olszewska Marianna c. Józefa, 547. Przymuszała Tadeusz s. Józefa, 548. Przymuszała Bronisława c. Adama, 549. Swierkowski Eryk s. Stanisława, 550. Swierkowska Bożena c. Sylwestra, 551. Szczęsny Stefan s. Jana, 552. Szczęsna Jadwiga c. Tadeusza, 553. Wieczorek Alfons s. Walentego, 554. Wieczorek Teresa c. Andrzeja, 555. Wojtkowiak Edward s. Franciszka, 556. Wojtkowiak Teresa c. Jana, 557. Wróbel Jan s. Jakuba, 558. Wróbel Jadwiga c. Franciszka, 559. Zdebelak Piotr s. Andrzeja, 560. Zdebelak Maria c. Józefa.