Nadanie odznaczeń.

Monitor Polski

M.P.1998.5.82

| Akt indywidualny
Wersja od: 18 lutego 1998 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 12 listopada 1997 r.
o nadaniu odznaczeń.

Rej. 187/97

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. (Dz. U. Nr 78, poz. 483) oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450), na wniosek Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej, za zasługi na rzecz honorowego krwiodawstwa odznaczeni zostają:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

1. Góra Aleksy s. Jana, 2. Grzanka Edward s. Walentego, 3. Kraśniewski Zdzisław s. Jana, 4. Palczewski Stanisław s. Jana, 5. Porczek Wiesław s. Józefa. 6. Strzelec Jan s. Edmunda, 7. Szczepański Jan s. Jana,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

po raz drugi

8. Chrzanowski Stanisław s. Jana, 9. Krygiel Adam s. Romana, 10. Kuchnio Stanisław s. Antoniego,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

11. Arnista Antoni s. Mariana, 12. Balcer Jan s. Franciszka, 13. Baran Ryszard s. Mariana, 14. Bednarski Stanisław s. Stefana, 15. Chłopek Zbigniew s. Aleksandra, 16. Chojecki Jan s. Franciszka, 17. Chuchra Marek s. Edwarda, 18. Dołowy Leszek s. Józefa, 19. Duchoń Krzysztof s. Henryka, 20. Fabisiak Włodzimierz s. Henryka, 21. Fałowski Zdzisław s. Stanisława, 22. Gacek Janusz s. Józefa, 23. Górecki Marek s. Franciszka, 24. Grabowski Antoni s. Jana, 25. Jabłoński Witold s. Czesława, 26. Jagiełło Andrzej s. Jana, 27. Jagiełło Janusz s. Henryka, 28. Jóźwik Julian s. Henryka, 29. Kalman Antoni s. Feliksa, 30. Kocik Stefan s. Stefana, 31. Kołtuniak Jan s. Stanisława, 32. Kowalczyk Andrzej s. Tadeusza, 33. Kuręda Marek s. Tadeusza, 34. Kutaś Andrzej s. Stanisława, 35. Leśkiewicz Marek s. Wincentego, 36. Lorek Władysław s. Eugeniusza, 37. Łasica Tadeusz s. Józefa, 38. Łukaszewicz Józef s. Antoniego, 39. Magierowski Zbigniew s. Jana, 40. Marcinkowski Adam s. Jana, 41. Marecki Tadeusz s. Henryka, 42. Murawiecki Lucjan s. Edwarda, 43. Najman Krzysztof s. Józefa, 44. Ochman Marek s. Tadeusza, 45. st. sierż. Olczak Krzysztof s. Tadeusza, 46. Opala Jerzy s. Mieczysława, 47. Orzeszek Marian s. Władysława, 48. Piotrak Waldemar s. Edmunda, 49. Pokrętowski Jan s. Jana, 50. Pyskło Bogdan s. Aleksandra, 51. Rojkowski Henryk s. Jerzego, 52. Rutkowski Sławomir s. Wiesława, 53. Rybasow Jan s. Jerzego, 54. Ryżlak Michał s. Jana, 55. Semko Jan s. Klemensa, 56. Sochacki Czesław s. Władysława, 57. Sokołowski Andrzej s. Aleksandra, 58. Sprzęczak Zbigniew s. Franciszka, 59. Staniszewski Czesław s. Stefana, 60. Stańczyk Jacek s. Czesława, 61. Stępniak Andrzej s. Władysława, 62. Swaciński Roman s. Bolesława, 63. Szyszkowski Tadeusz s. Antoniego, 64. Tymiński Piotr s. Tadeusza, 65. Urbański Andrzej s. Stanisława, 66. Wielgosz Adam s. Waleriana, 67. Ziembliński Andrzej s. Henryka, 68. Związek Bogdan s. Zygmunta,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

69. Adamski Jerzy s. Władysława, 70. Arkita Jan s. Henryka, 71. Azarczuk Czesław s. Czesława, 72. Balcerek Roman s. Jana, 73. Bałazy Andrzej s. Antoniego, 74. Bartnicki Adam s. Stanisława, 75. Bartoszuk Piotr s. Ryszarda, 76. Cherubin Wiesław s. Henryka, 77. Chmurski Andrzej s. Wacława, 78. Chodun Józef s. Eugeniusza, 79. Ciećka Mariusz s. Stanisława, 80. Cieślak Marcin s. Edwarda, 81. Czarnecki Krzysztof s. Józefa, 82. Czupryn Józef s. Stanisława, 83. Darmetko Andrzej s. Jana, 84. Dawert Andrzej s. Izydora, 85. Dobek Krzysztof s. Józefa, 86. Doreński Witold s. Franciszka, 87. Dubaj Czesław s. Stanisława, 88. Dudziak Eugeniusz s. Tadeusza, 89. st. sierż. Dziedzic Piotr s. Stanisława, 90. Dziełak Jan s. Józefa, 91. Fijałkowski Tadeusz s. Adama, 92. chor. Frątczak Jan s. Czesława, 93. Gadomski Jan s. Bolesława, 94. Gałenza Andrzej s. Józefa, 95. Garwolski Jan s. Kazimierza, 96. Gawlik Barbara c. Stanisława, 97. Gąsiorowski Robert s. Mariana, 98. Gondek Kazimierz s. Juliana, 99. Gryczka Zbigniew s. Jana, 100. Grzelak Stanisław s. Kazimierza, 101. Jabłecki Stanisław s. Władysława, 102. Jagacki Grzegorz s. Alfreda, 103. Janiak Jan s. Władysława, 104. sierż. szt. Janiak Marek s. Stanisława, 105. Janiszewska Beata c. Mariana, 106. Kaczmarek Grzegorz s. Bronisława, 107. Kaczor Mirosław s. Jana, 108. Kalinowski Jerzy s. Konstantego, 109. Kania Eliasz s. Aleksandra, 110. Kieda Bogusław s. Hipolita, 111. Kintop Sławomir s. Tadeusza, 112. Kitrasiewicz Zdzisław s. Stanisława, 113. Kopański Tadeusz s. Bronisława, 114. Krak Wacław s. Aleksandra, 115. Królikowski Sławomir s. Leszka, 116. Krupka Andrzej s. Henryka, 117. Kulas Eugeniusz s. Wacława, 118. Kulas Józef s. Józefa, 119. Kurpiewski Jan s. Bolesława, 120. Lasik Bogdan s. Czesława, 121. Lewandowski Jan s. Feliksa, 122. Lipka Zdzisław s. Konstantego, 123. Litorowicz Janusz s. Antoniego, 124. Łada Andrzej s. Mieczysława, 125. Łempicki Antoni s. Czesława, 126. Łuczak Józef s. Eugeniusza, 127. Machowiec Maciej s. Franciszka, 128. Majczak Lech s. Czesława, 129. Marczak Jarosław s. Tadeusza, 130. Marczuk Henryk s. Antoniego, 131. Mażewski Adam s. Edmunda, 132. Miętkiewicz Krzysztof s. Stanisława, 133. Moruzgała Marian s. Józefa, 134. Motyliński Krzysztof s. Czesława, 135. Mróz Dariusz s. Józefa, 136. Mróz Zbigniew s. Edmunda, 137. Nowak Jan s. Stanisława, 138. Ochenkowski Zbigniew s. Bolesława, 139. Olejniczak Mirosław s. Tadeusza, 140. Olszewski Grzegorz s. Jana, 141. Pasiewicz Zbigniew s. Jana, 142. Piechocki Jerzy s. Jana, 143. Pióro Albert s. Edmunda, 144. Pląckowski Mirosław s. Józefa, 145. Płochocki Stanisław s. Hieronima, 146. Pupek Grzegorz s. Władysława, 147. Puścian Stanisław s. Henryka, 148. sierż. szt. Radecki Jarosław s. Czesława, 149. Rączka Zygmunt s. Andrzeja, 150. Redosz Andrzej s. Piotra, 151. Rochniak Bolesław s. Józefa, 152. Ruszel Mirosław s. Adama, 153. Rutkowski Robert s. Wiesława, 154. Rybicki Janusz s. Czesława, 155. Rzewuska Elżbieta s. Stanisława, 156. Sienkiewicz Zygmunt s. Kazimierza, 157. Siwiec Roman s. Alojzego, 158. Skrzypek Andrzej s. Zdzisława, 159. Skuza Krzysztof s. Jana, 160. Smolarz Wojciech s. Jerzego, 161. Smorawski Marek s. Jerzego, 162. Sobczyk Dariusz s. Stanisława, 163. Socik Anna c. Henryka, 164. Soćko Adam s. Bolesława, 165. Sojka Włodzimierz s. Wojciecha, 166. Stasiak Wiesław s. Ludwika, 167. Stefański Janusz s. Tadeusza, 168. Stępniewski Mieczysław s. Jana, 169. Stodulski Wojciech s. Ryszarda, 170. Stońko Jarosław s. Tadeusza, 171. Sul Ireneusz s. Aleksandra, 172. Sulej Czesław s. Stefana, 173. Sutuła Norbert s. Norberta, 174. Szladowski Mirosław s. Edmunda, 175. Szlauderbach Sławomir s. Władysława, 176. Szymczak Krzysztof s. Stanisława, 177. Świniarski Piotr s. Wacława, 178. Tąsiorowski Mirosław s. Kazimierza, 179. Tokarski Karol s. Antoniego, 180. Tomczak Arkadiusz s. Józefa, 181. Trzciński Marek s. Stanisława, 182. Trzósło Jacek s. Ryszarda, 183. Twardowski Paweł s. Jana, 184. Tymiński Antoni s. Czesława, 185. Walczak Wojciech s. Kazimierza, 186. Walendowski Józef s. Władysława, 187. Walichnowski Zbigniew s. Ryszarda, 188. Wilk vel Wilczyński Sławomir s. Kazimierza, 189. st. sierż. Winiecki Krzysztof s. Zdzisława, 190. Wolak Maria c. Józefa, 191. Wołosz Jan s. Adama, 192. Wróblewski Dariusz s. Kazimierza, 193. Wróblewski Wiesław s. Aleksandra, 194. Wysokiński Zbigniew s. Antoniego, 195. Zaniewski Józef s. Franciszka, 196. Ziemlewski Zbigniew s. Janusza.