Nadanie odznaczeń.

Monitor Polski

M.P.1998.5.81

| Akt indywidualny
Wersja od: 18 lutego 1998 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 12 listopada 1997 r.
o nadaniu odznaczeń.

Rej. 186/97

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. (Dz. U. Nr 78, poz. 483) oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450), na wniosek Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej, za zasługi na rzecz honorowego krwiodawstwa odznaczeni zostają:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

po raz drugi

1. Bogumił Stanisław s. Ryszarda, 2. Dombrowa Piotr s. Rudolfa, 3. Ślepecki Ryszard s. Emila, 4. Wagner Wolfgang s. Gerarda,

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

5. Bebłociński Stefan s. Stanisława, 6. Bilski Witold s. Edmunda, 7. Bożek Jan s. Józefa, 8. Brzykcy Stanisław s. Edwina, 9. Czaja Andrzej s. Franciszka, 10. Czajkowski Lucjan s. Jerzego, 11. Drzazga Bogusław s. Władysława, 12. Duran Jan s. Franciszka, 13. Góralczyk Ryszard s. Hieronima, 14. Górecki Adam s. Stanisława, 15. Iwanicki Kazimierz s. Tadeusza, 16. Jarosz Zdzisław s. Adama, 17. Kolanek Józef s. Stanisława, 18. Kordowski Mirosław s. Jana, 19. Korzeniec Marek s. Józefa, 20. Kubas Edward s. Józefa, 21. Lesik Józef s. Stefana, 22. Mańkowski Henryk s. Edwarda, 23. Mularczyk Beata c. Mieczysława, 24. Sapa Leszek s. Edwarda, 25. Smażyk Tadeusz s. Feliksa, 26. Stawiarski Antoni s. Stanisława, 27. Szczyrba Józef s. Ryszarda,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

po raz drugi

28. Bielecki Włodzimierz s. Jana, 29. Fijałka Jan s. Kazimierza, 30. Jakowczyk Janusz s. Jana, 31. Knop January s. Zdzisława, 32. Maćkowicz Józef s. Teodora, 33. Mycka Ryszard s. Eugeniusza, 34. Pawlak Krzysztof s. Józefa, 35. Taczykowski Stanisław s. Józefa,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

36. Andrzejewski Zbigniew s. Władysława, 37. Bajor Leszek s. Jana, 38. Bednarek Jan s. Ignacego, 39. Bobowski Józef s. Bronisława, 40. Bronakowski Andrzej s. Wacława, 41. Bylica Krzysztof s. Władysława, 42. Bytomski Eugeniusz s. Józefa, 43. Cheba Piotr s. Zdzisława, 44. Chojnacki Piotr s. Jana, 45. Chromy Jerzy s. Jana, 46. Cyran Marek s. Kazimierza, 47. Czerniak Andrzej s. Józefa, 48. Czeszek Bogumił s. Czesława, 49. Czypionka Ryszard s. Zygfryda, 50. Duda Jan s. Stanisława, 51. Dyras Krzysztof s. Czesława, 52. Działak Mieczysław s. Stanisława, 53. Etynkowski Zygfryd s. Jana, 54. Fijałkowski Marek s. Edwarda, 55. Fijałkowski Piotr s. Henryka, 56. Gagas Edward s. Józefa, 57. Gauza Krystian s. Jana, 58. Gawroński Grzegorz s. Wojciecha, 59. Gliniecki Gerard s. Jana, 60. Głód Andrzej s. Józefa, 61. Golda Józef s. Władysława, 62. Goliński Jan s. Wincentego, 63. Gołąb Ryszard s. Henryka, 64. Gotowała Waldemar s. Jana, 65. Greglak Janusz s. Franciszka, 66. Groman Krzysztof s. Tadeusza, 67. Grześkowiak Piotr s. Leona, 68. Haber Jerzy s. Ryszarda, 69. Jabłoński Józef s. Zygfryda, 70. Jakubiak Jan s. Marcina, 71. Józefowicz Krzysztof s. Sławomira, 72. Kejna Marian s. Zenobiusza, 73. Kindela Piotr s. Jana, 74. Kołata Krzysztof s. Stanisława, 75. Kostyła Andrzej s. Edwarda, 76. Krybus Alojzy s. Joachima, 77. Książek Piotr s. Stanisława, 78. Kuciński Krzysztof s. Tadeusza, 79. Kuczerepa Jerzy s. Bronisława, 80. Kujawski Edward s. Kazimierza, 81. Kukuła Wiesław s. Józefa, 82. Kurkowski Bogusław s. Józefa, 83. Kwietniewski Waldemar s. Adolfa, 84. Leśniewski Mirosław s. Franciszka, 85. Ławniczek Piotr s. Franciszka, 86. Łojek Leszek s. Tadeusza, 87. Moga Marek s. Kazimierza, 88. Muskała Adam s. Mariana, 89. Niedbalski Krzysztof s. Edmunda, 90. Nowakowski Roman s. Władysława, 91. Paciorek Tadeusz s. Józefa, 92. Padula Stanisław s. Stanisława, 93. Pakulski Stanisław s. Edwarda, 94. Pawłowski Sławomir s. Józefa, 95. Pełka Mirosław s. Leonarda, 96. Pietrowski Jerzy s. Edmunda, 97. Plewniak Jerzy s. Stanisława, 98. Pochopień Stefan s. Stanisława, 99. Podleś Jan s. Henryka, 100. Popiołek Tadeusz s. Ryszarda, 101. Pożoga Bogdan s. Jana, 102. Pruksa Wiesław s. Jana, 103. Pytel Henryk s. Włdysława, 104. Pytka Jerzy s. Tadeusza, 105. Radzicki-Wywijas Wojciech s. Antoniego, 106. Ratyński Andrzej s. Władysława, 107. Romański Stefan s. Stefana, 108. Rubiś Władysław s. Stanisława, 109. Rutkowski Antoni s. Kazimierza, 110. Ryba Roman s. Zygmunta, 111. Rybak Aleksander s. Romana, 112. Siczek Mirosław s. Władysława, 113. Siuta Mirosław s. Mieczysława, 114. Skorupski Zbigniew s. Jerzego, 115. Sobecki Andrzej s. Zbigniewa, 116. Sowiński Waldemar s. Mariana, 117. Suszek Tadeusz s. Jana, 118. Szczepaniak Marek s. Henryka, 119. Szendera Stanisław s. Albina, 120. Szołtysek Alojzy s. Maksymiliana, 121. Szołtysek Andrzej s. Jerzego, 122. Tomczak Andrzej s. Zdzisława, 123. Trzaskała Ryszard s. Stanisława, 124. Twardzik Jerzy s. Henryka, 125. Wierzbowski Jerzy s. Feliksa, 126. Witczak Piotr s. Jana, 127. Wojtas Zbigniew s. Stanisława, 128. Wróblewski Andrzej s. Aleksandra, 129. Wydra Bernard s. Norberta, 130. Zaborowski Jan s. Stefana, 131. Zimek Bogusław s. Jana,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

132. Banach Jacek s. Aleksandra, 133. Bartyzel Grzegorz s. Tadeusza, 134. Baszyński Stanisław s. Franciszka, 135. Bem Jan s. Franciszka, 136. Bisikiewicz Zbigniew s. Czesława, 137. Bruliński Janusz s. Józefa, 138. Bryś Krystian s. Alojzego, 139. Brzeszczak Paweł s. Roberta, 140. Bujko Józef s. Henryka, 141. Chrobot Wiesław s. Franciszka, 142. Chruściel Jerzy s. Bolesława, 143. Curyło Kazimierz s. Wincentego, 144. Czaja Kazimierz s. Jana, 145. Czech Eugeniusz s. Ignacego, 146. Daniec Jerzy s. Andrzeja, 147. Dąbek Włodzimierz s. Zygmunta, 148. Doliński Janusz s. Michała, 149. Dymecki Janusz s. Tadeusza, 150. Formela Benedykt s. Józefa, 151. Gawrysiak Ryszard s. Henryka, 152. Gralak Piotr s. Witolda, 153. Hachorkiewicz Robert s. Franciszka, 154. Iwański Henryk s. Jana, 155. Jach Andrzej s. Jana, 156. Jańczak Edward s. Wacława, 157. Jańczyk Marian s. Franciszka, 158. Kabala Mirosław s. Stanisława, 159. Kalisz Stanisław s. Juliana, 160. Karaśkiewicz Edmund s. Euzebiusza, 161. Kaźmierczak Piotr s. Bogdana, 162. Klimkowski Jan s. Józefa, 163. Kolany Stanisław s. Józefa, 164. Kolasińska Halina c. Czesława, 165. Kołodziej Henryk s. Alojzego, 166. Kowalski Jan s. Władysława, 167. Królikowski Janusz s. Stefana, 168. kpt. Kuźniar Jan s. Tadeusza, 169. Kwoczko Józef s. Feliksa, 170. Lachowski Andrzej s. Edwarda, 171. Lewandowski Roman s. Jana, 172. Łącka Danuta c. Władysława, 173. Madej Paweł s. Czesława, 174. Majda Zbigniew s. Czesława, 175. Małutowski Kazimierz s. Tadeusza, 176. Mamcarczyk Stanisław s. Józefa, 177. Mielniczuk Krzysztof s. Jana, 178. Mosiej Zofia c. Karola, 179. Najda Jan s. Józefa, 180. Nawrocki Zbigniew s. Henryka, 181. Nowak Helena c. Mariana, 182. Nowak Zbigniew s. Jana, 183. Okoń Adam s. Antoniego, 184. Olszacki Zygmunt s. Jana, 185. Paszek Jan s. Kazimierza, 186. Paterek Andrzej s. Władysława, 187. Piekarski Czesław s. Feliksa, 188. Pietrzyński Mirosław s. Franciszka, 189. Piotrowski Zbigniew s. Jerzego, 190. Płoszaj Roman s. Jerzego, 191. Połtowicz Alicja c. Zbigniewa, 192. Przybyła Stanisław s. Eugeniusza, 193. Przychodaj Zbigniew s. Czesława, 194. Raś Jerzy s. Franciszka, 195. Ratajczak Bernard s. Jana, 196. Reuter Andrzej s. Jana, 197. Rosiak Sławomir s. Tadeusza, 198. Rutowicz Marian s. Jana, 199. Sałata Zygmunt s. Bolesława, 200. Sędzicki Marek s. Edwarda, 201. Sienkiewicz Ryszard s. Stanisława, 202. Skowroński Edmund s. Józefa, 203. Skroblewski Jerzy s. Mieczysława, 204. Skwark Henryk s. Franciszka, 205. Słowiński Marek s. Kazimierza, 206. Słupik Andrzej s. Huberta, 207. Smagur Jan s. Konstantego, 208. Smutek Krzysztof s. Wojciecha, 209. Sobczyk Włodzimierz s. Włodzimierza, 210. Solecki Włodzimierz s. Wiesława, 211. Sopór Mirosław s. Bolesława, 212. Spałek Marian s. Jerzego, 213. Stankiewicz Zdzisław s. Jana, 214. Stępień Marek s. Jana, 215. Surdyka Mieczysław s. Tadeusza, 216. Sznejder-Rachwał Mirosława c. Tadeusza, 217. Szostak Irena c. Czesława, 218. Szumski Dariusz s. Kazimierza, 219. Świniarski Przemysław s. Edwarda, 220. Telesz Paweł s. Piotra, 221. Urbański Janusz s. Antoniego, 222. Wójcik Maria c. Jana, 223. Zagaj Stefan s. Ignacego, 224. Zawadzki Wiesław s. Zygmunta, 225. Zimmerman Tadeusz s. Michała, 226. Żmijewski Marian s. Tadeusza, 227. Żogała Gabriel s. Józefa.