Nadanie odznaczeń.

Monitor Polski

M.P.1998.5.78

| Akt indywidualny
Wersja od: 18 lutego 1998 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 12 listopada 1997 r.
o nadaniu odznaczeń.

Rej. 68/97 MPM

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. (Dz. U. Nr 78, poz. 483) oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450) odznaczone zostają osoby, które przeżyły 50 lat w jednym związku małżeńskim,

MEDALEM ZA DŁUGOLETNIE POŻYCIE MAŁŻEŃSKIE

na wniosek Wojewody Białostockiego:

1. Adamowicz Władysław s. Stanisława, 2. Adamowicz Wacława c. Jana, 3. Bałkun Bonifacy s. Józefa, 4. Bałkun Bolesława c. Jana, 5. Baranowski Piotr s. Wiktora, 6. Baranowska Stanisława c. Jana, 7. Bartnicki Wacław s. Antoniego, 8. Bartnicka Halina c. Adama, 9. Białomyzy Paweł s. Pawła, 10. Białomyza Wiera c. Mitrofana, 11. Białous Alfons s. Konstantego, 12. Białous Bronisława c. Emila, 13. Biergiel Stanisław s. Adama, 14. Biergiel Leonarda c. Pawła, 15. Bogdan Józef s. Wincentego, 16. Bogdan Leokadia c. Ignacego, 17. Bonda Piotr s. Piotra, 18. Bonda Antonina c. Włodzimierza, 19. Bubienko Wacław s. Antoniego, 20. Bubienko Eugenia c. Adama, 21. Bućko Izydor s. Piotra, 22. Bućko Stanisława c. Stanisława, 23. Bychto Czesław s. Bronisława, 24. Bychto Maria c. Jana, 25. Chociej Marian s. Mariana, 26. Chociej Władysława c. Adolfa, 27. Ciołko Konstanty s. Aleksandra, 28. Ciołko Olga c. Jana, 29. Ciszyński Władysław s. Wincentego, 30. Ciszyńska Anna c. Andrzeja, 31. Czemerys Wiktor s. Pimona, 32. Czemerys Nadzieja c. Jana, 33. Danilczuk Paweł s. Antoniego, 34. Danilczuk Wiera c. Eufemiusza, 35. Daniluk Mikołaj s. Wsiewołoda, 36. Daniluk Anna c. Jana, 37. Dawidowicz Mikołaj s. Andrzeja, 38. Dawidowicz Anastazja c. Jana, 39. Draniewicz Antoni s. Antoniego, 40. Draniewicz Wiera c. Aleksandra, 41. Draniewicz Włodzimierz s. Antoniego, 42. Draniewicz Wiera c. Jana, 43. Dubrówko Jan s. Klemensa, 44. Dubrówko Lidia c. Włodzimierza, 45. Duraszewicz Bernard s. Stanisława, 46. Duraszewicz Helena c. Antoniego, 47. Dziedzicki Jan s. Stanisława, 48. Dziedzicka Stanisława c. Stanisława, 49. Dzienisiuk Jan s. Konstantego, 50. Dzienisiuk Anna c. Kazimierza, 51. Frąckiewicz Aleksander s. Aleksandra, 52. Frąckiewicz Irena c. Łukasza, 53. Gromak Stanisław s. Aleksandra, 54. Gromak Maria c. Antoniego, 55. Grynczel Edward s. Bolesława, 56. Grynczel Irena c. Antoniego, 57. Hanczaruk Leon s. Gabriela, 58. Hanczaruk Olga c. Jana, 59. Hołodok Stanisław s. Nikodema, 60. Hołodok Helena c. Jana, 61. Hołubowski Tadeusz s. Wincentego, 62. Hołubowska Władysława c. Stefana, 63. Hołubowski Bernard s. Wincentego, 64. Hołubowska Rustyka c. Wiktora, 65. Hryciuk Franciszek s. Juliana, 66. Hryciuk Aniela c. Marcina, 67. Hyndza Eliasz s. Łukasza, 68. Hyndza Wiera c. Aleksandra, 69. Ignaciuk Maksim s. Michała, 70. Ignaciuk Katarzyna c. Bazylego, 71. Iliaszuk Mikołaj s. Sergiusza, 72. Iliaszuk Maria c. Antoniego, 73. Iwanowicz Bronisław s. Kazimierza, 74. Iwanowicz Janina c. Kazimierza, 75. Iwanowski Stanisław s. Józefa, 76. Iwanowska Józefa c. Wincentego, 77. Jarosławski Jan s. Jana, 78. Jarosławska Julia c. Pawła, 79. Jermak Wincenty s. Mikołaja, 80. Jermak Galina c. Aleksandra, 81. Kamiński Adam s. Józefa, 82. Kamińska Marianna c. Władysława, 83. Kamiński Kazimierz s. Stanisława, 84. Kamińska Rozalia c. Stanisława, 85. Kapelko Józef s. Borysa, 86. Kapelko Anna c. Michała, 87. Klej Stanisław s. Józefa, 88. Klej Jadwiga c. Wincentego, 89. Klimaszewski Kazimierz s. Józefa, 90. Klimaszewska Jadwiga c. Jana, 91. Kłubowicz Jan s. Franciszka, 92. Kłubowicz Władysława c. Piotra, 93. Kobyliński Henryk s. Bolesława, 94. Kobylińska Romualda c. Józefa, 95. Korsztun Alojzy s. Antoniego, 96. Korsztun Wanda c. Michała, 97. Kowzo Piotr s. Wincentego, 98. Kowzo Apolonia c. Józefa, 99. Kozłowski Tadeusz s. Michała, 100. Kozłowska Stanisława c. Adolfa, 101. Kozłowski Zygmunt s. Feliksa, 102. Kozłowska Irena c. Waleriana, 103. Krawczuk Wacław s. Bronisława, 104. Krawczuk Jadwiga c. Antoniego, 105. Krawczuk Zygmunt s. Adama, 106. Krawczuk Alina c. Józefa, 107. Kuckiewicz Borys s. Ignacego, 108. Kuckiewicz Helena c. Jakuba, 109. Kuczyński Jan s. Piotra, 110. Kuczyńska Maria c. Józefa, 111. Kudzin Włodzimierz s. Daniela, 112. Kudzin Olga c. Emiliana, 113. Kulhawik Gedeon s. Franciszka, 114. Kulhawik Wacława c. Juliana, 115. Kułak Józef s. Jana, 116. Kułak Eugenia c. Józefa, 117. Kunda Bronisław s. Jana, 118. Kunda Filomena c. Aleksandra, 119. Kurianowicz Paweł s. Eliasza, 120. Kurianowicz Zofia c. Bazyla, 121. Kurpeta Eugeniusz s. Antoniego, 122. Kurpeta Genowefa c. Franciszka, 123. Kusznerczuk Kazimierz s. Pawła, 124. Kusznerczuk Lidia c. Michała, 125. Lenkiewicz Czesław s. Michała, 126. Lenkiewicz Adela c. Stefana, 127. Lintner Lucjan s. Wacława, 128. Lintner Regina c. Albina, 129. Lubecki Antoni s. Józefa, 130. Lubecka Irena c. Walentego, 131. Łukaszewicz Leonard s. Bronisława, 132. Łukaszewicz Janina c. Michała, 133. Martyniuk Piotr s. Wiktora, 134. Martyniuk Zinaida c. Aleksandra, 135. Masłowski Wacław s. Józefa, 136. Masłowska Helena c. Piotra, 137. Michaluk Władysław s. Marko, 138. Michaluk Zofia c. Michała, 139. Mlonek Henryk s. Stanisława, 140. Mlonek Władysława c. Józefa, 141. Natunewicz Henryk s. Franciszka, 142. Natunewicz Janina c. Kazimierza, 143. Niemiec Jerzy s. Antoniego, 144. Niemiec Wenefryda c. Władysława, 145. Nowicki Bolesław s. Jana, 146. Nowicka Teresa c. Aleksandra, 147. Olechno Bolesław s. Michała, 148. Olechno Regina c. Piotra, 149. Olechno Wacław s. Jana, 150. Olechno Maria c. Stanisława, 151. Ołdziejewski Józef s. Adolfa, 152. Ołdziejewska Regina c. Jana, 153. Osipiuk Bazyl s. Michała, 154. Osipiuk Maria c. Włodzimierza, 155. Pacewicz Jan s. Adolfa, 156. Pacewicz Weronika c. Kazimierza, 157. Paszko Mikołaj s. Stefana, 158. Paszko Maria c. Jana, 159. Peter Wilhelm s. Alfreda, 160. Peter Urszula c. Pawła, 161. Płoński Stefan s. Wacława, 162. Płońska Genowefa c. Aleksandra, 163. Poskrobko Władysław s. Aleksandra, 164. Poskrobko Wanda c. Józefa, 165. Radziwon Walerian s. Stefana, 166. Radziwon Janina c. Władysława, 167. Raducha Teodor s. Adama, 168. Raducha Nina c. Daniela, 169. Rękawek Stefan s. Bronisława, 170. Rękawek Czesława c. Bronisława, 171. Rutkowski Feliks s. Franciszka, 172. Rutkowska Maria c. Stefana, 173. Sak Władysław s. Stanisława, 174. Sak Władysława c. Juliana, 175. Sańko Kazimierz s. Antoniego, 176. Sańko Helena c. Kazimierza, 177. Sawicki Antoni s. Jana, 178. Sawicka Jadwiga c. Józefa, 179. Stankiewicz Franciszek s. Jana, 180. Stankiewicz Jadwiga c. Ignacego, 181. Staworko Józef s. Wincentego, 182. Staworko Bronisława c. Marcina, 183. Surmacz Stanisław s. Pawła, 184. Surmacz Zofia c. Franciszka, 185. Szewczuk Bazyli s. Maksyma, 186. Szewczuk Anna c. Jana, 187. Świerczewski Alfred s. Jana, 188. Świerczewska Jadwiga c. Jana, 189. Tarasewicz Jan s. Antoniego, 190. Tarasewicz Bronisława c. Wincentego, 191. Tofiluk Mikołaj s. Oksentego, 192. Tofiluk Maria c. Aleksandra, 193. Tomaszczyk Mikołaj s. Aleksandra, 194. Tomaszczyk Wiera c. Andrzeja, 195. Turko Bronisław s. Michała, 196. Turko Regina c. Wiktora, 197. Ugolik Stanisław s. Franciszka, 198. Ugolik Leokadia c. Michała, 199. Walentowicz Tadeusz s. Wincentego, 200. Walentowicz Władysława c. Jana, 201. Wawryniuk Grzegorz s. Gerasima, 202. Wawryniuk Maria c. Stefana, 203. Witkowski Zenon s. Antoniego, 204. Witkowska Lidia c. Aleksandra, 205. Wojciuk Antoni s. Józefa, 206. Wojciuk Regina c. Józefa, 207. Zagórski Czesław s. Stefana, 208. Zagórska Irena c. Józefa, 209. Zajkowski Józef s. Teofila, 210. Zajkowska Antonina c. Romana, 211. Zalewski Tadeusz s. Adama, 212. Zalewska Halina c. Kazimierza, 213. Zarzecki Jan s. Wincentego, 214. Zarzecka Leonarda c. Jana, 215. Zieniuk Aleksander s. Jana, 216. Zieniuk Luba c. Włodzimierza, 217. Zubowicz Antoni s. Fabiana, 218. Zubowicz Leonarda c. Izydora, 219. Żabicki Józef s. Jana, 220. Żabicka Franciszka c. Jana, 221. Żandarczuk Aleksander s. Józefa, 222. Żandarczuk Julia c. Józefa,

na wniosek Wojewody Bydgoskiego:

223. Baran Antoni s. Tomasza, 224. Baran Stefania c. Jana, 225. Bieńkowski Jan s. Teodora, 226. Bieńkowska Maria c. Walentego, 227. Brzyski Franciszek s. Władysława, 228. Brzyska Wiktoria c. Michała, 229. Cebula Alojzy s. Jana, 230. Cebula Jolanta c. Wojciecha, 231. Czapiewski Alfons s. Maksymiliana, 232. Czapiewska Anastazja c. Wincentego, 233. Dziadurski Józef s. Michała, 234. Dziadurska Władysława c. Władysława, 235. Gajb Zbigniew s. Jana, 236. Gajb Helena c. Józefa, 237. Glaza Wacław s. Mariana, 238. Glaza Jadwiga c. Antoniego, 239. Grzanka Czesław s. Jana, 240. Grzanka Czesława c. Jana, 241. Hinc Bolesław s. Marcina, 242. Hinc Alicja c. Rocha, 243. Jarczyński Mieczysław s. Marcina, 244. Jarczyńska Helena c. Wojciecha, 245. Jaskólski Edmund s. Stanisława, 246. Jaskólska Irena c. Bolesława, 247. Jeżewski Leon s. Leona, 248. Jeżewska Stanisława c. Antoniego, 249. Kujawa Józef s. Tomasza, 250. Kujawa Katarzyna c. Franciszka, 251. Kufta Wit s. Antoniego, 252. Kufta Stanisława c. Józefa, 253. Kulaszewski Bronisław s. Pawła, 254. Kulaszewska Jadwiga c. Anastazego, 255. Kuligowski Józef s. Franciszka, 256. Kuligowska Wanda c. Jana, 257. Kwiatkowski Franciszek s. Antoniego, 258. Kwiatkowska Anna c. Teodora, 259. Macholc Stanisław s. Anastazego, 260. Macholc Zofia c. Jana, 261. Malankowski Jan s. Marcina, 262. Malankowska Regina c. Marcelego, 263. Marcinkowski Edmund s. Juliana, 264. Marcinkowska Irena c. Klemensa, 265. Michalski Jerzy s. Kazimierza, 266. Michalska Irena c. Stanisława, 267. Niezgódka Czesław s. Ignacego, 268. Niezgódka Maria c. Stanisława, 269. Nogalski Bronisław s. Antoniego, 270. Nogalska Maria c. Stanisława, 271. Paprzycki Leon s. Jana, 272. Paprzycka Czesława c. Jana, 273. Peresiak Mieczysław s. Andrzeja, 274. Peresiak Zofia c. Władysława, 275. Polasik Jan s. Jana, 276. Polasik Zofia c. Józefa, 277. Pruski Henryk s. Stanisława, 278. Pruska Stefania c. Pawła, 279. Przybylski Henryk s. Andrzeja, 280. Przybylska Marianna c. Franciszka, 281. Sarnowski Jan s. Józefa, 282. Sarnowska Anna c. Jana, 283. Sędalski Eugeniusz s. Antoniego, 284. Sędalska Alicja c. Stanisława, 285. Skrzeszewski Szczepan s. Ignacego, 286. Skrzeszewska Emilia c. Stanisława, 287. Sobala Franciszek s. Franciszka, 288. Sobala Łucja c. Józefa, 289. Sobala Konstanty s. Franciszka, 290. Sobala Waleria c. Jana, 291. Śpiąkowski Alojzy, 292. Śpiąkowska Felicja, 293. Stanisławski Stanisław s. Józefa, 294. Stanisławska Bolesława c. Kazimierza, 295. Stelmachowski Władysław s. Stanisława, 296. Stelmachowska Prakseda c. Kazimierza, 297. Sukiennik Stefan, 298. Sukiennik Jadwiga, 299. Szewczuga Mieczysław s. Władysława, 300. Szewczuga Janina c. Andrzeja, 301. Szrajda Franciszek s. Józefa, 302. Szrajda Eleonora c. Józefa, 303. Templin Franciszek s. Pawła, 304. Templin Kazimiera c. Franciszka, 305. Wasilewski Jan s. Jana, 306. Wasilewska Stefania c. Stefana, 307. Wolski Maksymilian s. Teodora, 308. Wolska Irena c. Władysława, 309. Wójcik Stanisław s. Stanisława, 310. Wójcik Zofia c. Antoniego,

na wniosek Wojewody Katowickiego:

311. Badecki Stefan s. Bazylego, 312. Badecka Elfryda c. Leopolda, 313. Baron Ryszard s. Pawła, 314. Baron Matylda c. Stanisława, 315. Biela Stefan s. Wojciecha, 316. Biela Gertruda c. Józefa, 317. Broll Wilhelm s. Antoniego, 318. Broll Irena c. Wiktora, 319. Bugla Augustyn s. Franciszka, 320. Bugla Franciszka c. Henryka, 321. Chudek Jan s. Jana, 322. Chudek Wanda c. Wilhelma, 323. Cichocki Jan s. Wacława, 324. Cichocka Wanda c. Jakuba, 325. Cichy Józef s. Franciszka, 326. Cichy Daniela c. Wincentego, 327. Czajka Wiktor s. Karola, 328. Czajka Gertruda c. Franciszka, 329. Dornia Ignacy s. Ludwika, 330. Dornia Anna c. Franciszka, 331. Duda Alfred s. Romana, 332. Duda Anna c. Józefa, 333. Folwarski Antoni s. Alojzego, 334. Folwarska Elżbieta c. Ferdynanda, 335. Goszyc Jan s. Antoniego, 336. Goszyc Rut c. Roberta, 337. Grzonka Henryk s. Pawła, 338. Grzonka Anna c. Franciszka, 339. Grzybek Leon s. Józefa, 340. Grzybek Helena c. Józefa, 341. Hein Teofil s. Karola, 342. Hein Marta c. Jana, 343. Honisz Aleksander s. Antoniego, 344. Honisz Helena c. Ferdynanda, 345. Jakubowski Władysław s. Stanisława, 346. Jakubowska Władysława c. Ludwika, 347. Janik Franciszek s. Franciszka, 348. Janik Helena c. Jana, 349. Jarząbek Roman s. Antoniego, 350. Jarząbek Marianna c. Baltazara, 351. Jeleń Ferdynand s. Walentego, 352. Jeleń Stefania c. Wilhelma, 353. Jęczmionka Paweł s. Jana, 354. Jęczmionka Helena c. Jana, 355. Jureczko Emil s. Jana, 356. Jureczko Elżbieta c. Ryszarda, 357. Juzek Franciszek s. Alojzego, 358. Juzek Zofia c. Pawła, 359. Kajzer Ryszard s. Józefa, 360. Kajzer Wanda c. Szymona, 361. Kalisz Wilhelm s. Franciszka, 362. Kalisz Elżbieta c. Józefa, 363. Kalus Henryk s. Henryka, 364. Kalus Małgorzata c. Makarego, 365. Kałuża Jerzy s. Franciszka, 366. Kałuża Katarzyna c. Jana, 367. Kamczyk Wojciech s. Edwarda, 368. Kamczyk Elżbieta c. Wilhelma, 369. Karwot Benon s. Alojzego, 370. Karwot Helena c. Franciszka, 371. Kiełtyka Stanisław s. Ludwika, 372. Kiełtyka Alojzja c. Jana, 373. Klepacki Tadeusz s. Karola, 374. Klepacka Maria c. Józefa, 375. Kłosek Augustyn s. Franciszka, 376. Kłosek Klara c. Franciszka, 377. Kodura Alojzy s. Ludwika, 378. Kodura Krystyna c. Pawła, 379. Konieczny Wiktor s. Jana, 380. Konieczny Hildegarda c. Władysława, 381. Konieczny Zygfryd s. Wiktora, 382. Konieczny Anna c. Józefa, 383. Kotalczyk Wiktor s. Pawła, 384. Kotalczyk Ema c. Jana, 385. Kowalik Jerzy s. Jana, 386. Kowalik Alicja c. Władysława, 387. Kowalski Paweł s. Walentego, 388. Kowalska Małgorzata c. Bernarda, 389. Kucza Ignacy s. Mikołaja, 390. Kucza Małgorzata c. Adolfa, 391. Lach Fryderyk s. Alojzego, 392. Lach Antonina c. Franciszka, 393. Mencel Józef s. Augustyna, 394. Mencel Maria c. Józefa, 395. Młyńczyk Edward s. Wawrzyńca, 396. Młyńczyk Regina c. Karola, 397. Mrozek Aleksander s. Wiktora, 398. Mrozek Marta c. Izydora, 399. Musiolik Alojzy s. Walentego, 400. Musiolik Zofia c. Floriana, 401. Muszyński Franciszek s. Alojzego, 402. Muszyńska Halina c. Ryszarda, 403. Myśliwiec Jerzy s. Józefa, 404. Myśliwiec Aniela c. Klemensa, 405. Nawrat Paweł s. Franciszka, 406. Nawrat Maria c. Jana, 407. Nowaczek Antoni s. Ludwika, 408. Nowaczek Irena c. Jana, 409. Ochwat Alojzy s. Józefa, 410. Ochwat Jadwiga c. Adolfa, 411. Orzeszek Franciszek s. Roberta, 412. Orzeszek Kunegunda c. Józefa, 413. Pajor Konrad s. Józefa, 414. Pajor Matylda c. Sylwestra, 415. Palarczyk Alojzy s. Tomasza, 416. Palarczyk Elżbieta c. Franciszka, 417. Patas Paweł s. Jana, 418. Patas Matylda c. Teofila, 419. Pawelec Franciszek s. Edwarda, 420. Pawelec Genowefa c. Franciszka, 421. Paździor Roman s. Stanisława, 422. Paździor Rozalia c. Jana, 423. Przygrodzki Piotr s. Józefa, 424. Przygrodzka Gertruda c. Ludwika, 425. Puszyński Władysław, 426. Puszyńska Hermina, 427. Rek Wilhelm s. Walentego, 428. Rek Jadwiga c. Juliusza, 429. Sanecznik Józef s. Jana, 430. Sanecznik Regina c. Wincentego, 431. Siedlaczek Karol s. Alojzego, 432. Siedlaczek Maria c. Józefa, 433. Skupień Józef s. Józefa, 434. Skupień Augusta c. Ignacego, 435. Smyczek Franciszek s. Roberta, 436. Smyczek Maria c. Ludwika, 437. Solich Teodor s. Franciszka, 438. Solich Anna c. Jana, 439. Sosna Czesław s. Jakuba, 440. Sosna Regina c. Pawła, 441. Staniczek Karol s. Pawła, 442. Staniczek Marta c. Pawła, 443. Swaczyna Antoni s. Józefa, 444. Swaczyna Bolesława c. Jakuba, 445. Szerszeń Tadeusz s. Pawła, 446. Szerszeń Irena c. Wojciecha, 447. Urbaniec Augustyn s. Augusta, 448. Urbaniec Elfryda c. Józefa, 449. Waliczek Paweł s. Józefa, 450. Waliczek Anna c. Stanisława, 451. Warzeszka Henryk s. Karola, 452. Warzeszka Anna c. Tomasza, 453. Wieszołek Maksymilian s. Jana, 454. Wieszołek Agnieszka c. Teofila, 455. Wojaczek Edmund s. Ludwika, 456. Wojaczek Amalia c. Wilhelma, 457. Wojciech Ludwik s. Alberta, 458. Wojciech Cecylia c. Franciszka, 459. Wysłucha Henryk s. Bolesława, 460. Wysłucha Genowefa c. Piotra, 461. Zychma Jan s. Sikstusa, 462. Zychma Jadwiga c. Pawła,

na wniosek Wojewody Zamojskiego:

463. Abram Stanisław s. Jana, 464. Abram Genowefa c. Szymona, 465. Baraś Tadeusz s. Stefana, 466. Baraś Lidia c. Stefana, 467. Blaszka Józef s. Franciszka, 468. Blaszka Aniela c. Jana, 469. Brzozowski Kazimierz s. Jana, 470. Brzozowska Irena c. Jana, 471. Bury Jan s. Andrzeja, 472. Bura Aniela c. Józefa, 473. Chodacki Władysław s. Jana, 474. Chodacka Helena c. Michała, 475. Czerwonka Wacław s. Jana, 476. Czerwonka Anna c. Józefa, 477. Dąbrowski Władysław s. Bronisława, 478. Dąbrowska Kazimiera c. Wincentego, 479. Dul Antoni s. Franciszka, 480. Dul Emilia c. Władysława, 481. Franciszczuk Stanisław, 482. Franciszczuk Jadwiga, 483. Gajewski Mikołaj s. Jana, 484. Gajewska Adelajda c. Jana, 485. Grządkowski Witold s. Andrzeja, 486. Grządkowska Julia c. Piotra, 487. Jakubiak Jan s. Jana, 488. Jakubiak Stanisława c. Aleksandra, 489. Jochaniuk Władysław s. Michała, 490. Jochaniuk Waleria c. Michała, 491. Jurczykowski Jan s. Marcelego, 492. Jurczykowska Irena c. Jana, 493. Komada Adam s. Tomasza, 494. Komada Alina c. Władysława, 495. Kotarski Aleksander s. Józefa, 496. Kotarska Maria c. Jana, 497. Kowalik Adam s. Michała, 498. Kowalik Stefania c. Stefana, 499. Kozyra Jan s. Stanisława, 500. Kozyra Franciszka c. Ignacego, 501. Krawczyk Bolesław s. Franciszka, 502. Krawczyk Anastazja c. Szczepana, 503. Kusy Michał s. Grzegorza, 504. Kusy Zofia c. Jakuba, 505. Łagowski Stanisław s. Stefana, 506. Łagowska Karolina c. Antoniego, 507. Łygas Władysław s. Andrzeja, 508. Łygas Władysława c. Andrzeja, 509. Malowany Feliks s. Wojciecha, 510. Malowana Janina c. Michała, 511. Malowany Paweł s. Jana, 512. Malowana Henryka c. Franciszka, 513. Mazurek Wacław s. Franciszka, 514. Mazurek Elżbieta c. Józefa, 515. Milanowski Jan s. Pawła, 516. Milanowska Janina c. Stanisława, 517. Mulawa Kazimierz s. Jana, 518. Mulawa Władysława c. Jana, 519. Nowak Józef s. Adama, 520. Nowak Helena c. Jana, 521. Nowogrodzki Bolesław s. Józefa, 522. Nowogrodzka Janina c. Jana, 523. Obszyński Józef s. Józefa, 524. Obszyńska Marianna c. Stanisława, 525. Paluch Michał, 526. Paluch Stanisława, 527. Pikor Wojciech s. Walentego, 528. Pikor Władysława c. Władysława, 529. Piszcz Jan s. Antoniego, 530. Piszcz Józefa c. Wojciecha, 531. Sagan Feliks s. Piotra, 532. Sagan Franciszka c. Mikołaja, 533. Sawa Władysław s. Jana, 534. Sawa Marianna c. Jana, 535. Serafin Marian s. Józefa, 536. Serafin Helena c. Feliksa, 537. Sędłak Józef s. Kajetana, 538. Sędłak Stanisława c. Izydora, 539. Skulski Seweryn s. Jana, 540. Skulska Genowefa c. Tomasza, 541. Sołoducha Władysław s. Jakuba, 542. Sołoducha Janina c. Jana, 543. Sowiński Henryk s. Michała, 544. Sowińska Karolina c. Józefa, 545. Stanicki Edward s. Józefa, 546. Stanicka Karolina c. Pawła, 547. Szydłowski Tadeusz s. Jacentego, 548. Szydłowska Genowefa c. Józefa, 549. Trzciński Stanisław s. Michała, 550. Trzcińska Karolina c. Wojciecha, 551. Tukendorf Hieronim s. Franciszka, 552. Tukendorf Helena c. Adama, 553. Wachowicz Roman s. Walentego, 554. Wachowicz Wanda c. Walentego, 555. Wiater Józef s. Jana, 556. Wiater Zofia c. Andrzeja, 557. Wiatrowski Wacław s. Kazimierza, 558. Wiatrowska Maria c. Jana, 559. Wojda Feliks s. Szymona, 560. Wojda Aniela c. Antoniego, 561. Wójtowicz Jan s. Pawła, 562. Wójtowicz Janina c. Wojciecha, 563. Wysocki Zygmunt s. Antoniego, 564. Wysocka Marianna c. Antoniego, 565. Zalewski Józef s. Pawła, 566. Zalewska Lucyna c. Józefa, 567. Zinkiewicz Józef s. Michała, 568. Zinkiewicz Wiktoria c. Jana.