Nadanie odznaczeń.

Monitor Polski

M.P.1997.69.674

| Akt indywidualny
Wersja od: 7 października 1997 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 4 lipca 1997 r.
o nadaniu odznaczeń.

Rej. 112/97

Na podstawie art. 44 ustawy konstytucyjnej z dnia 17 października 1992 r. o wzajemnych stosunkach między władzą ustawodawczą i wykonawczą Rzeczypospolitej Polskiej oraz o samorządzie terytorialnym (Dz. U. Nr 84, poz. 426 z późniejszymi zmianami) oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450), na wniosek Ministra Edukacji Narodowej, za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej odznaczeni zostają:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

po raz drugi

1. Wilk Stefania c. Franciszka,

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

2. Cieślik Sławomira, 3. Dąbrowska Bronisława c. Stanisława, 4. Dziadkiewicz Zofia c. Kazimierza, 5. Gaik Urszula c. Augustyna, 6. Janiga Jan s. Łukasza, 7. Kicaj Maria c. Jana, 8. Kościak Kazimierz s. Andrzeja, 9. Kwiatkowski Zygmunt s. Edwarda, 10. Patyk Jan s. Jana, 11. Ślązak Ryszard s. Władysława, 12. Ziembicki Piotr s. Zygmunta,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

13. Augustyn Marta c. Stanisława, 14. Bień Józef s. Jana, 15. Brym Danuta c. Zygmunta, 16. Brzeziński Stefan s. Kazimierza, 17. Burczyk Janina c. Władysława, 18. Burkhardt Marek s. Bogumiła, 19. Bychawska Wanda c. Jana, 20. Chodyra Urszula c. Stanisława, 21. Cieniek Elżbieta c. Mariana, 22. Domagalska Irena c. Stanisława, 23. Fokt Aleksander s. Jana, 24. Foss-Strojnowska Jadwiga c. Emila, 25. Gałek Sabina c. Jana, 26. Gorzkowski Roman s. Józefa, 27. Gratkiewicz Wiesława c. Czesława, 28. Gruszczyńska Teresa c. Stanisława, 29. Gwiździł Roman s. Bogdana, 30. Jagodzińska Jolanta c. Stefana, 31. Jakubczak Zofia c. Stanisława, 32. Jankowska Anna c. Jana, 33. Jujeczka Barbara c. Franciszka, 34. Kaczmarek Elżbieta c. Jana, 35. Kalbarczyk-Mokrzycka Zofia c. Kazimierza, 36. Kapera Joachim s. Kazimierza, 37. Kara Ewa c. Andrzeja, 38. Karwat Teresa c. Zygmunta, 39. Kłos Maria c. Antoniego, 40. Kolasiński Wojciech s. Jerzego, 41. Kołodziejska Zofia c. Tadeusza, 42. Kołsut Maria c. Eugeniusza, 43. Kowalczyk Bohdan s. Pawła, 44. Kowalczyk Stanisław s. Antoniego, 45. Kowaleczko Halina c. Antoniego, 46. Kowalska Zdzisława c. Zygmunta, 47. Kozarkiewicz-Gawlik Janina c. Tomasza, 48. Kozioł Joanna c. Władysława, 49. Krzanowska Zdzisława c. Bolesława, 50. Krzesińska Krystyna c. Macieja, 51. Książka Jacek s. Piotra, 52. Kubaszko Maria c. Józefa, 53. Laufer-Nowacka Barbara c. Władysława, 54. Łazarczyk Waldemar s. Tadeusza, 55. Maciejewski Tadeusz s. Antoniego, 56. Malinowski Eugeniusz s. Józefa, 57. Matelowska Marta c. Piotra, 58. Mazurkiewicz Anna c. Wiktora, 59. Mierzwa Teresa c. Józefa, 60. Miętki Jan s. Walentego, 61. Mitek Janina c. Franciszka, 62. Motyka Teresa c. Józefa, 63. Nowak Ewa c. Leona, 64. Nowakowska Teresa c. Rytusa, 65. Olewińska Maria c. Zenona, 66. Ołowska Barbara c. Dawida, 67. Ostaszewska-Pluta Tamara c. Bronisława, 68. Pałka Wacław s. Wacława, 69. Perdek Lucyna c. Piotra, 70. Pijanowski Bogumił s. Jana, 71. Podlewska Irena c. Stefana, 72. Puzio Anna c. Wiktora, 73. Remiśko Jadwiga c. Stanisława, 74. Rybicka Barbara c. Alfonsa, 75. Rybicka Danuta c. Romana, 76. Scelina Marek s. Mariana, 77. Serafin Ewa c. Stanisława, 78. Seretna Maria c. Antoniego, 79. Skalij Edward s. Jerzego, 80. Skrzyńska Jadwiga c. Jana, 81. Słomczyński Waldemar s. Mikołaja, 82. Smalec Gizela c. Wiktora, 83. Smorąg Barbara c. Piotra, 84. Stelmach Alicja c. Józefa, 85. Szczych Danuta c. Stanisława, 86. Szmit Janusz s. Kazimierza, 87. Szumielewicz Bogusław s. Witolda, 88. Szydłowski Jacek s. Kazimierza, 89. Szymczyk Zenon s. Stefana, 90. Ślisińska Elżbieta c. Władysława, 91. Trocka Helena c. Władysława, 92. Trojnar Maria c. Jana, 93. Tusińska Grażyna c. Czesława, 94. Uczyńska Danuta c. Adolfa, 95. Walenczewska Magdalena c. Jana, 96. Wanicka Janina c. Józefa, 97. Wasiński Piotr s. Franciszka, 98. Ways Urszula c. Stanisława, 99. Wąsowicz-Kurzeja Grażyna c. Mieczysława, 100. Wilczura Barbara c. Michała, 101. Wojciechowska Halina c. Wojciecha, 102. Woźniak Marian s. Franciszka, 103. Woźniak Włodzimierz s. Antoniego, 104. Żak Jadwiga c. Karola, 105. Żurawska Grażyna c. Feliksa,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

106. Badowska Elżbieta c. Zdzisława, 107. Bajorska Iwona c. Franciszka, 108. Bajus Kazimiera c. Władysława, 109. Barszcz Bogdan s. Leona, 110. Barzyk Krystyna c. Jana, 111. Bidnik Bożena c. Ludwika, 112. Boczkowska Elżbieta c. Jana, 113. Budkowska Liliana c. Włodzimierza, 114. Burzyński Janusz s. Wacława, 115. Chrzanowska Bożena c. Czesława, 116. Dmochowska Ewa c. Czesława, 117. Dudek Jolanta c. Stefana, 118. Fudali-Surma Krystyna c. Józefa, 119. Głocki Wojciech s. Ireneusza, 120. Głowacka Elżbieta c. Józefa, 121. Gogola Łucja c. Michała, 122. Gowenko Krystyna c. Władysława, 123. Goździk Wiesława c. Korneliusza, 124. Grabos Wanda c. Franciszka, 125. Grześkiewicz Iwona c. Henryka, 126. Gulewicz Teresa c. Tadeusza, 127. Hajdak Tadeusz s. Tadeusza, 128. Heimroth Ewa c. Zdzisława, 129. Hnyda Henryk s. Stefana, 130. Jagielska Mieczysława c. Mieczysława, 131. Janicka Hanna c. Leonarda, 132. Kania Janina c. Jana, 133. Kędzierska Urszula c. Franciszka, 134. Konopka Danuta c. Franciszka, 135. Kosacz Małgorzata c. Mariana, 136. Kozak Maria c. Henryka, 137. Krawiec Irena c. Stefana, 138. Krzanowska Julita c. Leona, 139. Kroczak Anna c. Teofila, 140. Kurczyńska Aurelia c. Bolesława, 141. Kurek Maria c. Edwarda, 142. Libucha Alicja c. Wojciecha, 143. Litka Maria c. Jana, 144. Lutomska Anna c. Władysława, 145. Łokaj Janina c. Józefa, 146. Michalak Marek s. Stefana, 147. Michalik Czesława c. Stanisława, 148. Michnikowski Mariusz s. Stanisława, 149. Mikoś Maria c. Jana, 150. Młoczkowska Ewa c. Bronisława, 151. Modranka Alicja c. Józefa, 152. Muszyńska Barbara c. Zenona, 153. Niemietiuk Kazimierz s. Michała, 154. Nowak Zofia c. Stanisława, 155. Opłatowski Cezary s. Tadeusza, 156. Orłowska Irena c. Władysława, 157. Penar Łucja c. Antoniego, 158. Piotrowska Bożenna c. Stefana, 159. Podsiadły Krystyna c. Jana, 160. Polińska Halina c. Jana, 161. Radomska-Szczurowska Krystyna c. Jana, 162. Sadłowski Marek s. Czesława, 163. Skawińska Alicja c. Henryka, 164. Sobańska Lucyna c. Leopolda, 165. Srocka Barbara c. Ryszarda, 166. Stodolski Paweł s. Stanisława, 167. Szmigiel Dorota c. Franciszka, 168. Trawińska Lidia c. Jana, 169. Wilk Stanisława c. Jana, 170. Wojtoń Maria c. Jakuba, 171. Wójcik Krystyna c. Stefana, 172. Wyszatycka Bernadeta c. Marcina, 173. Zygmunt Elżbieta c. Alfreda, 174. Żeleżniak Danuta c. Michała, 175. Żulikowski Andrzej s. Stefana.