Nadanie odznaczeń.

Monitor Polski

M.P.1997.65.633

| Akt indywidualny
Wersja od: 1 października 1997 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 20 czerwca 1997 r.
o nadaniu odznaczeń.

Rej. 105/97

Na podstawie art. 44 ustawy konstytucyjnej z dnia 17 października 1992 r. o wzajemnych stosunkach między władzą ustawodawczą i wykonawczą Rzeczypospolitej Polskiej oraz o samorządzie terytorialnym (Dz. U. Nr 84, poz. 426 z późniejszymi zmianami) oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450), na wniosek Ministra Edukacji Narodowej, odznaczeni zostają:

za zasługi w pracy naukowo-dydaktycznej

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

1. Babis Henryk s. Piotra, 2. Brzuska Alicja c. Stefana, 3. Ćwikliński Henryk s. Pawła, 4. Dopierała Kazimierz s. Łucjana, 5. Kozłowski Andrzej s. Władysława, 6. Madejczyk Tadeusz s. Józefa, 7. Majecki Henryk s. Adama, 8. Piekarek-Jankowska Halina c. Wacława, 9. Strzała Krystyna c. Jerzego, 10. Szewczuk Adam s. Jana, 11. Wrycza Stanisław s. Alfonsa,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

12. Bachowska Barbara c. Tadeusza, 13. Biegański Zdzisław s. Feliksa, 14. Blaim Artur s. Jerzego, 15. Braun Barbara c. Czesława, 16. Gadomski Leszek s. Janusza, 17. Gajewska Halina c. Bronisława, 18. Górowski Jan s. Jana, 19. Gryciuk Franciszek s. Jana, 20. Janczewska Barbara c. Eugeniusza, 21. Jaworska Andrea c. Rudolfa, 22. Jurczyński Tomasz s. Ryszarda, 23. Kajtoch Czesław s. Kazimierza, 24. Karolczak Kazimierz s. Jana, 25. Kawka Irena c. Henryka, 26. Kogut Wiesława c. Jakuba, 27. Krężel Adam s. Zdzisława, 28. Kruszyńska Kazimiera c. Franciszka, 29. Kuczmaszewski Józef s. Alfonsa, 30. Kuleszyński Zdobysław s. Romana, 31. Lach Tadeusz s. Józefa, 32. Lach Teresa c. Józefa, 33. Łomnicki Adam s. Jerzego, 34. Marmon Wacław s. Romana, 35. Mastalerz Elżbieta c. Rafała, 36. Mazurek Grzegorz s. Henryka, 37. Muchacka Bożena c. Bazylego, 38. Ozonek Janusz s. Edwarda, 39. Pałgan Ryszard s. Jana, 40. Peszyński Kazimierz s. Jana, 41. Piasecka-Janowicz Barbara c. Bolesława, 42. Radwański Ryszard s. Karola, 43. Rasała Danuta c. Jana, 44. Roguszczak Elżbieta c. Józefa, 45. Rotkiewicz Krystyna c. Antoniego, 46. de Sas-Stupnicka Hanna c. Zbigniewa, 47. Sierankiewicz Ewa c. Ireneusza, 48. Skawińska Wanda c. Kazimierza, 49. Socha Stanisław s. Józefa, 50. Stelmach Mieczysław s. Stanisława, 51. Stępiński Włodzimierz s. Bogusława, 52. Sudoł Adam s. Bronisława, 53. Zujewska Teresa c. Jerzego,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

54. Badera Irena c. Mieczysława, 55. Góra Barbara c. Stanisława, 56. Jędrzejewska Halina c. Czesława, 57. Kołodziej Marian s. Ignacego, 58. Komorowska Ewa c. Stanisława, 59. Król Barbara c. Kazimierza, 60. Marczyk Ryszard s. Wacława, 61. Masiak Ewa c. Zygfryda, 62. Pluta Waldemar s. Roberta, 63. Redlich Grażyna c. Mieczysława, 64. Rodziewicz-Gruhn Joanna c. Jerzego, 65. Skowrońska-Płaczynta Grażyna c. Romana, 66. Staszczyk Janina c. Leona, 67. Wąsowicz Elżbieta c. Tadeusza, 68. Winiarz Adam s. Edwarda, 69. Wojciechowski Przemysław s. Tadeusza, 70. Zawadzka Bożena c. Ludwika,

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

po raz drugi

71. Tkaczyński Bogdan s. Bolesława,

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

72. Adamska Hanna c. Władysława, 73. Dłubała Maria c. Stefana, 74. Fijałkowska Barbara c. Eugeniusza, 75. Jeleń Jan s. Karola, 76. Kaczmarska Krystyna c. Stanisława, 77. Kamińska Józefa c. Franciszka, 78. Kasprzyk Anna c. Zygmunta, 79. Milczarek Zofia c. Albina, 80. Milewska Barbara c. Edwarda, 81. Osiecka Halina c. Kazimierza, 82. Pęczek Janina c. Romana, 83. Rochatka Teresa c. Antoniego, 84. Rojek Włodzimierz s. Stanisława, 85. Surowiec Stanisław s. Edwarda, 86. Zielińska Agnieszka c. Tadeusza,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

87. Andryszczyk Danuta c. Tadeusza, 88. Andrzejewska Lucyna c. Jana, 89. Ażgin Wiesława c. Zenona, 90. Bac Alina c. Zdzisława, 91. Bańkowska Alicja c. Tadeusza, 92. Bartoszewicz-Sarna Anna c. Franciszka, 93. Błażejowska Bożena c. Tadeusza, 94. Bykowska-Salczyńska Alicja c. Czesława, 95. Byszewski Roman s. Romana, 96. Czapkiewicz Grażyna c. Stefana, 97. Czerw-Kiełbania Bolesława c. Wojciecha, 98. Czyżowski Jan s. Franciszka, 99. Domagalska-Kurdziel Ewa c. Mieczysława, 100. Drozd Janina c. Feliksa, 101. Gacek Zdzisława c. Stanisława, 102. Grochal Antoni s. Romana, 103. Grygier Elżbieta c. Adama, 104. Hryhorowicz Zofia c. Franciszka, 105. Hrynczuk Jan s. Zbigniewa, 106. Jakubiak Genowefa c. Antoniego, 107. Janicka Elżbieta c. Janusza, 108. Jankowski Andrzej s. Lucjana, 109. Jarko Małgorzata c. Władysława, 110. Jesionowska Małgorzata c. Jerzego, 111. Juszczyk Anna c. Stefana, 112. Kaczurba Aniela c. Ludwika, 113. Kamińska Aniela c. Huberta, 114. Kamińska Małgorzata c. Mariana, 115. Kańska Zofia c. Józefa, 116. Karłowska-Chojnacka Krystyna c. Longina, 117. Kiełbińska Zofia c. Jerzego, 118. Korolczuk Elżbieta c. Edwarda, 119. Kosecka Eleonora c. Mariana, 120. Kowal Barbara c. Bernarda, 121. Kumelski Ryszard s. Józefa, 122. Kurnicki Tadeusz s. Ludwika, 123. Kurowska Halina c. Jana, 724. Laskowski Zenon s. Jana, 125. Łukowska Mariola c. Eugeniusza, 126. Majewska Janina c. Stanisława, 127. Majewski Zbigniew s. Eugeniusza, 128. Marciak Ewa c. Michała, 129. Masiuda Maria c. Stanisława, 130. Miszczak Elżbieta c. Franciszka, 131. Mróz Danuta c. Henryka, 132. Nastaj Agata c. Alfonsa, 133. Nastalska Hanna c. Czesława, 134. Nowakowska Krystyna c. Zdzisława, 135. Okońska-Walkowicz Anna c. Adama, 136. Olechowska Barbara c. Władysława, 137. Olszta Adam s. Stanisława, 138. Ostasiewicz Teresa c. Aleksandra, 139. Paszkiewicz Danuta c. Wasyla, 140. Pietras Tadeusz s. Jana, 141. Pluciński Krzysztof s. Bogdana, 142. Podgórska Kazimiera c. Wincentego, 143. Polewka Maria c. Wojciecha, 144. Prewysz-Kwinto Stanisław s. Jerzego, 145. Przybyszewski Waldemar s. Tadeusza, 146. Rogala Jerzy s. Mieczysława, 147. Sak Maria c. Józefa, 148. Sala Kazimierz s. Piotra, 149. Salczyński Krzysztof s. Stanisława, 750. Sendrowicz Grażyna c. Józefa, 151. Skabara Wanda c. Józefa, 152. Skawińska Elżbieta c. Tadeusza, 153. Sokołowski Jan s. Kajetana, 154. Sołodki Czesław s. Wacława, 155. Stefański Józef s. Czesława, 156. Stępski Marek s. Zdzisława, 157. Strojna Irena c. Tadeusza, 158. Surowiec Danuta c. Aleksandra, 159. Szczepanek Teresa c. Stefana, 160. Szudrowicz Stanisław s. Romana, 161. Szymańska Henryka c. Henryka, 162. Szymeczko Barbara c. Mieczysława, 163. Teterycz Stanisław s. Mariana, 164. Trzciński Zbigniew s. Ryszarda, 165. Tyloch Joanna c. Kazimierza, 166. Wentzel Marzena c. Mariana, 167. Worłowski Ludwik s. Juliusza, 168. Wyszkowska Irena c. Andrzeja, 169. Zając Piotr s. Wincentego, 170. Zuba Elżbieta c. Leonarda,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

171. Aleszczyk Maria c. Zygmunta, 172. Beda Edward s. Józefa, 173. Bogdanowicz Barbara c. Kazimierza, 174. Borucka Wanda c. Leona, 175. Bryk Wiesława c. Czesława, 176. Beczko Jerzy s. Jana, 177. Bugajewska Wacława c. Jana, 178. Burmas Bożena c. Edwarda, 179. Bury Jan s. Józefa, 180. Bzówka Urszula c. Franciszka, 181. Cholewka Maria c. Jana, 182. Cichy Piotr s. Czesława, 183. Ciesielska Magdalena c. Aleksandra, 184. Czarnecka Grażyna c. Zbigniewa, 185. Czubek Krystyna c. Andrzeja, 186. Ćwikła Celina c. Antoniego, 187. Demski Lech s. Jana, 188. Derezińska Helena c. Piotra, 189. Deryło Jan s. Michała, 190. Dubiński Wojciech s. Adama, 191. Dudkowski Edward s. Bolesława, 192. Dutka Grażyna c. Jana, 193. Fałkowska-Rękawek Ewa c. Mieczysława, 194. Furlepa Danuta c. Józefa, 195. Fusiarz Wanda c. Eugeniusza, 196. Gierej Roman s. Kazimierza, 197. Gil Alicja c. Józefa, 198. Gniewek Zofia c. Stanisława, 199. Gomoliszewska Zofia c. Walentego, 200. Górska Danuta c. Andrzeja, 201. Harasim Elżbieta c. Henryka, 202. Hareziak Jan s. Stefana, 203. Ilińska Michalina c. Stanisława, 204. Jachimiak Maria c. Jerzego, 205. Januszewska Brygida c. Konrada, 206. Jasina Bogusława c. Józefa, 207. Jaworski Julian s. Juliana, 208. Jędruszczak Marzena c. Zdzisława, 209. Jungst Mirella c. Henryka, 210. Kaczyńska Marianna c. Pawła 211. Kamieniak Maria c. Teodora, 212. Karczmarzyk Grażyna c. Tadeusza, 213. Kijania Krystyna c. Wiktora, 214. Kilian Anna c. Władysława, 215. Kiszka Henryka c. Stanisława, 216. Klimek Elżbieta c. Ryszarda, 217. Korbut Lucyna c. Kazimierza, 218. Kostur Lucyna c. Bronisława, 219. Kościesza Lilianna c. Stanisława, 220. Kozakiewicz Krystyna c. Jana, 221. Kozielewicz Marek s. Jana, 222. Kraczek Irena c. Stanisława, 223. Krawczuk Danuta c. Stanisława, 224. Kubacki Zbigniew s. Tadeusza, 225. Kucharska Stanisława c. Stanisława, 226. Kulasza Krystyna c. Stanisława, 227. Kuter Barbara c. Jana, 228. Lajfert Maria c. Józefa, 229. Lech Elżbieta c. Jana, 230. Łabędzka Danuta c. Jana, 231. Łęcka Krystyna c. Stanisława, 232. Malec Krzysztof s. Jana, 233. Marczak Alina c. Mariana, 234. Margol Bogusława c. Edwarda, 235. Markiewicz Jadwiga c. Franciszka, 236. Maszlanka Ewa c. Bolesława, 237. Miechowicz Zofia c. Władysława, 238. Migasiuk Wiesława c. Stanisława, 239. Modrzejewska Monika c. Jana, 240. Mueller Elżbieta c. Kazimierza, 241. Napierała-Walkowiak Gabriela c. Stefana, 242. Nedzka Marta c. Jana, 243. Nowotniak Jolanta c. Antoniego, 244. Oleszczak Helena c. Władysława, 245. Olszowska Iwona c. Władysława, 246. Osińska Maria c. Piotra, 247. Ostrowska Katarzyna c. Mariana, 248. Oszajca Maria c. Jana, 249. Pawłowska-Mirga Halina c. Ignacego, 250. Pędzik Stanisława c. Teofila, 251. Płatek Stefania c. Jana, 252. Polubiec Teresa c. Zygmunta, 253. Rak Tadeusz s. Stanisława, 254. Rebech Eugenia c. Leona, 255. Romel Grzegorz s. Kazimierza, 256. Ropa Krystyna c. Mariana, 257. Rozpędzik Stanisław s. Stanisława, 258. Rykaczewski Roman s. Aleksandra, 259. Ryszkiewicz Zygmunt s. Tadeusza, 260. Salamaga Bogumiła c. Jana, 261. Salawa Lidia c. Jerzego, 262. Siudak Bogumiła c. Jana, 263. Smejda-Nagadowska Henryka c. Józefa, 264. Smolak Jolanta c. Jana, 265. Sobieszczańska Maria c. Jana, 266. Strychalska Bożena c. Jana, 267. Sumicz Janina c. Józefa, 268. Suzonowicz Halina c. Józefa, 269. Swatowski Stanisław s. Kazimierza, 270. Szabla Ewa c. Adolfa, 271. Szalast Leszek s. Lucjana, 272. Szymańska Stanisława c. Stanisława, 273. Urban Ewa c. Kazimierza, 274. Wasilewska Irena c. Leona, 275. Waszczuk Kazimierz s. Jana, 276. Wenz Ewa c. Zbigniewa, 277. Wiesiołowska Lis Zofia c. Tadeusza, 278. Więcek Barbara c. Józefa, 279. Wojtaszek Wiesława c. Józefa, 280. Wośkowiak-Kopeć Alicja c. Edwarda, 281. Wtulich Jan s. Zygmunta, 282. Zabrzeska-Grzywacz Teresa c. Stanisława, 283. Zacharuk Jadwiga c. Stanisława, 284. Zaremba Elżbieta c. Zdzisława, 285. Zaśko Helena c. Teofila, 286. Żyłka Katarzyna c. Jana.