Nadanie odznaczeń.

Monitor Polski

M.P.1997.65.631

| Akt indywidualny
Wersja od: 1 października 1997 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 18 czerwca 1997 r.
o nadaniu odznaczeń.

Rej. 104/97

Na podstawie art. 44 ustawy konstytucyjnej z dnia 17 października 1992 r. o wzajemnych stosunkach między władzą ustawodawczą i wykonawczą Rzeczypospolitej Polskiej oraz o samorządzie terytorialnym (Dz. U. Nr 84, poz. 426 z późniejszymi zmianami) oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450) odznaczeni zostają:

na wniosek Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej oraz zasługi w działalności związkowej

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

1. Wiśniewski Władysław s. Władysława,

na wniosek Wojewody Bydgoskiego

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju sportu:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

2. Sulecki Piotr s. Józefa,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

3. Dąbrowski Sławomir s. Stanisława,

na wniosek Wojewody Gdańskiego

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

4. Białkowska Romualda c. Bolesława,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

5. Budzisz Andrzej s. Teodora, 6. Kunath Roman s. Józefa,

na wniosek Wojewody Koszalińskiego

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

7. Daniliszyn Piotr s. Władysława, 8. Karpiński Stanisław s. Mariana, 9. Kowalski Andrzej s. Wacława, 10. Sawa Marian s. Bronisława, 11. Wołczecki Józef s. Stanisława,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

12. Jama Bogusław s. Jana, 13. Kotarba Józef s. Władysława, 14. Krystek Stanisław s. Wacława, 15. Walasek Jan s. Władysława,

na wniosek Wojewody Krakowskiego:

za zasługi w działalności na rzecz niepodległości Polski oraz działalność społeczną

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

16. Klocek Konstanty s. Józefa,

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

17. Gruszka Franciszek s. Jana,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

18. Kopciński Andrzej s. Stanisława, 19. Kukla Zygmunt s. Ignacego, 20. Lelek Marian s. Franciszka, 21. Pyjas Antoni s. Franciszka,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

po raz drugi

22. Janecki Bronisław s. Aleksandra,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

23. Goraj Jan s. Józefa, 24. Łukasik Tadeusz s. Franciszka, 25. Pawski Janusz s. Pawła, 26. Petri Ryszard s. Władysława, 27. Prochwicz Józef s. Jana, 28. Trybała Edward s. Edwarda,

na wniosek Wojewody Łódzkiego

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

29. Estkowska Jadwiga c. Feliksa, 30. Jedlińska Marianna c. Leona, 31. Stempień Zofia c. Józefa,

na wniosek Wojewody Opolskiego:

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

32. Pruski Janusz s. Bronisława,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

33. Asman Janusz s. Edwarda, 34. Balcerowiak Wojciech s. Henryka, 35. Harasim Waldemar s. Eugeniusza, 36. Kobiałka Franciszek s. Wincentego, 37. Pawłowski Eugeniusz s. Antoniego, 38. Stefanko Mieczysław s. Kazimierza,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

39. Fabiański Henryk s. Tadeusza, 40. Krużołek Józef s. Mieczysława, 41. Majcher Jerzy s. Michała, 42. Mąka Liliana c. Bolesława, 43. Musioł Jerzy s. Maksymiliana,

za zasługi w działalności społecznej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

44. Wolkiewicz Stanisław s. Władysława,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

45. Bębenek Roman s. Jana, 46. Janik Leszek s. Ignacego, 47. Pietrzyk Piotr s. Hilarego, 48. Szydłowski Zenon s. Józefa,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

49. Bodziony Zbigniew s. Józefa,

na wniosek Wojewody Ostrołęckiego

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

50. Dyga Genowefa c. Jana, 51. Kaczmarczyk Elżbieta c. Nikodema,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

52. Jakubowska Marianna c. Stanisława, 53. Makos Teresa c. Jana, 54. Mąka Halina c. Aleksandra, 55. Mroczkowski Jan s. Stefana, 56. Tyszkiewicz Bożena c. Kazimierza,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

57. Tomczyk Stefania c. Jana,

na wniosek Wojewody Piotrkowskiego

za zasługi w działalności społecznej na rzecz ochrony przeciwpożarowej

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

58. Dąbrowski Stefan s. Stefana,

na wniosek Wojewody Suwalskiego

za zasługi w działalności społecznej na rzecz ochrony przeciwpożarowej

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

59. Talmon Czesław s. Jana,

na wniosek Wojewody Szczecińskiego

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

po raz drugi

60. Zarzycki Jan s. Michała,

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

61. Nieżychowski Jerzy s. Kazimierza, 62. Padzińska Lidia c. Kazimierza,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

po raz drugi

63. Pohl Krystyna c. Stanisława,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

64. Jarzembowski Bernard s. Franciszka, 65. Karasiewicz Elżbieta c. Władysława, 66. Sudoł Janusz s. Mariana,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

po raz drugi

67. Kaźmierczak Janusz s. Sylwestra, 68. Suprynowicz Andrzej s. Adolfa,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

69. Baranowski Maciej s. Ludwika, 70. Pytel-Kapanowska Halina c. Czesława,

na wniosek Wojewody Tarnobrzeskiego

za zasługi w działalności społecznej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

71. Kukuła Emil s. Alojzego, 72. Paterek Edward s. Antoniego, 73. Walawski Witold s. Tadeusza,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

74. Golec Zbigniew s. Piotra,

na wniosek Wojewody Toruńskiego

za zasługi w działalności społecznej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

75. Chechłowski Tadeusz s. Leona, 76. Olszewski Mieczysław s. Alojzego,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

77. Ciesielska Rozalia c. Feliksa, 78. Olszewska Irena c. Ignacego,

na wniosek Wojewody Warszawskiego

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

79. Andruchów Jerzy s. Zbigniewa, 80. Dziubiński Jerzy s. Tadeusza, 81. Korzeniowski Janusz s. Edmunda,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

82. Szeląg Jerzy s. Stanisława,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

83. Chądzyński Andrzej s. Józefa, 84. Jaczyński Grzegorz s. Kazimierza, 85. Janyst Zbigniew s. Tadeusza, 86. Kaliński Kazimierz s. Henryka, 87. Kosieradzki Wojciech s. Władysława, 88. Rojtek Renata c. Bolesława, 89. Zaborowski Janusz s. Lucjusza,

na wniosek Wojewody Włocławskiego:

za zasługi w działalności społecznej na rzecz ochrony przeciwpożarowej

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

90. Błaszkiewicz Krystyna c. Jana,

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

91. Jankowski Jan s. Jana.