Nadanie odznaczeń.

Monitor Polski

M.P.1997.6.48

| Akt indywidualny
Wersja od: 7 lutego 1997 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 6 września 1996 r.
o nadaniu odznaczeń.

Rej. 99/96

Na podstawie art. 44 Ustawy Konstytucyjnej z dnia 17 października 1992 r. (Dz. U. Nr 84, poz. 426 z późniejszymi zmianami) oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450), na wniosek Ministra Edukacji Narodowej: za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej odznaczeni zostają;

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

po raz drugi

1. Kozłowski Krystyn s. Hieronima, 2. Łyjak Marian s. Romana,

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

3. Biedrzycka Anna c. Jerzego, 4. Bubniewicz Zofia c. Leona, 5. Hołda Tadeusz s. Władysława, 6. Kamiński Wiesław s. Aleksandra, 7. Kłeczek Juliusz s. Ludwika, 8. Nowakowska-Kłusak Renata c. Edwarda, 9. Parczewski Michał s. Jana,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

po raz drugi

10. Seeger Józef s. Pawła,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

11. Adamczyk Halina c. Franciszka, 12. Baczyńska Lucyna c. Lucjana, 13. Baniak Stefan s. Romana, 14. Baran Andrzej s. Franciszka, 15. Bedyński Arnold s. Mariana, 16. Bęben Halina c. Stefana, 17. Boczkowska Maria c. Jana, 18. Borowski Zbigniew s. Stanisława, 19. Bury Mirosława c. Tadeusza, 20. Dąbek Teresa c. Stanisława, 21. Dąbrowski Henryk s. Stanisława, 22. Debkiewicz Kazimiera c. Stanisława, 23. Dębicka Ewa c. Zbysława, 24. Druet Krzysztof s. Karola, 25. Dudziński Marian s. Romualda, 26. Dumania Urszula c. Józefa, 27. Duniec Leszek s. Rajmunda, 28. Gamrat Krystyna c. Adama, 29. Gąsior Alina c. Stanisława, 30. Gęsikowska Janina c. Józefa, 31. Gołasa Barbara c. Stanisława, 32. Gołąb Halina c. Feliksa, 33. Gołąb-Meyer Zofia c. Stanisława, 34. Gołębiowski Michał s. Michała, 35. Gos Stanisław s. Jana, 36. Gozdawa-Nocoń Krystyna c. Antoniego, 37. Grudnik Urszula c. Kazimierza, 38. Grzesik Jadwiga c. Józefa, 39. Grzybkowski Wacław s. Wacława, 40. Hakuć Bożena c. Bolesława, 41. Hasse Lech s. Korbiniana, 42. Hoja Jerzy s. Józefa, 43. Hupka Jan s. Bernarda, 44. Izdebska Teresa c. Mieczysława, 45. Jaworska Danuta c. Mariana, 46. Jóźwiak Małgorzata c. Jana, 47. Kaleta Marta c. Andrzeja, 48. Karczewski Przemysław s. Lucjana, 49. Karwowski Krzysztof s. Piotra, 50. Kaszewski Bogusław s. Antoniego, 51. Kępa Anna c. Edwarda, 52. Kloch Romualda c. Adama, 53. Kobryn Halina c. Mariana, 54. Kołodziej Krystyna c. Mieczysława, 55. Konstantynowicz Anna c. Jana, 56. Koszałka Jerzy s. Leona, 57. Kotwica Marian s. Jana, 58. Kozieja Alina c. Mieczysława, 59. Kozłowska Anna c. Antoniego, 60. Krata Elżbieta c. Stefana, 61. Krawętkowska Barbara c. Waleriana, 62. Kruszelnicka Małgorzata c. Władysława, 63. Kubiec Barbara c. Wacława, 64. Lapis Bohdan s. Stanisława, 65. Ludwiński Ryszard s. Jana, 66. Łyżwa Jadwiga c. Władysława, 67. Maj Maria c. Bolesława, 68. Maj Stanisław s. Ryszarda, 69. Majcher Elżbieta c. Władysława, 70. Marek Henryk s. Władysława, 71. Martin Włodzimierz s. Pawła, 72. Mazerski Jan s. Adama, 73. Mazur Ewa c. Franciszka, 74. Mazurkiewicz Urszula c. Tadeusza, 75. Miłkowska Danuta c. Stanisława, 76. Molisak Krystyna c. Antoniego, 77. Morusiewicz Irena c. FranEiszka, 78. Mozgawa Marek s. Bogusława, 79. Mularczyk Krystyna c. Bronisława, 80. Musiał Ryszard s. Józefa, 81. Musiot Karol s. Augustyna, 82. Nowakowska Dorota c. Jerzego, 83. Nowikowski Ireneusz s. Jerzego, 84. Osajda Ewa c. Romana, 85. Ostrowska-Srymczyk Krystyna c. Henryka, 86. Pado Anna c. Bolestawa, 87. Paschek Maria c. Teofila, 88. Piątek Jadwiga c. Andrzeja, 89. Pietrzyk Zdzisław s. Czesława, 90. Pilarczyk Michał s. Alojzego, 91. Polak Małgorzata c. Eugeniusza, 92. Przybyła-Sosin Edwarda c. Pawła, 93. Reszczyk Maria c. Eugeniusza, 94. Romanowski Paweł s. Piotra, 95. Rozmus Helena c. Józefa, 96. Rowicka Maria c. Teofila, 97. Rusek Kamil s. Euzebiusza, 98. Sadaj Jerzy s. Władysława, 99. Sieradzka Barbara c. Mariana, 100. Snopek Krzysztof s. Edwarda, 101. Stachowska Halina c. Stanisława, 102. Stańczak Barbara c. Stanisława, 103. Stępniewski Zdzisław s. Stanisława, 104. Szczepanik Bogumiła c. Stanisława, 105. Szejko Stanisław s. Aleksandra, 106. Szołtys Maria c. Teodora, 107. Szumski Jerzy s. Mirosława, 108. Szwarc Anna c. Romana, 109. Szwarc Jerzy s. Jerzego, 110. Taracha Adam s. Stanisława, 111. Trojanowski Witold s. Waleriana, 112. Uryś Waldemar s. Tadeusza, 113. Wadowiec Tadeusz s. Zygmunta, 114. Waszka Maria c. Jana, 115. Wierucka Ewa c. Jana, 116. Wierzbicka Marianna c. Stanisława, 117. Wierzbowski Romuald s. Leopolda, 118. Wójcik Marek s. Aleksandra, 119. Wróbel Barbara c. Antoniego, 120. Zamorowska Maria c. Stanisława, 121. Zasławska Ligia c. Aleksandra,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

122. Bądzelewska Halina c. Mieczysława, 123. Błaut Jan s. Stefana, 124. Brzyska Barbara c. Jana, 125. Chatupczak Maria c. Edmunda, 126. Chrobot Barbara c. Adama, 127. Ciba Grażyna c. Tadeusza, 128. Ciosek Anna c. Władysława, 129. Ciupińska Dorota c. Stanisława, 130. Derlatka Marian s. Jana, 131. Drwal Maria c. Stanisława, 132. Farys Jacek s. Wiesława, 133. Gackowski Andrzej s. Franciszka, 134. Goliat Władysława c. Franciszka, 135. Goworowska Ewa c. Zdzisława, 136. Gruszka Halina c. Mieczysława, 137. Gwizdała Maria c. Ludwika, 138. Jakusz Magdalena c. Jerzego, 139. Janowska Salomea c. Władysława, 140. Jarzembowski Mirosław s. Kazimierza, 141. Kamińska Hanna c. Wacława, 142. Kargul Maria c. Mieczysława, 143. Kępa Ireneusz s. Tadeusza, 144. Kiełczewska Jolanta c. Jana, 145. Kiljanek Ewa c. Wacława, 146. Kiljańska Anna c. Juliana, 147. Kotkowska Wiesława c. Edwarda, 148. Kubik Stanisław s. Stanisława, 149. Kucharski Jan s. Stanisława, 150. Kurczyński Andrzej s. Ryszarda, 151. Kwiatkowska Grażyna c. Zdzisława, 152. Lewandowska Zofia c. Erwina, 153. Litwin Bożena c. Antoniego, 154. Łatkiewicz Anna c. Kazimierza, 155. Łatkowska Ewa c. Stanisława, 156. Łukajtis Wincenty s. Jerzego, 157. Machnicka Anna c. Bolesława, 158. Maciejewska Jolanta c. Zdzisława, 159. Makieła Małgorzata c. Stefana, 160. Małek Leokadia c. Franciszka, 161. Mańkowski Andrzej s. Stanisława, 162. Matyja Artur s. Jana, 163. Mielczarek Mirosława c. Piotra, 164. Mizera Julia c. Stanisława, 165. Nawrot Stefania c. Józefa, 166. Nowakowska Grażyna c. Władysława, 167. Owczarski Andrzej s. Zdzisława, 168. Pałka Andrzej s. Kazimierza, 169. Pęczek Bożena c. Jana, 170. Piwoński Janusz s. Mariana, 171. Podsiadło Leszek s. Jana, 172. Pryczyńska Joanna c. Józefa, 173. Saluk Jerzy s. Jerzego, 174. Siemieńska Teresa c. Czesława, 175. Siwiec Małgorzata c. Tadeusza, 176. Sodolska Alicja c. Jana, 177. Szczurowska-Paszczyk Eulalia c. Wacława, 178. Świszczowska Maria c. Józefa, 179. Świtalski Dariusz s. Mariana, 180. Tracz Agnieszka c. Edwarda, 181. Ulińska Jadwiga c. Stefana, 182. Wendykier Jan s. Stanisława, 183. Wiktorowicz Urszula c. Czesława.