Nadanie odznaczeń.

Monitor Polski

M.P.1995.1.4

| Akt indywidualny
Wersja od: 13 stycznia 1995 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 19 października 1994 r.
o nadaniu odznaczeń.

Rej. 27/94 MPM

Na podstawie art. 44 Ustawy Konstytucyjnej z dnia 17 października 1992 r. (Dz. U. Nr 84, poz. 426) oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450) odznaczone zostają osoby, które przeżyły 50 lat w jednym zwiazku małżeńskim

MEDALEM ZA DŁUGOLETNIE POŻYCIE MAŁŻEŃSKIE

na wniosek Wojewody Bialskopodlaskiego:

1. Chilczuk Jan s. Wiktora, 2. Chilczuk Stanisława c. Bazylego, 3. Goławski Stanisław s. Władysława, 4. Goławska Zofia c. Jana, 5. Gromysz Czesław s. Onufrego, 6. Gromysz Maria c. Józefa, 7. Szutyk Paweł s. Antoniego, 8. Szutyk Stanisława c. Daniela,

na wniosek Wojewody Białostockiego:

9. Blacharczyk Edward s. Stanisława, 10. .Blacharczyk Marianna c. Franciszka, 11. Gudel Stanisław s. Józefa, 12. Gudel Stanisława c. Tymoteusza, i 3. Kazimierski Henryk s. Józefa, 14. Kazimierska Helena c. Juliana, 15. Kozłowski Franciszek s. Kaliksta, 16. Kozłowska Anna c. Ignacego, 17. Nazarko Jan s. Józefa, 18. Nazarko Helena c. Teodora, 'ł9. Nowik Michał s. Tymoteusza, 20. Nowik Olga c. Jana, 21. Romanowski Jan s. Józefa, 22. Romanowska Stanisława c. Marcina, 23. Sidorski Włodzimierz s. Gabriela, 24. Sidorska Wiera c. Grzegorza, 25. Świerżewski Kazimierz s. Benedykta, 26. Świerżewska Julia c. Jana, 27. Żywiecki Bronisław s. Antoniego, 28. Żywiecka Jadwiga c. Bazyla,

na wniosek Wojewody Ciechanowskiego:

29. Salwin Marian s. Marcjana, 30. Salwin Marianna c. Władysława, 31. Szeremeta Jan s. Konstantego, 32. Szeremeta Wanda c. Jana,

na wniosek Wojewody Kieleckiego:

33. Doropowicz Józef s. Józefa, 34. Doropowicz Florentyna c. Wawrzyńca, 35. Doropowicz Stanisław s. Józefa, 36. Doropowicz Marianna c. Łukasza, 37. Frydrych Franciszek s. Andrzeja, 38.,Frydrych Helena c. Jana, 39. Janaszek Wincenty s. Jana, 40. Janaszek Feliksa c. Piotra, 41. Kondrak Wacław s. Stanisława, 42. Kondrak Genowefa c. Franciszka, 43. Krawiec Józef s. Antoniego, 44. Krawiec Franciszka c. Marcina, 45. Lasota Marian s. Jana, 46. Lasota Władysława c. Piotra, 47. Mickiewicz Władysław s. Bronisława, 48. Mickiewicz Zofia c. Feliksa, 49. Misztal Feliks s. Marcina, 50. Misztal Henryka c. Władysława, 51. Pedryc Józef s: Piotra, 52. Pedryc Helena c. Franciszka, 53. Piatek Paweł s. Wincentego, 54. Piatek Marianna c. Antoniego, 55. Pytko Jan s. Ignacego, 56. Pytko Celina c. Franciszka, 57. Toporek Stefan s. Kazimierza, 58. Toporek Stanisława c. Franciszka, 59. Wiech Eugeniusz s. Bronisława, 60. Wiech Bronisława c. Antoniego, 61. Wrona Władysław s. Wojciecha, 62. Wrona Feliksa c. Władysława,

na wniosek Wojewody Krakowskiego:

63. Adamus Stanisław s. Stanisława, 64. Adamus Adelajda c. Jakuba, 65. Bachulski Feliks s. Michała, 66. Bachulska Janina c. Stanisława, 67. Bolek Władysław s. Jana, 68. Bolek Zofia c. Franciszka, 69. Bonemberg Michał s. Kazimierza, 70. Bonemberg Maria c. Kajetana, 71. Bzdziuła Franciszeks. Franciszka, 72. Bzdziuła Felicja c. Piotra, 73. Cencek Michał s. Piotra, 74. Cencek Wanda c. Tomasza, 75. Dudzik Tadeusz s. Józefa, 76. Dudzik Anna c. Marcina, 77. Furgał Stanisław s. Wojciecha, 78. Furgał Józefa c. Jana, 79. Gołdyn Władysław s. Stanisława, 80. Gołdyn Helena c. Jana, 81. Gödel-Lannoy Aleksander s. Mariana, 82. Gódel-Lannoy Jadwiga c. Stanisława, 83. Janusz Józef s. Józefa, 84. Janusz Stanisława c. Mikołaja, 85. Kasprzyk Andrzej s. Jana, 86. Kasprzyk Eugenia c. Władysława, 87. Konieczny Piotr s. Jana, 88. Konieczna Maria c. Walentego, 89. Kordeusz Zygmunt s. Ignacego, 90. Kordeusz Zofia c. Franciszka, 91. Korytowski Witold s. Mariana, 92. Korytowska Aleksandra c. Karola, 93. Kowacki Stanisław s. Franciszka, 94. Kowacka Zofia c. Bartłomieja, 95. Kowalczyk Stanisław, 96. Kowalczyk Helena, 97. Kowalski Roman s. Bogusława, 98. Kowalska Irma c. Bolesława, 99. Kowalski Józef s. Piotra, 100. Kowalska Helena c. Ludwika,101. Krawczyk Piotr s. Franciszka,102. Krawczyk Eleonora c. Stanisława, 103. Krawiec Józef s. Michała, 104. Krawiec Leokadia c. Jana, 105. Krzysztoforski Piotr s. Jana, 106. Krzysztoforska Eugenia c. Michała, 107. Kutaj Władysław s. Jana,108. Kutaj Franciszka c. Stanisława, 109. Kwapiński Antoni s. Bazylego, 110. Kwapińska Anna c. Grzegorza, 111. Kwiecień Tadeusz s. Feliksa, 112. Kwiecień Helena c.. Romana, 113. Kwiecień Piotr s. Michała, 114. Kwiecień Stanisława c. Stanisława, 115. Kyzioł Franciszek s. Walentego, 116. Kyzioł Feliksa c. Wojciecha, 117. Lelito Franciszek s. Piotra,118. Lolito Maria c: Michała,119. Lidwin Władysław s. Kacpra,120. Lidwin Zofia c. Kornela,121. Łach Józef s. Piotra, 122. Łach Janina c. Pawła, 123. Maślanka Józef s. Franciszka, 124. Maślanka Stanisława c. Izydora, 125. Mecnarowski Antoni s. Michała, 126. Mecnarowska Aniela c. Karola, 127. Mucha Henryk s. Jana, 128. Mucha Marianna c. Józefa, 129. Musiał Stanisław s. Jana, 130. Musiał Helena c. Józefa, 131. Musiał Władysław s. Joachima,132, Musiał Marianna c. Tomasza,133. Nowak Kazimierz s. Stanisława,134. Nowak Antonina c. Ignacego, 135. Piątek Władysław s. Wojciecha, 136. Piątek Antonina c. Wojciecha, 137. Piła Wacław s. Józefa, 138. Piła Zofia c. Józefa, 139. Przetocki Józef s. Macieja, 140. Przetocka Józefa c. Piotra, 141. Radziszewski Jan s. Andrzeja, 142. Radziszewska Irena c. Stanisława, 143. Rakoczy Tadeusz s. Jana, 144. Rakoczy Irena c. Wiktora, 145. Skałka Jan s. Jana, 146. Skałka Krystyna c. Michała, 147. Stanek Marian s. Stanisława, 148. Stanek Maria c. Antoniego, 149. Surma Jan s. Stanisława, 150. Surma Stanisława c. Stanisława,151. Syguła Stanisław s. Wincentego, 152. Syguła Leokadia c. Franciszka, 153. Synowiec Feliks s. Józefa; 154. Synowiec Zofia c. Stanisława,155. Szczurek Jan s. Stanisława,156. Szczurek Anna c. Jana, 157. Śliwa Stefan s. Jana, 158. Śliwa Stefania c. Franciszka, 159. Tuteja Jan s. Ignacego, 160. Tuteja Zofia c. Józefa, 161. Waśniowski Piotr s. Józefa, 162. Waśniowska Józefa c. Józefa, 163. Widłak Edward s. Wojciecha, 164. Widłak Zofia c. Wojciecha, 165. Wydmański Franciszek s. Filipa, 166. Wydmańska Kazimiera c. Andrzeja, 167. Zemełka Marian s. Stanisława, 168. Zemełka Stefania c. Jana, 169. Żaba Kazimierz s. Franciszka, 170. Żaba Janina c. Jana,

na wniosek Wojewody Olsztyńskiego:

171. Goleniowski Ryszard s. Stanisława, 172. Goleniowska Janina c. Jana, 173. Pawłowski Mieczysław s. Władysława, 174. Pawłowska Felicja c. Adama, 175. Piotrowicz Ludwik s. Bolesława, 176. Piotrowicz Olimpia c. Gwidona, 177. Piotrowski Czesław s. Aleksandra, 178. Piotrowska Jadwiga c. Anastazego,

na wniosek Wojewody Ostrołęckiego:

179. Bobiński Wacław s. Bolesława, 180. Bobińska Julia c. Dionizego, 181. Dąbrowski Roman s. Antoniego, 182. Dąbrowska Jadwiga c. Grzegorza, 183. Dudziec Jan s. Franciszka, 184. Dudziec Janina c. Władysława, 185. Kuśmierczyk Wacław s. Jana, 186. Kuśmierczyk Anna c. Pawła, 187. Mikołajczyk Antoni s. Szymona, 188. Mikołajczyk Janina c. Aleksandra,189. Nowakowski Antoni s. Jana, 190. Nowakowska Janina c. Władysława,

na wniosek Wojewody Rzeszowskiego:

191. Drozd Jan s. Błażeja, 192. Drozd Apolonina c. Józefa, 193. Jagoda Tomasz s. Ludwika, 194. Jagoda Weronika c. Jana, 195. Sieczkowski Jan s. Wójciecha, 196; Sieczkowska Antonina c. Szymona, 197. Sitarz Antoni s. Jana, 198. Sitarz Zofia c. Andrzeja, 199. Trałka Stanisław s. Jana, 200. Trałka Danuta c. Mariana,

na wniosek Wojewody Słupskiego:

201. Kamowski Franciszek s. Franciszka, 202: Kamowska Julianna c. Franciszka, 203. Murawski Piotr s. Michała, 204. Murawska Stanisława c. Szymona, 205. Nisztuk Bronisław s. Tomasza, 206. Nisztuk Bronisława c. Jbzefa, 207. Pyzio Jan s. Franciszka, 208. Pyzio Zofia c. Antoniego,

na wniosek Wojewody Warszawskiego:

209. Bieńkowski Roman s. Adama, 210. Bieńkowska Aleksandra c. Franciszka, 211. Bociński Jerzy s. Jana, 212. Bocińska Stanisława c. Stanisława, 213. Bottner Mieczysław s. Konrada, 214. Bottner Jadwiga c. Józefa, 215. Hendzelewski Ignacy s. Ignacego, 216. Hendzelewska Zofia c. Ignacego, 217. Jaworski Konstanty s. Józefa, 218. Jaworska Helena c. Jana, 219. Kopeć Ryszard s. Edwarda, 220. Kopeć Emilia c. Jerzego, 221. Kurkiewicz Jan s. Antoniego, 222. Kuskiewicz Anna c. Józefa, 223. Malinowski Antoni s. Kazimierza, 224. Malinowska Zofia c. Józefa, 225. Parys Lucjan s. Leonarda, 226. Parys Rozalia c. Aleksandra, 227. de Pourbaix Antoni s. Kamila, 228. de Pourbaix Janina c. Antoniego,

na wniosek Wojewody Zielonogórskiego:

229. Cieślak Leopold s. Adama, 230. Cieślak Irena c. Władysława, 231. Strzelecki Jan s. Marcina, 232. Strzelecka Taisa c. Filipa, 233. Szczepaniak Marian s. Stanisława, 234. Szczepaniak Maria c. Antoniego.