Monitor Polski

M.P.1956.97.1073

| Akt indywidualny
Wersja od: 27 listopada 1956 r.

UCHWAŁA
RADY PAŃSTWA
z dnia 30 kwietnia 1956 r.
nr 0/320

Za zasługi w pracy zawodowej i społecznej odznaczeni zostają następujący pracownicy i działacze rad narodowych z terenu województwa zielonogórskiego:
KRZYŻEM KAWALERSKIM ORDERU ODRODZENIA POLSKI

1. Koleńczuk Jan s. Bazylego.

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI po raz II

2. Hetmańska Wiktoria c. Józefa.

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

3. Aleksandrowicz Franciszek s. Hilarego.

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

4. Andrukiewicz Piotr s. Jana, 5. Banaś Stanisław s. Stanisława, 6. Chądzyński Czesław s. Bronisława, 7. Kabaciński Stanisław s. Piotra, 8. Kaznocha Zygmunt s. Walentego, 9. Kochański Jan s. Kazimierza, 10. Kowalik Marian s. Michała, 11. Kozłowski Walenty s. Franciszka, 12. Kozyra Aleksander s. Stanisława, 13. Likus Jan s. Kazimierza, 14. Mazurek Czesław s. Józefa, 15. Napierała Stanisław s. Piotra, 16. Polcyn Kazimierz s. Stanisława, 17. Sprenger Karol s. Karola, 18. Szelerski Jan s. Józefa, 19. Turczyniak Władysław s Macieja, 20. Walkowiak Stefan s. Franciszka, 21. Wawrzynkiewicz Józef s. Tomasza, 22. Wiśniewski Stanisław s. Jana.

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

23. Bania Franciszek s. Andrzeja, 24. Dekiert Mieczysław s. Wawrzyńca, 25. Drozdowski Kazimierz s. Mariana, 26. Gąsior Stanisław s. Karola, 27. Gembiak Józef s. Ignacego, 28. Glazer Antoni s. Józefa, 29. Górowski Józef s. Tomasza, 30. Grudziński Adam s. Jana, 31. Janecki Zygmunt s. Wincentego, 32. Kantorski Władysław s. Władysława, 33. Kościucha Mikołaj s. Rocha, 34. Kossowski Jerzy s. Aleksandra, 35. Krupiński Edward s. Stefana, 36. Kucharczyk Aleksy s. Juliana, 37. Kwiatkowski Hieronim s. Alfonsa, 38. Łobaczewski Antoni s. Jana, 39. Michałowski Romuald s. Fabiana, 40. Mirkowski Henryk s. Michała, 41. Naklicki Eugeniusz s. Piotra, 42. Nowak Szczepan s. Michała, 43. Osiej Franciszek s. Wincentego, 44. Pokorny Janusz s. Edwarda, 45. Skowron Adam s. Zygmunta, 46. Sobieraj Jan s. Jana, 47. Soczewica Stanisław s. Kazimierza, 48. Soroczyński Bronisław s. Franciszka, 49. Szymczak Jan s. Antoniego, 50. Trybuchowski Kazimierz s. Antoniego, 51. Wichłacz Michał s. Jana, 52. Wieczorek Jan s. Marcina.