Zm.: rozporządzenie w sprawie ustalenia wykazu gmin, na obszarze których wystąpiła powódź, oraz zasad udzielania i sposobu rozliczania dotacji celowych dla tych gmin na finansowanie bieżących zadań własnych.
Dziennik Ustaw
Dz.U.1997.97.594
Akt jednorazowy Wersja od: 14 sierpnia 1997 r.
ROZPORZĄDZENIE
RADY MINISTRÓW
z dnia 5 sierpnia 1997 r.
zmieniające rozporządzenie w sprawie ustalenia wykazu gmin, na obszarze których wystąpiła powódź, oraz zasad udzielania i sposobu rozliczania dotacji celowych dla tych gmin na finansowanie bieżących zadań własnych.
Na podstawie art. 53d pkt 1 i 2 ustawy budżetowej na rok 1997 z dnia 21 lutego 1997 r. (Dz. U. Nr 19, poz. 106 i Nr 80, poz. 510) zarządza się, co następuje:
W rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 22 lipca 1997 r. w sprawie ustalenia wykazu gmin, na obszarze których wystąpiła powódź, oraz zasad udzielania i sposobu rozliczania dotacji celowych dla tych gmin na finansowanie bieżących zadań własnych (Dz. U. Nr 82, poz. 528 i Nr 87, poz. 547) załącznik do rozporządzenia otrzymuje brzmienie określone w załączniku do niniejszego rozporządzenia.
ZAŁĄCZNIK
WYKAZ GMIN, NA OBSZARZE KTÓRYCH WYSTĄPIŁA POWÓDŹ
WYKAZ GMIN, NA OBSZARZE KTÓRYCH WYSTĄPIŁA POWÓDŹ
Lp. | Województwo | Gminy |
1 | 2 | 3 |
bielskie | I. gminy miejskie: | |
1. Oświęcim | ||
2. Szczyrk | ||
3. Ustroń | ||
4. Żywiec | ||
II. gminy: | ||
1. Andrychów | ||
2. Brzeźnica | ||
3. Buczkowice | ||
4. Czernichów | ||
5. Gilowice | ||
6. Goleszów | ||
7. Hażlach | ||
8. Jasienica | ||
9. Jeleśnia | ||
10. Kęty | ||
11. Koszarawa | ||
12. Kozy | ||
13. Lipowa | ||
14. Łękawica | ||
15. Łodygowice | ||
16. Milówka | ||
17. Mucharz | ||
18. Oświęcim | ||
19. Porąbka | ||
20. Przeciszów | ||
21. Radziechowy-Wieprz | ||
22. Rajcza | ||
23. Skoczów | ||
24. Strumień | ||
25. Strzyszów | ||
26. Ślemień | ||
27. Świnna | ||
28. Tomice | ||
29. Ujsoły | ||
30. Wadowice | ||
31. Węgierska Górka | ||
32. Wieprz | ||
33. Wilamowice | ||
34. Zator | ||
35. Zembrzyce | ||
2 | częstochowskie | I. gminy miejskie: |
1. Częstochowa | ||
2. Kalety | ||
3. Lubliniec | ||
II. gminy: | ||
1. Ciasna | ||
2. Dobrodzień | ||
3. Kochanowice | ||
4. Koniecpol | ||
5. Koziegłowy | ||
6. Kruszyna | ||
7. Krzepice | ||
8. Lipie | ||
9. Miedźno | ||
10. Mstów | ||
11. Mykanów | ||
12. Nowa Brzeźnica | ||
13. Olesno | ||
14. Opatów | ||
15. Panki | ||
16. Pawonków | ||
17. Poczesna | ||
18. Popów | ||
19. Przystajń | ||
20. Radłów | ||
21. Rudniki | ||
22. Szczekociny | ||
3 | gorzowskie | I. gminy miejskie: |
1. Kostrzyn | ||
II. gminy: | ||
1. Boleszkowice | ||
2. Górzyca | ||
3. Słońsk | ||
4. Słubice | ||
4 | jeleniogórskie | I. gminy miejskie: |
1. Jelenia Góra | ||
2. Bolesławiec | ||
3. Kamienna Góra | ||
4. Karpacz | ||
5. Kowary | ||
6. Lubań | ||
7. Piechowice | ||
8. Szklarska Poręba | ||
9. Świeradów-Zdrój | ||
10. Wojcieszów | ||
II. gminy: | ||
1. Bolesławiec | ||
2. Bolków | ||
3. Gryfów Śląski | ||
4. Janowice Wielkie | ||
5. Jeżów Sudecki | ||
6. Kamienna Góra | ||
7. Leśna | ||
8. Lubawka | ||
9. Lubomierz | ||
10. Lwówek Śląski | ||
11. Marciszów | ||
12. Mirsk | ||
13. Mysłakowice | ||
14. Nowogrodziec | ||
15. Olszyna | ||
16. Podgórzyn | ||
17. Stara Kamienica | ||
18. Świerzawa | ||
19. Wleń | ||
5 | kaliskie | I. gminy miejskie: |
1. Kalisz | ||
II. gminy: | ||
1. Blizanów | ||
2. Bolesławiec | ||
3. Brzeziny | ||
4. Chocz | ||
5. Czajków | ||
6. Doruchów | ||
7. Galewice | ||
8. Gizałki | ||
9. Godziesze Wielkie | ||
10. Gołuchów | ||
11. Grabów n. Prosną | ||
12. Kraszewice | ||
13. Łubnice | ||
14. Odolanów | ||
15. Przygodzice | ||
16. Sieroszewice | ||
17. Sośnie | ||
18. Wieruszów | ||
19. Żerków | ||
6 | katowickie | I. gminy miejskie: |
1. Bieruń | ||
2. Knurów | ||
3. Mikołów | ||
4. Poręba | ||
5. Racibórz | ||
6. Rydułtowy | ||
7. Sławków | ||
8. Sosnowiec | ||
9. Wodzisław Śląski | ||
II. gminy: | ||
1. Babice | ||
2. Bestwina | ||
3. Bojszowy | ||
4. Brzeszcze | ||
5. Chełm Śląski | ||
6. Czerwonka-Leszczyny | ||
7. Gierałtowice | ||
8. Goczałkowice-Zdrój | ||
9. Godów | ||
10. Gorzyce | ||
11. Jejkowice | ||
12. Klucze | ||
13. Kornowac | ||
14. Krupski Młyn | ||
15. Krzanowice | ||
16. Krzyżanowice | ||
17. Kuźnia Raciborska | ||
18. Libiąż | ||
19. Lubomia | ||
20. Lyski | ||
21. Łazy | ||
22. Miedźna | ||
23. Nędza | ||
24. Pawłowice | ||
25. Pietrowice Wielkie | ||
26. Pilchowice | ||
27. Pilica | ||
28. Pszczyna | ||
29. Rudnik | ||
30. Siewierz | ||
31. Sośnicowice | ||
32. Świerklany | ||
33. Tworóg | ||
34. Wolbrom | ||
35. Zebrzydowice | ||
36. Żarnowiec | ||
7 | kieleckie | II. gminy miejskie: |
1. Kielce | ||
II. gminy: | ||
1. Bejsce | ||
2. Bodzechów | ||
3. Brody | ||
4. Charsznica | ||
5. Chęciny | ||
6. Daleszyce | ||
7. Górno | ||
8. Kije | ||
9. Koszyce | ||
10. Kunów | ||
11. Miedziana Góra | ||
12. Morawica | ||
13. Nowy Korczyn | ||
14. Opatowiec | ||
15. Pacanów | ||
16. Sędziszów | ||
17. Słaboszów | ||
18. Wiślica | ||
8 | konińskie | I. gminy miejskie: |
1. Koło | ||
2. Konin | ||
II. gminy: | ||
1. Dąbie | ||
2. Golina | ||
3. Kościelec | ||
4. Pyzdry | ||
5. Rzgów | ||
6. Świnice Warckie | ||
7. Zagórów | ||
9 | krakowskie | I. gminy miejskie: |
1. Kraków | ||
II. gminy: | ||
1. Alwernia | ||
2. Biskupice | ||
3. Czernichów | ||
4. Dobczyce | ||
5. Drwinia | ||
6. Gdów | ||
7. Igołomia-Wawrzeńczyce | ||
8. Kłaj | ||
9. Liszki | ||
10. Myślenice | ||
11. Niepołomice | ||
12. Nowe Brzesko | ||
13. Pcim | ||
14. Raciechowice | ||
15. Skawina | ||
16. Sułoszowa | ||
17. Tokarnia | ||
18. Wieliczka | ||
19. Wielka Wieś | ||
10 | legnickie | I. gminy miejskie: |
1. Legnica | ||
2. Chojnów | ||
3. Głogów | ||
4. Jawor | ||
5. Złotoryja | ||
II. gminy: | ||
1. Chojnów | ||
2. Głogów | ||
3. Grębocice | ||
4. Gromadka | ||
5. Kotla | ||
6. Krotoszyce | ||
7. Kunice | ||
8. Legnickie Pole | ||
9. Męcinka | ||
10. Miłkowice | ||
11. Mściwojów | ||
12. Paszowice | ||
13. Pęcław | ||
14. Pielgrzymka | ||
15. Prochowice | ||
16. Rudna | ||
17. Ruja | ||
18. Ścinawa | ||
19. Wądroże Wielkie | ||
20. Zagrodno | ||
21. Złotoryja | ||
22. Żukowice | ||
11 | leszczyńskie | II. gminy: |
1. Góra | ||
2. Jemielno | ||
3. Niechlów | ||
4. Szlichtyngowa | ||
5. Wąsosz | ||
6. Wschowa | ||
12 | lubelskie | I. gminy miejskie: |
1. Puławy | ||
II. gminy: | ||
1. Janowiec | ||
2. Kazimierz Dolny | ||
3. Puławy | ||
13 | nowosądeckie | I. gminy miejskie: |
1. Nowy Sącz | ||
2. Grybów | ||
3. Limanowa | ||
4. Mszana Dolna | ||
5. Nowy Targ | ||
6. Szczawnica | ||
II. gminy: | ||
1. Biały Dunajec | ||
2. Bobowa | ||
3. Bukowina Tatrzańska | ||
4. Chełmiec | ||
5. Czarny Dunajec | ||
6. Czorsztyn | ||
7. Dobra | ||
8. Gorlice | ||
9. Gródek n. Dunajcem | ||
10. Grybów | ||
11. Jodłownik | ||
12. Kamienica | ||
13. Kamionka Wielka | ||
14. Korzenna | ||
15. Krościenko n. Dunajcem | ||
16. Laskowa | ||
17. Limanowa | ||
18. Lubień | ||
19. Łabowa | ||
20. Łącko | ||
21. Łososina Dolna | ||
22. Łukowica | ||
23. Łużna | ||
24. Moszczenica | ||
25. Mszana Dolna | ||
26. Muszyna | ||
27. Nawojowa | ||
28. Niedźwiedź | ||
29. Nowy Targ | ||
30. Ochotnica Dolna | ||
31. Piwniczna | ||
32. Podegrodzie | ||
33. Poronin | ||
34. Raba Wyżna | ||
35. Rytro | ||
36. Sękowa | ||
37. Słopnice | ||
38. Stary Sącz | ||
39. Szaflary | ||
40. Tymbark | ||
41. Uście Gorlickie | ||
14 | opolskie | I. gminy miejskie: |
1. Opole | ||
2. Brzeg | ||
3. Kędzierzyn-Koźle | ||
II. gminy: | ||
1. Baborów | ||
2. Bierawa | ||
3. Branice | ||
4. Brzeg | ||
5. Chrząstowice | ||
6. Cisek | ||
7. Dąbrowa | ||
8. Dobrzeń Wielki | ||
9. Głogówek | ||
10. Głubczyce | ||
11. Głuchołazy | ||
12. Gogolin | ||
13. Grodków | ||
14. Kietrz | ||
15. Kluczbork | ||
16. Kolonowskie | ||
17. Krapkowice | ||
18. Leśnica | ||
19. Lewin Brzeski | ||
20. Lubrza | ||
21. Lubsza | ||
22. Łambinowice | ||
23. Murów | ||
24. Niemodlin | ||
25. Nysa | ||
26. Olszanka | ||
27. Otmuchów | ||
28. Ozimek | ||
29. Paczków | ||
30. Popielów | ||
31. Prószków | ||
32. Prudnik | ||
33. Reńska Wieś | ||
34. Skoroszyce | ||
35. Strzelce Opolskie | ||
36. Strzeleczki | ||
37. Tarnów Opolski | ||
38. Turawa | ||
39. Ujazd | ||
40. Walce | ||
41. Wołczyn | ||
42. Zdzieszowice | ||
15 | radomskie | II. gminy: |
1. Białobrzegi | ||
2. Chotcza | ||
3. Drzewica | ||
4. Gniewoszów | ||
5. Jastrzębia | ||
6. Jedlińsk | ||
7. Kozienice | ||
8. Magnuszew | ||
9. Nowe Miasto n. Pilicą | ||
10. Odrzywół | ||
11. Promna | ||
12. Przyłęk | ||
13. Przytyk | ||
14. Sieciechów | ||
15. Solec n. Wisłą | ||
16. Warka | ||
17. Wyśmierzyce | ||
18. Zakrzew | ||
16 | rzeszowskie | II. gminy: |
1. Borowa | ||
2. Czermin | ||
3. Gawłuszowice | ||
17 | sieradzkie | I. gminy miejskie: |
1. Sieradz | ||
II. gminy: | ||
1. Biała | ||
2. Brzeźnio | ||
3. Buczek | ||
4. Burzenin | ||
5. Działoszyn | ||
6. Konopnica | ||
7. Lutomiersk | ||
8. Lututów | ||
9. Łask | ||
10. Mokrsko | ||
11. Osjaków | ||
12. Ostrówek | ||
13. Pątnów | ||
14. Pęczniew | ||
15. Poddębice | ||
16. Rusiec | ||
17. Sędziejowice | ||
18. Sieradz | ||
19. Skomlin | ||
20. Warta | ||
21. Wartkowice | ||
22. Widawa | ||
23. Wieluń | ||
24. Wierzchlas | ||
25. Wróblew | ||
26. Zadzim | ||
27. Zapolice | ||
28. Zduńska Wola | ||
29. Złoczew | ||
18 | skierniewickie | II. gminy: |
1. Domaniewice | ||
2. Łyszkowice | ||
3. Młodzieszyn | ||
4. Nieborów | ||
5. Wiskitki | ||
19 | tarnobrzeskie | I. gminy miejskie: |
1. Tarnobrzeg | ||
2. Sandomierz | ||
II. gminy: | ||
1. Annopol | ||
2. Baranów Sandomierski | ||
3. Ćmielów | ||
4. Dwikozy | ||
5. Gorzyce | ||
6. Koprzywnica | ||
7. Łubnice | ||
8. Osiek | ||
9. Padew Narodowa | ||
10. Połaniec | ||
11. Radomyśl | ||
12. Samborzec | ||
13. Staszów | ||
14. Tarłów | ||
15. Zawichost | ||
20 | tarnowskie | II. gminy: |
1. Bochnia | ||
2. Borzęcin | ||
3. Brzesko | ||
4. Ciężkowice | ||
5. Czchów | ||
6. Dębno | ||
7. Gnojnik | ||
8. Iwkowa | ||
9. Lipnica Murowana | ||
10. Łapanów | ||
11. Pleśna | ||
12. Rzepiennik Strzyżewski | ||
13. Skrzyszów | ||
14. Szczurowa | ||
15. Trzciana | ||
16. Wietrzychowice | ||
17. Zakliczyn | ||
18. Żegocina | ||
21 | toruńskie | I. gminy miejskie: |
1. Toruń | ||
2. Grudziądz | ||
II. gminy: | ||
1. Chełmno | ||
2. Grudziądz | ||
3. Lubicz | ||
4. Obrowo | ||
5. Unisław | ||
22 | wałbrzyskie | I. gminy miejskie: |
1. Wałbrzych | ||
2. Bielawa | ||
3. Boguszów-Gorce | ||
4. Dzierżoniów | ||
5. Jedlina-Zdrój | ||
6. Kłodzko | ||
7. Nowa Ruda | ||
8. Pieszyce | ||
9. Piława Górna | ||
10. Szczawno-Zdrój | ||
11. Świdnica | ||
12. Świebodzice | ||
II. gminy: | ||
1. Bardo | ||
2. Bystrzyca Kłodzka | ||
3. Czarny Bór | ||
4. Dobromierz | ||
5. Dzierżoniów | ||
6. Głuszyca | ||
7. Jaworzyna Śląska | ||
8. Kamieniec Ząbkowicki | ||
9. Kłodzko | ||
10. Lądek-Zdrój | ||
11. Marcinowice | ||
12. Mieroszów | ||
13. Międzylesie | ||
14. Niemcza | ||
15. Nowa Ruda | ||
16. Przeworno | ||
17. Radków | ||
18. Stare Bogaczowice | ||
19. Stoszowice | ||
20. Stronie Śląskie | ||
21. Strzegom | ||
22. Szczytna | ||
23. Świdnica | ||
24. Walim | ||
25. Ząbkowice Śląskie | ||
26. Ziębice | ||
27. Żarów | ||
23 | wrocławskie | I. gminy miejskie: |
1. Wrocław | ||
2. Oława | ||
II. gminy: | ||
1. Brzeg Dolny | ||
2. Czernica | ||
3. Długołęka | ||
4. Jelcz-Laskowice | ||
5. Jordanów Śląski | ||
6. Kąty Wrocławskie | ||
7. Kondratowice | ||
8. Kostomłoty | ||
9. Łagiewniki | ||
10. Malczyce | ||
11. Mietków | ||
12. Miękinia | ||
13. Oborniki Śląskie | ||
14. Oława | ||
15. Sobótka | ||
16. Strzelin | ||
17. Środa Śląska | ||
18. Święta Katarzyna | ||
19. Wiązów | ||
20. Wińsko | ||
21. Wisznia Mała | ||
22. Wołów | ||
23. Żmigród | ||
24. Żórawina | ||
24 | zielonogórskie | I. gminy miejskie: |
1. Zielona Góra | ||
2. Gubin | ||
3. Nowa Sól | ||
4. Żagań | ||
II. gminy: | ||
1. Bojadła | ||
2. Bytom Odrzański | ||
3. Cybinka | ||
4. Czerwieńsk | ||
5. Dąbie | ||
6. Krosno Odrzańskie | ||
7. Maszewo | ||
8. Nowa Sól | ||
9. Nowogród Bobrzański | ||
10. Otyń | ||
11. Siedlisko | ||
12. Sulechów | ||
13. Szprotawa | ||
14. Trzebiechów | ||
15. Zabór | ||
16. Żagań |
Dokumenty powiązane
Jeżeli chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów powiązanych, zaloguj się do LEX-a Nie korzystasz jeszcze z programów LEX? Zamów dostęp testowy »