§ 1. - Zm.: rozporządzenie w sprawie ustalenia wykazu gmin, na obszarze których wystąpiła powódź, oraz zasad udzielania i sposobu rozliczania dotacji celowych dla tych gmin na finansowanie bieżących zadań własnych.
Dziennik Ustaw
Dz.U.1997.108.699
Akt jednorazowy Wersja od: 16 września 1997 r.
§ 1.
W załączniku do rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 22 lipca 1997 r. w sprawie ustalenia wykazu gmin, na obszarze których wystąpiła powódź, oraz zasad udzielania i sposobu rozliczania dotacji celowych dla tych gmin na finansowanie bieżących zadań własnych (Dz. U. Nr 82, poz. 528, Nr 87, poz. 547 i Nr 97, poz. 594) wprowadza się następujące zmiany:1)
Lp. 3 otrzymuje brzmienie:"3 | gorzowskie | I. gminy miejskie: |
1. Kostrzyn | ||
II. gminy: | ||
1. Boleszkowice | ||
2. Górzyca | ||
3. Słońsk | ||
4. Słubice | ||
5. Witnica" |
2)
lp. 6 otrzymuje brzmienie:"6 | katowickie | I. gminy miejskie: |
1. Bieruń | ||
2. Gliwice | ||
3. Knurów | ||
4. Mikołów | ||
5. Poręba | ||
6. Racibórz | ||
7. Ruda Śląska | ||
8. Rybnik | ||
9. Rydułtowy | ||
10. Sławków | ||
11. Sosnowiec | ||
12. Wodzisław Śląski | ||
13. Zabrze | ||
II. gminy: | ||
1. Babice | ||
2. Bestwina | ||
3. Bojszowy | ||
4. Brzeszcze | ||
5. Chełm Śląski | ||
6. Czerwionka-Leszczyny | ||
7. Gierałtowice | ||
8. Goczałkowice-Zdrój | ||
9. Godów | ||
10. Gorzyce | ||
11. Jejkowice | ||
12. Klucze | ||
13. Kornowac | ||
14. Krupski Młyn | ||
15. Krzanowice | ||
16. Krzyżanowice | ||
17. Kuźnia Raciborska | ||
18. Libiąż | ||
19. Lubomia | ||
20. Lyski | ||
21. Łazy | ||
22. Miedźna | ||
23. Nędza | ||
24. Pawłowice | ||
25. Pietrowice Wielkie | ||
26. Pilchowice | ||
27. Pilica | ||
28. Pszczyna | ||
29. Rudnik | ||
30. Siewierz | ||
31. Sośnicowice | ||
32. Świerklany | ||
33. Tworóg | ||
34. Wolbrom | ||
35. Zebrzydowice | ||
36. Żarnowiec" |
3)
lp. 14 otrzymuje brzmienie:"14 | opolskie | I. gminy miejskie: |
1. Opole | ||
2. Brzeg | ||
3. Kędzierzyn-Koźle | ||
II. gminy: | ||
1. Baborów | ||
2. Bierawa | ||
3. Branice | ||
4. Brzeg | ||
5. Byczyna | ||
6. Chrząstowice | ||
7. Cisek | ||
8. Dąbrowa | ||
9. Dobrzeń Wielki | ||
10. Głogówek | ||
11. Głubczyce | ||
12. Głuchołazy | ||
13. Gogolin | ||
14. Grodków | ||
15. Kietrz | ||
16. Kluczbork | ||
17. Kolonowskie | ||
18. Korfantów | ||
19. Krapkowice | ||
20. Leśnica | ||
21. Lewin Brzeski | ||
22. Lubrza | ||
23. Lubsza | ||
24. Łambinowice | ||
25. Łubmiany | ||
26. Murów | ||
27. Niemodlin | ||
28. Nysa | ||
29. Olszanka | ||
30. Otmuchów | ||
31. Ozimek | ||
32. Paczków | ||
33. Pokój | ||
34. Popielów | ||
35. Prószków | ||
36. Prudnik | ||
37. Reńska Wieś | ||
38. Skoroszyce | ||
39. Strzelce Opolskie | ||
40. Strzeleczki | ||
41. Tarnów Opolski | ||
42. Turawa | ||
43. Ujazd | ||
44. Walce | ||
45. Wołczyn | ||
46. Zdzieszowice" |
4)
lp. 19-24 otrzymują brzmienie:"19 | tarnobrzeskie | I. gminy miejskie: |
1. Tarnobrzeg | ||
2. Sandomierz | ||
II. gminy: | ||
1. Annopol | ||
2. Baranów Sandomierski | ||
3. Ćmielów | ||
4. Dwikozy | ||
5. Gorzyce | ||
6. Koprzywnica | ||
7. Łoniów | ||
8. Łubnice | ||
9. Osiek | ||
10. Padew Narodowa | ||
11. Połaniec | ||
12. Radomyśl | ||
13. Rytwiany | ||
14. Samborzec | ||
15. Staszów | ||
16. Tarłów | ||
17. Zawichost | ||
20. | tarnowskie | II. gminy: |
1. Bochnia | ||
2. Borzęcin | ||
3. Brzesko | ||
4. Ciężkowice | ||
5. Czchów | ||
6. Dębno | ||
7. Gnojnik | ||
8. Iwkowa | ||
9. Lipnica Murowana | ||
10. Łapanów | ||
11. Pleśna | ||
12. Rzepiennik Strzyżewski | ||
13. Skrzyszów | ||
14. Szerzyny | ||
15. Szczurowa | ||
16. Trzciana | ||
17. Wietrzychowice | ||
18. Zakliczyn | ||
19. Żegocina | ||
21 | toruńskie | I. gminy miejskie: |
1. Toruń | ||
2. Grudziądz | ||
II. gminy: | ||
1. Chełmno | ||
2. Grudziądz | ||
3. Lubicz | ||
4. Obrowo | ||
5. Unisław | ||
6. Wielka Nieszawka | ||
22 | wałbrzyskie | I. gminy miejskie: |
1. Wałbrzych | ||
2. Bielawa | ||
3. Boguszów-Gorce | ||
4. Dzierżoniów | ||
5. Jedlina-Zdrój | ||
6. Kłodzko | ||
7. Nowa Ruda | ||
8. Pieszyce | ||
9. Piława Górna | ||
10. Szczawno-Zdrój | ||
11. Świdnica | ||
12. Świebodzice | ||
II. gminy: | ||
1. Bardo | ||
2. Bystrzyca Kłodzka | ||
3. Ciepłowody | ||
4. Czarny Bór | ||
5. Dobromierz | ||
6. Dzierżoniów | ||
7. Głuszyca | ||
8. Jaworzyna Śląska | ||
9. Kamieniec Ząbkowicki | ||
10. Kłodzko | ||
11. Lądek-Zdrój | ||
12. Marcinowice | ||
13. Mieroszów | ||
14. Międzylesie | ||
15. Niemcza | ||
16. Nowa Ruda | ||
17. Przeworno | ||
18. Radków | ||
19. Stare Bogaczowice | ||
20. Stoszowice | ||
21. Stronie Śląskie | ||
22. Strzegom | ||
23. Szczytna | ||
24. Świdnica | ||
25. Walim | ||
26. Ząbkowice Śląskie | ||
27. Ziębice | ||
28. Złoty Stok | ||
29. Żarów | ||
23 | wrocławskie | I. gminy miejskie: |
1. Wrocław | ||
2. Oława | ||
II. gminy: | ||
1. Bierutów | ||
2. Brzeg Dolny | ||
3. Czernica | ||
4. Długołęka | ||
5. Jelcz-Laskowice | ||
6. Jordanów Śląski | ||
7. Kąty Wrocławskie | ||
8. Kobierzyce | ||
9. Kondratowice | ||
10. Kostomłoty | ||
11. Krośnice | ||
12. Łagiewniki | ||
13. Malczyce | ||
14. Mietków | ||
15. Miękinia | ||
16. Oborniki Śląskie | ||
17. Oława | ||
18. Sobótka | ||
19. Strzelin | ||
20. Środa Śląska | ||
21. Święta Katarzyna | ||
22. Wiązów | ||
23. Wińsko | ||
24. Wisznia Mała | ||
25. Wołów | ||
26. Żmigród | ||
27. Żórawina | ||
24 | zielonogórskie | I. gminy miejskie: |
1. Zielona Góra | ||
2. Gubin | ||
3. Nowa Sól | ||
4. Żagań | ||
II. gminy: | ||
1. Bojadła | ||
2. Bytom Odrzański | ||
3. Cybinka | ||
4. Czerwieńsk | ||
5. Dąbie | ||
6. Gubin | ||
7. Krosno Odrzańskie | ||
8. Maszewo | ||
9. Nowa Sól | ||
10. Nowogród Bobrzański | ||
11. Otyń | ||
12. Siedlisko | ||
13. Sulechów | ||
14. Szprotawa | ||
15. Trzebiechów | ||
16. Zabór | ||
17. Zielona Góra | ||
18. Żagań" |