Zm.: rozporządzenie w sprawie określenia wykazu gmin, na obszarze których stosuje się szczególne zasady odbudowy i remontu obiektów budowlanych zniszczonych lub uszkodzonych wskutek powodzi albo huraganu.
Dziennik Ustaw
Dz.U.1997.97.595
Akt jednorazowy Wersja od: 14 sierpnia 1997 r.
ROZPORZĄDZENIE
RADY MINISTRÓW
z dnia 5 sierpnia 1997 r.
zmieniające rozporządzenie w sprawie określenia wykazu gmin, na obszarze których stosuje się szczególne zasady odbudowy i remontu obiektów budowlanych zniszczonych lub uszkodzonych wskutek powodzi albo huraganu.
Na podstawie art. 1 ust. 2 i art. 14 ustawy z dnia 17 lipca 1997 r. o szczególnych zasadach remontów i odbudowy obiektów budowlanych zniszczonych lub uszkodzonych wskutek powodzi (Dz. U. Nr 80, poz. 492) zarządza się, co następuje:
Załącznik nr 1 do rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 22 lipca 1997 r. w sprawie określenia wykazu gmin, na obszarze których stosuje się szczególne zasady odbudowy i remontu obiektów budowlanych zniszczonych lub uszkodzonych wskutek powodzi albo huraganu (Dz. U. Nr 82, poz. 527 i Nr 87, poz. 548), otrzymuje brzmienie określone w załączniku do niniejszego rozporządzenia.
ZAŁĄCZNIK
WYKAZ GMIN, NA OBSZARZE KTÓRYCH STOSUJE SIĘ SZCZEGÓLNE ZASADY ODBUDOWY I REMONTU OBIEKTÓW BUDOWLANYCH ZNISZCZONYCH LUB USZKODZONYCH WSKUTEK POWODZI
WYKAZ GMIN, NA OBSZARZE KTÓRYCH STOSUJE SIĘ SZCZEGÓLNE ZASADY ODBUDOWY I REMONTU OBIEKTÓW BUDOWLANYCH ZNISZCZONYCH LUB USZKODZONYCH WSKUTEK POWODZI
Lp. | Województwo | Gminy |
1 | 2 | 3 |
1 | bielskie | I. gminy miejskie: |
1. Oświęcim | ||
2. Szczyrk | ||
3. Ustroń | ||
4. Żywiec | ||
II. gminy: | ||
1. Brzeźnica | ||
2. Czernichów | ||
3. Gilowice | ||
4. Goleszów | ||
5. Hażlach | ||
6. Jasienica | ||
7. Jeleśnia | ||
8. Kęty | ||
9. Koszarawa | ||
10. Łękawica | ||
11. Łodygowice | ||
12. Milówka | ||
13. Mucharz | ||
14. Oświęcim | ||
15. Przeciszów | ||
16. Radziechowy-Wieprz | ||
17. Rajcza | ||
18. Skoczów | ||
19. Strumień | ||
20. Stryszów | ||
21. Ślemień | ||
22. Świnna | ||
23. Tomice | ||
24. Ujsoły | ||
25. Węgierska Górka | ||
26. Wilamowice | ||
27. Zator | ||
2 | częstochowskie | I. gminy miejskie: |
1. Kalety | ||
II. gminy: | ||
1. Ciasna | ||
2. Dobrodzień | ||
3. Koniecpol | ||
4. Kruszyna | ||
5. Krzepice | ||
6. Lipie | ||
7. Miedźno | ||
8. Mykanów | ||
9. Opatów | ||
10. Pawonków | ||
11. Poczesna | ||
12. Popów | ||
13. Przystajń | ||
14. Radłów | ||
3 | gorzowskie | I. gminy miejskie: |
1. Kostrzyn | ||
II. gminy: | ||
1. Boleszkowice | ||
2. Górzyca | ||
3. Słońsk | ||
4. Słubice | ||
4 | jeleniogórskie | I. gminy miejskie: |
1. Bolesławiec | ||
2. Jelenia Góra | ||
3. Kamienna Góra | ||
4. Karpacz | ||
5. Kowary | ||
6. Lubań | ||
7. Piechowice | ||
8. Szklarska Poręba | ||
II. gminy: | ||
1. Bolesławiec | ||
2. Bolków | ||
3. Gryfów Śląski | ||
4. Janowice Wielkie | ||
5. Jeżów Sudecki | ||
6. Kamienna Góra | ||
7. Leśna | ||
8. Lubawka | ||
9. Lubomierz | ||
10. Lwówek Śląski | ||
11. Marciszów | ||
12. Mirsk | ||
13. Mysłakowice | ||
14. Nowogrodziec | ||
15. Olszyna | ||
16. Podgórzyn | ||
17. Świerzawa | ||
18. Wleń | ||
4 | kaliskie | I. gminy miejskie: |
1. Kalisz | ||
II. gminy: | ||
1. Bolesławiec | ||
2. Brzeziny | ||
3. Chocz | ||
4. Czajków | ||
5. Doruchów | ||
6. Galewice | ||
7. Gizałki | ||
8. Godziesze Wielkie | ||
9. Gołuchów | ||
10. Grabów n. Prosną | ||
11. Kraszewice | ||
12. Łubnice | ||
13. Odolanów | ||
14. Przygodzice | ||
15. Sieroszewice | ||
16. Wieruszów | ||
17. Żerków | ||
6 | katowickie | I. gminy miejskie: |
1. Bieruń | ||
2. Knurów | ||
3. Poręba | ||
4. Racibórz | ||
5. Rydułtowy | ||
6. Sławków | ||
7. Sosnowiec | ||
8. Wodzisław Śląski | ||
II. gminy: | ||
1. Babice | ||
2. Bestwina | ||
3. Bojszowy | ||
4. Brzeszcze | ||
5. Chełm Śląski | ||
6. Czerwionka-Leszczyny | ||
7. Gierałtowice | ||
8. Goczałkowice-Zdrój | ||
9. Godów | ||
10. Gorzyce | ||
11. Jejkowice | ||
12. Klucze | ||
13. Kornowac | ||
14. Krupski Młyn | ||
15. Krzanowice | ||
16. Krzyżanowice | ||
17. Kuźnia Raciborska | ||
18. Libiąż | ||
19. Lubomia | ||
20. Lyski | ||
21. Miedźna | ||
22. Nędza | ||
23. Pawłowice | ||
24. Pietrowice Wielkie | ||
25. Pilchowice | ||
26. Pilica | ||
27. Pszczyna | ||
28. Rudnik | ||
29. Siewierz | ||
30. Sośnicowice | ||
31. Tworóg | ||
32. Wolbrom | ||
33. Zebrzydowice | ||
34. Żarnowiec | ||
7 | kieleckie | I. gminy miejskie: |
1. Kielce | ||
II. gminy: | ||
1. Bejsce | ||
2. Bodzechów | ||
3. Brody | ||
4. Charsznica | ||
5. Chęciny | ||
6. Daleszyce | ||
7. Górno | ||
8. Kije | ||
9. Koszyce | ||
10. Miedziana Góra | ||
11. Morawica | ||
12. Nowy Korczyn | ||
13. Opatowiec | ||
14. Pacanów | ||
15. Sędziszów | ||
16. Słaboszów | ||
17. Wiślica | ||
8 | konińskie | I. gminy miejskie: |
1. Koło | ||
1. Konin | ||
II. gminy: | ||
1. Dąbie | ||
2. Golina | ||
3. Kościelec | ||
4. Pyzdry | ||
5. Rzgów | ||
6. Świnice Warckie | ||
7. Zagórów | ||
9 | krakowskie | I. gminy miejskie: |
1. Kraków | ||
II. gminy: | ||
1. Alwernia | ||
2. Czernichów | ||
3. Niepołomice | ||
4. Skawina | ||
5. Wieliczka | ||
10 | legnickie | I. gminy miejskie: |
1. Chojnów | ||
2. Głogów | ||
3. Jawor | ||
4. Legnica | ||
5. Złotoryja | ||
II. gminy: | ||
1. Chojnów | ||
2. Głogów | ||
3. Grębocice | ||
4. Gromadka | ||
5. Kotla | ||
6. Krotoszyce | ||
7. Kunice | ||
8. Legnickie Pole | ||
9. Męcinka | ||
10. Miłkowice | ||
11. Mściwojów | ||
12. Paszowice | ||
13. Pęcław | ||
14. Pielgrzymka | ||
15. Prochowice | ||
16. Rudna | ||
17. Ruja | ||
18. Ścinawa | ||
19. Wądroże Wielkie | ||
20. Zagrodno | ||
21. Złotoryja | ||
22. Żukowice | ||
11 | leszczyńskie | II. gminy: |
1. Góra | ||
2. Jemielno | ||
3. Niechlów | ||
4. Szlichtyngowa | ||
5. Wąsosz | ||
6. Wschowa | ||
12 | nowosądeckie | I. gminy miejskie: |
1. Grybów | ||
2. Limanowa | ||
3. Mszana Dolna | ||
4. Nowy Sącz | ||
5. Nowy Targ | ||
6. Szczawnica | ||
II. gminy: | ||
1. Biały Dunajec | ||
2. Bobowa | ||
3. Bukowina Tatrzańska | ||
4. Chełmiec | ||
5. Czarny Dunajec | ||
6. Czorsztyn | ||
7. Dobra | ||
8. Gorlice | ||
9. Gródek n. Dunajcem | ||
10. Grybów | ||
11. Jodłownik | ||
12. Kamienica | ||
13. Kamionka Wielka | ||
14. Korzenna | ||
15. Krościenko n. Dunajcem | ||
16. Laskowa | ||
17. Limanowa | ||
18. Lubień | ||
19. Łabowa | ||
20. Łącko | ||
21. Łososina Dolna | ||
22. Łukowica | ||
23. Łużna | ||
24. Moszczenica | ||
25. Mszana Dolna | ||
26. Muszyna | ||
27. Nawojowa | ||
28. Niedźwiedź | ||
29. Nowy Targ | ||
30. Ochotnica Dolna | ||
31. Piwniczna | ||
32. Podegrodzie | ||
33. Poronin | ||
34. Raba Wyżna | ||
35. Rytro | ||
36. Sękowa | ||
37. Słopnice | ||
38. Stary Sącz | ||
39. Szaflary | ||
40. Tymbark | ||
41. Uście Gorlickie | ||
13 | opolskie | I. gminy miejskie: |
1. Brzeg | ||
2. Opole | ||
3. Kędzierzyn-Koźle | ||
II. gminy: | ||
1. Baborów | ||
2. Bierawa | ||
3. Branice | ||
4. Brzeg | ||
5. Chrząstowice | ||
6. Cisek | ||
7. Dąbrowa | ||
8. Dobrzeń Wielki | ||
9. Głubczyce | ||
10. Głuchołazy | ||
11. Gogolin | ||
12. Grodków | ||
13. Kietrz | ||
14. Kluczbork | ||
15. Krapkowice | ||
16. Lewin Brzeski | ||
17. Lubrza | ||
18. Lubsza | ||
19. Łambinowice | ||
20. Murów | ||
21. Niemodlin | ||
22. Nysa | ||
23. Olszanka | ||
24. Otmuchów | ||
25. Ozimek | ||
26. Paczków | ||
27. Popielów | ||
28. Prószków | ||
29. Prudnik | ||
30. Reńska Wieś | ||
31. Skoroszyce | ||
32. Strzeleczki | ||
33. Tarnów Opolski | ||
34. Turawa | ||
35. Walce | ||
36. Zdzieszowice | ||
14 | rzeszowskie | II. gminy: |
1. Borowa | ||
2. Czermin | ||
15 | sieradzkie | I. gminy miejskie: |
1. Sieradz | ||
II. gminy: | ||
1. Brzeźnio | ||
2. Burzenin | ||
3. Działoszyn | ||
4. Konopnica | ||
5. Lutomiersk | ||
6. Lututów | ||
7. Łask | ||
8. Mokrsko | ||
9. Osjaków | ||
10. Ostrówek | ||
11. Pątnów | ||
12. Pęczniew | ||
13. Poddębice | ||
14. Rusiec | ||
15. Sędziejowice | ||
16. Sieradz | ||
17. Skomlin | ||
18. Warta | ||
19. Wartkowice | ||
20. Widawa | ||
21. Wieluń | ||
22. Wierzchlas | ||
23. Wróblew | ||
24. Zadzim | ||
25. Zapolice | ||
26. Zduńska Wola | ||
16 | tarnobrzeskie | I. gminy miejskie: |
1. Sandomierz | ||
2. Tarnobrzeg | ||
II. gminy: | ||
1. Annopol | ||
2. Baranów Sandomierski | ||
3. Ćmielów | ||
4. Dwikozy | ||
5. Gorzyce | ||
6. Koprzywnica | ||
7. Łubnice | ||
8. Osiek | ||
9. Padew Narodowa | ||
10. Połaniec | ||
11. Radomyśl | ||
12. Samborzec | ||
13. Staszów | ||
14. Tarłów | ||
15. Zawichost | ||
17 | tarnowskie | II gminy: |
1. Borzęcin | ||
2. Brzesko | ||
3. Czchów | ||
4. Dębno | ||
5. Gnojnik | ||
6. Iwkowa | ||
7. Lipnica Murowana | ||
8. Łapanów | ||
9. Pleśna | ||
10. Szczurowa | ||
11. Trzciana | ||
12. Zakliczyn | ||
13. Żegocina | ||
18 | toruńskie | I. gminy miejskie: |
1. Grudziądz | ||
2. Toruń | ||
II. gminy: | ||
1. Chełmno | ||
2. Grudziądz | ||
3. Lubicz | ||
4. Obrowo | ||
5. Unisław | ||
19 | wałbrzyskie | I. gminy miejskie: |
1. Bielawa | ||
2. Boguszów-Gorce | ||
3. Dzierżoniów | ||
4. Jedlina-Zdrój | ||
5. Kłodzko | ||
6. Nowa Ruda | ||
7. Pieszyce | ||
8. Piława Górna | ||
9. Szczawno-Zdrój | ||
10. Świdnica | ||
11. Świebodzice | ||
12. Wałbrzych | ||
II. gminy: | ||
1. Bardo | ||
2. Bystrzyca Kłodzka | ||
3. Czarny Bór | ||
4. Dobromierz | ||
5. Dzierżoniów | ||
6. Głuszyca | ||
7. Jaworzyna Śląska | ||
8. Kamieniec Ząbkowicki | ||
9. Kłodzko | ||
10. Lądek-Zdrój | ||
11. Marcinowice | ||
12. Mieroszów | ||
13. Międzylesie | ||
14. Niemcza | ||
15. Nowa Ruda | ||
16. Przeworno | ||
17. Radków | ||
18. Stare Bogaczowice | ||
19. Stronie Śląskie | ||
20. Stoszowice | ||
21. Strzegom | ||
22. Szczytna | ||
23. Świdnica | ||
24. Walim | ||
25. Ząbkowice Śląskie | ||
26. Ziębice | ||
27. Żarów | ||
20 | wrocławskie | I. gminy miejskie: |
1. Oława | ||
2. Wrocław | ||
II. gminy: | ||
1. Brzeg Dolny | ||
2. Czernica | ||
3. Długołęka | ||
4. Jelcz-Laskowice | ||
5. Jordanów Śląski | ||
6. Kąty Wrocławskie | ||
7. Kondratowice | ||
8. Kostomłoty | ||
9. Łagiewniki | ||
10. Malczyce | ||
11. Mietków | ||
12. Miękinia | ||
13. Oborniki Śląskie | ||
14. Oława | ||
15. Sobótka | ||
16. Strzelin | ||
17. Środa Śląska | ||
18. Święta Katarzyna | ||
19. Wiązów | ||
20. Wińsko | ||
21. Wisznia Mała | ||
22. Wołów | ||
23. Żmigród | ||
24. Żórawina | ||
21 | zielonogórskie | I. gminy miejskie: |
1. Nowa Sól | ||
2. Żagań | ||
II. gminy: | ||
1. Bojadła | ||
2. Bytom Odrzański | ||
3. Cybinka | ||
4. Czerwieńsk | ||
5. Dąbie | ||
6. Krosno Odrzańskie | ||
7. Maszewo | ||
8. Nowa Sól | ||
9. Nowogród Bobrzański | ||
10. Otyń | ||
11. Siedlisko | ||
12. Sulechów | ||
13. Szprotawa | ||
14. Trzebiechów | ||
15. Zabór | ||
16. Żagań |
Dokumenty powiązane
Jeżeli chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów powiązanych, zaloguj się do LEX-a Nie korzystasz jeszcze z programów LEX? Zamów dostęp testowy »