Wyniki wyborów do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 25 października 2015 r.
Dz.U.2015.1732
Akt indywidualnyOBWIESZCZENIE PAŃSTWOWEJ
KOMISJI WYBORCZEJ
z dnia 27 października 2015 r.
o wynikach wyborów do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 25 października 2015 r.
Dane zbiorcze w skali kraju
Dane zbiorcze w skali kraju
Dane ogólne
Dane ogólne
Zbiorcze dane o głosowaniu
Zbiorcze dane o głosowaniu
w tym:
w tym:
w tym:
Wyniki głosowania i wyniki wyborów w okręgach wyborczych
Wyniki głosowania i wyniki wyborów w okręgach wyborczych
Okręg wyborczy nr 1
Okręg wyborczy nr 1
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość.
Okręg wyborczy nr 2
Okręg wyborczy nr 2
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Obywatele do Parlamentu;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Jerzy Pokój;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe.
Okręg wyborczy nr 3
Okręg wyborczy nr 3
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców JOW Bezpartyjni.
Okręg wyborczy nr 4
Okręg wyborczy nr 4
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy KORWiN;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców "Niezależni" Zdzisława Natanka;
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni.
Okręg wyborczy nr 5
Okręg wyborczy nr 5
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców JOW Bezpartyjni;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszona przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni.
Okręg wyborczy nr 6
Okręg wyborczy nr 6
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców JOW Bezpartyjni.
Okręg wyborczy nr 7
Okręg wyborczy nr 7
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Kongres Nowej Prawicy;
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni;
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP.
Okręg wyborczy nr 8
Okręg wyborczy nr 8
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Obremski - niezależny Senator z Wrocławia;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP.
Okręg wyborczy nr 9
Okręg wyborczy nr 9
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Kongres Nowej Prawicy;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy KORWiN;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe.
Okręg wyborczy nr 10
Okręg wyborczy nr 10
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy KORWiN;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Piwowar'15 Stop Korupcji;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP.
Okręg wyborczy nr 11
Okręg wyborczy nr 11
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Kongres Nowej Prawicy;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniew Girzyński do Senatu;
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP.
Okręg wyborczy nr 12
Okręg wyborczy nr 12
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Związku Słowiańskiego;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP.
Okręg wyborczy nr 13
Okręg wyborczy nr 13
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Sikorowski'15;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Spanski Naszym Senatorem;
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni.
Okręg wyborczy nr 14
Okręg wyborczy nr 14
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe.
Okręg wyborczy nr 15
Okręg wyborczy nr 15
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe.
Okręg wyborczy nr 16
Okręg wyborczy nr 16
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Cugowskiego;
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość.
Okręg wyborczy nr 17
Okręg wyborczy nr 17
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Biereckiego;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Społecznej Demokracji.
Okręg wyborczy nr 18
Okręg wyborczy nr 18
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Rafał Stachura do Senatu;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe.
Okręg wyborczy nr 19
Okręg wyborczy nr 19
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Kongres Nowej Prawicy;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe;
zgłoszona przez Obywatelski Komitet Wyborczy Wyborców Polskie Rodziny Razem.
Okręg wyborczy nr 20
Okręg wyborczy nr 20
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP.
Okręg wyborczy nr 21
Okręg wyborczy nr 21
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Heleny Hatka;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców "Niezależny Senator Krzysztof Hauba";
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość.
Okręg wyborczy nr 22
Okręg wyborczy nr 22
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe;
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość.
Okręg wyborczy nr 23
Okręg wyborczy nr 23
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy KORWiN;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru;
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość.
Okręg wyborczy nr 24
Okręg wyborczy nr 24
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Samoobrona.
Okręg wyborczy nr 25
Okręg wyborczy nr 25
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15";
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP.
Okręg wyborczy nr 26
Okręg wyborczy nr 26
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP.
Okręg wyborczy nr 27
Okręg wyborczy nr 27
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Samoobrona;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP.
Okręg wyborczy nr 28
Okręg wyborczy nr 28
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Razem do Senatu;
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe.
Okręg wyborczy nr 29
Okręg wyborczy nr 29
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe;
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Janusza Wojciechowskiego.
Okręg wyborczy nr 30
Okręg wyborczy nr 30
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszony przez Obywatelski Komitet Wyborczy Wyborców Polskie Rodziny Razem;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość.
Okręg wyborczy nr 31
Okręg wyborczy nr 31
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Łukasza Gibały "Niezależni do Senatu";
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość.
Okręg wyborczy nr 32
Okręg wyborczy nr 32
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Łukasza Gibały "Niezależni do Senatu".
Okręg wyborczy nr 33
Okręg wyborczy nr 33
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Łukasza Gibały "Niezależni do Senatu";
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP.
Okręg wyborczy nr 34
Okręg wyborczy nr 34
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy KORWiN.
Okręg wyborczy nr 35
Okręg wyborczy nr 35
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość.
Okręg wyborczy nr 36
Okręg wyborczy nr 36
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Razem Podhale Spisz Orawa.
Okręg wyborczy nr 37
Okręg wyborczy nr 37
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy KORWiN.
Okręg wyborczy nr 38
Okręg wyborczy nr 38
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Kandydata na Senatora Krzysztofa Rdesta "Jesteś Najważniejszy!";
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni.
Okręg wyborczy nr 39
Okręg wyborczy nr 39
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Andrzeja Piechockiego;
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni.
Okręg wyborczy nr 40
Okręg wyborczy nr 40
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość.
Okręg wyborczy nr 41
Okręg wyborczy nr 41
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Obywatelski Komitet Wyborczy Wyborców Romana Giertycha;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Kozera Ireneusz do Senatu;
zgłoszona przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Roberta Macieja Smoktunowicza.
Okręg wyborczy nr 42
Okręg wyborczy nr 42
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Marka Borowskiego.
Okręg wyborczy nr 43
Okręg wyborczy nr 43
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Partia Demokratyczna - demokraci.pl;
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP.
Okręg wyborczy nr 44
Okręg wyborczy nr 44
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Obywatele do Parlamentu.
Okręg wyborczy nr 45
Okręg wyborczy nr 45
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Kalata dla Polski;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Waglowskiego.
Okręg wyborczy nr 46
Okręg wyborczy nr 46
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców "Czartoryski" Zjednoczona Prawica;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Obywatele do Parlamentu.
Okręg wyborczy nr 47
Okręg wyborczy nr 47
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Społeczny Rzeczypospolitej Polskiej;
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP.
Okręg wyborczy nr 48
Okręg wyborczy nr 48
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy KORWiN;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe.
Okręg wyborczy nr 49
Okręg wyborczy nr 49
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe.
Okręg wyborczy nr 50
Okręg wyborczy nr 50
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15";
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Kongres Nowej Prawicy;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Sońty;
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Marzeny Doroty Wróbel.
Okręg wyborczy nr 51
Okręg wyborczy nr 51
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Mniejszość Niemiecka;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15";
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru.
Okręg wyborczy nr 52
Okręg wyborczy nr 52
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Obywatele RP;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Franciszka Dezor;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Min. 15 zł/h Świeckie Państwo Zus Max. 30%;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe;
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Mniejszość Niemiecka;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru.
Okręg wyborczy nr 53
Okręg wyborczy nr 53
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni;
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Mniejszość Niemiecka;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15".
Okręg wyborczy nr 54
Okręg wyborczy nr 54
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Razem z Lidią Błądek;
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15";
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość.
Okręg wyborczy nr 55
Okręg wyborczy nr 55
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy KORWiN;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość.
Okręg wyborczy nr 56
Okręg wyborczy nr 56
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Bogdana Bardzika;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Tadeusza Ferenca "Rozwój Podkarpacia";
zgłoszony przez Komitet Wyborczy KORWiN.
Okręg wyborczy nr 57
Okręg wyborczy nr 57
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców JOW Bezpartyjni;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Demokracja Obywatelska Równe Szanse;
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Pomocna Dłoń - Bezrobocie;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Ruch Narodowy;
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość.
Okręg wyborczy nr 58
Okręg wyborczy nr 58
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Stanisława Jacka Mazurkiewicza;
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe.
Okręg wyborczy nr 59
Okręg wyborczy nr 59
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjny Komitet Wyborczy Mariana Pogody;
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Pakt Obywatelski;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Polska Obywatelska;
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Forum Obywatelskie.
Okręg wyborczy nr 60
Okręg wyborczy nr 60
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Polska Obywatelska;
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Forum Obywatelskie;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Pakt Obywatelski;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Spoza Sitwy;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP.
Okręg wyborczy nr 61
Okręg wyborczy nr 61
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Czykwin do Senatu;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość.
Okręg wyborczy nr 62
Okręg wyborczy nr 62
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość.
Okręg wyborczy nr 63
Okręg wyborczy nr 63
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe;
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP.
Okręg wyborczy nr 64
Okręg wyborczy nr 64
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Józefa Franciszka Wójcika.
Okręg wyborczy nr 65
Okręg wyborczy nr 65
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość.
Okręg wyborczy nr 66
Okręg wyborczy nr 66
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość.
Okręg wyborczy nr 67
Okręg wyborczy nr 67
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni.
Okręg wyborczy nr 68
Okręg wyborczy nr 68
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru;
zgłoszony przez Obywatelski Komitet Wyborczy Wyborców Łukasza Rocha Cudaka;
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski.
Okręg wyborczy nr 69
Okręg wyborczy nr 69
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców JOW Bezpartyjni;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjny Marcin Maranda;
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość.
Okręg wyborczy nr 70
Okręg wyborczy nr 70
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru;
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Artura Maligłówki;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP.
Okręg wyborczy nr 71
Okręg wyborczy nr 71
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Ślonzoki Razem;
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15".
Okręg wyborczy nr 72
Okręg wyborczy nr 72
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszona przez Obywatelski Komitet Wyborczy Wyborców Polskie Rodziny Razem;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Mateusz Kania - Program dla Śląska;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Jarosław Ligas;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Aleksandra Zbigniewa Zioło.
Okręg wyborczy nr 73
Okręg wyborczy nr 73
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy KORWiN;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość.
Okręg wyborczy nr 74
Okręg wyborczy nr 74
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Kongres Nowej Prawicy;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Ślonzoki Razem.
Okręg wyborczy nr 75
Okręg wyborczy nr 75
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP.
Okręg wyborczy nr 76
Okręg wyborczy nr 76
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni.
Okręg wyborczy nr 77
Okręg wyborczy nr 77
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Kongres Nowej Prawicy;
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe;
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP.
Okręg wyborczy nr 78
Okręg wyborczy nr 78
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe.
Okręg wyborczy nr 79
Okręg wyborczy nr 79
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Niezależnego Kandydata Prof. Ryszarda Barcika;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP.
Okręg wyborczy nr 80
Okręg wyborczy nr 80
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15";
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Stronnictwa Pracy.
Okręg wyborczy nr 81
Okręg wyborczy nr 81
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!";
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Społeczny Rzeczypospolitej Polskiej;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców KWW Kruzel Andrzej - Wasz Senator;
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość.
Okręg wyborczy nr 82
Okręg wyborczy nr 82
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15";
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców KWW Kruzel Andrzej - Wasz Senator;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polska Patriotyczna.
Okręg wyborczy nr 83
Okręg wyborczy nr 83
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjny i Niezależny Kamil Suchański.
Okręg wyborczy nr 84
Okręg wyborczy nr 84
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Kandydata na Senatora Jana Bobek;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP.
Okręg wyborczy nr 85
Okręg wyborczy nr 85
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Profesor Maksymowicz. Zdrowie w Regionie;
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni.
Okręg wyborczy nr 86
Okręg wyborczy nr 86
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Lidia Staroń - Zawsze po stronie ludzi;
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość.
Okręg wyborczy nr 87
Okręg wyborczy nr 87
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców "Porozumienie dla Mazur".
Okręg wyborczy nr 88
Okręg wyborczy nr 88
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Jana Augustyna;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Eligiusza Piotra Komarowskiego;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Biało-Czerwoni.
Okręg wyborczy nr 89
Okręg wyborczy nr 89
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Andrzejaka;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP.
Okręg wyborczy nr 90
Okręg wyborczy nr 90
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru.
Okręg wyborczy nr 91
Okręg wyborczy nr 91
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP.
Okręg wyborczy nr 92
Okręg wyborczy nr 92
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Unia Polityki Realnej;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe.
Okręg wyborczy nr 93
Okręg wyborczy nr 93
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15";
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polska Patriotyczna;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Piast - Jedność Myśli Europejskich Narodów;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru.
Okręg wyborczy nr 94
Okręg wyborczy nr 94
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców PL18 Sławomira Mocka;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Rusieckiego;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski.
Okręg wyborczy nr 95
Okręg wyborczy nr 95
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Alojzego Motylewskiego.
Okręg wyborczy nr 96
Okręg wyborczy nr 96
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców JOW Bezpartyjni;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru.
Okręg wyborczy nr 97
Okręg wyborczy nr 97
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszona przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru.
Okręg wyborczy nr 98
Okręg wyborczy nr 98
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszona przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Sławomira Preissa;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru.
Okręg wyborczy nr 99
Okręg wyborczy nr 99
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Stonogi;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe;
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni;
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP.
Okręg wyborczy nr 100
Okręg wyborczy nr 100
w tym:
w tym:
w tym:
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Kongres Nowej Prawicy;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe;
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Danuty Marii Olejniczak;
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP.
Wybrani senatorowie
Wybrani senatorowie