Oddział 2 - Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list - Wyniki wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 13 października 2019 r.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2019.1955
Akt indywidualny Wersja od: 15 października 2019 r.
Oddział 2.
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
1.
Na listę nr 1 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE oddano 18 828 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
BIŃCZYCKA Elżbieta 6 0322)
SIEMIŃSKI Henryk Stanisław 1 0343)
MAJEWSKI Eugeniusz Paweł 7684)
GŁADYSZ Ewa Małgorzata 1 9455)
GRALEWSKA-JAGIEŁŁO Irena 8746)
ZABOROWSKA-GORZKIEWICZ Klaudia Czesława 8347)
PIONTEK Marcin Tomasz 5358)
KULESZKA Agata 1 5959)
BEDNAREK Maksymilian Patryk 78510)
KACPRZYCKI Adam Tomasz 34811)
LIPSKI Bartłomiej 78312)
JACKIEWICZ Jerzy Andrzej 16413)
OLEKSIEWICZ Monika Dorota 45414)
MATYSIAK Michał 55615)
WOJCIECHOWSKI Adam Grzegorz 36216)
MIELCZAREK Witold Adam 21517)
KASPRZYK-KOSTRZEWA Anna 44418)
PIEKIELNY Piotr Witold 39719)
JĘDRASIK Krzysztof Piotr 7032.
Na listę nr 2 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ oddano 136 731 głosów. Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
GLIŃSKI Piotr Tadeusz 43 6262)
RAU Zbigniew Włodzimierz 6 8333)
BUDA Waldemar Grzegorz 50 1144)
ADAMCZYK Piotr 3 4205)
FISIAK Włodzimierz 2 0926)
KACZOROWSKA Alicja Grażyna 4 6627)
SASIN Roman 5 7358)
CIEPLUCHA Piotr Paweł 3 2029)
KOBIERA Renata Agnieszka 1 84510)
JAKUBOWSKI Jacek Grzegorz 64611)
WĘCŁAW Halina 75212)
ANIELAK Tomasz Lucjan 77113)
ŁUCZYŃSKA Justyna Aleksandra 1 82114)
PIETRZAK Sławomir 52515)
LIK Krzysztof Jerzy 29216)
PRZYBYŁ Anna 1 15817)
LEWANDOWSKA Barbara 1 31618)
EMANUEL Sławomir 34319)
KARDAS Paulina Marianna 69420)
TOMASZEWSKI Włodzimierz 6 8843.
Na listę nr 3 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ oddano 83 524 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
TRELA Tomasz Dominik 40 8112)
GILL-PIĄTEK Hanna Beata 14 4223)
KWIATKOWSKI Michał Wojciech 6 3194)
PAWŁOWSKI Sylwester Stefan 3 1205)
FRĄCZAK Tomasz 1 8426)
URBAŃCZYK Martyna Natalia 2 2387)
WIETESKA Agnieszka Maria 2 4728)
MARKOWSKA-KURC Maria Wanda 9989)
RACHALEWSKI Michał Cezary 37410)
OLEJNICZAK Michał Andrzej 1 71611)
MELANIUK Patrycja Karolina 94312)
WOJCIECHOWSKI Igor Marcin 40913)
ŚWIDERSKA Beata Katarzyna 1 35414)
SOKOŁOWICZ Mariusz Paweł 46715)
WOJECH Adam 65816)
MINKIEWICZ Tomasz Jacek 15117)
KOŁACIŃSKI Jakub Zdzisław 30718)
PAWLIK-NOWACKA Wioleta Kamila 1 00419)
PĘDZIWIATR Elżbieta Bogumiła 1 38820)
BORS Piotr Marcin 2 5314.
Na listę nr 4 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ oddano 27 627 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
GRABARCZYK Tomasz Michał 13 1372)
ANTONIAK Adrian 1 0033)
LIPCZYK Krzysztof Gniewomir 1 3984)
KAMIŃSKI Michał Antoni 1 6865)
LUTOMSKI Dawid Sebastian 5066)
STANGRECIAK Ryszard Józef 1937)
JAWORNIK Piotr 9608)
SŁOTA Tomasz Andrzej 4689)
MAZUR Joanna Sylwia 1 08510)
ZIEMBA Dariusz Zdzisław 79011)
DOMAGAŁA Klaudia Ewa 1 04312)
GRANISZ Patryk Tadeusz 24013)
GÓRSKI Wojciech Antoni 53914)
KORWIN-MIKKE Anna 2 48015)
CIEŚLAK Anna Paulina 39816)
CIUPKA Bogusław Piotr 21117)
SZCZESEK Marzena Elżbieta 11118)
MODRZEJEWSKA Justyna Katarzyna 29419)
GACEK Aleksandra Kamila 32420)
KICOWSKI Przemysław Patryk 7615.
Na listę nr 5 zgłoszoną przez KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI oddano 148 830 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
ZIMOCH Tomasz Franciszek 47 6482)
PIĄTKOWSKI Krzysztof Mariusz 25 6633)
ŚLEDZIŃSKA-KATARASIŃSKA Iwona Elżbieta 17 2544)
NIEMCZYK Małgorzata Barbara 13 4215)
GOŁASZEWSKI Marcin Łukasz 13 2536)
KACPRZAK Tomasz Piotr 4 0387)
KOBYLIŃSKA Agata 2 4888)
GAŁKIEWICZ Magdalena Anna 3 7189)
MAKOWSKI Krzysztof Michał 1 41010)
HENCZ Marcin Krzysztof 77211)
CHOJNACKA-DURAJ Justyna Maria 1 48612)
MAMULSKA Monika Joanna 1 66813)
MAJCHRZAK Antonina 58414)
CABAN-PIASKOWSKA Katarzyna Paulina 80815)
NOWAK Renata Anna 62116)
STĘPIEŃ Radosław Adam 68617)
KARWOWSKI Mateusz 2 18818)
RAHNEMA-BAJ Niloufar 45919)
KRAWCZYK Maria Teresa 80320)
BONISŁAWSKI Ryszard Wiesław 9 862