Oddział 2 - Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list - Wyniki wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 13 października 2019 r.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2019.1955
Akt indywidualny Wersja od: 15 października 2019 r.
Oddział 2.
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
1.
Na listę nr 1 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE oddano 47 604 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
SACHAJKO Jarosław 10 6512)
BRATKOWSKI Arkadiusz Tomasz 6 2153)
LITWINIUK Przemysław 5 4094)
RÓŻYŃSKI Wiesław Marian 4 9265)
SMAL Kazimierz 3 0256)
ROMAŃCZUK Andrzej 3 2057)
SZYMALA Anna 2 7158)
KOWALCZYK Jan Franciszek 3 3749)
WIŚNIEWSKA Anna 1 14410)
SUSZCZYŃSKI Sławomir Jan 30111)
MALESA Marzena Jolanta 27412)
CZUBA Agnieszka Renata 64913)
PIWKO Karolina 85214)
WYPYCH Teodora 19515)
STANIBUŁA Ryszard Zbigniew 33816)
FORNAL Mirosława Teresa 13517)
KAMIŃSKA Irena 24118)
NOWAK Teresa 38819)
KOCZKODAJ Bartosz 49220)
DZIUBA Anna Bożena 18821)
SIEMAKOWICZ Grzegorz 30122)
WILBIK Marek 47123)
NOSEK Sławomir Paweł 21424)
ZIELIŃSKI Janusz 1 9012.
Na listę nr 2 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ oddano 238 802 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
SASIN Jacek Robert 91 2412)
ZAWIŚLAK Sławomir 24 3463)
DUSZEK Marcin Kamil 16 0174)
HAŁAS Teresa 8 6225)
ZIELIŃSKI Tomasz Andrzej 10 2076)
STEFANIUK Dariusz Paweł 15 0707)
ROMANOWSKI Marcin 7 4368)
CICHOSZ Lucjan 4 1289)
SZWED Zdzisław 2 64710)
SKIBA Leszek Marcin 6 00711)
GMYZ Maria 2 91812)
GMITRUCZUK Robert 2 21213)
STRZAŁKA Beata Małgorzata 7 78514)
GAŁASZKIEWICZ Krzysztof Jan 5 21115)
SAWICKI Konrad Bernard 2 18016)
KUSIAK-JANIEC Anna 4 41217)
SZWAJ Jerzy Ryszard 2 93618)
BARSZCZEWSKA Barbara Aldona 1 94519)
CHMIELEWSKA Iwona 1 15020)
ZAŃKO Mariusz Artur 3 64721)
CZARNECKA Halina 75522)
MISZTAL Stanisław 2 88223)
PIEKARSKA Agnieszka 1 26124)
DĄBROWSKA-BANASZEK Anna 13 7873.
Na listę nr 3 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ oddano 27 404 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
PAWŁOWSKA Monika Jolanta 12 9162)
SZELĄG Piotr Edward 4 2823)
BORYSIUK Bolesław Borys 1 1594)
ROGALA Sławomir 8325)
GOŁOŚ Michał Reoland 7586)
CZOBODZIŃSKA-PRZYBYSŁAWSKA Anna Jadwiga 2787)
WASZKIEWICZ Gerard 1 2188)
PAMULSKA Łucja Jadwiga 6289)
DOBOSZ-FURMAN Patrycja Anna 37610)
KAMOLA Magdalena Małgorzata 37711)
BARTOSZEWSKA-WIC Ewa Monika 20212)
MACERONI Grażyna Zofia 11713)
TROJNIEL-GOŹDZIOŁKO Aldona Wioleta 16714)
LITWINIEC Zbigniew 36815)
MALCZEWSKI Jacek Michał 22516)
JASEK-KOSOBUCKA Justyna 10517)
KAPŁON Monika 34118)
CHĘĆ Jacek Tomasz 31619)
TABOR Magdalena Aleksandra 35620)
KUROWSKI Jan Bolesław 15921)
ŻUKOWSKI Stanisław 36222)
KOZICKA Katarzyna Małgorzata 18623)
ROCZON Mateusz Maciej 13724)
KIEŁBASA Bogdan Antoni 1 5394.
Na listę nr 4 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ oddano 23 439 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
TUMANOWICZ Witold Sławomir 10 4872)
KASPRZAK Wiktor 1 8043)
IWANOWSKI Marcin Piotr 1 3664)
BĄK Stanisław 1 5525)
GOCEL Agnieszka Maria 3756)
BIELECKA Beata Małgorzata 6697)
MARCINIUK Agnieszka Monika 5068)
KUBICA Kamil 1 7309)
KUPISZ Ewelina Agata 31310)
MAZUREK Michał 69811)
BANASZCZUK Łukasz 45712)
CZERWIENIEC Kamil 46913)
PAWLAK Agnieszka Monika 32314)
NAGRODZKA Agnieszka 13815)
WÓJCIK Dorota Anna 20816)
SADOCHA Zbigniew Marek 7117)
REKUTA Daniel 13918)
MEKLER Anna 13219)
MULAWA Justyna Elżbieta 15620)
KĘDZIERAWSKI Kamil 24521)
TARNOWSKA Edyta 23022)
BATALIŃSKI Łukasz 10323)
WITKOWSKI Bartłomiej 59124)
SOBICH Artur Wojciech 6775.
Na listę nr 5 zgłoszoną przez KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI oddano 59 401 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
HAIDAR Riad 21 4832)
ŻMIJAN Stanisław 6 6213)
WRÓBLEWSKA Kornelia Konstancja 2 8074)
GRABCZUK Krzysztof 15 4525)
GROMADZKA Małgorzata 1 8436)
ZWOLAK Rafał Mariusz 4 8117)
GRAD Mariusz 1 7928)
ANTONIUK Tomasz Wojciech 4899)
PAŃCZYK Tomasz Józef 52210)
JÓŹWIK Kamil 27311)
ZAJĄC Magdalena 86312)
LAMCZYK Grażyna Bogumiła 23113)
KOWALEWSKI Mariusz Stanisław 14714)
KIELISZEK-WASIOŁEK Bożena Stanisława 13815)
PIETRASZKIEWICZ Katarzyna Ewa 25216)
ŻBIKOWSKA Barbara Stefania 14217)
HUKIEWICZ Karolina Anna 48918)
ĆWIKLIŃSKA Kamila 19719)
PELC Katarzyna Weronika 14020)
KOLASIŃSKA Anna Maria 11721)
ZARĘBSKA Wioleta 10122)
RUSINEK Antoni 10123)
MUSOLF Jan Józef 13624)
ZYGARSKI Piotr Jacek 2546.
Na listę nr 8 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY oddano 4 668 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
KOKOT Jan 6412)
KOZIARA Ewa Małgorzata 4303)
ŁUKASIK Rafał Mirosław 2554)
LANGA Dariusz 5045)
CHIBOWSKI Arkadiusz 1346)
RYPINA Beata 1737)
LEWCZUK Damian Jarosław 1948)
JÓŹWIK Justyna Renata 1499)
WYSOKIŃSKA Dorota 17710)
POPIELEC Przemysław 14411)
CELIŃSKI Marek 10412)
WASĄG Lidia Elżbieta 12113)
SOKOŁOWSKI Kamil 14814)
WOCH Ewelina Ilona 12215)
BODNAR Anna Maria 8016)
ZALEWSKA Agnieszka 30517)
KOWALIK Rafał 987