Oddział 2 - Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list - Wyniki wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 13 października 2019 r.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2019.1955
Akt indywidualny Wersja od: 15 października 2019 r.
Oddział 2.
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
1.
Na listę nr 1 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE oddano 51 474 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
ŁOPATA Jan Zbigniew 13 3462)
KOS Marek 6 1453)
SMOLARZ Henryk Józef 5 9224)
KAPUSTA Grzegorz Krzysztof 4 5105)
KRZĘCIO Dariusz Maksymilian 1 3846)
RZETELSKI Piotr Sławomir 2 5877)
RODZIK Zenon Jerzy 1 2688)
SZYSZKO Grzegorz Stanisław 1 1779)
KOPEĆ Marek 2 58910)
KOŁODZIEJCZYK Dariusz Stanisław 2 41211)
NIEZGODA Marceli Mateusz 57712)
KUCHARCZYK Karolina 82213)
DUDZIŃSKA Edyta Agnieszka 1 39014)
BEDNARSKI Jerzy Włodzimierz 50915)
GRZYWACZEWSKA Anna 57716)
SZMIDT Anna 44617)
FRANCZAK Eliza Agata 46218)
CHOCHOWSKI Krzysztof Kamil 29419)
STANIBUŁA Daniel 15920)
PIĄTEK Marlena 48321)
MISIASZEK Magdalena 39622)
KASPRZAK Renata Jolanta 27323)
DRĄŻYK-ŚWITAJ Urszula Monika 34224)
BUJAK Małgorzata 38525)
WDOWIAK Magdalena Maria 31326)
WILK Jacek Andrzej 65027)
RUDNIK Henryk Jan 12828)
KOT Barbara 67729)
ODROBIŃSKA Aneta 20430)
SŁOWIK Daniel 1 0472.
Na listę nr 2 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ oddano 313 284 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
TUŁAJEW Sylwester Karol 54 9152)
CZARNEK Przemysław 87 3433)
MASŁOWSKA Gabriela 14 4464)
SOBOŃ Artur 28 3815)
SPRAWKA Lech Stanisław 7 1036)
SZULOWSKI Krzysztof 9 7647)
GŁUCHOWSKI Krzysztof 8 4068)
SKWAREK Sławomir 15 5449)
KAŁASKA Adam Krzysztof 5 67210)
BIELECKI Jerzy Feliks 10 28611)
BOGACKA Teresa 5 77712)
FILIPEK-SOBCZAK Magdalena 4 26313)
KOWALCZYK Leszek 6 02014)
CHOMA Kazimierz Bogusław 13 77715)
WOJCIECHOWSKI Marek Grzegorz 4 57016)
PITUCHA Tomasz Zbigniew 4 89817)
JUREK Arkadiusz 1 16318)
PATKOWSKI Piotr Andrzej 1 02819)
SZAŁAS Jolanta 1 35720)
PRUSZKOWSKI Andrzej Marek 1 64521)
ZYBAŁA Ewa 5 55922)
PODKAŃSKI Krzysztof Piotr 1 37523)
SZCZYPA Renata Maria 54324)
BARANOWSKA Dorota 75025)
SZAŁACHWIEJ Ewa 96126)
SKRZAT Dorota 81427)
UDRYCKA Magdalena Sylwia 59728)
ŚPIEWAK Radosław Marian 1 57329)
DUDA Ilona Ewelina 1 95130)
KANTHAK Jan Jakub 12 8033.
Na listę nr 3 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ oddano 44 152 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
CZERNIAK Jacek Andrzej 17 7202)
DŁUGOSZ Magdalena Anna 9 8243)
KITLIŃSKI Tomasz 2 3344)
MAZUREK Marek 1 5955)
ZABRATAŃSKA Katarzyna Edyta 8676)
KOŁODZIEJCZYK Marek Waldemar 6287)
LACHOWSKI Robert Michał 9808)
LENART Agnieszka Monika 1 8219)
SKIBA Paulina 1 16010)
MARCINKOWSKA-KOZAK Agnieszka Halina 38711)
MASZKOWSKI Władysław 22512)
REBEJKO Jolanta 32313)
WICHA Beata 72814)
BANAŚ Andrzej Wawrzyniec 90015)
STĘPNIAK Adrian 30616)
IWAN Jarosław Paweł 15317)
STOLARSKI Patryk 25218)
SŁOMKA Karolina 48019)
KOWALSKA Barbara 20920)
KACZYŃSKI Gabriel Jan 29621)
ŁABAREWICZ Anna Maria 14222)
ROJEK Grażyna Irena 18923)
FIGURA Dariusz Władysław 43324)
KUŁAGO Walenty 13025)
MIKITA-SKIBA Monika Barbara 10626)
NOWICKI Grzegorz Jerzy 12927)
KASZA Joanna Edyta 21428)
SKUBIS Emilia Dominika 18329)
FURMANIAK Szymon 23030)
GALLANT Jacek Marek 1 2084.
Na listę nr 4 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ oddano 40 012 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
KULESZA Jakub 24 4062)
MEKLER Rafał 1 6733)
TOMASIAK Jacek Mikołaj 2 4174)
TYLUS Małgorzata Aneta 1 1075)
GRYZ Mateusz Stanisław 4166)
WACH Zbigniew Jakub 8137)
ZAJĄCZKOWSKA Anna Maria 1 2548)
WYPYCH Michał 8319)
GAJDA Arkadiusz 84210)
KULICKI Rafał Janusz 53711)
ZDUŃCZYK Piotr Marcin 39912)
MAREK Piotr 70913)
MILEWSKI Ryszard Witold 31014)
WIĘCŁAWSKI Andrzej Tomasz 32815)
WIECZOREK-KABAT Alicja 26516)
KUSIAK Paweł Robert 33017)
REJA Anna 47918)
SKWAREK Anna Zofia 28119)
KRAWCZYK Ewa Maria 21320)
SKARŻYŃSKI Marek Jakub 15921)
AUGUSTYNOWICZ Monika Teresa 14122)
MAZEK Dorota Maria 9523)
ŁAGOWSKI Damian 18324)
DROZD Olga 39825)
KABASA Anna 14926)
FLIS Anna Joanna 36727)
KUPISZ Szczepan 22728)
PANASIUK Piotr Adam 6835.
Na listę nr 5 zgłoszoną przez KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI oddano 109 185 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
MUCHA Joanna 57 5772)
KRAWCZYK Michał Mateusz 8 4083)
WCISŁO Marta Anna 15 0624)
NAKONIECZNY Paweł Krzysztof 4 1235)
LISOWSKA Bożena Grażyna 2 7466)
BABISZ Krzysztof 3 0087)
KOMORSKI Krzysztof 2 8148)
BOJARSKI Krzysztof 2 9269)
ORGASIŃSKI Lucjan 48210)
WASILEWSKA Bożenna 38311)
BIAŁOWĄS Waldemar Franciszek 1 68712)
JUCHNIKOWSKI Józef Stanisław 25813)
GUZ Sylwia Stanisława 1 00614)
KUREK Paweł Tomasz 1 16315)
SZABAŁA Magdalena Anna 66316)
TRYBOŃ Maciej Stefan 48417)
DUNECKA Małgorzata Teresa 30318)
KALBARCZYK Adam Andrzej 88819)
BUCZEK Tomasz Lech 20320)
HOŁDA Joanna Sława 47121)
FATYGA Katarzyna 31822)
GŁADYSZ Krzysztof Andrzej 16223)
WOJCIECHOWSKA-JĘDRZEJCZYK Magdalena Mariola 39024)
MIŁOSZ Michał Marcin 23925)
AUSZ Mariusz Grzegorz 13826)
PADO Anna Barbara 20527)
SZCZUCKI Piotr 61128)
RAK Marek 45629)
WIĘCEK Katarzyna Dorota 20630)
JURKOWSKI Zbigniew Wiktor 1 8056.
Na listę nr 8 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY oddano 7 490 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
WOCH Marek Marian 1 3142)
BERECKA Barbara 5113)
MARKIEWICZ Jarosław Szczepan 2774)
KUSZYK Andrzej Robert 2425)
POGONOWSKI Arkadiusz 4896)
ZARYCHTA Jolanta Marta 2147)
DANG XUAN Adrian Hai 5708)
MAZUR Agnieszka Monika 3819)
MISIAK Arkadiusz Jacek 20310)
KRZYSZTOFIK Dariusz 11711)
ROLA Anna 50812)
STRADOMSKA Marlena Wanda 7813)
TCHOREK Paweł 10714)
SZWAJEWSKA Małgorzata Anna 11015)
DADEJ Karol Paweł 17616)
TARŁOWSKA Jolanta Barbara 10517)
PIETROSIŃSKI Marcin Jakub 9318)
SŁAPCZYŃSKI Tomasz Marcin 5319)
DOMAŃSKI Piotr 17920)
MYŚLIWIEC Magdalena 16521)
KAMOLA Mateusz Waldemar 12022)
KOKOT Katarzyna 19323)
ZIELIŃSKI Piotr Mariusz 13824)
BANACH Artur Lech 16125)
KĘPOWICZ Tomasz Wojciech 8126)
GRZEGORCZYK Renata 14027)
KIERZKOWSKA-ŻUK Ines Agnieszka 8228)
MANDELA Marek Robert 6429)
SZWERC Wojciech 10930)
CINNER Dominika 510