Oddział 2 - Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list - Wyniki wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 13 października 2019 r.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2019.1955
Akt indywidualny Wersja od: 15 października 2019 r.
Oddział 2.
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
1.
Na listę nr 1 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE oddano 34 807 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
RZEPA Jarosław Michał 12 6222)
SŁOMSKI Piotr 2 6793)
KUSY-KŁOS Anna Katarzyna 2 5664)
KULINICZ Tomasz Teodor 2 3935)
BODNAR Stanisława 1 1456)
MAREK Paweł 1 3507)
NOWAK Damiana 6898)
WAWRZYNIAK Waldemar Marek 1 0179)
GIBAS Anna 1 14610)
JANOWICZ Arkadiusz Zygmunt 67311)
DEMKOWSKA Magdalena Joanna 43012)
ŻUK Jarosław Tomasz 50213)
CHUDZIK Joanna 89114)
DURKA Andrzej Zdzisław 75515)
KALINOWSKA Dorota Urszula 64816)
PAJOR-KUBICKI Remigiusz 54317)
GLIŃSKA Anna Katarzyna 79218)
LIWAK Jacek 31719)
JAKUBOWICZ-DZIDUCH Justyna 31320)
JASIEWICZ Eugeniusz 47921)
KOREK Renata Teresa 58722)
TOSZEK Bartłomiej Henryk 19623)
CHRAŁOWICZ Adam Wacław 51224)
KUSTOSZ Olgierd 1 5622.
Na listę nr 2 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ oddano 165 200 głosów. Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
GRÓBARCZYK Marek Józef 58 9122)
DOBRZYŃSKI Leszek 14 1053)
SZAŁABAWKA Artur Lesław 11 3464)
JACH Michał 11 8815)
BIERNAT Stefania Elżbieta 4 6466)
ZAREMBA Krzysztof Piotr 9 1897)
MUCHA Rafał Marek 8 6728)
DRZAZGA Kazimierz 2 7829)
LITWIŃSKI Arkadiusz 2 03510)
POSOBKIEWICZ Marek 1 32511)
SZELĄŻEK Andrzej 2 21712)
KUŹMIŃSKA Monika 2 87213)
ŁYJAK Justyna 3 29014)
ZARĘBSKA-KULESZA Magdalena 1 96315)
MATECKI Dariusz Piotr 7 12116)
BOGUCKI Zbigniew 3 65917)
BRZOZOWSKA Maria Romualda 1 27018)
PAWLAK Anna 5 01819)
TOBOŁA Jolanta Barbara 1 20120)
KAMIŃSKI Michał 2 02921)
DYCZYŃSKA Katarzyna Karolina 1 44622)
STÓJ Agnieszka Janina 2 14923)
KURZAWA Agnieszka 2 05524)
KOPEĆ Maciej Stanisław 4 0173.
Na listę nr 3 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ oddano 71 756 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
WIECZOREK Dariusz Krzysztof 24 9242)
CZARNECKI Arkadiusz Paweł 7 3163)
BEDNARSKI Sebastian Waldemar 3 0744)
KOTULA Katarzyna Agata 7 5575)
KRYSTEK Dawid Wojciech 4 3266)
CHRISTOWA Czesława 1 1647)
DŁUGOBORSKI Wojciech 2 3148)
KOSNO Katarzyna 7249)
PAKULSKI Cezary Piotr 2 13310)
GMACHOWSKA Jagoda Maria 50411)
SY Amadou 3 01812)
LESZCZYŃSKA Danuta 1 69713)
ARBAROS Wiktoria Maria 65514)
PIOTROWSKA Małgorzata 1 28815)
SZYMAŃSKA Teresa Elżbieta 75116)
MAĆKOWIAK Jerzy Daniel 37317)
MALISZ Zofia Anna 34418)
MAŚLANA Dorota 1 05219)
SERAFINOWICZ Maria Magdalena 49820)
KOCHAN Tymoteusz Jakub 84821)
KORDZIELEWSKI Sasza Radosław 15822)
KOSTUŚ Natalia Agata 42123)
SOBOLEWSKI Piotr 1 01424)
AGATOWSKA Joanna Monika 5 6034.
Na listę nr 4 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ oddano 30 744 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
BEDKA Marcin Grzegorz 11 5672)
RZEUSKA Ewa 2 8723)
SOSNOWSKA Magdalena 1 6804)
SZENDEROWICZ Klaudia 1 4255)
PIĄTKOWSKI Grzegorz Jacek 1 4506)
WAWRUSZCZAK Iwona Elżbieta 6187)
KOZŁOWSKA Beata 1 1588)
GAPYS Dariusz Andrzej 3119)
MATUSIAK Piotr 1 82410)
OLSZEWSKI Krzysztof Mariusz 53211)
KORUS Przemysław 47912)
MYŚLIWIEC Piotr Jan 60113)
OLECH Dariusz 1 69714)
SŁODOWICZ Konrad Waldemar 32715)
BĘTKOWSKI Jakub Andrzej 38016)
RAWDANOWICZ Beata Katarzyna 21717)
POSTÓŁ Tomasz 32018)
GAWROŃSKA Anna Kazimiera 26419)
LEWANDOWSKI Józef Romuald 49220)
FIGAS Małgorzata Zofia 35121)
PAROBIEC Mieczysław 13922)
PLUTA Natalia 1 02823)
GŁADKOW Jan 1 0125.
Na listę nr 5 zgłoszoną przez KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI oddano 168 022 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
NITRAS Sławomir Witold 78 5132)
MARCHEWKA Arkadiusz 30 0473)
OBRYCKI Norbert Piotr 5 6404)
ŁĄCKI Artur Jarosław 5 6685)
FILIKS Magdalena 14 2246)
NAPIERALSKI Grzegorz Bernard 11 7667)
JABŁOŃSKA Elżbieta 3 9058)
KALINA Teresa 1 9559)
SUCHARZEWSKI Robert 64410)
ŁEBIŃSKI Wojciech Jan 97611)
STANKIEWICZ Marek Zdzisław 2 19112)
CHOJECKI Zbigniew Jacek 1 17913)
SIARKIEWICZ Zygmunt 2 34014)
LALAK - SZAWIEL Lidia 1 66215)
ANDRYCH Hubert 86416)
NAPIWODZKA Joanna 65717)
TOŁOCZKO Wiktor 78818)
RĘBACZ Piotr 31119)
DRZEWIŃSKA Wioletta 1 22320)
WALCZAK Damian 80421)
SCHRAMMEK Dorota 40722)
ZIELINKIEWICZ Elżbieta Barbara 64323)
SCHNEIDER Maria Renata 57124)
MISIŁO Piotr Paweł 1 044