Oddział 2 - Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list - Wyniki wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 13 października 2019 r.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2019.1955
Akt indywidualny Wersja od: 15 października 2019 r.
Oddział 2.
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
1.
Na listę nr 1 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE oddano 25 632 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
LUBCZYK Radosław 6 7122)
ROMECKI Stefan Józef 3 6053)
GUMIŃSKA-WASIAK Elżbieta Henryka 1 9724)
BANY Lech 1 5715)
HARŁACZ Jerzy 1 3846)
BRODOWSKA Agnieszka Alicja 1 5127)
KUCZYŃSKI Stanisław 1 3028)
PIASKOWSKA Aldona Teresa 8469)
DRAPAŁA Adam 1 17710)
WIŚNIEWSKI Roman 1 08011)
HALAMA Sylwia 1 22412)
SŁODKOWSKA Agata Anna 69813)
IWAT Piotr 46314)
SAMEK Halina 67315)
MAJCZYNA Marcin 29416)
MIĆKO Ryszard Józef 1 1192.
Na listę nr 2 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ oddano 100 078 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
HOC Czesław 33 0832)
SZEFERNAKER Paweł Maciej 22 1163)
GOLIŃSKA Małgorzata Joanna 16 4974)
STRZAŁKOWSKI Stefan Zdzisław 4 2665)
SUBOCZ Marek Andrzej 7 9376)
WIŚNIEWSKI Artur 2 7447)
OWSIAK Jan Andrzej 2 5488)
SOZAŃSKA-MAJCHRZAK Izabella Marzena 1 2319)
PYŻANOWSKI Jakub Mikołaj 1 07110)
CHRUŚCIEL Ryszard Ambroży 1 04511)
NAGÓRSKA Barbara 1 43812)
BŁASZCZYK Grzegorz 1 41413)
KĘDZIOR Barbara 1 06514)
SZTREJA Halina Zofia 56515)
SZADZEWICZ Jacek Piotr 1 27016)
NIEMYT Emilia Kazimiera 1 7883.
Na listę nr 3 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ oddano 41 943 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
PROKOP-PACZKOWSKA Małgorzata Barbara 15 3002)
KOTLĘGA Jerzy Waldemar 8 1133)
WEZGRAJ Jacek Artur 5 3224)
LEWANDOWSKI Andrzej 2 2605)
SZUBA Agnieszka 2 7576)
FABIAŃCZYK Lech Antoni 8197)
MASTALERZ Agnieszka Katarzyna 1 1028)
SZKANDERA Józef Romuald 2589)
KOKOT Ewa Bożena 70910)
PAPROCKA Katarzyna Petronela 82011)
KUSIAKIEWICZ Magdalena Teresa 59912)
KUJATH Hanna 29413)
ADAMCZYK Marcin Dominik 51914)
OLSZEWSKI Łukasz Patryk 50315)
BOCK Maciej Walenty 68116)
CHYŁA Małgorzata Genowefa 1 8874.
Na listę nr 4 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ oddano 16 259 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
CHMIELEWSKI Krzysztof Robert 7 2632)
ZADENCKA Aleksandra Urszula 8013)
TKACZYK Monika 1 5654)
BELKA Edyta 6725)
KARPIŃSKI Piotr 10816)
ARCIUSZKIEWICZ Mieczysław Eugeniusz 2657)
KOTWICKA Małgorzata Dorota 4558)
WOJTASZEWSKI Mateusz Jacek 3869)
RADEK Agata Anna 52810)
WĄWOŹNY Kamil 23311)
CZERWIŃSKA Kamilla Maria 31112)
KUREK Łukasz 97313)
SZULGANIUK Artur Jan 28114)
RAWDANOWICZ Michał 16515)
GŁOWACKI Artur 46616)
KOT Dariusz Tadeusz 8145.
Na listę nr 5 zgłoszoną przez KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI oddano 87 799 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
ZIENTARSKI Piotr Benedykt 18 7712)
CZUCZAK Tomasz 10 1213)
HOK Marek Tomasz 11 5724)
GRYGORCEWICZ Barbara Anna 7 0625)
SUSKI Paweł 8 2446)
OSTASZEWSKI Adam 1 5237)
KARLIŃSKA Elżbieta Wiesława 2 9608)
STRZĄBAŁA Tomasz 8 4399)
KASZAK Wioletta 3 87910)
KOZŁOWSKI Jacek Jerzy 1 66111)
FIRKOWSKI Marek Tomasz 33312)
URBANIAK Marcin Sylwester 22413)
BUTRYM Danuta Zofia 68614)
LEŚNIEWSKA Małgorzata 1 14015)
BAŃKOWSKA Anna 90416)
HARDIE-DOUGLAS Jerzy 10 280