Oddział 2 - Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list - Wyniki wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 13 października 2019 r.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2019.1955
Akt indywidualny Wersja od: 15 października 2019 r.
Oddział 2.
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
1.
Na listę nr 1 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE oddano 41 497 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
KURZAWA Dariusz 17 6482)
SIKORA Krzysztof Gustaw 2 7683)
ŚMIGIELSKA Klaudia 2 5834)
KOZŁOWSKA Zofia Władysława 2 6045)
NAWROT Jadwiga Władysława 7856)
BIERNACKI Jan Kazimierz 1 3257)
KOSZOWSKI Franciszek 1 7898)
ANKIEWICZ-JASIŃSKA Ewa Teresa 4689)
KAPUSTA Zbigniew Piotr 95210)
MIŁOWSKI Tomasz Edmund 1 11711)
SOBIECHOWSKA Hanna Jadwiga 63312)
PAZDERSKA Aleksandra Beata 45513)
RÓŻAŃSKI Krzysztof Janusz 54914)
BAGNEROWSKI Tomasz 67115)
SANKOWSKI Paweł Maksymilian 54216)
STANEK Aleksandra Maria 54417)
URBAŃSKI Łukasz Cyprian 43418)
PROCHOWNIK Wiesława Stanisława 38319)
ROWIŃSKI Grzegorz Czesław 18620)
PAWLINA Henryk 43921)
SŁOMA Jarosław Jan 88622)
ŁĄCZNA Kamila Tatiana 43623)
SUPERCZYŃSKI Jacek 93124)
MES Ewa Monika 2 3692.
Na listę nr 2 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ oddano 167 550 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
LATOS Tomasz Edward 60 1322)
SCHREIBER Łukasz Paweł 30 0533)
KRÓL Piotr Marek 10 4184)
KOWNACKI Bartosz Józef 12 4145)
KOZANECKA Ewa Elżbieta 13 3056)
WITKOWSKI Marek Leon 2 5147)
WROŃSKI Marcin 6 4698)
STACHOWIAK Ireneusz 9 4329)
KOWALIK Jerzy 2 55010)
KRZEMKOWSKI Michał 1 28511)
SZABELSKA Grażyna Edyta 3 64512)
FALKOWSKA Anna 1 79513)
SZAMOCKI Tomasz Paweł 1 54714)
KOŁODZIEJ Jolanta 1 16015)
GOGOLA Elżbieta 1 20116)
NAPIERALSKI Krzysztof 96417)
KUFFEL Stanisława 83418)
JABŁOŃSKA Kamila Teresa 79719)
LEWANDOWSKI Antoni 1 02720)
WENDERLICH Paulina 2 22421)
PILARSKA Danuta Stanisława 81422)
ŚRUBKOWSKA Żaneta Katarzyna 31823)
WARDA Maria Alina 1 09324)
CIESIELCZYK Dariusz 1 5593.
Na listę nr 3 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ oddano 69 763 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
GAWKOWSKI Krzysztof Kamil 30 8592)
SZOPIŃSKI Jan Józef 11 8213)
WYSOCKI Michał 3 3784)
NOWAK Izabela Anna 4 2665)
LUDWISIAK-KAWECKA Anna Magdalena 1 3496)
JELENIEWSKI Marek Krzysztof 5 6767)
KOŃCZAK Danuta Elżbieta 1 1008)
SKAŁECKI Damian Adam 6779)
KOZŁOWSKA Karolina 2 45110)
BIRSKA Magdalena 76011)
BUDZIŃSKA Elżbieta Maria 84312)
GINTER Sławomir Ryszard 62413)
SMOLAGA Aleksandra Justyna 52314)
MENARD Wiesław Tadeusz 45915)
OSUCH Katarzyna Anna 65616)
WARSICKA Teresa 27017)
FRĘŚ Mateusz 21018)
PIASKOWSKA Joanna Zuzanna 66119)
JAROSZ Piotr 46620)
GRUPA Artur 24221)
SKAJA Sebastian 70522)
PISAREK Michał Mateusz 51323)
KRZESIŃSKI Tomasz 1 2544.
Na listę nr 4 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ oddano 32 406 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
SYPNIEWSKI Marcin 17 8732)
STRZEMKOWSKI Filip Szymon 1 3823)
GINTHER Radosław Mariusz 1 0824)
KUBACKA Luiza Alicja 1 4155)
JAROCKA Krystyna Anna 6776)
STACHOWIAK Mateusz 1 3987)
JAWORNIK Łukasz 6888)
KLUCZYŃSKI Grzegorz 6829)
POPŁAWSKA Natalia Martyna 74310)
GEISLER-GRYGROWICZ Joanna 24311)
PILARSKI Marcin 76812)
BORKOWSKI Maciej Jerzy 49413)
STANKIEWICZ Marek Paweł 50914)
KALINOWSKI Dominik Marek 42615)
PASTUSZKA Krzysztof 42916)
LEWANDOWSKI Marek 66617)
KURLANDT-OŚWIECIŃSKA Maja Anna 32018)
BOCIAN Agnieszka Iwona 83419)
ĆWIKLIŃSKA Magdalena 26520)
KALINOWSKA Klaudia Natalia 32721)
LISS Sławomir Tomasz 28922)
ŁUSIAK Małgorzata 24423)
GNYSZEK Dariusz 10124)
SAJNA Cyprian Kamil 5515.
Na listę nr 5 zgłoszoną przez KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI oddano 142 844 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
ZWIEFKA Tadeusz Antoni 39 9842)
OLSZEWSKI Paweł Bartosz 35 7623)
KOZŁOWSKA Iwona Maria 9 3254)
NITKIEWICZ Ireneusz Michał 6 3785)
ŁOŚKO Magdalena 14 4076)
STASIŃSKI Michał Józef 4 5597)
POGODA Tadeusz Grzegorz 8 3888)
MIKOŁAJCZAK Marian Marek 1 5819)
BRZEZIŃSKA Olga 4 12510)
KRÓLEWICZ Mirosław 61511)
MŁODECKI Juliusz Jakub 47312)
BARANOWSKI Robert Rafał 60313)
GLISZCZYŃSKI Stanisław 2 07614)
AL-SHAER Bashar 1 50315)
PIETRYGA Nicole Weronika 27716)
KATULSKI Jarosław Paweł 1 46917)
BIELIŃSKA Monika Julia 38718)
POPA Paulina Barbara 39119)
WOŹNIAK Danuta Maria 39320)
WĄDOŁOWSKI Dariusz Józef 65021)
STASZAK-KOWALSKA Radosława Maria 84422)
GALIŃSKA Martyna Magdalena 53923)
MALICH Piotr Henryk 34124)
SZCZĘSNY Wojciech 7 7746.
Na listę nr 8 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY oddano 5 922 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
PAJĄK Łukasz Radosław 1 1962)
PŁACZKIEWICZ Beata Maria 3683)
PIWOWAR Sara 6454)
KOZŁOWSKA Małgorzata Kinga 5665)
WOŹNIAK Sławomir 3066)
WYSOCKI Jan Maciej 2317)
LIS Marzena 4438)
KAPUSTA Daniel Piotr 2779)
KOWALSKI Dominik 18910)
KUŚNIERZ Damian Tomasz 11711)
GAWINKOWSKA Andżelika Ewelina 8812)
RYCHLIK Bartosz Adrian 7713)
MAZUR Adam Marek 17214)
JAWORSKA Daria 34315)
BARAŃSKI Krzysztof Marian 7416)
POGORZELSKI Piotr 9917)
OLSZAK Paulina 36118)
KLIBER Sławomir Wojciech 370