Oddział 2 - Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list - Wyniki wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 13 października 2019 r.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2019.1955
Akt indywidualny Wersja od: 15 października 2019 r.
Oddział 2.
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
1.
Na listę nr 1 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE oddano 31 875 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
JANKOWIAK Wojciech 13 4082)
ZYDORCZAK Włodzimierz Andrzej 9773)
KRAKOWIAK Julia Maria 2 4674)
KALEMBA Marcin Krzysztof 2 4745)
BAUMGART Marek Piotr 1 7626)
BRZEZIŃSKA Agnieszka Adriana 1 3007)
BŁOCHOWIAK Arkadiusz Stanisław 6758)
MANIKOWSKA-KRAWIEC Grażyna Maria 6649)
PAWAŁOWSKI Sylwester 55610)
WOŚKOWIAK Wojciech Tadeusz 69711)
WICHER Aneta Iwona 77712)
FRĄCKOWIAK Szymon 98513)
KACZMAREK Urszula Teresa 67714)
PAWŁOWSKA Miranda Beata 37215)
KLIMEK Rafał 62416)
TOMCZAK Michał Bartłomiej 1 17017)
WŁODARCZYK Martyna Maria 50918)
KOSTANIAK Olga Sara 47519)
BEER Marek Stanisław 60720)
SIEMIŃSKI Paweł Czesław 6992.
Na listę nr 2 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ oddano 130 319 głosów. Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
EMILEWICZ Jadwiga Katarzyna 43 9582)
DZIUBA Tadeusz Antoni 14 2133)
SZYNKOWSKI VEL SĘK Szymon Andrzej 24 2334)
STRYJSKA Małgorzata Irena 2 5685)
ZYSK Tadeusz 7 1346)
WRÓBLEWSKI Bartłomiej Piotr 22 1817)
SOMMERFELD Jacek 3 4628)
CZERWIŃSKI Zbigniew 1 9229)
RACZKOWSKI Mateusz Kacper 54810)
ŻELAZNY Filip 2 03511)
STACHOWIAK-GAUDEN Anna 80012)
BRZOZOWSKA Iwona Anna 1 11713)
KRZYŻANOWSKA-WALASZCZYK Ewa Urszula 53514)
SZELĄGOWSKI Piotr Adam 79715)
BRATKOWSKI Wojciech 49216)
KULECZKA-DRZEWIECKA Ewa 92817)
MARKIEWICZ Marian Jan 55318)
DALESZYŃSKA Marta Ewa 64419)
WŁODARCZAK Katarzyna Barbara 97920)
DEMBIŃSKI Krzysztof Henryk 1 2203.
Na listę nr 3 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ oddano 84 835 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
UEBERHAN Katarzyna 33 3732)
WACHOWSKA-KUCHARSKA Anna Małgorzata 7 3343)
KRETKOWSKA Katarzyna Maria 16 0614)
KANIA Henryk 3 9815)
URBAŃSKA Beata Kinga 2 1136)
SZLINDER Maciej Karol 1 5487)
WOJCIECHOWSKA Magdalena Adrianna 2 0178)
MAJEWSKI Dawid 1 3039)
MONDRY Marek Ireneusz 1 28210)
OWSIANNA Halina Maria 2 31511)
BORUSIŃSKA Renata Teresa 45412)
LEWANDOWSKA Zuzanna Sara 3 23713)
DYLEWICZ Łukasz Mateusz 97514)
PALUS Adrianna 97215)
WRÓBLEWSKI Maciej Jarosław 91116)
KRYSTEK Grzegorz Andrzej 44317)
JÓŹWIK Dariusz Radosław 35818)
STANIEWSKI Marcin 63719)
SKURZYŃSKI Jakub Marcin 62820)
ZIÓŁKOWSKA Agnieszka Maria 4 8934.
Na listę nr 4 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ oddano 34 024 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
MIERZEJEWSKI Jakub Piotr 16 5322)
OSZMIAN Ryszard 1 4483)
MĄCZKA Paweł Stefan 1 3294)
ZIMMER Paweł 1 7715)
SAKOWICZ Grzegorz Michał 1 1776)
MUSZAK Aldona 7847)
SOCHA Justyna Anna 3 8348)
SZCZESIAK Sylwia 6729)
ANDRZEJEWSKI Michał 92310)
DOMBKOWSKI Marcin 42411)
ANDRZEJCZAK Katarzyna Elżbieta 42512)
PAECH Jan Aleksander 41913)
DUDZIAK Alicja Maria 85714)
FRANKOWSKI Michał Aleksander 58415)
HEIDRYCH Ewa Grażyna 26816)
SPIESZALSKI Jędrzej 18917)
ŚWIERGIEL Szymon 77618)
PULIK Krystyna Grażyna 21419)
KARBOWSKI Radosław 24920)
MALICKI Paweł Dawid 1 1495.
Na listę nr 5 zgłoszoną przez KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI oddano 233 474 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
JAŚKOWIAK Joanna 67 8222)
GRUPIŃSKI Rafał Szymon 17 9333)
SZŁAPKA Adam Stanisław 51 9514)
DZIKOWSKI Waldy 19 7045)
GUTORSKA Agata Hanna 3 6946)
ZIÓŁKOWSKI Szymon Jerzy 12 6577)
JANICKA Izabela Anna 3 1128)
MAZUREK Marta 4 9079)
WITUSKI Maciej Maria 1 42710)
FIEDLER Arkady Elpidio 6 98111)
FABIŚ-SZULC Karolina Urszula 1 99512)
PANKOWSKI Marek Jerzy 2 27613)
KOSAKOWSKA Magdalena Anna 3 98314)
WIECZOREK Nina Magdalena 86615)
IGNASZEWSKI Bartłomiej Zdzisław 86316)
MURAWA Dawid Paweł 5 62017)
KARCZEWSKA-KRZEMIŃSKA Beata 81118)
CYBULSKA Wioletta 47919)
SADYŚ Izabela 1 33320)
STERCZEWSKI Franciszek Wojciech 25 060