Oddział 2 - Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list - Wyniki wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 13 października 2019 r.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2019.1955
Akt indywidualny Wersja od: 15 października 2019 r.
Oddział 2.
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
1.
Na listę nr 1 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE oddano 48 371 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
PASZYK Krzysztof Michał 13 5852)
PARDA Błażej Łukasz 5 6753)
TETERUS Tadeusz Krzysztof 4 2094)
MACIEJEWSKI Jarosław Zygmunt 1 5465)
KRANC Tomasz Bronisław 2 4146)
PISZCZEK Marcin 1 8987)
LINKIEWICZ-MENDEL Agnieszka 1 5268)
KWAŚNIEWICZ Józef Kazimierz 2 1559)
KORPIK Anna 1 67210)
HERMASZCZUK Julian Marian 2 05711)
LUBIŃSKA Jolanta Jadwiga 79412)
BEJMA Małgorzata Anna 2 04213)
NAWROT Lucyna Hanna 1 04014)
KRÓL Sławomira Jadwiga 1 22415)
SZTYCH Daniel 1 73816)
GALAS Maria Teresa 1 78217)
ŁANOSZKA Radosław Paweł 1 01818)
GÓRNY Bartłomiej Wojciech 1 9962.
Na listę nr 2 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ oddano 124 392 głosy. Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
CZARNECKI Krzysztof Władysław 38 1162)
KUBIAK Marta Ryszarda 13 1913)
PIECHOWIAK Grzegorz 9 2324)
PORZUCEK Marcin Bartosz 27 0775)
ZIELIŃSKI Michał Witold 8 7746)
BANAŚ Dorota 8 7167)
FLEMING Bogdan Włodzimierz 1 5348)
NIJAKA Danuta Maria 3 0979)
JANKOWSKA Maja Małgorzata 1 86810)
FELCYN Józef 1 05011)
MILER Maria Lidia 1 06012)
KASPRZAK Robert Piotr 1 35913)
OKPISZ Andrzej Janusz 98214)
PRĘTKOWSKI Rafał 1 04415)
PIETRUCZUK Wiesław 66316)
MUZYKA Emilia 1 63817)
KARDASZ Maria Joanna 1 43318)
BŁASZCZYK Krzysztof Jakub 3 5583.
Na listę nr 3 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ oddano 46 355 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
STANDERSKI Dariusz Marian 12 5602)
AJCHLER Romuald Kazimierz 14 4383)
BOCIAN Kamil Bartosz 3 1314)
GRZECHOWIAK Agnieszka Magdalena 3 4175)
JÓZEFOWSKA Katarzyna 1 6016)
WILK-BARAN Anna Elżbieta 9957)
FLIEGER Jacek Tadeusz 5958)
SMYKOWSKA Karolina 1 1799)
ŚLIWAK Stanisław Tomasz 68410)
BIRULA Paulina 80211)
MELIŃSKI Andrzej 35412)
MINGE Natalia Ewa 1 21913)
KAPLANSKYY Maksym 28814)
BUŚKO Patrycja Monika 65515)
BILON Marta Grażyna 64916)
MIĘSIKOWSKI Jakub Paweł 17017)
MAŃKOWSKA Hanna 1 39418)
CUKIER Adam Roman 2 2244.
Na listę nr 4 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ oddano 23 123 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
URBAŃSKI Adam 10 7392)
MOEGLICH Jerzy Józef 1 5593)
STEMPNIAK Patrycja Martyna 1 7254)
JĘDRYCH Małgorzata 1 4965)
OSTASZEWSKA Agata Jadwiga 1 2076)
MUSIAŁ Radosław 1 6017)
WIATR Justyna Tamara 9368)
MAHSEL Marcin Marian 4459)
KOS Radosław 68710)
DOMAGAŁA Weronika 1 46711)
WŁUDARCZAK Daniel 34712)
FELDMANN Adam 9145.
Na listę nr 5 zgłoszoną przez KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI oddano 106 810 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
JANYSKA Maria Małgorzata 30 7832)
RUTNICKI Jakub Adam 39 3443)
KAMIŃSKA-LECH Iwona Maria 3 3754)
AJCHLER Zbigniew Czesław 6 6545)
MUNYAMA Killion Munzele 7 7646)
SZOPIŃSKI Henryk Marian 5 7077)
TUŁODZIECKA-ADAMS Dorota Ewa 3358)
MROZKOWIAK Janusz 3 6109)
URYZAJ Karolina 69210)
POSZWA Krzysztof 2 56111)
WRÓBLEWSKI Artur Łukasz 76512)
WOJCIECHOWSKI Tomasz Marek 90613)
NOWAKOWSKA Lidia 82514)
DOLECKI Arkadiusz Jerzy 42715)
SROKA Magdalena 74416)
KOWALSKA Agnieszka Małgorzata 95517)
JEWSZEL-CHABERSKA Maria Małgorzata 15118)
LIPSKI Rafał Maciej 1 212