Oddział 2 - Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list - Wyniki wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 13 października 2019 r.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2019.1955
Akt indywidualny Wersja od: 15 października 2019 r.
Oddział 2.
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
1.
Na listę nr 1 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE oddano 58 759 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
GRZYB Andrzej Marian 21 2142)
WALKOWSKI Piotr 4 4983)
KOBUS Bartosz Marek 4 0504)
GÓRALCZYK Agnieszka Magdalena 2 2945)
MARSZAŁEK Franciszek 3 3356)
MAŁYCHA Wiesława 8947)
GRZESIEK Jan 3 9048)
MARTYN Grzegorz Piotr 8349)
BANAŚ Małgorzata 1 78810)
PIERZCHLEWICZ Piotr 51511)
KONOPKA Jacek 1 05112)
PERSKI Janusz Aleksander 40713)
KUCHARSKA Beata 1 28514)
PIEKARSKA-NOWAK Karolina Justyna 40515)
RYBACKA Agnieszka 90916)
MOTYLEWSKI Alojzy Ignacy 44817)
KRAKOWIAK Małgorzata 42718)
KOŻAŃSKA Kinga 35019)
WYSOTA Bożena Mariola 36520)
KINAL Dorota Katarzyna 1 08421)
WASIELEWSKI Maciej Paweł 1 90722)
KOBUS-MARCZAK Joanna Jolanta 67123)
KUBIAK Andrzej 98324)
GRABOWSKI Krzysztof Andrzej 5 1412.
Na listę nr 2 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ oddano 195 053 głosy. Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
DZIEDZICZAK Jan Michał 60 5992)
ŁAWNICZAK Tomasz 13 4963)
MOSIŃSKI Jan 16 4794)
MALĄG Marlena Magdalena 25 6955)
KALETA Piotr Marek 12 6326)
CZECHAK Lidia 11 2767)
BIERŁA Leszek Józef 5 5088)
SOWA Marek Jan 3 1539)
MICHNIEWICZ Romuald Michał 1 25210)
SÓJKA Katarzyna 15 86011)
KUBIAK Agnieszka Beata 2 36212)
KOZŁOWSKI Jerzy 1 89313)
JANUSZKIEWICZ Piotr Józef 2 09814)
DZIEDZIC Krzysztof Józef 2 47815)
SZYMONIAK Czesław Jan 99516)
ŚNIEGOCKA Alicja Maria 4 08617)
KALAK Sławomira Maria 1 81218)
SŁOWIŃSKA Dorota 1 62619)
JAGODZIŃSKI Maciej Antoni 1 94820)
ANDRZEJEWSKA Teresa Małgorzata 2 03621)
NAWROT Joanna 2 12122)
SZCZERBAŃ Jan Franciszek 1 34423)
BĄKOWSKI Marek 1 75624)
PLICHTA Andrzej 2 5483.
Na listę nr 3 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ oddano 61 674 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
SZCZEPAŃSKI Wiesław Andrzej 23 7992)
MAZUR Marek Miłosz 3 5383)
PAWLICZAK Karolina Monika 14 2094)
BŁAŻEJCZAK-KLECZEWSKA Beata 2 9325)
WAJS Józef Włodzimierz 2 2936)
SŁODOWY Zbigniew Edward 1 2947)
KŁOSOWSKI Krzysztof 1 0568)
SYNORACKI Krzysztof 1 5799)
ZALESIŃSKI Zbigniew Stanisław 63710)
KĘDZIA Ewa 2 16711)
HUMELT Bożena Maria 44212)
TRĄBKA Sławomir 81113)
STACHOWIAK Arkadiusz 61014)
SZYMAŃSKA Alina Bernadeta 78415)
CIEŚLAK Elżbieta 68716)
WITCZAK Violetta Małgorzata 74417)
STĘPNIAK Grzegorz 40018)
GURDEK Monika 34119)
MACHOWSKA Angelika Justyna 28220)
HIBNER Karol 67521)
KAŹMIERCZAK Bernardyna 47622)
JASZCZYK Grażyna Antonina 41623)
NOWACKI Konrad 1 5024.
Na listę nr 4 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ oddano 30 177 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
STOCH Witold Adam 15 0002)
CZECH Ireneusz Wojciech 1 4943)
IDKOWIAK Dominik 1 4944)
WIECZOREK Antoni Jerzy 1 3595)
KOIS Piotr 1 0176)
DOLATA Dominik Jan 1 0837)
PASEK Michał Szymon 7258)
SKROBAŁA Mariusz 7259)
FIEBICH Mikołaj 74510)
WELKE Rafał Dariusz 32911)
KURZAWSKA Julia 1 49612)
KROŚNIEWSKA Lucyna Anna 27113)
MĄKA Mikołaj 97114)
OSZMIAN Joanna 22615)
STOCH Anna Bożena 63616)
SKORUPIŃSKA Danuta 34417)
SPIESZALSKA Janina 12318)
MAŚLAK Arkadiusz Krzysztof 65619)
KORDYLAS Marta Anna 46420)
KUŚWIK Andrzej Antoni 1 0195.
Na listę nr 5 zgłoszoną przez KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI oddano 113 489 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
WITCZAK Mariusz Sebastian 36 1202)
URBANIAK Jarosław Piotr 17 7673)
HENCZYCA Bożena Katarzyna 10 6894)
RUSIECKI Grzegorz Stanisław 12 8865)
BUDNIK Marzena Katarzyna 1 9056)
KOWALSKA Milena Magdalena 5 8867)
JAKUBOWSKI Szymon 4 1908)
KUSIAKIEWICZ Piotr 1 9899)
MOEGLICH Daniel Adam 54910)
MARTUZALSKI Stanisław Franciszek 2 11611)
SOWA Aleksander Stanisław 3 10412)
GAGATEK Marcin Andrzej 2 63813)
WODZIŃSKA Marzena Renata 3 49914)
SZYMAŃSKI Sławomir 68815)
WYSOGLĄD Wojciech 24016)
BARCZYK Marcin 1 69517)
KOŁODZIEJ Aleksander Piotr 54618)
CHOJNACKI Mariusz Marek 78519)
WALCZAK Magdalena Izabela 82520)
DZIUBKA Ewa 1 23921)
BALCER Urszula Maria 33922)
MACHOWIAK Adriana Irena 57323)
MOCEK Zuzanna 1 20024)
ŁUCZAK Alicja 2 021