Oddział 2 - Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list - Wyniki wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 13 października 2019 r.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2019.1955
Akt indywidualny Wersja od: 15 października 2019 r.
Oddział 2.
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
1.
Na listę nr 1 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE oddano 43 758 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
PASŁAWSKA Urszula Stefania 19 5282)
FALKOWSKI Henryk Tadeusz 1 7673)
HEĆMAN Krzysztof Wiesław 2 6694)
KRÓL Radosław 2 6245)
JASKULSKA Sylwia Monika 2 8226)
PIWOWARCZYK Marcin Marian 1 1947)
KURZĄTKOWSKI Andrzej 9348)
LICZNERSKA Grażyna Zyta 6489)
STEGIENKO Mirosław Wojciech 39910)
URBANOWICZ Emilia 1 75511)
EIDTNER Alicja 49512)
SZAŁKO Agnieszka 1 34813)
ANDRZEJEWSKI Jarosław Arkadiusz 64814)
SIEROŃSKI Mateusz Andrzej 65715)
KROPIWNICKA Iwona 65616)
FRANCZUK Jarosław 44317)
JAMROGA Józef Maksymilian 23218)
HARAŃ Beata Ewa 75619)
KRAJEWSKI Jaromir Andrzej 51520)
ŚLĄSKA-ZYŚK Wioletta 3 6682.
Na listę nr 2 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ oddano 128 760 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
MAKSYMOWICZ Wojciech Stefan 31 5752)
ARENT Iwona Ewa 17 9163)
CHOJECKI Artur Henryk 8 3444)
KOSSAKOWSKI Wojciech 11 2575)
MAŁECKI Jerzy Wojciech 9 6316)
GOSIEWSKI Jerzy Antoni 7 4557)
KOZŁOWSKI Patryk 5 8228)
NOWACKI Robert Krzysztof 3 2409)
ŻUCHOWSKI Henryk 5 66110)
RUDNIK Dariusz Stanisław 2 04011)
BUKOWSKA Beata Anna 1 65412)
SZOSTAK Izabela Kamila 1 43213)
MARCHEL Karol Robert 2 51914)
TOŁWIŃSKA Zdzisława Barbara 62515)
JUCHNIEWICZ Andrzej 1 28816)
MICHALSKA Jolanta Anna 93817)
SUCHOCKA Agnieszka Jolanta 1 22218)
SZOSTKOWSKI Tomasz 94819)
MIESZKOWSKA Ewa 1 02320)
WYPIJ Michał Piotr 14 1703.
Na listę nr 3 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ oddano 45 912 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
KULASEK Marcin Robert 20 4532)
MATUSZEWSKA-BORUC Małgorzata Emilia 4 5943)
GÓRSKI Hubert 5 2084)
MICHNIK Łukasz 1 5725)
KOBYLIŃSKA Lucyna 16186)
TARASIEWICZ Sława Iwona 1 1697)
PYSZNA Malwina Maria 9668)
RUMIŃSKI Krzysztof 9699)
CHMIELEWSKA-SUJATA Monika 71010)
PIENIAK Jarosław 1 80511)
RUTKOWSKI Bartłomiej 49712)
MALISZEWSKI Krzysztof 60513)
GULCZYŃSKI Marcin 38914)
LITMAN Ewa 72115)
JAKUBAS Daniel Stanisław 46816)
OLKOWSKA Małgorzata 57417)
NADOLNA Janina 38618)
PIOTROWSKA Anna Elżbieta 80819)
DALKOWSKA Beata 42520)
GRUCELA Bartosz 1 9754.
Na listę nr 4 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ oddano 23 134 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
LISIECKI Piotr Cezary 10 9192)
PITURA Tomasz 1 7143)
MICHALEWICZ Joanna 1 3994)
TYTZ Jerzy Stanisław 9325)
BORYSOWSKI Paweł Arkadiusz 7656)
MICHALSKI Radosław Jan 5587)
ZIELIŃSKA Justyna 1 3778)
DĘBKOWSKI Cezary 4289)
MARKOWSKA Anna 61010)
LICHACZ Martyna 70411)
ADAMSKA Danuta 31512)
GOŁĘBIEWSKA Paulina 71413)
WYSOCKI Kamil Michał 2 6995.
Na listę nr 5 zgłoszoną przez KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI oddano 87 780 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
CICHOŃ Janusz Władysław 26 4022)
WASILEWSKA Anna 10 9823)
PAMPUCH Mirosław Józef 4 4474)
PAPKE Paweł 19 4155)
WOJCIECHOWSKA Anna 7 3916)
WROCHNA Artur Zenon 9837)
CHMIELIŃSKI Igor 2 0778)
KONOPKA Marek 1 8929)
CZOPIŃSKA Małgorzata 1 90910)
LIPNICKI Edmund 63711)
GÓRALSKA Elżbieta Maria 97012)
OFIERSKA Małgorzata Dorota 65913)
MAKSYMOWICZ Ewa Katarzyna 82114)
MIERUŃSKI Zbigniew Jan 91315)
KŁOCZKO Bartłomiej Artur 98116)
CIBORSKI Tadeusz 73117)
RAMOTOWSKI Adam Stanisław 1 01918)
LEWKOWICZ Magdalena 3 30719)
WAŚ Beata Katarzyna 57720)
KUCHCIŃSKI Marcin Andrzej 1 6676.
Na listę nr 9 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA oddano 2 340 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
ABRAMSKI Paweł Stanisław 8022)
GANCEWSKA Iwona Elżbieta 1923)
ŁAZUKA Piotr 2664)
WALCZAK Stanisław Jan 1265)
KUSIOR Maciej Franciszek 1316)
KRAJEWSKA Zuzanna Maria 2097)
CYMERMAN-MACIEJOWSKA Marta 1158)
SOBIERAJSKA Teresa Gracjana 1109)
ZAWADZKI Paweł Tomasz 15010)
FIGIEL Andrzej Jan 239