Oddział 2 - Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list - Wyniki wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 13 października 2019 r.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2019.1955
Akt indywidualny Wersja od: 15 października 2019 r.
Oddział 2.
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
1.
Na listę nr 1 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE oddano 16 263 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
CHROBAK Barbara Stanisława 5 4962)
MARKOWSKI Krzysztof 1 3243)
CIOŁCZYK Janusz Kazimierz 1 6294)
PEROŃ Krzysztof Edward 1 2125)
BOSAK Jan 7366)
SPORYSZKIEWICZ Anna Jadwiga 3097)
DUDA Andrzej Marek 7018)
DRATWA Paweł 2409)
BORÓWKA Stanisław Antoni 30410)
GÓRALCZYK Marcin Grzegorz 57211)
KAŁUŻA Anna Grażyna 60112)
PARADZIŃSKA Ewa Bogusława 16413)
JANIK Ewa Barbara 46714)
DOBROWOLSKI Cezary Adam 16715)
BEBEŃCA Agata Elżbieta 15616)
LABOCHA Eliza Maria 22317)
KMITA Tomasz Adam 26518)
DĄBROWA Stanisław 1 6972.
Na listę nr 2 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ oddano 124 553 głosy. Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
MALIK Ewa Danuta 46 7732)
ANDZEL Waldemar Franciszek 21 7233)
WARWAS Robert Piotr 20 3544)
NOWICKA Danuta Czesława 7 5745)
MATERLA Maria 6 4146)
KOZIK Marcin Henryk 6 8517)
ZARYCHTA-SURÓWKA Małgorzata Wioletta 1 1978)
PIĄTEK Zbigniew Józef 1 6289)
SZYDLIK Bożena Grażyna 1 29510)
WILK Kazimierz Czesław 1 00411)
WARDENGA Lena Marzena 58112)
DERELA Maciej Daniel 1 22713)
CIEŚLIK Beata Elżbieta 1 31414)
SZOPA Paweł Ludwik 2 04615)
TRAWCZYŃSKA Ewa Irena 77216)
GŁĄB Zenon Zygmunt 83117)
CURYŁO Łukasz 2 9693.
Na listę nr 3 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ oddano 73 466 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
CZARZASTY Włodzimierz 31 2442)
ADAMCZYK Rafał Jan 12 1483)
ZIEGLER-CHAMIELEC Anita Kornelia 2 9374)
NITWINKO Wojciech Marcin 4 9645)
LITEWKA Łukasz Karol 11 7336)
KOT Magdalena Monika 2 6867)
CHUDZIKIEWICZ Wacław Michał 6718)
DZIUBKA Marta 1 2439)
KUŹNICKI Adrian Paweł 67910)
PÓŁTORAK Ewa Katarzyna 69811)
ŁUBEK Małgorzata 42812)
GŁADKOWSKI Marcin Rafał 27213)
FILIK Anna Ewa 44314)
GRANAT Aleksandra Maria 47915)
ŁUKASIK Damian Leszek 71216)
CZAJER Urszula 52917)
CIASTOŃ Łukasz Rafał 1 6004.
Na listę nr 4 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ oddano 21 650 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
JANOSKA Jerzy Jan 11 4212)
KOLCZYK Marcin Czesław 1 6153)
SIKORA Waldemar 8394)
OLEKSIEWICZ Grzegorz Ryszard 4735)
JAKÓBIK Artur Karol 1 2756)
KLARCZYŃSKA Olga Kinga 8347)
KRZYŻAK Monika Mirella 5688)
KOCLĘGA Jagoda Magda 4779)
CYGAN Renata Aleksandra 55910)
MIZDRA Ryszard Zbigniew 30011)
GRABOWSKI Wojciech Andrzej 74112)
SURMIK Dominika Agnieszka 31113)
CIEŚLIK Robert Paweł 46514)
DĄBROWSKA Małgorzata Halina 40615)
LOREK Magdalena Ilona 35416)
GOREL Ewelina Magdalena 6817)
OSIAL Sylwia 27318)
PAŁKA Krzysztof Adam 6715.
Na listę nr 5 zgłoszoną przez KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI oddano 99 499 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
SAŁUGA Wojciech Paweł 18 7382)
DOLNIAK Barbara 39 6563)
BOCHENEK Mateusz Andrzej 15 4214)
NEMŚ Anna Ewa 12 7495)
WĘGRZYNOWICZ Marek Romuald 3 3356)
ŁAPAJ Bożena Irena 9607)
KLIMEK Maciej Artur 1 0208)
KOSMALA-GĄSIOR Teresa Mieczysława 4029)
ZAPART Marcin Jakub 64310)
SZCZEPANEK Paweł 52011)
MILEJ Ryszard Tadeusz 10012)
SOCHACKI Jarosław Jacek 60613)
SOLIPIWKO Renata Janina 1 31014)
SKOTALCZYK Ewa Barbara 57215)
JANECZEK Marcin Bernard 27016)
OCHĘDUSZKO-LUDWIK Małgorzata Agata 44617)
LIEGMANN Elżbieta Joanna 21618)
MOĆKO Jolanta Izabela 2 535