Oddział 2 - Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list - Wyniki wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 13 października 2019 r.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2019.1955
Akt indywidualny Wersja od: 15 października 2019 r.
Oddział 2.
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
1.
Na listę nr 1 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE oddano 20 512 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
JELONEK Aleksandra Elżbieta 7 5752)
MILAS Jolanta Elżbieta 2 4443)
PASTUSZKA Bernard Rudolf 2 1514)
KROWIAK Andrzej 6045)
KRZYSIŃSKI Kamil Krzysztof 5406)
SUCHANEK Piotr Walenty 4747)
SOJKA Andrzej Antoni 6348)
MERCIK Jerzy Alojzy 1 2599)
NYCZ Henryk Ryszard 64410)
JAMKA Mateusz Grzegorz 37411)
HANDERMANDER-LEWICKA Małgorzata Anna 22812)
RYCHTER-BOGACKA Gabriela Alina 28813)
KOLANKO Dionizy Piotr 31314)
STALMACH Jadwiga Sabina 43715)
TRAJGIEL Ewelina Maria 15216)
PŁONKA Justyna Julia 70917)
PALEJ Krystyna Anna 26418)
REDEŁKIEWICZ Janusz 9819)
MACIĄG Dariusz Józef 21020)
ŁAKOTA Aneta 45821)
MATUSIEWICZ Jacek Bogdan 6562.
Na listę nr 2 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ oddano 184 030 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
MORAWIECKI Mateusz Jakub 133 6872)
WÓJCIK Michał Marek 8 3153)
POLACZEK Jerzy Jan 7 6214)
SOŚNIERZ Andrzej Stanisław 6 0615)
NOWAK Maria Teresa 4 1666)
PIECHOTA Leszek Marian 1 2567)
WESOŁY Marek Jacek 6 0918)
SKAPCZYK Anita Maria 3 3309)
SKIBA Mariusz Piotr 2 48910)
JABŁOŃSKI Paweł 1 36211)
FREITAG Janusz Paweł 1 69112)
AUGUSTYN Zbigniew 99713)
KOPER-STASZOWSKA Wioletta Maria 1 02314)
BISKUP Bernadeta Cecylia 58515)
PANEK Krystyna Zofia 57316)
GROBEL Beata 45117)
ROSICKI Łukasz Krzysztof 31118)
DURSKA Maria Stefania 21619)
ZIĘBA Janina Maria 78520)
URBAŃCZYK Marek Jan 49121)
STĘPIEŃ Agnieszka 1 14322)
SKOTAREK Agnieszka Katarzyna 47423)
KICZMAL Mirosław Stanisław 22324)
AHNERT Wojciech Tadeusz 6893.
Na listę nr 3 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ oddano 55 992 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
KONIECZNY Maciej 22 2622)
LEKSTON Andrzej Jan 9 4723)
MAJCHRZAK Katarzyna Beata 7 5574)
TOMALA-BOGACKA Gabriela Barbara 2 2785)
DULIŃSKI Edward Józef 9446)
NOWAK Jakub Leszek 1 1597)
GRONIEWSKA Małgorzata Krystyna 1 1688)
MAKÓWKA Emilia Maja 1 3439)
SZYMURA Adrian Łukasz 1 16810)
ZEMELKA Piotr Krystian 52411)
ZELWOR Katarzyna Jolanta 38112)
ŁADOWSKA Anna 87413)
MAKIEŁA Krzysztof Jacek 43614)
BOGOCZ Jarosław Marek 51815)
BUBAŁA Bogdan Sylwester 64816)
WIŚNIEWSKI Marek Stanisław 26817)
BRZOZOWIEC Bartłomiej 26518)
KRZEMIŃSKI Włodzimierz Tomasz 24919)
WÓJCIK Sara Aleksandra 71320)
NOWAK-TROJNAR Natalia Regina 37521)
BARAKEH Ahsan 60422)
BUCHTA Michał Grzegorz 67223)
MACHURA Ewa 2 1144.
Na listę nr 4 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ oddano 34 416 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
SOŚNIERZ Dobromir Andrzej 22 1912)
DOROSZ Tomasz Edward 1 0153)
MODZELEWSKA Bożena Krystyna 1 2284)
TRYTKO Paweł Maciej 7985)
SACZYWKO Piotr Marek 3936)
MARKIEWKA Michał Rafał 6287)
KOWSZYN-SUMARA Jowita 5258)
JABLOŃSKI Kamil 7409)
MAJOR Małgorzata Joanna 54610)
SZÓSTAK Dawid Stanisław 44711)
SIKORA-WÓJCIK Agata Judyta 42812)
OŻÓG Mateusz Zbigniew 34113)
FIEDOROWICZ Mateusz 49614)
BOMBA Tomasz Marian 99515)
BUDNIK Grzegorz Jacek 22916)
KAŁUŻA Paweł Piotr 46217)
SYGIET Piotr Stefan 16718)
ZANIEWSKA Ewa Aleksandra 24619)
KUFEL Urszula Monika 65920)
JANKOWIAK Anna Maria 20021)
KRAJEWSKI Krzysztof Stanisław 24722)
SZAJKO VEL MASTERCZUK Magdalena Ilona 14823)
ZAWISZ Anita Sara 30124)
BRZEZINA Tomasz Bogdan 9865.
Na listę nr 5 zgłoszoną przez KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI oddano 174 683 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
BUDKA Borys Piotr 99 5502)
KOŁODZIEJ Ewa Edyta 11 5493)
WÓJCIK Marek Krzysztof 7 2324)
ROSA Monika Anna 13 9185)
KRÓL Wojciech Piotr 7 6046)
KOSZUTSKA Urszula Magdalena 3 0817)
GRAMATYKA Michał Sebastian 9 3048)
KOPEL Marek Stanisław 4 1089)
BAINKA Marta Magdalena 96210)
ŚCIEBIOROWSKI Łukasz Andrzej 6 64311)
PIERZCHAŁA Elżbieta Apolonia 61712)
SOBIESZCZUK Przemysław 30013)
ZASADA-CHORAB Anna 2 38614)
KARCZ Bartosz Artur 1 22015)
PALKA Michał Antoni 53816)
BEDNARZ Alina Irena 44217)
SIWIEC-MAGIELNICKA Karina Bernardyna 43318)
WODARSKI Łukasz Wojciech 1 68819)
KONTNY Danuta Maria 38120)
GOŚCINIAK Małgorzata Ewa 36721)
KULIK Grażyna Danuta 58722)
BŁASZCZYK-DOMAŃSKA Katarzyna Barbara 52323)
NOWOCIŃSKA Lesława Anna 25024)
SZULC Krzysztof Adam 1 000